Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje Jola, bardzo ładna waga maleństwa, szybko dojdzie do siebie :)
Ja to wczoraj czułam się jakbym w ciąży nie była, skurcze minęły, tylko mala co jakiś czas kopala, za to dzisiaj od rana mam kłucia i uczucie wwiercania tunelu tak jak ty Marzi. Mega nieprzyjemne uczucie. Mam wrażenie, ze przenoszę ciążę, bo szyjka jeszcze ładnie trzyma...

Odnośnik do komentarza

jola gratuluję!!!! ;))

Dzięki dziewczyny...cała noc nerwowa z tego wszystkiego, dzisiaj mąż dzwonił rano do babki która zastępuje mojego prowadzącego i w pn mamy rano stawić się w szpitalu, będzie powtórzone usg łącznie z przeplywami bo te tez dziwnie wyszły i od razu ktg zrobią;) trochę się uspokoilam, teraz czekam do poniedziałku ;)) jakbym coś się działo w weekend to od razu mamy na IP jechać
Powiem Wam że niby końcówka ale nerwowka juz niesamowita.....

http://s9.suwaczek.com/201606087248.png

Odnośnik do komentarza

Jola - gratulacje! Mam nadzieję, że dziś spędzisz super czas z Maluszkiem. Zdrówka dla Was!

Gosia - głowa do góry. To ponoć norma jak są różne aparaty. Będzie dobrze :)

Ja też dziś fatalnie spałam. Na lewym boku rwały mnie żebra a na prawym miałam nerwobóle w biodrze. Na brzuchu wiadomo, że nie da rady a na plecach Mały nie lubi :D Innymi słowy: sobota a ja wstałam o 7:30. Kiedyś to bym się popukała w glowę, żeby o tej porze myśleć o wyjściu z łóżka.

Zaliczyłam już targ. Kupiłam rabarbar i truskawki na ciasto a teraz relaks w pobliskiej kawiarni. Mamy dziś gości, więc czeka mnie gotowanie.

Pozdrawiam wszystkie!

http://fajnamama.pl/suwaczki/6v34fky.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/jy8pb7r.png

Odnośnik do komentarza

Jola gratuluje dzidziusia po naszej stronie. Z taką wagą nie powinno być już żadnych problemów.
Ja po wczorajszych wieczornych sensacjach też trochesie przestraszyłam. Jeszcze raz torbę sprawdziłam. I poprzeglądałam czy niczego nie zapomniałam. Padłam o 20.30 wstałam o 22:30. Przez jakieś 40minut dochodziłam do siebie. Potem nawet ogarnęłam kuchnię siebie i poszłam spać przed 1. Śmieję się ze przestawiam się na nocny tryb karmienia. Hehe.
Dzisiaj córci nawet pospała. Zjedliśmy śniadanie i maluszek kreci się znowu nisko czuję rewolucję.

Odnośnik do komentarza

zewa
Dziewczyny, mam krępujący problem i nie wiem gdzie szukać odpowiedzi. Otóż od kilku dni czuję nieprzyjemne "kłucie" w odbycie. Ale nie tak na zewnątrz, tylko jakby tak w środku. Podczas kąpieli wyczułam tam w środku jakby taką dodatkową fałdkę ciała. I teraz nie wiem, bo na początku myślałam że to może hemoroidy, ale czytałam że one pieką i czasem krwawią, u mnie tego nie ma. Tylko takie głupie uczucie, ze cos tam jest. Miała któraś z was coś takiego? A moze to dziecko się rozpycha i cos mi tam sie przesunęło... Przepraszam za takie głupie pytanie, ale nigdy wcześniej czegos takiego nie czułam.

Mnie się wydaje że to jednak może byc hemoroid. Tym bardziej ze wyczuwasz jakieś zgrubienie. Nie musi chyba krew lecieć. Ale na wizycie chyba warto lekarzowi o tym powiedzieć.

Odnośnik do komentarza

Goherek, a może jakaś tortilla? Do srodka warzyw napchac, sos i gitara :)

A ja tak bym chciała złota rade od Was ale z zupełnie innej beczki ;)
PILNIE POTRZEBUJE SPRAWDZONEGO SPOSOBU NA PRZYSPIESZENIE WZROSTU WŁOSÓW :D mam teraz mega krótkie, wolno rosną, a ślub w październiku juz :(

http://www.suwaczki.com/tickers/010ivfxmbvwwh243.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry Dziewczynki!
JOLA Mamusiu ! Gratuluję :* Moja chrześnica w terminie miała 2300, także porządnego masz chłopaka :)
My jesteśmy mięsożerni także doradzę tylko zapytanie wujka Google.
W Krk zaczęło lać wieczorem i do samiutkiego rana. Teraz przeszło ale jest szaro paskudnie blee.
Przypominam dziewczyny, że jutro Zielone Światki także jeśli macie jakieś braki w lodówce to zaopatrzyć się dzisiaj ;)
A ja spałam ok tylko z minutowymi pobudkami na przewracanie się ...prawy bok, lewy bok...I tak pół nocy..no cóż.. a dziś czuje takie kłucie- szarpanie w podbrzuszu jak wtedy kiedy macica się rozciągała w 1 i 2 trymestrze...może to pierwsze oznaki ze jednak urodze w tym miesiącu ;) ? Hehe

Odnośnik do komentarza

Właśnie wybierałam się jutro do ikei po wanienkę i mebelki na balkon. Dobrze, że przeczytałam kartkę w sklepie, że jutro nieczynne i skumałam, że Zielone Świątki. Pojadę dzisiaj, i tak nie mamy co robić z Zuzią, J. idzie kopać piłkę po 15, to się zbierzemy i pojedziemy. Posprzątałam wczoraj, obiad naszykowany.
Marzi, u mnie na opakowaniu tych skarpetek pisze, że lepiej nie robić w ciąży, czytałam na necie i generalnie znalazłam informację, że dlatego tak piszą, bo nie wykonywali badań na kobietach w ciąży, ale przecież "to" nie przenika do krwiobiegu, więc nie powinno być problemu.. Miałaś jakieś dziwne doznania po tych skarpetkach ? Bo chciałam dziś je założyć i już sama nie wiem.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h1by0oenb.png

Odnośnik do komentarza

Jola gratulacje i dużo zdrówka dla Ciebie i Jasia :-)

Marzi dzięki za przypomnienie o jutrze, to jest chyba jedyne święto o którym nigdy nie pamiętam. Kiedyś nawet pojechałam sobie do centrum handlowego z myślą, że kupię jakieś ciuszki, a tu zonk. Długo się zastanawiałam czemu centrum zamknięte i dopiero po chwili do mnie dotarło co jest grane. Już męża wysłałam na zakupy, bo mi niestety po nocy biodro tak dokucza, że nie dam rady nigdzie iść.

Odnośnik do komentarza

Hej Sylfka. Polecam z apteki szampon seboradin przeciw wypadaniu wlosow przyspieszajacy porost wlosow plus codziennie pita pokrzywa. Sprawdzone na sobie! W pol roku wlosy urosly mi 10 cm! Jedyny mankament to szampon wysusza bardzo skore glowy i trzeba na zmiane z jakims mocno nawilzajacym. Ale efekt gwarantowany. A pokrzywa samo zdrowie

http://www.suwaczki.com/tickers/eikt9n734u7oxxls.png

Odnośnik do komentarza

A kamilaaa_n to może jednak jeszcze wszystko przede mną:) 7 dni nie minęło u mnie jeszcze...;) Ja miałam Marino firmę.
My właśnie na zakupach, kupiłam jeszcze jeden ten brzydki bawełniany stanik do karmienia biały tym razem żeby jednak do szpitala mieć 2. I 2 sportowe bez fiszbin ale z usztywnianymi lekko miseczkami bo myślę że się też sprawdzą na poczàtek..i naciàgnèlam P.na śliczna zwiewna sukienkę na lato odcinaną pod biustem na ramiączkach plus opaskę pin up do tego haha. ..mam nadz szybko się w nią wcisnąć po porodzie;)
Spożywkę jeszcze załatwimy, składniki na sernik i bierzemy się za pokój dziecięcy i pakowanie. Mam nadz że od pon będę przygotowana już na poród .. haha:D

Odnośnik do komentarza

Kamila a skad masz pewnosc ze zaden skladnik nie przeniknie do krwioobiegu?
Ja chcialam kupic w aptece masc na blizny i farmaceuta powiedzial zebym lepiej zapytala gina ktora moge stosowac bo nie ktore przenikaja do krwioobiegu.
Tez zapomnialam ze jutro swieto wiec jak poszlam na zakupy to wyszlo tego duzo wiecej i musieli po mnie przyjechac 300m bo bym nie udzwigla.
Dziekuje za pomysl z tortilla ale u mnie na wsi nie dostane tortilli a nawet nie wiem czy wegan by mi to zjadl,ale my z tomkiem b chetnie z sosikiem czosnkowym.tak wiec dzis zupa pomidorowa i ryz z warzywami.jeszcze musze wymyslec co na jutro i to dostac w sklepie:-)

http://www.suwaczek.pl/cache/0636c7f1be.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...