Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka:)
Witamy sie z Wladyslawowa:)))) Tak sie ciesze,marzylam o tej chwili,nareszcie troche oddechu od codziennosci:)))) Malutki cudny w podrozy,malo spal,ale w sumie nie marudzil.
Iwa,zazdroszcze randek:)
Blizniaczki sa takie cudowne:)
Asia wymiata usmiechem i piekna fryzura,mega ma te wloski:))))
Wspolczuje 'wypadkow',u nas tez Igor potrafi sie walnac pilotem w oko,albo w nos,jak przewroci sie niefortunnie z siadu na jakas zabawke,to tez jest placz i lament. Oczy dookola glowy wskazane:)
Bordo,milego zwiedzania i poeknej pogody:)
Milego dnia:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Ale tu cisza... ale nie mam co sie dziwic w koncu weekend przygotowania do komuni itd .
Moja Zosia zaczela ostatnio dlugo spac po 2-3h moze te raczkowanie ja tak męczy:). A wczoraj pierwszy raz stanela na nogi... tak sie po tatusiu wspinala ze az wstala:) jak to dziecko rośnie:o.

Zycze milego wypoczynku i wycieczek :)

Ja dzis do 20.00sama w domu bo.maz na uczelni.
Bylam u tesciowej i juz byl lament ze za cienko ubralam ake to u nich w domu miala zimne rece a nie na dworze. Oho słyszę grzechocze zabawka to pewnie spiaca krolewna sie obudzila :) haha a teraz spadl jej smoczek:D no nic ide do niej :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :) uwielbiam soboty kiedy całą 3 możemy iść na spacer :) co prawda zacięłam się dziś nożem krojąc cebulę niestety opuszek więc krew trochę sikała ale i tak dzień super. Teraz leże w wannie bo jutro jedziemy na komunię.
Gosia zaczęła małymi kroczkami czworakować tzn jak jej się chce i się skupi to coś tam przejdzie ale jak ma lenia to woli czołganko na panelach ;)

monthly_2017_05/wrzesnioweczki-2016_57373.jpg

monthly_2017_05/wrzesnioweczki-2016_57374.jpg

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Zdjęcia jak zwykle mega :-) Dzieciaczki przeurocze i jakie już duże te nasze "małe" pociechy :-) Nie będę wymieniać po imionach, bo nie chciałabym żadnego pominąć, ale każde jedno cudnie słodziutkie :-)

Sevenka, i jak Ola? Temperatura zeszła?

Bordo, dobrze, że z Elizką wszystko ok. Ale mieliście przygodę po drodze. Niezła gimnastyczka z Ciebie :-)

Brawa dla Gosi za postępy w raczkowaniu :-)

Mila_mi, mi też się marzy wycieczka nad morze. Kocham morze :-) Nie wiem czy już wróciliście czy zostajecie do końca weekendu - udanego wypadu ;-)
My się ciągle wybieramy do koleżanki do Gdańska i jakoś dojechać nie możemy. Ale na pewno jedziemy na wakacje do Jastarni. BTW Dajecie wiarę, że żeby znaleźć pokoje na początek sierpnia musiałam wysłać w kwietniu aż 120 zapytań? Paranoja. Wszystko zawalone, pokoje już porezerwowane były na początku roku.

Mąż dzisiaj był w pracy, niestety musiał odrobić za 2 maja, więc z rana zapakowałam Zuzię w karetę i znowu popędziłam do Pepco. Powaliło mnie z tymi ciuchami ;-) A jak już mąż wrócił to w końcu wyskoczyliśmy do kina :-) Miło tak od czasu do czasu wyrwać się z domu bez tego małego zobowiązania ;-)

monthly_2017_05/wrzesnioweczki-2016_57380.jpg

monthly_2017_05/wrzesnioweczki-2016_57381.jpg

Odnośnik do komentarza

Qarolina co to za kubek ?

Monmonka to Ty masz camarelo? Milena nie siegala nóżkami nawet do palaka gdy wiedziala a glowka do końca górnej czesci wkladki tez nie. Ale dzis sie sprzedal, fotelik i quinny moodd zamówiony mmm

Dzieciaczki cudne. Milenka dzis wstala o 7, o 8:30 zrobilysmy sobie wypad we dwie po lumpach ,bylo tak cudownie, 23' . Malutka grzeczna. A Laura spala z tatusiem do 10 i jeszcze ich obudzilam dzwoniąc czy jada z nami do biedry.
Obkupilam dziewczynki w przepiękne oryginalne ciuszki i zamiast 257zl zaplavilam uwaga 31zl ha . Dodatkowo byliśmy w Gdańsku po ogrodzenie nowe , dziewczynki grzeczne , o dziwo Layra bardziej fisiowala id Mileni.

Teraz szwagier na noc przyjechal, Muska od 20spi, Laureni zaraz ide czytać nowa bajkę i hasiu a Matka musi miec reset . Ah tak to
O jeszcze moj tato zrobil dzis niespodziankę i wpadli ze swoim bratem motocyklami do nas . Sąsiadom koparki opadly he he

Co jeszcze... A my mamy szczepienie 23? Chyba. Tez polecali nam altacet zawsze . Mala namiętnie pcha wszystko do buźki , dwojka dolna czubusiem na wierzchu, czekamy na resztę .
Oho chyba ja slysze, idę luknac.
Milego weekendu kochani

Odnośnik do komentarza

Kaśka, tak ja mam Camarelo i jeszcze kilka innych dziewczyn, co nawet widać po zdjęciach Qaroliny ;-) Ja mam Sevile, a reszta dziewczyn chyba Carera. Zuzia jest dość szczupła, ale jak sama widziałaś na fcb bardzo długa i czasami mam wrażenie, że już niedługo nie będzie mi się mieścić we wkładce niemowlęcej. My jesteśmy bardzo zadowoleni z wózka i na razie nie zamierzamy zmieniać, chyba, że później na jakiś mniejszy lżejszy, jak babcia przejmie opiekę nad Zuzią.

A kubeczek, o który pytasz to tommee-tippee ze słomką:
https://www.calydlamamy.pl/karmienie/8000-kub-niekapek-ze-slomka-6m-tommee-tippee-rozowy.html

Odnośnik do komentarza

Hej hej :) widzę, że wszystkie się weekendujecie, bo cichutko tu u nas.
Charlotte powodzenia na komunii, żeby wszystko się udało :)
Bordo fajna z was rodzinka :)
Gosiaczek cudny i gratulujemy raczkowania, u nas nadal pod tym względem jest tak jak opisujesz qarolina, że przejdzie trochę i zaraz opada i woli popełzać :)
Monmonka z Zuzią, słodki duet :)
Mila mi pozdrów od nas morze :)
Monmonka dziękuję, z Olą lepiej, gorączka spadła i już nie wróciła ale wczoraj siedziałyśmy w domu bo widać było po niej, że źle się czuje, spała w ciągu dnia tylko jeden raz, zasnęła w foteliku podczas jedzenia deserku, a i ja wczoraj miałam jakiś dupy humor, chyba że względu na c to jej przeziębienie ale i to siedzenie w domu mi doskwiera, zawsze byłam lotna a teraz priorytety się pozmieniały i nie chodzi o to, że mi źle z tym tylko czasem brakuje mi mojej mobilności. No ale dzisiaj z Olusią już dużo lepiej, katarek pojawił się tylko po inhalacji więc napewno będzie jakiś wypad z domu :)

monthly_2017_05/wrzesnioweczki-2016_57383.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Hej kochane. Ostatnio nie mam czasu, żeby coś napisać. Czytam na bieżąco.
Przepraszam, ale po krótce 100 lat dla solenizantów! Chorującym zdrówka! Zdjęcia wszystkie cudowne!! I dzieciaki i mamy:-) sami piękni ludzie na tym forum:-)
U nas wyszedł trzeci ząbek. Dwójka górna. Poza tym mały uprawia namiętnie bujanie na czworaka, ale tylko w łóżeczku, na macie jakoś mu nie idzie. No i coś znowu z tą skórką. Nie chce się zagoić...
Był temat ciasteczek i Info dla Was - dziś znalazłam ciasteczka bez cukru. Ogólnie skład fajny. Dosładzane są syropem ryżowym, więc mniejsze zło. Tak mnie ten syrop trochę odstrasza ale chyba spróbuję dać małemu. Co myślicie?

monthly_2017_05/wrzesnioweczki-2016_57384.jpg

monthly_2017_05/wrzesnioweczki-2016_57385.jpg

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Brawa dla Oli ! ;) pięknie stoi ;)

Moja Blanka jak sie dorwie do szczebelkow to stoi i stoi i nie chce puścić ;) a Ala dziś pierwszy raz przyjęła pozycje do raczkowania i sie bujala w przód i tył :D

U nas dziś tez piękna pogoda, oby juz tak było ciagle ;)

Tez mamy te kubeczki tomme tipee ze słomka i u nas fajnie sie sprawdzają ;)

Zuzia taka podobna do mamuni, ślicznotki jesteście ;D

Spokojnej nocki i łagodnego ząbkowania ;)

Blanka i Alicja ur. 8.08.2016 37+3tc

http://fajnamama.pl/suwaczki/q6ds4rl.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. I u nas w końcu piękna pogoda, co prawda w cieniu ciut chłodniej ale ogólnie to super a jutro ma być 24 'C.
Mam nadzieję że wszystkie komunie udane.
Sevenka zdrówka dla Oli oraz innych dzieciaczków jeśli są takie bo mam lekkie zaległości. I 100 lat dla solenizantow.
Ale szalejecie z zakupami ciuszkowymi. Ja tez nie mogę się juz doczekać wypadu na zakupy ale musze czekać na męża aż nas zawiezie a on narazie nie może bo ruszyły prace w naszym nowym domku (tynki )i on cały dzień na budowie pomaga facetowi coby zaoszczędzić na kasie. Może w następnym tygodniu się wybierzemy gdzieś.
Iwa ciesze się ze Wiktor zasmskowal Twoje obiadki, a i mąż też super ze tak się stara.
Czy mi się wydaje ale chyba więcej jest dziewczynek na naszym forum, mam na myśli których mamusie się udzielają bo z tabelki to chyba po równo.
Czytam forum na raty i juz mi się placze co kto gdzie jak :)
Gratuluję ząbków i nowych umiejętności.
A u nas w skrócie Wojtus w tą noc po szczepieniu budził mi się co godzinę, nie wiem czy to po tym szczepieniu czy może brzuszek go bolal bo pod wieczór dałam mu cząstkę pomarańczy do pociumkania a podobno cytrusów jeszcze nie można.a może przez dziąsła bo widać już białą kreskę na drugiej górnej dwójce.
Myślałam że ominie etap raczkowania ale chyba nie bo coś tam działa po malu. A dzisiaj 4 razy powiedział mama :)))) ale raczej nie świadomie. Najpierw tesciowa usłyszała, potem mąż, potem moja mama bo byliśmy u niej aż w końcu i ja. Do nowych słówek doszło ak, kak, buk.moje 11 kilo szczęścia, kręgosłup wysiada i ręce też. Staram się często nie nosić ale przecież się tak nie da. samo wkładanie i wyjmowanie z łóżeczka czy z wózka to nie lada wyczyn. Lecę się kąpać. Ja chodzę spać kolo 22:30 a o 24 ostatnio pierwsza pobudka, ledwo usne a już trzeba wstać. Spokojnej przespanej nocki.

[url://fajnamama.pl]http://fajnamama.pl/suwaczki/0biq621.png[/url]=http

Odnośnik do komentarza

Hej:)
My jeszcze we Wladku,wracamy jutro. Malutki mi dzis wymiotowal,wiec jestem przestraszona i zdolowana,chce juz do domu:(
Do poludnia bylo pieknie,poszlismy na rybke kolo portu i dawno nie jadlam tak pysznej ryby. Dalam odrobinke Igorkowi,bo ryba byla naprawde swieza i do tego z pieca. I chyba mu zaszkodzila:( Dwie godziny po obiedzie rzyg na cale lozko i meczylo go tak ze dwie godziny,bidulek,taki byl slabiutki i wystraszony. Mam wyrzuty sumienia stad do Szwecji... Zrobilam mu przerwe w karmieniu,dawalam lyzeczka wode i dopiero na noc cycek,mam nadzieje,ze mu sie nie cofnie. Goraczki nie ma i po drzemce zachowywal sie juz normalnie i nie wymiotowal. O ile sie nie myle,to ktoras z Was pisala kiedys,ze ktorys dzieciaczek po rybie tez mial jakies przygody. Albo cos mi sie uroilo,juz sama nie wiem. No i tak to wlasnie jest z Maluchami,wszystko jest dobrze,jak jest dobrze. Mam nadzieje,ze nocka bedzie okbardzo sie martwie.
Wszystkie Dzieciaczki cudowne i nareszcie przyszla wiosna:)
Spokojnej nocy:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Mila_mi, nie przejmuj się. Takie rzeczy się zdarzają i nie jesteśmy w stanie tego przewidzieć. Igorkowi pewnie zaszkodziła rybka, poszedł jeden paw i na pewno na tym koniec. Nie ma co się martwić na zapas ;-) Relaksuj się kobito póki możesz i masz okazję ;-)
Mi akurat Zuzia wymiotowała przez tydzień po każdym obiadku, aż w końcu przestałam jej podawać inne rzeczy niż mleko. Lekarze stwierdzili, że to było na tle alergicznym i tyle. Ale u Was to na bank jednorazowa niestrawność. Odpoczywaj kochana :-*

Odnośnik do komentarza

Witam Mamunie !:) nie nadrobiłam jeszcze forum bo miałam chyba 15 stron ale co nieco poczytałam.
Green bardzo dobrze ze tak szybko został wycięty. Na pewno wszystko jest już dobrze :)!!
Solenizantom życzymy duuuzo zdrówka i uśmiechu :)
Charlotte z tym żłobkiem to niezłe jaja :/ moja idzie do żłobka po znajomosci bo teściowa pracuje w przedszkolu przy którym jest żłobek i Hania wskoczy na miejsce wnuka dyrektorki przedszkola także taka zamiana. Bardzo się martwię jak to będzie w tym żłobku. Tak chciałam zdrowo Nusie odżywiać a jak tam pójdzie to będzie jadła wszystko co jej dadzą :/
Co do Hani to zbój się zrobił mały. Wszędzie jej pełno. Coraz bardziej mobilna jest. Wczoraj patrzę a ona klęczy i rękami trzyma się blatu stolika kawowego :p byłam w szoku ! Siada już sama ładnie w sekundzie. Wczoraj ja zwazylam i zmierzyłam. Wazy 8,7 kg i 74 cm. Także myśle ze spoko. Spróbuje jej dzisiaj podać łyżeczkę danonka.
Jak tam u Was po weekendzie ? U nas sobota to była masakra bo cały dzień padało za to niedziela cudo. Pojechaliśmy na działkę do radawy. Pospacerowalismy po lesie :)
Mindtricks taks sobie pomyślałam bo teraz ma być cudna pogoda może się wybierzemy w któryś dzień na spacer nad wislok ? :) i na jakaś kawę :) daj znać jakbyś miała ochotę to przyjadę !

Odnośnik do komentarza

Czesc kochane :)

Wszystkie dzieciaczki superowe ! :**

Nie mogę sie nadziwić tych ich postępów ! :)

Olcia jak pięknie stoi :)

Mila mi wypoczeliscie chociaż troszkę ? Jak Igorek ? Juz lepiej ?

Bordo i jak Elizka ? Jaka śliczna z Was rodzinka :)

Iwa super ze Wiktorkowi smakują domowe obiadki :) Leos teraz tez tylko moje wcina :)

Gratuluje ząbków :)

Charlotte i jak komunia sie udala ?

U nas dzisiaj deszczowo ale widze, ze sie rozjasnia. Noc cudowna tylko jedna pobudka :) bez wiercenia sie i stękania :) wczoraj byliśmy caly dzień na dworze :) i na grillu urodzinowym u szwagierki :) dzisiaj na obiadek serwuje Leosiowi królika z warzywami i burakiem :)

Czy te dzieci, które maja zabki tez nimi "zgrzytają" ?

Pozdrawiam i życzę miłego dzionka :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72923.png

Odnośnik do komentarza

Mam trochę nadrabiania, bo nie mialam jak czytac, chcialam Wam tylko dac znac ze impreza komunijna udana, Tosia szczęśliwa. Stasio byl przekochany, przespał calutka msze, u lokalu co prawda trochę się denerwowal bo nie mielismy jak puscic go na podloge ale ciągle byl ktos do noszenia na raczkach także spoko. Potem usnął mi w wózku. Postaram sie was nadrobic ale najpierw musze nadrobic braki w snie bo jednak wczorwjszy dzien mega meczacy w jeszcze tesciowa u nas nocowala, wypila pare lampek wina i zebralo jej się na zwierzenia i tak musialam z nia do 1 posiedziec.. takze dobranoc :D

Odnośnik do komentarza

Hej ciotki , u nas pogoda super a my bez wózka, ale już jest u kuriera. Laura meczy Milene a ta sue denerwuje. Ahh rodzeństwo ..
Laura coraz bardziej krzykiem próbuje wymusić wszystko co chce dostać, nawet noga tupie. Gdy jej nie pozwalam na cos lub czegoś nue dam ti idzue do lazienki ,siada na podloge mowi ze placze i mnie nie lubi. Oszaleć mozna.
A to ja i moje brojki. Milena wstala po godz drzemki a to u nas record.
Ze zlych wieści moja mama jest w szpitalu. Zabrali ja pogotowie z pracy, podobno zrobila sue sina i miala dulbe nole brzucha. Czekamy na wieści. Zawsze cos...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...