Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny , moja młoda spała dzis pieknie , pierwsza pobudka o 5.30 a i tak w sumie ja ją troszkę wziełam na to karmienie. Za to ja spałam dzis max 3 łącznie, nie wiem jakies strsy mi się skumulowały. U nas dopiero po 2 tygodniach ustapiła biegunka, jeszcze nie jest idealnie ale lepiej. Wszystko wskazywało na zęby , nawet wg lekarza a tu klops wyciszyło się i ząbków brak. Powoli znowu musze rozszerzac diete bo ostatnio tylko marchewka była w menu:)
Czesto chciałam się Was zapytac czy tez jestescie takie zmeczone a raczej " zamulone" jakbym siebie okresliła. ..?Wkurzam się na siebie bo chciałabym byc bardziej zorganizowana tym bardziej ze tylko jedno dziecko mam:)

Dziękuję za miłe słowa o córci, niby wyglada na starszą a jest chyba najdrobniejsza z forumowych dzieciaków, 9.02 ważyła 6150, 68 cm.

Mind- kupię to serum na rzęski:)

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqdf9hz10jjtap.png

Odnośnik do komentarza

U nas noc po staremu, dużo pobudek, ale czuję się w miarę, dlatego, że dosyć wcześnie się położyłam no i M. wziął małą rano z sypialni i jeszcze godzinkę miałam dla siebie. Zrobiłam dziś tiramisu, potem się pochwalę zdjęciem, chyba, że nie wyszło... :)
Dzieciaczki na zdjęciach wszystkie superowe :)
Greenrose gratuluję postępów dziewczynek :)
Mamo Joasi wszystko się poukłada :)
Maag relaks zawsze dobrze robi :)
Co do pocenia, czasem Ola ma aż mokre włoski.
Imbir myślę sobie, że każda z nas ma czasem takie dni niemocy, że chciałaby być lepsza w tym czy w tamtym ale jesteśmy ludźmi a nie robokopami :)
Kurde mdli mnie dzisiaj i głowa mnie ćmi, chyba od nadmiaru słońca.

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Witamy się i my:)
Mindtrick tak moja siostra też ma. Na 34 lata i abroziak jej nie pomógł. Niestety. Jak jak pisałam mam nanolash po tyg były efekty. Ale z tego co wiem serum to nie wolno stosować jak kp.
Imbirku śliczna ta Twoja Ninka.
My mamy 2 drzemkę. Ostatnio często boli mnie głowa to chyba przez ta pogodę.
Udanego popołudnia no i ostatkow:)

[/url]]Tekst linka[/url]
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72743.png

Odnośnik do komentarza

No dzieciaczki wszystkie śliczne, A bliźniaczki no wprost urocze, Maaag ale Ci zazdroszczę takiego relaksu, i wiecie dziewczynki chciałam się pozalic, mój mąż mnie wczoraj dobił, jak już wam pisałam pracuje w Niemczech a ja tu sama z dziewczynami, i na prawdę jest czasami ciężko zwłaszcza ze Maja już 3 klasa i dodatkowo komunia a i ta pogoda więc bywa że nie mam co zjeść na śniadanie bo nie mam jak wyjść z domu, I na prawdę należę do mam które rzeczywiście poświęcają czas dziecia u mnie nie ma telewizji jak dzieci nie śpią , nie siedzę przed telewizorem czy komputerem są dzieci i tylko one odrabiam z Maja lekcje gram w gry rozmawiam spędzam wolny czas jeżdżę z nią na ang niem do kościoła do kina na pizzę itd mimo ze jesteśmy same i lekko nie jest i może rzeczywiście puszczają mi nerwy i czasami podniose głos i krzyknę i tak też się stało przed wczoraj jak rozmawiałam z T Na skejpie, Maja miała na drugi dzień dwie klasowki a robiła wszystko żeby się nie uczyć no i wykorzystywała fakt że ja się zajmuje Lena i sciemniala jak tylko mogła no i nie wytrzymałam i na nią nakrzyczalam wiem że nie powinnam no ale stało się a mój kochany mąż mi wczoraj napisał SMS ze jak ja traktuje Maję ze się na niej wyzywam ze się wydzieram ze nic mi nie pasuje itd no po prostu serce mi pękło do teraz rycze wszystko zniose no ale nie to że źle zajmuje się dziećmi cholera jak to boli a zwłaszcza gdy wydaje mi się ze robię dla nich wszystko ja nie mam prywatnego życia wogole, przepraszam za żale i ze się tak rozpisalam ale musiałam gdzieś to z siebie wylać

Odnośnik do komentarza

Edziula współczuje Ci wiem jak to jest. Bycie samym jest bardzo ciężkie. Zwłaszcza, gdy ma się więcej niż jedno dziecko. Podziwiam Cię. Ja teraz z mężem i mam dużą pomoc. A krzyczę na swoją starszą. Ciekawe jakby tak zamienić rolę i mąż musiałby wszystko robić to co Ty. Na pewno o wiele bardziej by się z loscil:))

[/url]]Tekst linka[/url]
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72743.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za słowa wsparcia ale nie on by się nie zloscil ponieważ on ma wszystko w ... on nie widzi potrzeby żeby Maja spędzała czas nad książkami on spędza czas w domu z pilotem i tak w ręce a obok musi być laptop no i myszka oczywiście bezprzewodowa żeby nie musiał wstawać on jest oazą spokoju gdy ma to wszystko a Maja jest wtedy przeszczesliwa bo robi co chce no a przede wszystkim gra na komp czego ja jej absolutnie nie pozwalam robić

Odnośnik do komentarza

Edziula nie przejmuj się za bardzo słowami męża ! Czasami tak jest ze nerwy puszczają a w szczególności jak ma się za duszona głowie. Tak jak Ty ! Często tak jest ze mężom zależy tylkona świętym spokoju dlatego nie wiedza potrzeby siedzenia z dzieckiem w książkach. To nam zależy żeby dzieci dobrze się uczyły i miały łatwiej potem w życiu a ze nie wszystkie są chętne do nauki to niestety czasami potrzeba podnieść głos. Nie martw się i nie płacz na prawdę. To potem Tobie podziękuje ze pomagałas jej w nauce i dzięki Tobie jest tą osobą jaką jest :) głowa do góry.
My matki musimy być twarde i wychowywać nasze dzieci a nie tylko rozpieszczać :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o potliwość główki u nas to samo. Jak tylko dłużej popłacze to zaraz cała mokra a ja mierze temp czy nie ma gorączki :p
Śliczne te Wasze dzieciaczki :) uwielbiam oglądać zdjęcia które dodajecie :)!
Milutka poniżej fotka z dzisiejszego fryzjera. Generalnie rozjaśnianie włosy :) ale bez rozjaśniacza.
Nusia właśnie usnęła. A my na 17 mamy gości.
Popieram Milutką ze przy kp nie powinno się stosować odzywek do rzęs zawierająca bimatoprost lub inny lek na jaskrę !

monthly_2017_02/wrzesnioweczki-2016_55221.jpg

Odnośnik do komentarza

Edziula nosz kurde jak on mogl tak napisac ? Ciekawe jak on by sobie poradzil ?.
Maag i ja dzis maluje wloski ale u.kolezanki, mezowie beda pilnowac dzieci a my bedziemy bawic sie w fryzjera :).

Moja jakos sie nie poci ale zauwazylam ze pojawiaja jej sie te czerwone plamki kolo ucha jak jej za cieplo.

Tak jak u ktorejs z Was u nas po marchewce ja zsypalo a dzis byla kaszka.

No zaglaskalam Zosie a ka ide sie malowac :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

Właśnie mojej się grzeje łepek jak długo leży na brzuchu, może mamy trochę ciepło w mieszkaniu ale grzejniki zakręcone.
Ja w poniedziałek mam wizytę u fryzjera. Może Gosia będzie wyrozumiała dla taty bo ostatnio jak byłam (w październiku) to dała taki popis że mój powiedziała że nie wyjdę na dłużej niż godzinę bez niej :D no ale to miała niecałe 2 miesiące.

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

No cóż Edziula faceci bywają idiotami, zachował się nie fair, ale napewno jak porozmawiacie to cofnie swoje słowa, jesteś wspaniałą mamą, respekt :)
Mój M. poszedł dziś ze swoją mamą i Olą na spacer, ja zostałam sama i dobrze mi z tym było, ale jak wrócili to odrazu ją wycałowałam, kochana moja akrobatka.

monthly_2017_02/wrzesnioweczki-2016_55225.jpg

monthly_2017_02/wrzesnioweczki-2016_55226.jpg

monthly_2017_02/wrzesnioweczki-2016_55227.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

milutka na biszkopt to pewnie każda ma jakiś przepis ale zrobiłam zdjęcie tego co ja robiłam a reszta to :
Masa to dwa serki mascarpone ubite z 6 łyżkami cukru pudru i połączone z ubitą dużą śmietaną 30-tką z biedronki (bo nie pamiętam pojemności).
Do nasączenia przygotowujemy 3/4 kubka kawy rozpuszczalnej (dwie lub trzy łyżeczki) trochę posłodzonej i dodajemy amaretto lub jakiś likier a jeśli karmimy to możemy zrezygnować ;)
Biszkopt przekraiwamy, nasączamy połową kawy, kładziemy połowę serków ze śmietaną i posypujemy gorzkim kakao, najlepiej przez sitko, przykrywamy drugą połową biszkoptu, nasączamy go, smarujemy pozostałym kremem i posypujemy kakao, i hops do lodówki na schłodzenie i to koniec, Smacznego.

monthly_2017_02/wrzesnioweczki-2016_55228.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Hej kochane. U nas juz lepiej. Niunie grzeczne. Milenka sie smieje,wierci i nauczylam ja wyciągać lapki ale tylko do mnie,pewnie pozniej bd żałować.
M mnie dzus wkurzyl, bo ciągle mu mowie ze faworyzuje Lene, Laurenke ciągle odgania od malej,ona chce sue do niego przytulic a on tylko Milena i milena. Potem się dziwi,ze laura placze za mną gdy tylko zamknę drzwi . Tlumaczylam mu xxxx razy,żeby traktowal je równo ake nie dociera. Tak dziś mu to powtorzylam i powiedział że mam poszukać sobie lepszego męża he .

Za odwet uznalam wyjście samemu do kina na ciemniejsza stronę greya a on zajmowal sie dziećmi. Oczywiście z 4razy mialam tel żeby napisać czy mam wracać ale odpuscilam.
Gdy weszlam Laura o dziwo nie plakala i siedziala u taty na kolanach a Milena na kocyku . Teraz tez chciala bulkę i poszla prosić tatę a ja mogę naskrobać poata,którego mi pewnie utnie.

Dzieciaczki cuuudowne

Co do zaangażowania w wychowywanie to M robi tak samo jak piszecie, Milena w bujaku ,Laura rysuje a on gra w playstation. A ja rysuje z Laura i opowiadam co akurat jest na stronie . Tez nie oglądam tv. I pije zimna kawę. I nigdy nie wyrabiam z praniem ha ha a zamulki arednio raz w tyg tez lapie. Wszystko w normie. Spoko.

Pozdrawiamy.

monthly_2017_02/wrzesnioweczki-2016_55229.jpg

Odnośnik do komentarza

Sevenka ciasto wyglada bajecznie ;) mniam

Edziula współczuje zachowania męża, jest daleko pewnie dlatego ciężko mu zrozumieć i ogarnąć proste rzeczy.. mój maz uwielbia komputer, mam nadzieje ze nie bardziej niż nasze dzieci ;p

Maag śliczny odcień włosów ;)

My juz śpimy, ciekawe jak długo. Ostatnie dwie noce całkiem spokojne ;) spokojnej nocy dziewczynki i wyśpijcie sie :)

Blanka i Alicja ur. 8.08.2016 37+3tc

http://fajnamama.pl/suwaczki/q6ds4rl.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...