Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Agness to życzę wytrwałości. Ja już na takiej diecie 6 tyg. A szczerze mam już czasami dość przez bezsilność. Moja dużo innych rzeczy nie może. Także jajka. A są praktycznie wszędzie. Ostatnio udało mi się kupić makaron bezjajeczny. Nie dość ze człowiek się męczy to jeszcze brzuch ja boli. A powiedz ma Twoja kolki?

[/url]]Tekst linka[/url]
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72743.png

Odnośnik do komentarza

Moli trzymam kciuki! Zobaczysz ze wszystko bedzie dobrze ;* innej opcji nie ma!

Ja jakos nie wyspana jestem.. Staś co prawda zasnal jak zwykle o 22 i spal do 1 potem przy karmieniu jak zwykle zasnelam, obudzilam sie o 2:30, przewinelam go i chcialam dalej karmić, ale on po raz pierwszy nie obudzil sie przy przewijaniu. Potem spalismy do czwartej i sie zaczely cyrki. Nie mogl biedny zasnac wiercil sie kręcił, machał rączkami, strasznie mu to przeszkadzalo, bo sie rozbudzal. W koncu zawinelam go w pieluszke i zasnal. U nas to spowijanie zawsze skutkuje, pod warunkiem, ze rzeczywiscie Staś jest spiacy.

Agnes bylas z tymi chrostkami u lekarza?

Odnośnik do komentarza

Zosia kolek nie ma , kupa jak to pediatra powiedziala bardzo ladna. Wczoraj mialam miec szczepienia ale nie wyszlo bo ja kialam biegunke dzien wczesniej ale poprosilam pediatre zeby spojzala na jej buzue bo wszyscy mowia o potowkach a mi sie cos nie wydaje no to ta odrazu ze alergia i odstawiamy nabial ale cos mi sie wydaje ze ona na fisia na ten nabial bo jak bylam na pierwszej wizycie i mowilam cos o brzuszku to tez odrazu zucila ten nabial.

Milutka a cos pomaga u Ciebie ta dieta ? Jak nic nie bede widziala poprawy to ide do dermatologa. Aaa i mam masc przypisana na te krostki

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

Witam Mamusie. U nas noc srednia,Maly prezyl sie na kupe i pierdzial tak,ze bylo slychac w calym domu,glosniej niz niejeden stary:-) My testujemy brak diety i poki co nie ma wielkiej roznicy,brzuch dokucza,jak dokuczal,kupy takie jak byly,tylko ja najedzonz nareszcie:-) Dziewczyny,powiedzcie,czy ciemieniucha moze swedziec? Malutki mi sie strasznie podrapal i nie wiem,czy go swedzi,czy przez te luski skora bardziej wrazliwa.

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Moj ma szorstki nosek,na powiekach,poki co nic sie nie dzieje.A te ranki to raczej zadrapania,ma takie dwie pionowe kreseczki,ewidentnie po paznokietkach. Wlasnie przycielam Malemu paznokcie juz calkiem na krotko,moze pomoze. Nam pomaga bepanthen sensiderm,ladnie sie luszczy i goi ta skorka,oliwka nie pomogla. Moj Igor w ogole uwielbia drapac sobie buzie,a zaraz potem w krzyk,bo zabolalo.

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Hej kochane. U nas ciezko. Mala malo sypia i duzo placze. Ahh te uroki.
Wczoraj bylysmy na spacerku prawie 3h! Ja wozilam Milenie a circia ma podobny wozek i wozila swoja lale. Chyba wygladalysmy slodko bo kazdy na nasz widok robil "oh,oej, jaa,super"itp. Przeszlysmy sie przez miasto gawedzac sobie ,odebralysmy meza z przystanku i do domku na jedzonko. Ale bylo milo.
Moli a ty chodzisz najpierw do rodzinnego,podem do dermatologa i potem do chirurga? Czy prywatnie? Jesli prywatnie to jaki to koszt wizyty i zabiegu?
Bo ja zauwazylam,ze 4pieprzyki zaczęły mi sie zmieniac i jeden wg nie wiem skad sie wzial taki brzydki. Ale właśnie nie wiem czy jak pojde to mnie nie splawia ,ze to chormony pociazowe. Tez sie martwir ,bo strasznie duzo nowotworow w mojej rodzinie. Nawet w czwartek idziemy na pogrzeb cioci ktora wlasnie przegrala walke z rakiem. To dziadostwo sie trzyma naszej tidziny bardzo kurczowo...
Nasza tez smoczkow nie chce. Mamy chyba wszystkie mozliwe,avanty,zwykle,ksztalty rozne. Kupilam z lovi i niby pociumka ale trzeba jej przytrzymac bo zaraz wypluwa. Zamowilam laktator z aventu,ma ktoras? Chce sciagac i mrozic pokarm,leci fontanna i mala ciagle mokra az tryska na nia,przez co sie denerwuje i szarpie. Ahh

Odnośnik do komentarza

My juz po szczepieniu.Lila o dziwo calkiem dobrze to zniosla i plakala tylko przy kluciach a zaraz potem cisza a wszystkie inne w poczekalni "po"ryk.Zobaczymy jaknam teraz minie dzionek.niby lekarka mowila ze po refundowanych dzieci spia caly dzien z czego rodzice sa przeszczesliwi.no zobaczymy.za dwa tyg pneumokoki a meningokoki doradzila w drugim polroczu jesli chcemy.Lila wazy 5700g a tydzien po porodzie wazyla 4200g wiec ladnie przybiera.tej nocy spala jak susel i musialam robic cuda zeby choc troche rozbudzic do jedzenia.
Plesniawek nie ma a obawialam sie bo ma lekki osad na jezyczku.co do krostek i suchej skory na policzku mowila ze to raczej nie AZS ani alergia tylko jeszcze sprawy noworodkowe i zeby tylko smarowac emolienem.
Zaraz idziemy na spacerek bo pieknie slonko swieci

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

mila_mi to może przez przypadek się podrapał. Moja też potrafi sobie na twarzy krzywdę zribic, chociaż teraz ma już nowy fun - wkładanie rączek do buzi :) nam oliwka też na ciemieniuchę nie pomagała. Kupiłam maść Oillan Baby krem na ciemieniuchę, a główkę myję Ziajką też na ciemieniuchę. Na początku efekt super, a teraz przy końcówce gorzej.
kaska1714 ja mam pożyczony laktator z aventu ręczny. Nie narzekam, ale używam sporadycznie. W szpitalu przy nawale też dawał radę.
Mindtricks moja po refundowanych wcale nie spała caly dzień, więc albo miałam pecha albo to ściema.

Też planuje dziś spacerek bo świeci słonko. Czekam aż księżna się obudzi, coś dziś jakaś niespokojna.

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Mind zazdroszcze, ze juz jestescie po. Fajnie, ze Lilka to grzecznie zniosla. Ladnie juz wazy ;) kawal kobitki ;)
Ja sie bardzo stresuje przed jutrzejszym szczepieniem, do tego stopnia, ze zaczynam chyba wymyslac jakies objawy, ktore nie istnieja, typu, ze Staś sie za duzo kreci albo, ze sie obudzil w trakcie swojej przedpoludniowej drzemki ;/ az sie pobeczalam w ktoryms momencie. Wiem, ze powinnam byc spokojna, tylko tak bardzo sie o niego boje..

Odnośnik do komentarza

Chatlotte my też mamy jutro szczepienia i też jestem przerażona. Szczególnie że z Maciusiem sama bo mąż na wyjeździe... Aż mi niedobrze ze stresu...
MilaMi mójma ciemieniuszkę, któraz brwi na oczka idzie. Smaruje oliwką, nie wiem co więcej zrobić. Na główce używam szampon z Musteli na ciemieniuszkę i jest super. I teżmam wrażenie że to swędzi...
Oj Maciuś ma ten skok rozwojowy chyba. Jak nie śpi lub nie je to tylko marudzi i płacze. Nie chce ani pogadać ani pobawić się... Jest już wykończona...

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

My juz po spacerku,w sloneczku pieknie,ale w cieniu juz czuc zime. Malutki spi jeszcze przy balkonie. Ja bylam sklonna szczepic na wszystko. A najbardziej przerazaja mnie te meningokoki,powiklania sa naprawde tragiczne. Tyle tylko,ze z kimkolwiek nie rozmawiam,kto szczepil dzieciaki,nikt nie szczepil niczym oprocz obowiazkowych. Ani polozna,ani pani w poradni laktacyjnej,ani nikt ze znajomych. Mam kuzynke,ktora pracuje 20 lat w przedszkolu i stwierdzila,ze jak dlugo pracuje nigdy zadne dziecko nie zachorowalo powaznie na pneumo czy meningokoki. Ona sama ma dwulatka i szczepi tylko obowiazkowymi. I badz tu madry.

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Mindtricks - sama nie wiem, niestety, o co konkretnie chodzi - te informacje takie tylko szeptane, od położnej i lekarza (nie pediatry). Chodzi o tę MMR. Ale chwilowo nie czytam, bo dziś mieliśmy szczepienia i tyle mnie to stresu kosztowało, że po wszystkim się poryczałam w drodze do domu. Ale mała zniosła dobrze. Wzięliśmy refundowane i rotawirusy ostatecznie. Pediatra zasugerowała zmianę kolejnym razem na 5 w 1. Nie ufam już tym, co są sponsorowani Egiptem i sama nie wiem, kto mówi prawdę.. Teraz faktycznie śpi dużo i obserwuję, czy jest ok. Czopki z paracetamolem zakupione na wszelki wypadek. Kupiłam maść do smarowania miejsc wkłucia, ale dziś nie udało się wypróbować, bo to godzinę przed trzeba a ja nie wiedziałam, które to mają być miejsca i tak to.
Przynajmniej wiem, ile waży (5200) i w łykend odpadł wreszcie kikut. Teraz tylko żeby obeszło się bez akcji po szczepieniu i będę szczęśliwa :)
Moli - trzymam kciuki za Twoje zdrowie.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkvcqgdgdqdv4a.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...