Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

To nie Sylwia, tylko ja mam nieprzyjemne dolegliwości
Byłam u lekarza. Dostałam skierowania na badania krwi i moczu. Dostałam też leki (w ciąży podawane pod ścisłą kontrolą lekarza, ale myślę ze gorsze dla dziecka będą infekcje) w jednorazowych dawkach żeby dotrwać do poniedziałku. W razie gdyby sie pogorszyło mam od razu zgłaszać sie na pogotowie. Rzygam dziś jak kot. Lekarz postraszył mnie że wymioty mogę mieć od nerek. Trochę sie boję :(
Vena- na prawde ładna sukienka :)

Jagoda, 56cm 3820g, 11.04 godz 23:18

Odnośnik do komentarza

U mnie tez nie najlepiej zapowiada sie noc. Co prawda po cudownym posilku u tesciow mdlosci troche ustapily ale... Boli mnie brzuch i okolice lewej nerki. Caly czas cisnie mi na pęcherz. Jak bedzie bardzo bolalo wezme no-spe. A leki na uklad moczowy i infekcje intymna mam wziac dopiero przed snem.
Straszna tu dzisiaj cisza!

Jagoda, 56cm 3820g, 11.04 godz 23:18

Odnośnik do komentarza

Cathleen ja też jestem zdania że w ciazy groźniejsze jest infekcja niż leki wiec bierz to co ci przepisał lekarz i wytrwać do poniedziałku.
Współczuję wam dziewczyny z tymi mdłościami......to już 14tc a wy nadal się tak meczycie.....mi wszystko przeszło i gdyby nie lekkie ciągnięcie i czasem klubie po bokach na dole to wcale bym nie czuła ze jestem w ciąży. ...aaa mam teraz brodawki jak u murzynki:)

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Masz rację Cathleen, zwykle ledwo się wyrabiam z nadrobieniem stron przy chłopakach, a dziś to chyba już początek weekendu i stąd ta cisza.

Oj, żebyś wiedziała Flawia, że ja przez te sutki to bez stanika nie mogę chodzić, bo mnie jeszcze ktoś za osceniczność zamknie :DD

Mi powoli przechodzą mdłości … ból głowy został, ale wygląda że po kolei dolegliwości zanikają… uff i dobrze, bo ile można.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Oj nie lubie byc chora takze wspolczuje. Moja corka ostatnio byla przeziebiona ale juz koniec i nawet zaszczepilismy.
Dzisiaj strasznie glupi okropny dzien. Nastalam sie w kuchni, plus sprzatanie, moja corka roczna biega i kolo niej tez trzeba robic plus zabawa ale to lubie, z tym\ze moja maz pracuje na\zmiany i ciagle ktos cos chce od nas a to zawiez mnoe a to zrob to a to i tamto i nie ma dnia zeby ktos nie przyszedl a nie mieszkamy sami. Masakra a ja ledwo znajduje czas zeby umyc glowe, juz mi sie zbliza prog wytrzymalosci.
Jak bedzie dwojka dzieci to chyba oszaleje jak kazdy cos bedzie chcial. Dzieci mamy cgce zeby mialy rodzicow w\domu a poza tym sama nie ogarne. Rozumiem pomoc ale tez niech kazdy poczeka nie na zawolanie. Az sie posprzeczalam\z mezem, płakałam pokrzyczalam a potem buzi buzi. Czyzby hormony? No jeszcze nigdy tak nie mialam.
Takze zapomniec chce ten dzien.
Co do ubierania to ja moja corke ubieralam na jasno na ppczatku bialy przewazal zolty kremowy pastele, roz pudrowy ale rzadko. Ale mysle ze synowi jakby mial\byc to dokupie zeby pozniej\ludzie nie\pytali czy to corka czy to syn na\zdjeciu bo te same ubranka;)
Wkurza mnoe jak ide z corka roczna i ktos pyta ile ON ma? On bo ma brazowy polar albo granatowe spodnie ale na czapce jasniutkiej jest kokardka i buty sa rozowo biale i ona ma dziewczecy wyraz twarzy. Ludzie kieruja sie kolorami

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Melly jutro będzie lepszy dzień. Mnie ostanio też wiele rzeczy drażni, już nawet dziś po śniadaniu powiedziałam mężowi, żeby sprzątał po sobie, bo ja nie ogarniam wszystkiego…

Mi też właśnie podobają się takie kolory jak beże, biały, żółty, szarości jak nic będą mówili, że młoda to chłopak :D szczególnie na początku, zanim włosy jej podrosną, a moje dzieci do półtora roku maja jasny blond i bardzo cienkie, więc chłopaków krótko ścinałam.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

To jest dla mnie smieszne ze jak dziewczynka nie jest cala na rozowo, to odrazu mowia ze chlopak. Albo jak mama w ciąży kupuje niebieskie ubranka to tez uwaza sie ze chlopak będzie.
Ja pierwsze ubranka bede miala uniwersalne i niech ludzie zgaduja. A jak nie bedzie pasowalo ze tak ubieram, to powiem ze dziecko samo zadecyduje o plci jak podrosnie :D

Jagoda, 56cm 3820g, 11.04 godz 23:18

Odnośnik do komentarza

No proszę .... myślałam, że tylko ja jestem aktualnie na forum, a tu niespodzianka.... :) Chciałam poczytać co u dziewczyn i okazało się, że kwietnióweczki nadają 24h na dobę.
Idę dzisiaj "do pracy" - zastępuję kolegę na ćwiczeniach ze studentami i muszę się przygotować do zajęć. Wstałam o 4 rano, zażyłam tabletkę na tarczycę (na czczo), a teraz zrobiłam sobie kanapkę i chwilę relaksu przy "kwietnióweczkach", tak żeby sprawdzić czy są nowe, dobre wiadomości (niekoniecznie o nieprzesłanych nocach, infekcjach, dolegliwościach ... ).
Trzymajcie się Flawia i Sylwia2608.... na szczęście przed nami weekend i trochę więcej okazji do odpoczynku

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl20mme3ge8eho.png

Odnośnik do komentarza

Hej,
I ja juz nie spię, a szkoda, bo przyjemnie byloby po nocy kiedy budze sie co godzinę wyspac sie troche. Ale ja padam wczesnie. Mdlosci mnie klada do lozka juz 20 max 21. Jak dziecko;)
Wczoraj przyjechalismy wieczorem do moich rodziców, 1,5 w korkach dalo mi tak popalic, ze 2 godziny w bezruchu lezalam potem zeby uspokoic żolądek.

Miila dzieki z pamiec, no to mamy swoje 12tc. U mnie tez z usg +5 dni. Jedziemy równo "główka w główkę". Jak sie czujesz mdlosciowo?
Vena u mnie tez mdlosc ciut slabsze, odpuszczaja troche, ale warunek konieczny musze jesc co 1,5 -2 godziny, bo innaczej mam taki silny odruch wymiotny, ze malo sie nie udusze:(
Dla Chorych duuuuużo zdrowia!!! zeby leki Wam szybko pomogly

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Co do ciuszków to jeszcze nie kupuje. Narazie dla przyjemnosci zamawiając strszakowi zabawki w smyku, kliknelam dodatkowe maluskie czapeczki. Slodkie przyszly, ale chyba stracilam wyczucie bo jedna za mala, bedzie a wczesniaka nie planuje;) a druga pewnie na jakis 2 miesiac a nie do szpitala:))))
Podejrzewam ze jak wroce do lepszej formy i bede w jakims h&m albo zara, czy cocodrillo to popłynę z zakupami unisex;)
Narazie musze nad mężem zacząć pracowac i lobbować nowy wózek, ojjjj juz slysze jego "racjonalne argumenty". Ale kobietom w ciazy sie nie odmawia;))))

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Miila
oho jaka tu dzisiaj cisza!

odliczam dni do przyszłego piątku, jeszcze tylko tydzień do prenatalnych, ohh oby było wszystko dobrze!


miila wszystko bedzie super dobrze, zobaczysz! Trzymam kciuki z badania. I maluszka obejrzysz sobie, to wielka przyjemnosc. Moze juz nawet dowiesz sie prawdopodobienstwa płci.

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...