Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Ataa ja też dostałam paczkę, rożek mnie mile zaskoczył, kocyk z kapturkiem wiedziałam jaki jest w dotyku, także tu zero zdziwienia. Jaki masz kolor, że ciut inny na zdjęciu? ja mam miętowy rożek (w kropki w środku, na zewnątrz szary oczywiście).

Dziewczyny, musimy być dobrej myśli, Secondtry na pewno ma za sobą ciężką noc, pewnie została w szpitalu, może nie ma internetu by do nas napisać, że wszystko w porządku (bo na nic innego się nie nastawiam, musi być dobrze!). Cały dzień o niej myślę, aż ciężko mi się zająć czymkolwiek innym.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, jestem w szpitalu. Narazie krwawienie sie uspokoilo, zrobili mi sporo badan. Przyczyn krwawienia jednoznacznie nie powierdzili. Musza kilka dni poobserwowac. Albo lozysko, albo szyjka, w najlepszym razie krwiak. Oby! Dzidzia w badaniu wygladala ok, to najwazniejsze.
Jutro dalsze badania, zobaczymy co pokażą.
Niestety lozysko mam największym naczyniem krwionosnym polożone na ujsviu szyjki. To paskudne ulozenie, bo rozwieranie szyjki spowoduje pekniecie, a wtedy...dramat.
Mam wstawac tylko do toalety, co robie od kilku tygodni, wiec jesli to nie pomaga nadal, to raczej wrozny srednio. Ale coz, teraz co ma byc to bedzie, ja na nic nie mam wplywu, bede lezec i odliczac dni do spotkania z Córcia. Odganiam czarne mysli najmocniej jak sie da!
I zycze Wam zebyscie nigdy nie przezyly takiego koszmaru!
Dziekuje za kciuki i modlitwy, jestescie Kochane.

Zuzienko witaj na swiecie! 53 cm 2800gr godz.8.25 24.03.2016!

Odnośnik do komentarza

Miila rożek mam taki sam, i ja tez jestem bardzo zadowolna z niego, kocyk tez mietowy, tylko ja myslalam ze ten kocyk bedzie w takim odcieniu jak wstążka przy rozku, a on jest klasycznie miętowy :)
Ogolnie jestem bardzo zadowolona, jakosc wysoka, wykonczenie bardzo dokladne, ręczniki dobre gatunkowo tez nie sa tanie, a te licze ze posluza mi kilka lat. Ogolnie zestaw do tanich nie należy ale czasem wole dac wiecej za jakość.

Odnośnik do komentarza

Oj Secondtry dobrze ze narazie sie uspokoilo ale jak piszesz nie jest zaciekawie. Trzymaj sie mocno, bo Malutka jeszcze za malutka. Oj szkoda mi Ciebie, ale ja dalam rade w szpitalu dla swojej corci a teraz kolo mnie tanczy i Ty doczekasz tej chwili. Tylko sie nie zalamuj, czas Ci to wynagrodzi. Oj sił dziewczyny;))))

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

secondtry, bardzo ci współczuje ale trzymaj się tego, że jest dobrze, chociaż mogło wyglądać różnie, a macica jeszcze sporo urośnie to łożysko się będzie przesuwac ku górze, jeśli będziesz leżeć oczywiście, jeszcze trochę w razie (nie życzę tego oczywiście) przedwczesnego produ będę ogromne szanse że wszytsko będzie dobrze, jeszcze 4-5 tyg i już spokojniej:) bo 7 miesiąc to już dzidzius w pełni rozinięty! Tak czy inaczej trzymam tu za ciebie kciuki i wierze że wszysto będzie dobrze, a to krwawienie to taki straszak dla ciebie żebyś leżała i pachniała:)

Odnośnik do komentarza

Secondtry lekarze nie dopuszcza do rozwarcia, bedziesz miala cesarke, pewnie zostawia Cie w szpitalu, badz dobrej mysli i trzymaj sie ciepło, najblizsze dni latwe nie będą, byc moze mala bedzie wczesniakiem, ale dzisiaj lekarze robia niesamowite rzeczy, najwazniejsze by udalo sie Mała sprowadzic na druga strone brzucha w bezpiecznym dla niej momencie, calym sercem jestem z Tobą, wierze ze bedzie ok!

Odnośnik do komentarza

Dzięki, że się odezwałaś Secondry, cały czas sie zastanawiałam Co u Was.Mam naszieję, że to niegroźny krwiak i wszystko pięknie się wchłonie, cały czas mocno zaciskam kciuki i wszystkiego dobrego Wam życzę :*

Heltinne, pytam się o Ciebie już kolejny raz, gdzie się podziewasz Kochana???

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Secondtry najważniejsze, że z Malutką jest wszystko ok. Znam przypadki, że kobiety całą ciążę leżały w szpitalu a teraz mają zdrowe dzieci. Wszystko będzie ok. Trzymaj się, już nie długo do 7 miesiąca a wtedy już dzidziuś będzie rozwinięty i gotowy na przyjście na świat. Oby jak najdłużej został w brzuszku. Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza

No ... jeżeli secondry dała znać (całym sercem jesteśmy przy Tobie) to pozwolę sobie pochwalić się, że Pani Gines wczoraj zobaczyła siusiaka i z "Jana Marii" został już tylko Jasio :) tata miał banana na gębie całą wizytę (ma już dwie córki i chyba bardzo chciał, żeby był chłopiec). Jest całkiem spory - około 400 gramów, co na nasz 20 tydzień do dobry wynik. USG połówkowe w przyszłym tygodniu, ale wstępnie wygląda na to, że to co można dojrzeć (serduszko, naczynia, kręgosłu itd) też na swoim miejscu i działa...
Teraz tylko jest kwestia drugiego imienia, bo ja chcę Jan Józef (wiem, że brzmi staroświecko, ale mam pewne zobowiązania honorowe wobec św Józefa ;-)) a tata upiera się przy Jan Marcin (to drugie to po nim... Obawiam się, że postawię na swoim - synuś będzie miał po nim nazwiska, ale imiona wybiorę ja :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl20mme3ge8eho.png

Odnośnik do komentarza

Secondtry myśl tylko o tych dobrych rzeczach, że malutka mimo wszytko dzielnie sobie radzi i musisz być dla niej dalej tak samo dziela, jak do tej pory. Najtrudniejsze będzie tych kilka najbliższych tygodni, później będzie już z każdym kolejnym spokojniej. Życzę Ci Kochana dużo siły i wytrwałości, musi być dobrze. Na szczęście lekarze teraz wiedzą jak zapewnić najlepszą opiekę skrajnie wcześnie urodzonym dzieciaczkom. Modlę, się żeby nie spełniły się najgorsze scenariusze i był to jednak tylko krwiak.

Hh99 to cudowna wiadomość, gratulacje! Pamiętam, że bardzo chciałaś synka, żeby też był równowagą w babskim gronie, jaki macie z córkami Twojego partnera.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Hh99 gratuluję synka :-) oby teraz chłopak jak dąb urodził się (oczywiście dla mamusi jak najlżejszego porodu:-)
Monika87 ja miałam połówkowe w 21 tyg. Podobno ma być dziewczynka, ale lekarz pewności nie daje :-) 17.12 mam wizytę więc wtedy powinniśmy wiedzieć na 100%

secondary jestem z Tobą całym serduchem!

http://www.suwaczek.pl/cache/ebe45947a3.png

Odnośnik do komentarza

Secondtry wierzę, że wszystko będzie dobrze! Trzymam kciuki.
Hh99 przyłączam się do gratulacji i życzę dużo zdrowia dla małego Jasia.

Ja mam jutro połówkowe i już nie mogę się doczekać, taka jestem ciekawa któż tam we mnie mieszka! Nie ukrywam, że trochę też się niepokoję czy aby wszystko jest w porządku.

Tymon Franciszek ❤ 10.04.2016

Odnośnik do komentarza

Monika87 my pierwsza prognozę co do płci usłyszeliśmy już w 11tyg wtedy na 70% powiedzieli nam że to dziewczynka w 17tyg również widzieli dziewczynkę ale już na 90%, jutro mamy połówkowe i mam nadzieje że potwierdzą nam na 100% że będzie córeczka ;)

Trzymajcie kciuki aby wszystko było w porządku :)

Pozdrawiam i wszystkim mamusią życzę jak najwięcej zdrowia !

Odnośnik do komentarza

Ale wam zazdroszcze tych polowkowych ... :P ja jeszcze 8 dni oczekiwania.... Eeech... :)
Ale od kilku dni brzucho podskakuje, nie muszę sie wysilac żeby poczuć jakikolwiek ruch małego, to i tak ciut spokojniejsza jestem... :)
Ale nie ma to jak zobaczyć....

Od rana przerażona byłam wiadomością od secondtry... W takich sytuacjach człowiek przysiada i zastanawia sie sam nad sobą... Zwalnia...
Wierze,ze u nas wszystkich wszystko będzie w porządku i za 4-4,5 miesiąca wszystkie będziemy tulic nasze skarby do serducha :)

Ja cala noc miałam urwanie głowy... Tyle co walczylismy ze szkarlatyna 2 tygodnie,a teraz Maly znowu chory... 39 gorączka i wymioty... Caaala noc... Na szczęście w ciągu dnia było juz dobrze... Teraz wieczorem kaszel go dopadł i zatokowy katar ma,wiec jutro smigamy do lekarza.... Ech... Ciągle cos...

http://www.suwaczek.pl/cache/2155b714fb.png
Trzy Aniołki 07-2014, 02-2015

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...