Skocz do zawartości
Forum

Badania prenatalne


Gość Monka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to mona pjerwsza ciaza. Jestem w 11+6 tc. Martwi mnie obawa, ze jeszcze nie dostalam od lekarza skierowania na badania prenatalne. Kolejna wizyte mam 23.03 czy to nie bedzie juz za późno zeby sie zapisac ? Czy ktoras miala tak ze lekarz zapomnial i tym ? Oczywiście na eizycie zapytam ale szczerze mowiac jestem troche podenerwowana, ze nie zmieszcze sie w noemach czasowych.  Help 

Odnośnik do komentarza

Jesli masz numer do swojego gin to zadzwoń  dzis i zapytaj. Jeśli niemasz numeru od gin tylko do przychodni to zadzwon dzis i zapytaj o te badania . Ja tak zrobilam bo moj gin tez zapomnial zadzwonilam i zapytalam nieczekalam do wizyty z gin.  Masz prawo zapytac tym bardziej ze juz jestes w okolicach terminu tego badania . 

Odnośnik do komentarza

Badanie prenatalne nie jest obowiązkowe dla każdej ciężarnej. Być może będziesz musiała prywatnie wykonać to badanie (jeśli będziesz chciała). Niestety niektórzy lekarze nie są chętni na wystawienie skierowań na darmowe badania.

A w jakim jesteś wieku? Czy lekarz stwierdził jakieś nieprawidłowość na poprzedniej wizycie? Czy występowały u Ciebie poronienia? 

 

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że robić! Lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć. Lepiej mieć szansę przygotować się na COŚ niż jej nie mieć. Tylko najważniejsze - trzeba znaleźć dobrego lekarza. Ja dzięki opiniom innych mam trafiłam na wspaniałą specjalistkę [reklama usunięta]. Młoda urodziła się zdrowa 😉

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja jestem zdecydowanie za tym, żeby robić badania prenatalne. Ale pamiętajcie dziewczyny - zróbcie je u naprawdę dobrego lekarza. U mnie wszystko sprawdziła dr Rozmus-Warcholińska. Dzięki dokładnemu badaniu upewniłam się, że z maluchem wszystko w porządku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...