Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2016


Paulii

Rekomendowane odpowiedzi

AgiR - aktualnie pracuję w sklepie, supermarket, także lekko nie jest. Moja poprzednia ciąża także zatrzymała się w 7 tyg. Dlatego te zwolnienie, żeby poczekać, na rozwój sytuacji i nie narażać się jakoś. A hormonów nie dostałam, bo najpierw muszę neurologiczne skończyć leczenie.
Iwonka - 13 piątek - ja zawsze w ten dzień postanawiam, że sprawie by wydarzyło się coś dobrego, miłego :)

Odnośnik do komentarza

Milka 25 ja tez czekam na majowe szczescie ,termin 13maj!!!dodam ze piatek. Mam tak jak ty problem ze spaniem a w dzien tulilabym sie do poduchy ,To moje trzecie dziecie w drodze ,mam 13letniego syna a w zeszlym roku nieszczesliwie przedwczesnie urodzilam synka ,niestety byl za malutki i oddalismy naszego Tymonka Bogu.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, ja wczoraj się wystraszylam jak zobaczylam oplawy z krwią, też sprawdzam często bielizne, zadzwonilam i lekarz kazał przyjechać, na szczęście zobaczylam nasze Maleństwo, Serduszko też usłyszałam już po raz drugi coś pięknego <3 powiedział, że nic takiego się nie dzieje ale dostałam progesteron, bo jak byłam u niego to akurat nic nie leciało a po nocy znowu mam takie same oplawy.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3s65gtug3cj8d.png"alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/>]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Bole glowy mam rowniez ,sa dosc uciazliwe i zwracam przy nich. Normalnie tez mam bole glowy ,diagnoza -migrena. Niestety rezygnuje z tabletek w ciazy wiec mecze sie okrutnie. Co do hormonow jestem na luteinie i niestety tryb ,,oszczedzajacy,,nie sprzatam tylko gotuje i spacerek raz dziennie .Ale warto sie poswiecic ,l4nie jest wcale zle ,platne 100% wiec nie narzekam

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry mamuśki! :) ja jestem w pierwszej ciazy. Bardzo sie ciesze ale i denerwuje praktycznie kazdym dniem. Jutro mam druga wizytę i bedzie równo 8tc. Ciekawa jestem strasznie co tam sie dzieje :) co do objawów to nie mam żadnych... Jedyne co to mi sie chce ciagle jesc ale tak samo miałam przed ciaza wiec to raczej nie jest objaw :P w pracy planuje powiedziec dopiero w 12 tygodniu..a powiedzcie mi, staracie sie trzymac jakas dietę zeby za duzo nie przytyć? Ja wazę 62 kg przy wzroście 164 i narazie nic nie przytyłam, ale chyba bede musiała sie bardziej pilnowac... Planuje długie spacery z psem i basen :) no i jogę. A Wy jak planujecie o siebie dbać? Ja cos czuje ze to bedzie najdłuższe 9 miesiecy w moim zyciu, bo kazdy dzien praktycznie 24h na dobę zastanawiam sie co tam sie dzieje i czy nie robie czegoś co mogłoby zaszkodzić...

Odnośnik do komentarza

Antilope, ja też jestem migreniczką. Przed ciążą Cinie 100 i efferalgan z kodeiną pomagały. Teraz ginekolog pozwolił brać efferalgan, ale jak głowa boli mnie już 6 dni i nocy, to nie mogę brać tyle leków. Ratuję się amolem na skronie, okładami, ale mało pomagają, Chwilami mam wrażenie, ze zwariuję i wzięłabym wszystko, żeby tylko przestało boleć !Do tego mdłości i wymioty :/ Eh

Odnośnik do komentarza

Hej ja od wczorajszego wieczora biore tabletki ze wzgledu na wymioty... niby dzis nie wymiotowalam ale mimo tego nie czuje sie najlepiej ..:/ ciezko mi jesc... zjadlam tylko platki na mleku i pol jablka...
A co do spania.. moge przespac pol dnia ale w nocy mam problemy juz ;P
Zastanawia mnie to ze nie mam boli piersi... czy to moze byc dlatego ze jestem zaraz po poronieniu (wtedy mnie bolaly) i po prostu jeszcze dobrze nie wrocily do swoich rozmiarow? (Ale widze ze lewa urosla jest duzo wieksza niz prawa tyle ze nie bolalo mnie to)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jnj452i4q.png

Odnośnik do komentarza

Z tego co pamietam musujacy eferalgan jest dowolony na bol w ciazy ,natmiast zabronione sa tabletki na bazie ibuprofenu. W tej ciazy obiecalam sobie nie brac lekow w trzech pierwszych miesiacach a pozniej bede sie starac w miare mozliwosci. Za miesiac mam badanie prenatalne ze wzgledu na to ze mam 36lat ,mam pytanko mamuski. Miala ktoras to badanie ? Wiem ze pieknie wszystko widac ale boje sie wyniku tego badania

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny ;) Jestem tu nowa :) Mi termin przypada również na maj :) Już mam za sobą 9 tydz ;D Nawet nie wiem kiedy ten czas zleciał :) Widzę, że rozmowa rozwija się na temat objawów. Czytałam kilka wpisów i powiem mam że mam chyba szczęście, bo moje objawy nie są takie straszne. Jedynie jestem senna, marudna, ciągle mam zawroty głowy i bolą mnie piersi. W końcu każda kobieta przeżywa to inaczej. Trzymam kciuki za te co mają gorzej niż ja. Życzę wam aby szybko minął ten czas i żebyście były pełne sił ;)) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Rano byłam na wizycie. Widziałam maleńką fasolkę z bijacym serduszkiem. Ma ok 1,2cm i 170 uderzeń serduszka/min. Jak powiedziała moja położna wszystko rozwija się prawidłowo. Za trzy tygodnie kolejna wizyta. Już nie mogę się doczekać.
W pracy jeszcze nie powiedziałam... czekam do poniedziałku ponieważ w poniedziałek jest otwarte biuro przez które pracuje... do tego troszkę się denerwuje do niedzieli powinni mi wysłać nową umowę. Jak narazie czekam. Będę starała się o zmianę stanowiska w pracy ponieważ to co teraz robię jest za ciężkie dla kobiety w ciąży.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3gzu3gmdnwryj.png

Odnośnik do komentarza

Antilope,

ja też będę miała badania prenatalne jak ukończę 12 tc,(mam 32 lata). Z jednej strony boję się, że może coś wyjść nie tak, a z drugiej oczywiście cieszę się, że będę mogła dowiedzieć się czy wszystko jest w porządku.

Co do objawów, to minęła mi chęć jedzenia wszystkiego co wpadnie mi w ręce ;) Nadal mogę jeść to na co mam ochotę bez nudności i wymiotów, ale każdego dnia mam chętkę na co innego. Dziś np zjadłam już 5 brzoskwiń i gdyby nie to, że pożarłam wszystkie, to jadłabym dalej ;)

Sandra, cieszę się, że z fasolką wszystko super! :)

Odnośnik do komentarza

Witam Przyszłe Mamy
Od pewnego czasu śledzę Wasze ciekawe rozmowy, więc postanowiłam, że muszę dołączyć. Jestem w pierwszej ciąży-wszystko dla mnie nowe, każda informacja cenna. Termin mam na 28 maja 2016. Właśnie co wróciłam z urlopu i wszystkim się stresuję, czy czasem z czymś nie przesadziłam, mimo, iż bardzo uważałam na siebie. Aktualnie to 6 tydzień i 4 dzień, moje objawy to:toaleto co pół godziny, ból w podbrzuszu i ciągłe zmęczenie. Nie mam pojęcia czy to całkiem normalne ale nic innego mi nie dolega.No i czasem bolą mnie piersi. Lekarz powiedział, że może tak być,hmm.Kolejna wizyta dopiero 14 października,strasznie się denerwuję i czekam na nią z niecierpliwością. Chętnie będę śledziła jakie Wy macie objawy w tym okresie. Zdrowia życzę Wszystkim :-)

http://www.suwaczek.pl/cache/bbd67cf8e1.png]Tekst linka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...