Skocz do zawartości
Forum

Sierpniówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję nowym mamusom i melduje, że również dołączyłam do tego grona :)
Poród miał być planowany, ale chłopcy jak zawsze musieli po swojemu wiec o 2 w nocy (kilka godzin przed zabiegiem) postanowili przyjść na świat. Odeszły mi wody a kilkanaście minut później mialam juz skurcze co 2min.
Na szczęście mój wspaniały lekarz przyjechal w środku nocy i o 4.17/4.18 chłopcy byli już na swiecie z masą 2610 Alek i 2980 Albert :) Drugie imiona spontanicznie postanowilismy nadac po lekarzach, ktorzy przeprowadzili cc ;)
Koło południa chłopcy wyszli z cieplraki, leżą na noworodkach, na chwilę obecną zdrowi i tak ma pozostać juz na zawsze :)
Ściskam mocno! :)

Odnośnik do komentarza

Kukurydza ogromne gratulacje !!!!

glamjustyna Ja się dzielnie trzymam i tez podczytuje jak tylko mam czas... raz w tyg mam ktg a za tydzień ostatnia wizyta wiec dowiem się jaka waga małej ... jutro jadę odwiedzić dwa szpitale bo ciągle nie wiem gdzie będę rodzic do tego mam mieć skierowanie tydzień przed terminem i musze się zorientować czy szpital mnie na to przyjmie ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvmg7yia7b44tb.png

Odnośnik do komentarza

Gratulacje mamusie ja też już pojutrze jupi.Kukurydza piękna waga chłopaków . Nowa mama kawał chłopa z Jasia mój miał 4200 to też podobnie.Powodzenia miremele i mroczna jak kogoś opuściłam to przepraszam ale między czasie czytam bo ostatnie porządki bo potem chłopaki sami zostają .Strach się bać haha

Odnośnik do komentarza

Hej.

Ale ten początek sierpnia owocny:) Już nie mogę się doczekać, aż mamusie pokażecie swoje Skarby!

majeczka bardzo mi przykro, że wylądowaliście w szpitalu:( Życzę szybkiego powrotu do domu. Dobrze, że wywalczyłaś, że Igorek może być z Tobą. Dowożenie przez męża na karmienie - kpina. Zdrówka!

myszka czekam na wieści:)

marta_joanna powodzenia zatem jutro. Daj znać, jak już będziesz w stanie. Ciekawa jestem ile Remi będzie ważył:)?

Agus_87 gratulacje:) To mamy dwa Maluszki z 1 sierpnia. Poród czasowo podobny do mojego drugiego - migusiem się uwinęłaś:) Jak planujesz 3 to zapylaj do szpitala po 1 skurczu hehe:) Jeszcze raz gratki - Moniczko witaj na świecie i rośnij na dużą i mądrą pannę:)

Bina ciesze się, że sytuacja z mężem się trochę rozwiązała:) Życzę Ci zatem teraz porodu lada moment.

mroczna ja też Cię podziwiam za Twoją cierpliwość:) Ale się chyba wreszcie doczekałaś. Powodzenia!

glamjustyna super, że się odezwałaś:) Miło, że jesteś!

catya witaj po urlopie. Wypoczęłaś? Naładowałaś akumulatory?

Miremele powodzenia. Czekam na wieści:)

kukurydza słońce gratuluję podwójnego szczęścia:) Chłopcy mają imponującą wagę - jesteś wielka, że mimo tylu przeciwności udało Ci się "wyhodować" takich dużych, zdrowych kawalerów. Wracaj szybko do sił, a Alka i Alberta witam na świecie i życzę im dużo zdrówka i radości! Od początku charakterni hihih:)

nowa_mama dla Ciebie również gratulacje! Jaś wcale nie taki mały:) Witaj Skarbie na świecie i bądź największą pociechą dla swoich rodziców!

Anula11 mam nadzieję, że Ty też już lada dzień będziesz tulić swoją malutką:) Odezwij się, co tam u Ciebie!

Wpisałam Was nowe mamusie do tabelki, ale nie z kompletnymi danymi. Jak napiszecie resztę to uzupełnię:) A ktoś się zgłasza na ochotnika, żeby przejąć tabelkę na czas mojego rozpakunku?

Miłosz ur. 13.07.2018 r., godz. 2.18, 3220 g, 55 cm
Gaja ur. 11.08.2016 r., godz. 8:20, 3530 g, 54 cm
Milan ur. 16.06.2015 r., godz. 4:35, 4060 g, 58 cm
Namir ur. 07.06.2013 r., godz. 16:35, 3650 g, 57 cm

Odnośnik do komentarza
Gość katalina8

Ojej rozpakowywanie naszych maluszków idzie pełna parą! !!!
Mi też jakby brzuch twardnie co chwile i boli mnie krzyż na dole :)
Dziewczynki czy Wy też macie takie napady golenia jak Ja? Co drugi dzień żeby być w pogotowiu.
jeszcze niefortunnie na udzie się zacięłam i krew się polaka. Robie opatrunki z octaniseptu

Odnośnik do komentarza

Nowa_mama, Kukurydza - gratulacje!!! ;):* No i powodzenia w tych pierwszych chwilach ;)

Mroczna i Miremele Wam życzę powodzenia, by było szybko, bezboleśnie i Wasze Maluszki już z Wami! ;)

Po kilku dniach wyrzucania mnie z domu przez M, bym na chwilę odpoczęła, posłuchałam Go.. Wczoraj byłam u Babci która mieszka w klatce obok, a dziś poleciałam szybko na zakupy. Na szczęście mam dosłownie "pod nosem" carrefour, więc całe zakupy w 40 minut z drogą. Wyszłam po karmieniu i zdążyłam nawet je rozpakować i zrobić obiad, zjeść już nie :). Powiem Wam, że psychicznie odpoczniesz, na zasadzie, wiesz, że M się zajmie Maluszkiem zanim wrócisz ( na tel migiem) ale dziwne uczucie tak zostawić... W sensie, ze nie jest obok Ciebie ;)

Jeszcze raz powodzenia rodzącym! ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nwn15n1la6goh.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny idziecie jak burza w tym sierpniu
Kukurydza podwójne gratulacje spore chłopaki
U mnie podejrzewają zapalenie układu moczowego jutro robię powiew i zobaczymy
Wiecie jaka dziś miałam akcję poszłam zapytać na noworodki czy mógłby mi ktoś w drodze wyjątku sprawdzić u małego zoltaczke i przyszła Pani ordynator z pediatrii jak się dowiedziała że nie chcieli małego przyjac i ze jeszcze mam za niego płacić poszła na gonekologie jak zrobiła awanturę to efekt tego taki ze jesteśmy za darmo maly przyjęty na oddział ze wszystkimi przywilejami i jeszcze sala 1 osobowa więc jak widać sa jeszcze dobrzy ludzie

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09klw2g90lr.png]

Odnośnik do komentarza

Jejku jaka tu akcja! Wszystkim swiezym mamusiom gratuluje! (Coś czuję, ze w najbliższym czasie ten tekst będę wpisywać codziennie ;-))

Virkael-zapisałam się na zdjęcie pessara 09.08. g.17 jestem ciekawa czy dotrwam.... mam wrazenie, ze moj dzieciaczek skutecznie spycha pessar zresztą podobno pessar w niczym nie przeszkadza żeby akcja porodowe się zaczela..... dalej leżę bo jak tylko wstaje to kamień z brzucha.

Majeczka-dużo zdrowia!

Odnośnik do komentarza

Gratulacje rozpakowanym :) powodzenia na najbliższe dni :)
Mamuśki pilnujcie tej zółtaczki bo ja nie miałam o niej pojęcia i czuję że trochę zawaliłam. Jak dziecko od początku jest senne i nie cchcejeść to zmuscie lekarzy do pobrania krwi by jak najszybciej zacząć leczenie.

U nas walka z żółtaczka trwa. Dziś była pierwsza wizyta u pediatry. Jutro pobranie krwi a we czwartek wizyta kontrolna. Właśnie wyczytalam że jednym ze sposobów obniżenia bilirubiny jest odstawienie piersi i karmienie mm 24-48h. Poczekam na wyniki i zobaczymt jak to wyjdzie. Majeczka obawiam się że i u nas może się skonczyc pobytem w szpitalu :(

Za nami pierwszy spacer. Jasiek grzecznie spał a spacer trwał ok 1h bo musiałam wrócić na karmienie :)

Anulka165 taka "ucieczka" jest na prawdę super. Masz 20-30min dla siebie. Wiesz że dziecko jest z tatą, nic mu nie grozi, jest najedzone i przewiniete. Zupełnie nie mam obaw by wyjść z domu :)

Katalina bóle krzyżowe miała w trakcie porodu... Mam nadzieję że Ci przejdzie.
Nie przesądza goleniem bo możesz doprowadzić do stanu zapalnego skóry, takim częstym goleniem. Naskórek też musi mieć czas by się zregenerować.

Jaś 24.07.2016

Odnośnik do komentarza

Magdalia ja mam te same odczucia jak wstaję. Mysle, ze nasze dzieciaczki przyzwyczaiły sie do pewnych pozycji dla nich wygodnych jak my właśnie leżymy. Ja jak wstaje to za jakiś czas czuje jak Mala sie strasznie kręci.
Odnośnie golenia - nie spinam się. Używam trymer, a nie maszynki bo faktycznie podrażnienia z tego mogą być przy częstym stosowaniu. A z drugiej strony mimo, ze jestem z natury estetką to nie spinam się. Nie wygodnie mi się golić i tyle :D

http://www.suwaczki.com/tickers/hchy3e3ksrr1txlh.png

Odnośnik do komentarza

Kurczę ale się posypało maluchów,tak jakby tylko czekały na sierpień:) Dzis była położna i ważyła małego ma 4 kg. Czyli w miesiąc przybrał 1 kg. Położna twierdzi że dużo, więc od dnia dzisiejszego mały będzie musiał popijać wodę :) Ciężkie czasy dla małego :)
Jeszcze raz gorąco gratuluję maluszków ! Ale fajnie i znowu przypomina mi się mój poród.

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5e94eyon4y.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...