Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

kodomo ależ wiadomość! Cudownie! Gratulacje i wszystkiego dobrego dla Was. Szymuś witaj na Swiecie !!

Flavia narazie lekarz zdecydował, że mam byc przygotowana do CC, ale ostateczną decyzję podejmiemy jutro rano, zobaczą jak sie bede czula rano. Najwyzej zaczekamy kilka dni.
Wiec co do balonów 50% szans ze bedziesz wieszala;))

Miila tantum i isla na gardlo, sol morska i masc majerankowa do nosa, mąż mi dowiezie prenalan, wczoraj na noc dostalam tez paracetamol.

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Vena- milo ze pytasz ;)
Psychicznie troche lepiej.
Mala chyba w koncu ulozyla sie glowka do dolu i cisnienie sie samo ustabilizowalo (lekarz przepisal mi leki, wykupilam i ani razu nie wzielam, bo od tamtej pory nie przekracza 130/80). Tak wiec widze szanse na porod sn :)
Za to 3 dzien meczy mnie przeziebienie (chyba faktycznie zarazamy sie tu na forum).

Secondtry- upewnij sie czy mozna ten prenalen przed porodem. Bo mi siostra kupila tabletki prenatal o bardzo podobnym skladzie i jest napisane ze nie wolno zazywac 2tg przed porodem. W internecie doczytalam ze chodzi o czosnek w skladzie, ktory rozrzadza krew.

Magda2600- snilo mi sie dzisiaj ze urodzilysmy nasze coreczki w tym samym szpitalu, tego samego dnia. Twoja byla bardzo grzeczna, chciala sie ciagle przytulac, a moja od samego poczatku gaworzyla (!) tak ze jej sie buzia nie zamykala :)

Jagoda, 56cm 3820g, 11.04 godz 23:18

Odnośnik do komentarza

Kodomo cudowna wiadomość, moje gratulacje! A już tak się zastanawiałam ostatnio po cichu, że nic się nie odzywasz, to może urodziłaś. Dużo zdrówka dla Szymonka i dzielnej mamy!
Secondtry Ty to się masz... Flawia ma rację, że to pewnie przez te tłumy odwiedzających:( Niby chciałaś później, ale wiadomo, że nie z takiego powodu. No i pewnie już przywykłaś do myśli, że to będzie jutro. Oby wszystko potoczyło się po Twojej myśli, trzymam kciuki!

Wszystkim przeziębionym życzę dużo zdrówka, kurujcie się bidulki!

A, i wiecie co? Ja wciąż się dziwię na wieść, że któraś z nas urodziła;) Niby wiem, że to już taki czas, ale i tak nie mogę uwierzyć. I troszkę mi smutno, tak jakbyśmy kończyły jakąś wspólną przygodę. Teraz obstawiam Nat, zresztą chyba nie tylko ja, bo coś wspominałyście on pełni;)

Tymon Franciszek ❤ 10.04.2016

Odnośnik do komentarza

Kodomo, cudny Szymuś❤️

Miszko, och nawet nie wiesz jak bym chciała urodzić do tej pełni...Jestem szczerze zmęczona ciążą, mam dość , moje ciało odmawia współpracy,zmęczenie materiału nastąpiło...Helenka , dawaj do nas :) Pokibicujcie nam po cichu ;)

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Miszka ja mam dokładnie tak samo, czuje się jakby 'kończyła się wspólna przygoda', mam nadzieje, ze nasze forum jeszcze po wszystkich porodach.

Kodomo cudny synek ❤
Dziękujemy za zdjęcie! Dbajcie o siebie :*

Nat no wlaśnie tak sobie myślę, że już najwyższa pora na Ciebie i Helenkę :) spróbuj sposobów Veny, może akurat :))

Ja leżę, nie mam siły, chyba już tak zostanę, musze przestać zapierniczać w domu, bo jednak chciałabym mieć to planowane cc, a nie tak nagle, bo wtedy nawet nie wiem kto je będzie robił itd. Druga sprawa - dopiero od soboty (26.03) możemy w razie w.jechać do MF rodzić, wiec to mnie przeraża najbardziej, bo nie wiem nawet gdzie bym pojechała, gdyby coś.

Odnośnik do komentarza
Gość Magda10 10

Nat niestety próbowałam już chyba wszystkiego oprócz mycia okien.... I nic :( jedyne co to troche mi sie spina brzuch ale tylko na dole.. Moze już za bardzo sie nad tym zastanawiam.. Chciałabym już tak bardzo żeby mały NHL już po drugiej stronie ze zaczynam chyba świrować

Odnośnik do komentarza

Komodo cudowny Szymonek! Gratulacje!!!

Ehhh....Gabryśke juz by wypuścili ale mnie jeszcze chcą poobserwować przez to NT. Jutro badania krwi i magnezu bo byłam na pompie 48h.leki na NT mi zmiejszyli o połowę i ciśnienie nadal w normie wiec po cichy liczę na wypis jutro max we wtorek.....

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Magda1010, Nat ja tam mocno trzymam kciuki by pelnie Was pogonila na porodowke! :)
Secondtry a Tobie zdrowka, by szybko wrocily sily i by bylo bezpiecznie jutro dla Ciebie i Zuzi!
Sama mam problemy z odp, bo ciagle tel do mnie dzwoni :) rodzinka sobie o mnie przypomniala i dopytuja kiedy zamierzam rodzic, a moj maly tak mi pęcherz i dol brzucha ugniata ze az pobolewa..

Odnośnik do komentarza

Ataa, bardzo ładne łóżeczko wybrał dziadek :)

Vena, z tego wszystkiego nie próbowałam tylko karaoke ;):*

Magda, mój się spina co chwilę, twardy jak kamień, tak że robi się kwadratowy ale to o niczym nie świadczy chyba...Dobra rodzić w termine jeszcze ok jakoś mogłabym to przeboleć ale wyobraź sobie 2 tygodnie po nim...chyba w psychiatryku bym wylądowała a nie na porodówce...Nastrój mam 'wyborny', więc nie chcę Wam zakłucać waszej dobrej wibry...

Flawia, to mocno kciuczę za to jutro niż pojutrze :*

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...