Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Nie miałam czasu zajrzeć od wczoraj i w sumie dobrze,bo też denerwowałabym się co z Secondtry. Bardzo się cieszę,że z dzidzią ok,dołączam swoje modlitwy i trzymam kciuki żeby szybko zdiagnozowali przyczynę i jak najlepiej się Tobą zajęli.
H99 gratuluję dużego synka, a czekającym na jutrzejsze badania też życzę samych dobrych wieści.
Ensueno współczuję kolejnego choróbska. Pomijając zmęczenie fizyczne,uważam tę nerwówkę o dziecko (nawet przy głupim przeziębieniu) za najtrudniejsze chwile w macierzyństwie.Mnie wszystko przestaje cieszyć jak moje chłopaki zaczynają chorować. Dużo zdrowia dla Twojego malucha i sił dla Ciebie. Tak na marginesie to mój młodszy też od wczoraj gorączkuje,na szczęście niewysoko,ale już się stresuje co się znów rozwija :/

http://www.suwaczek.pl/cache/c0496431c5.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny spróbuję wieczorem dodać formuły, żeby samo sortowało i liczyło na wykresie przewagę płci ;)
Niestety w tym tygodniu jestem samotną matką, bo mój mąż na szkoleniu i ciężko mi znaleźć czas. Tabelę zrobiłam na placu zabaw na komórce, stąd jej bardzo prosta forma.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza
Gość pAleksandra

Hej ;)
Ja również dołączam do tych,które mają jutro usg połówkowe :) w końcu sie dowiemy kogo stworzyliśmy ;)
I do tabelki dopisze się jutro.
Trzymam kciuki za te przed badaniami jak i za te po badaniach żeby dalej było tak bezproblemowo.
Trzymajcie sie :)

Odnośnik do komentarza

Ja w czw mam wizyte i sie dowiemy. W sb impreza meza a w ndz kolejni goscie i ja chyba padne.
Mialam dzis dobry humor ale zlapalam doła, najpierw secondtry i sie wystraszylam (kazdy dzien potrafi zaskoczyc), potem lulalam corke i w trakcie pobieglam\zwymiotowac a potem czytam wyniki i znowu bakterie w moczu. Ja to mam szczescie do bakterii;( a krew 3 pozycje na czerwono i czekam na wizyte pewnie powie ze odchylenia sa normalne ale ja mam jakies duze jedno o 40 jednostek itd nie wiem nie znam sie nie lubie jak sie cos dzieje.
Eh jakis taki dol. A dzis kupilosmy ozdoby swiateczne na dwa pokoje i tak fajnie bylo ale dol. Eh.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

U mnie dziś równo 23tc. Synek z tej okazji szalał w brzuszku jak nigdy. Nawet po lekkim przyciśnięciu dłoni dali się już odczuć. Dodatkowo miałam dziś test obciążenia glukozą. Niedobrze mi było po wypiciu przez ponad godzinę. Niestety wynik będzie w gabinecie u lekarza więcej zanim dowiem się czy wszystko ok to trochę minie.
Sytuacja Secondry pokazuje, że jeszcze wiele może się wydarzyć, a obawy czy z Naszymi Maleństwami będzie wszystko w porządku nie miną. Obyśmy wszystkie dotrwały szczęśliwie do rozwiązania.

Odnośnik do komentarza

secondtry tak się ciesze ze jesteś pod dobrą opieka. Nie wiem czy nie lepiej zostać w szpitalu dłużej bo taka opieka non stop w Twoim wypadku jak się tak strasznie denerwujesz i nie możesz nad tym zapanować byłaby dobrym rozwiązaniem. Trzymaj się dzielnie i daj znać co słychać.
hh99 gratuluję dorodnego synka!

Trzymam kciuki za jutrzejsze połowkowe!

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Secondtry
dobrze, że wszystko dobrze! Trzymam kciuki, żeby tak pozostało. Anawee koniecznie weź, ja robiłam wczoraj i te pół cytrynynaprawdę robi robotę - jakbym piła mocno posłodzoną lemoniadę :) W tej ciąży już trzeci raz robisz czy tak w ogóle w życiu ?
Vena pytałas coś o prawo pracy, co Ci potrzeba ? Może będę potrafiła pomóc?
Hh99, gratuluję pierworodnego!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg1g1k9nhx.png

Odnośnik do komentarza

Anna205 mój pracodawca mimo tego, że mam urlop wychowawczy do połowy lutego dał mi wypowiedzenie, jako podstawę wskazał nie stawienie się w pracy. Przesłałam mu wniosek urlopowy i stwierdziłam, że wypowiedzenie jest na tej podstawie nieważne i ma to sprostować. Tym bardziej, że zamierzam wziąć urlop na drugie dziecko i wspomniałam o fakcie ciąży i tym, że będę wnioskować o zasiłek macierzyński. Dostałam wycofanie, gdzie jako przyczynę podano ciążę, zamiast faktu trwania urlopu. W sumie niby obojętne, ale przecież w ciąży nie jestem zwolniona z obowiązku wykonywania pracy, jeśli nie jestem na L4. Poza tym chcę przede wszystkim mieć pewność, że będą prawidłowo zgłaszać mój status do ZUS. Zależy mi na prawidłowych składkach i ciągłości pracy. No i teraz mam wątpliwość czy się bawić w polemikę z moją pracą, czy dać spokój … tylko lubię zawsze mieć sprawy poukładane zgodnie ze stanem rzeczywistym. Powiedz mi, czy bezsensu upieram przy szczegółach, czy coś w tym jest.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Agusia804 super, że do nas dołączasz. Gratuluję synka. Pisz dużo ;)

To jak obiecałam w wolnej chwili trochę zmodernizowałam tabelę. Powinna już sama sortować wg terminu porodu, z czasem jak zaczniemy się rozpakowywać będzie można zmienić sortowanie na datę faktycznego porodu.
Dodałam statystkę i wykres kogo w kwietniu będzie więcej ;) Z tego powodu zmieniłam kolumnę płci, żeby liczyła nam ilość chłopców i dziewczynek. W razie, gdyby coś złośliwy arkusz nabroił, będę systematycznie poprawiać. Uwagi mile widziane :)

Spokojnych snów!

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Wrrr...technologia mnie dziś nie lubi :/ Edycja postów nie działa, a Excel na Google Drive nie łapie obejścia na autosortowanie. Wpisujcie swoje dane Dziewczyny, jak leci, a ja postaram się pamiętać, żeby na koniec dnia je sortować... niestety na komórce nie mam takich narzędzi i dopiero, jak usiądę na kompa będę to robić.

No i dlaczego zawsze kiedy facet wyjeżdża z domu to coś psuje się tak, że potrzeba męskiej ręki i samo znalezienie w necie jak naprawić nie wystarczy, bo trzeba siły użyć :P

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajna tabelka :) dopisze sie jak wejde na kompa bo z komorki cos nie umiem. Chyba z moim malym przewazymy szale na rzecz chlopakow hehe. A co myslicie zeby np dodac kolumne miasto? Bysmy mogly porownac wtedy np opinie na temat szpitali czy jakis warsztatow. Jeszcze na rzadnych nie bylam choc jak zerkalam czasem na inne fora to dziewczyny chodza. Moze warto sie wybrac?

Bartuś 14.04.2016 r. :-*

http://www.suwaczki.com/tickers/zem36iye9v5ivesn.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...