Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2016


Paulii

Rekomendowane odpowiedzi

O 15-30 urodził sie Dawidek. 3530 i 55cm. Poród totalna masakra.na sali porodowej okazalo się ze to jednak nie wody mi sie saczyly. Dostałam oksy. Do 12 myślałam ze umrę.a rozwarcie dalej 3 cm. O 13 przebili mi pęcherz. Izwiekszyli dawkę oksy to myślałam ze wyjde z siebie miałam skurcze i bole krzyżowe . Rozwarcie ruszylo i byli 6 cm i dali mi znieczulenie no i poczułam ze żyje chociaz znieczulenie do konca nie zadzialalo i jedna stronę czulam

Odnośnik do komentarza

Pozdrowienia dla wszystkich ze szpitala.. chociaz jutro to nasz 37 tydz i 6 dzien to jutro chyba sie rozpakowywujemy.. za wysokie cisnienie mam..i kiepsko idzie im zbijanie tego wiec chyba jutro zrobia ciecie.. szok.. :o tak wszystko szybko poszlo.. 3majcie sie wszystkie :* i prosimy z Antkiem o modlitwe :)

Odnośnik do komentarza

Zuzulinek w piątek mam wizytę, ale tak mi babka powiedziała, że dopiero w przyszłym tygodniu. A do szpitala przyjmą Cię bez skierowania, jeśli lekarz nie da? Ja się i szpitala i wywoływania boję, więc poczekam do poniedziałku, może mały zdecyduje się na wyjście i będzie po problemie. Ale powodzenia dla ciebie jutro, oby wyszło po twojej myśli!

Cebulka27 gratulacje!

Są suwaczki dla tych, co są w 10 m-cu ciąży? Chętnie sobie ustawię ;)
I jeszcze nigdy nie miałam tak wielkich, spuchniętych stóp. Ciężko to jeszcze stopami nazwać, to są ogromne stopiska, czuję się jak jakiś mutant! ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Jolka and Fasolka

Cebulka gratulacje i szybkiego dochodzenia do pełni sił po takich przejściach... dużo zdrowia!
Asatka szczęśliwego rozpakowania! Oby Opatrzność nad Wami czuwała...
Moli tez mi się strach włączył... ale raczej nie mamy wyjścia - musimy urodzić... ;)

Odnośnik do komentarza

Cebulka27 gratulacje:*:* odpoczywaj należy Ci się...no w końcu jakiś chłop po tylu babach:-)

Mag i jak tam idzie? Tulisz już swoje maleństwo ?

MadGatak się umówiłam z lekarzem, że w środę da mi skierowanie...ale jeśli powie, że mam czekać do poniedziałku to mam go gdzieś. Wolę być pod opieka już stałą.

Wywoływania i ja się boję, ale szczerze wolę mieć to za sobą...:)

Asatka trzymam kciuki, będzie dobrze :*:*

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvh371ie7tqtzh.png

Odnośnik do komentarza

Cebulka, wielkie gratulacje!:) Uff dobrze ze juz po wszystkim, ale mialas przezyc..

Asatka, trzymam kciuki!! Troche przyspieszyl sie Wam termin, pewnie dla Was to ciezko zeby sie tak z dnia na dzien nastawic na ciecie.. ale dla maluszka tak bedzie najbezpieczniej. Niech sie wszystko dobrze ulozy!!

Ciekawe jak Mag... trzymaj sie!

Odnośnik do komentarza

Cebulka - gratuluje:)... Dzielna z Ciebie kobietka i najwazniejsze, ze masz swojego Synka przy sobie. Na pewno wynagradza Ci cały stres i bol :)!
Asatka - wszystkie kibicujemy :), na pewno wszystko bedzie w porzadku!!!
Po opowieściach to tez mnie strach obleciał :). Boje sie, ze moj 3-godzinny plan porodu nie wypali :). Tak naprawde, dla swojego i Młodego dobra powinnam byc po wszystkim, ale jak widać Uparciuch z Niego... Chyba, ze to moja podświadomośc działa :)

Odnośnik do komentarza

cebulka gratulacje, zdrowia dla was
asatka jutro już będzie po wszystkim, to ciśnienie jednak płata figle
Chciałam się zapytać czy którejś udało się naturalnie urodzić i ochronić krocze? Tyle było pisania o tym, o masazach a tu cały czas czytam ze po nacieciu poszło.
jolka u ciebie jakoś szybko się ruszyło... Mam ten sam termin ale wizytę za tydzień, ciekawe czego się dowiem

http://www.suwaczki.com/tickers/8599dqk3p95p53lm.png]Tekst linka[/url][/url]]Tekst linka[/url]http://www.suwaczki.com/tickers/klz98ribqbkijq4m.png]Tekst linka[/url][url=[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/f2w

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny!
Ależ produkujecie, same dobre wieści, szczęśliwe (choć nie zawsze łatwe) porody, Maluszki w objęciach, cudnie!

Ja po imprezie urodzinowej, udało się wszystko, 25 osób w altanie przed domem, pogoda dopisała, Mąż spisał się na medal, Teściowa i Szwagierka zrobiły lwią część roboty (są niezastąpione!), dostałam wymarzoną lustrzankę i będę Małemu robić masę zdjęć :DJolka and Fasolka z siłami to w sumie było różnie tak na prawdę, aktywność mam z góry zakazaną od początku, ale na szczęście nic nas nie ruszyło ;) Wieczorami plecy mi dawały w kość, ale noce były spokojne i nadal jesteśmy w dwupaku. Na ostatnim ktg w ub. tyg. zapisało się więcej skurczy i niby mamy nie dotrwać do terminu ;) Szyjka skrócona do 1,5cm. Jutro powtórka z badań zobaczymy jak tam postęp. Ale na spokojnie czekamy na skończony 38tc. Mam już kilka fotek z sesji. Wy już z Maluszkami, a ja jeszcze brzucholem pozawracam Wam głowę :P Z sesji jestem zadowolona, pamiątka super :)

Matko teraz same gratulacje, Dziewczyny kochane, dzielne Mamusie! Ute, Leia, Aniapo, Lovi, Karmelek bardzo się cieszę, brawo brawo! Blacky ale stopniowałaś napięcie z tym porodem :P Łucja bardzo ładne imię:) Hania duży chłopak, cudownie!
Dużo zdrówka dla Was wszystkich :* Cebulka to się wymęczyłaś kobieto, dobrze, że Dawidek już jest w Twoich ramionach :)
Keysi, Majka, Karola śliczne te Wasze córeczki, aż zaczynam pękać z zazdrości, że u mnie róż będzie nie na miejscu :P

Jakarta bardzo ładny wózek wybraliście. A łóżeczko godne księżniczki ;) Ty widzę też już zniecierpliwiona. Życzę szybkiego rozwiązania.
Line super, że u Was wszystko się układa :)
Effie my mamy lateks Hevea, świetne opinie, wygląda solidnie. Też myśleliśmy o tym z kokosem, ale padło na sam lateks.
Zawiszka, podziwiam Cię z tym weselem. Wiesz co chyba na krocze nie używają rozpuszczalnych szwów. Przynajmniej tak mówili na Szkole Rodzenia na Karowej w Waw. Może u Was są inne praktyki. W (ok.) 7-mej dobie się je wyciąga u lek lu położnej.
Mag trzymaj się dzielnie.
Kasia25, Asatka powodzenia na CC! Wszystko będzie dobrze, na pewno szybko dojdziecie do siebie i będziecie mogły zajmować się samodzielnie swoimi pociechami.
Monika... a Ciebie to chyba uduszę.... Babo dopiero jesteś w 37tc, a już byś chciała rodzić :P Daj temu Maluchowi posiedzieć tyle ile potrzebuje. Niecierpliwa Ciężarówka. Chill...:) Nic tym nie przyśpieszysz, a się nafrustrujesz. Przecież nie mamy na to wpływu. Misja inkubator i już :) Ja też leżę i czekam, damy radę ;)

Jeśli o kimś zapomniałam, wybaczcie. Przesyłam ciepłe myśli. Za nierozpakowane trzymam kciuki za spokojne oczekiwanie :) To już ostatnia prosta.

Trzymajcie kciuki jutro za wagę (mamy też usg). Mam nadzieję, że ten nasz brzdąc trochę nadrobił i przybrał na masie.

monthly_2016_05/majoweczki-2016_47597.jpg

monthly_2016_05/majoweczki-2016_47598.jpg

monthly_2016_05/majoweczki-2016_47599.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/y86z7ddlb3pndx6a.png

Odnośnik do komentarza

Urodziłam o 18:48. Szymuś ma 55 cm i waży 3350. Poród tragiczny :( po tym zastrzyku wszystko bylo super ale jak odpuścił to zaczęło mnie brać od nowa wiec mówię że chcę gaz, bo powiedziała położna że jak coś to jeszcze gaz da. To przyniosła. Ale okazało się ze skurcze nagle mocno zmniejszyły częstotliwość i zmalały... wiec podała oksy znowu. Jak się rozkrecily to wylam z bólu. Ten gaz to na mnie nie działał. Wcale. Może po tym zastrzyku to już co to taki gaz... darłam się w nieboglosy ze nie dam rady ze nie chcę :p sprawdziła za jakiś czas było rozwarcie 8 cm... tak sie darłam do 10. Parte skurcze o niebo lelsze niż krzyżowe :p samego parcia to nie wiem ile mialam... na pewno ponad godzinę ale ile dokładnie może mąż będzie kojarzył ;) ogólnie zadowolona jestem z opieki, cudowna położna :) nacinana bylam, chyba po to zeby przyspieszyć i dobrze wole to nizbym miala sie meczyc kij wie ile dłużej. Po skurczach to teraz żaden bol nie jest tak okrpony wiec daje rade z kroczem. Maluszek chyba nie da mi dzisiaj spać jak nie smulka to cyca chce ech... nic moze teraz sie uda akurat zasnął ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/ffafc876bc.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...