Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2016


Paulii

Rekomendowane odpowiedzi

Ale się napisałam a tu jedno zdanie się tylko pojawiło. A więc od początku. To moja trzecia ciąża. Pierwsza obumarła w dziewiątym tygodniu. Druga zagrożona ale szczęśliwie moja córcia za trzy dni kończ trzy latka. Teraz leżę plackiem od dwóch tygodni, 3x1 duphaston i 3x1 nospa. Niby dolegliwości ustąpiły ale jestem przerażona. Jeszcze trochę a zwariuję w tym łóżku. Najgorsza jest niepewność i aby dotrwać do dwunastego tyg. Co prawda na ostatniej wizycie dwa tyg temu serducho jak dzwon a ja mimo wszystko odchodzę od zmysłów.

Odnośnik do komentarza

mp1 zapytaj lekarza, slyszalam ze sa jakies srodki na mdlosci, ja nie pytalam bo u mnie nie jest tak zle, nie wymiotuje. Jesli nawet wymiotujesz a bierzesz femibion to witaminy dla dziecka masz, tylko ty biedna sie meczysz :(
magda1449 trzymaj sie, nie jestes sama! Oprocz wypoczynku i zastosowan zalecen lekarza nie mozesz nic wiecej zrobic... bedzie dobrze, ja chcialabym dostac jakies leki bylabym pewniejsza.... a teraz jestem pewna, ze spodziewam sie najgorszego nie moge uwierzyc ze tym razem sie uda ... jestem spokojna ale... ciezko uwierzyc...

http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yskjoq5jgc8a9.png

Odnośnik do komentarza

Ja mam tak samo po poprzednim poronieniu boje sie ze znowu sie to wydarzy... jednak jestem dobrej mysli... w sumie poki co nie mam czasu na myslenie bo zle sie czuje ale to chyba dobrze? Przynajmniej wiadomo ze z dzidziusiem wszystko ok.. dzwonilam do lekarza i polecila mi jakies leki pozniej meza wysle bo sily nie mam... a jesli one nie pomoga to na zastrzyki bede musiala jezdzic :(
Sprobuje tez z ta herbata imbirowa bo to naprawde oszalec idzie :( ale zniose to... dla maluszka dam rade :)
Magda to pochwal sie jak tam po terminie:) trzymam kciuki za was :)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jnj452i4q.png

Odnośnik do komentarza

Paula ja tez sie bardzo denerwowalam przed pierwsza wizyta. Ale trzeba byc dobrej mysli kochana ja jestem swiezo po poronieniu pod koniec lipca w 8tc.. no i oczywiscie byl zabieg... a teraz mecza mnie mdlosci i wymioty. Od 3 dni. Pochwal sie jak bylo po wizycie bedzie dobrze :) i nie martw sie jesli czegos nie bedzie jeszcze widac to wczesna ciaza :) musimy byc cierpliwe chociaz latwo sie mowi :)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jnj452i4q.png

Odnośnik do komentarza

Hej widzę ze nie tylko ja tak mecze się z mdlosciami.. Byłam dziś u rodzinnej bo do gin mam 21 października. Dostałam jakiś syrop z imbiru. I okazało się ze co dwie godziny muszę coś zjeść bo spada mi cukier. Dziś 2 godziny po śniadaniu mialAm zaledwie 77.. A powinno być 120.. Stad te mdłości zawroty głowy i wymioty. Dostałam zwolnienie do końca następnego tygodnia i zobaczymy co dalej..

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, ja nie mam mdłości ale lekarz mówi że na pewno mnie jeszcze dopadną.

Szczerze mówiąc martwię się tym że się dobrze czuję, zawsze jest jakiś powód do zmartwień :))))

Za to stałam się wybredna co do jedzenia - tylko owoce, pomidory, ser, ziemniaki i chleb. No i czekolada. Po zjedzeniu popcornu odbijało mi się 3 dni i chociaż wcześniej go lubiłam to teraz na samą myśl bierze mnie obrzydzenie ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgslatq6ob.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgolffmy8q.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie, mam termin na 8 maja :)
to moja druga ciąża, mam 5 - letnią córkę. Pierwsza ciąża była łatwiejsza, mało typowych objawów, czułam sie dużo lepiej. Teraz, no cóż, okropne nudności, totalny brak apetytu, bóle głowy, osłabienie a do tego mam nadciśnienie więc nie ruszam się z domu bez odpowiedniego sprzętu i notatnika :)
pozdrawiam ...magda

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry :)
Wczoraj późno wróciłam bo dopiero na 20 miałam lekarza, póki co wszystko jest na swoim miejscu :) Nie ma jeszcze 6 tygodnia więc serduszka nie było widać. Dostałam zwolnienie do 20 października i mam się oszczędzać bo teraz najważniejszy czas. Musze je dziś do pracy zawieźć mam nadzieje, że nie będą nic dodatkowo gadać.
Zastanawiam się co mówić najbliższym, że czemu mam przedłużone zwolnienie, muszę coś wymyślić ;)
Objawy ciąży przy pierwszym dziecku nie były mi znane, przy drugiej ciąży zero dolegliwości, teraz nudności, ale nawet jakoś się tym nie przejmuję aż tak ;)
Milka25 - dziś od 4 nie śpie, za dużo myśli. AgiR - a Ty na kiedy masz termin ?

Buziaczki Wam wszystkim :) i Miłego dzionka :)

Odnośnik do komentarza

Paula0305 to super, bardzo mnie to cieszy ze wszystko w porzadku, ja mam wizyte w poniedzialek, jestem przerazona bo w ostatniej ciazy dziecko przestalo sie rozwijac wlasnie ok 7 tc. Pierwsza wizyte mialam w 4 tc bo bylam tak przerazona ze juz pobieglam poza tym musze badac hormony zwlaszcza w ciazy :) Teraz druga wizyta...

A moge zapytac czy ciezka masz prace skoro nie wolno ci jej wykonywac? ja siedze w biurze i mi powiedziala ze moge chodzic do pracy...ba nawet moge chodzic po tutejszch gorach !!! A mieszkam w Alpach!! wolalabym chuchac na zimne, poza tym mieszkam w malym miasteczku, nie ufam tutaj lekarzom, juz mnie zawiedli nie raz. Jestem teraz pod prywatna opieka....wiecej zrobic nie moge...

http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yskjoq5jgc8a9.png

Odnośnik do komentarza

Witam szczęśliwe mamusie...:-)
u mnie w pracy już wiedzą, bałam się jak to przyjmą.. (pracuję jako prawnik w firmie) ale zaskoczyli mnie pozytywnie, Kadrowa powiedziała, że Prezes to najlepszy pracodawca dla przyszłych matek (sam ma 7 pociech), i że mam się nie zastanawiać nad l4, tylko iść jak najszybciej.. a ja chciałam poczekać do stycznia bo jakoś mi głupio tak szybko było iść.. ale jak widać niepotrzebnie:-) i kasa jest lepsza niż jakbym pracowała.. bo wliczają różne premie roczne czy uznaniowe:-) i jakoś tak poczułam się spokojniejsza... będzie dobrze dziewczyny:-) tym bardziej, że póki co termin porodu wyznaczono mi na 13 maja w pt:-)
Miłego dnia życzę!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...