Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Lilijka87
Ortoda! Jaka laska! To kłucie co czuję na swej duszy to... To chyba jest zazdrość!

Leniwiec zauważyłaś, że Twój suwaczek sugeruje seks? Jak mus to mus i bym w tej sytuacji nie odpuściła dziś mężowi :) a T. Chce się przy porodzie wykazać znajomością polskiego przed personelem szpitalnym, że się uczył nazewnictwa? :D

Widzialam, widzialam te suwaczkowe sugestie :p
Ja to chetnie, ale juz chyba zapomnialam jak TO sie robi !!!!:p No i musisz brac pod uwage to, ze jesli ja ten tego z zabojadem, to moge nie doczekac 29 :p
T. chce po prostu dotrzec jakos na porodowke a pozniej na oddz.polozniczy - nic wiecej :p Niestety ma taka manie przekrecania wyrazow, ktore malo zna ;) I nie chce chyba narobic mi obciachu :p
Ostatnio jechalismy na slub kolezanki, przejezdzalismy przez liczne wsie, gdzie pasly sie krowy... No i nagle rozbrzmialo "Zobacz kurwy!!!!!":)
Lub "czy do sosu jest potrzebny CZLONEK?" (=czosnek) :D

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

Hej mamusie :)
My dzisiaj z Martynka bylysmy na wizycie. Mala wazy juz 3kg :) ale glowka jest jeszcze wyskoko wiec sie nie pcha jeszcze :)
Wszystkie wymiary ok. Dzisiaj pobieral mi to cos patyczkiem, ale tylko z jednej dziurki :D jeszcze zalecil resztę badan i 29.02 kolejna wizyta i ktg przy okazji.
Jestem jakies 20 stron do tylu. Mam nadzieje, że u Was wszystko dobrze :) lece nadrabiać :)

Odnośnik do komentarza

kamillla
Aniolku, już nie długo będziecie w domku wszyscy razem. napewno Antoś wkrótce wydobrzeje. apotem zapomnicie w ogóle że był w szpitalu.

ja mam kiepski dzien, wszystko mnie wkurza. podbrzusze mnie boli. mam wrażenie ze caly czas cos ze mnie leci. mala sie kiepsko rusza. teraz sie położyłam, to chyba miałam skurcz.

Kamilllllllllla, no jakby nie bylo "do porodu, zostaly Ci dwa tygodnie i trzy dni ;pp"
U Lutowki na lutowkach, slabe ruhy dziecka byly objawem jshdhsgdsdhfsgdfsgdfsg :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

leniwiec_leniwiec
o matko, napisalam ruchy przez samo h !!!!! ale wstyd...chyba przez tydzien nie pojawie sie na forum !!!!!

Aaaaaa jaki babol!!!! Ale wstyd! Shame on you!
Z kurew, które okazały się krowami aż się popłakałam ze śmiechu!

Kamilla ani jedno ani drugie nie musi mieć miejsca przed porodem ;) ale mi to się też wydaje, że do terminu nie dotrwasz :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

No nie te kur... Tzn krowy mnie rozłożyły. Już sobie wyobrażam pocieszną minę Francuza bo zobaczył krówki + twoją z wielkimi oczami po jego wypowiedzi! Aaaaaa to jest tak dobre jak podjechanie wózkiem sklepowym pod dom z myślą, że ludzi rozczula tylko ciążowy brzuszek!

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
leniwiec_leniwiec
o matko, napisalam ruchy przez samo h !!!!! ale wstyd...chyba przez tydzien nie pojawie sie na forum !!!!!

Aaaaaa jaki babol!!!! Ale wstyd! Shame on you!
Z kurew, które okazały się krowami aż się popłakałam ze śmiechu!

Kamilla ani jedno ani drugie nie musi mieć miejsca przed porodem ;) ale mi to się też wydaje, że do terminu nie dotrwasz :)

To ze nie musi byc to wiem, ale zazwyczaj chociaż jedno chociaż objawi :P a mi sie wydaje ze po terminie bede rodzic

Odnośnik do komentarza

Ortoda, Misiakowata, jakie laski :)
Aniołku, nawet nie potrafię sobie wyobrazić, co czujesz. Musisz być silna dla maluszka, już niedługo wszystko Ci wynagrodzi :*

No i znowu kupa śmiechu z Wami :) dzięki dziewczyny :D

Odebrałam dziś wynik gbs i jest dodatni, także antybiotyk mnie czeka.

Będziemy oglądać "zjawę" z mężem zaraz.

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6io4p2e2irzwe.png

https://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyesqoui9t8.png

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
Haneczka a może jednak ci cukier za bardzo spada?! Widzisz dziewczyny czasem sobie folgują bez stresu i jest ok. Może też spróbuj.

Kurcze też chcę zobaczyć fryzurę Ernesto! A nie mam fb :(

.

Ja tez czasem folguje. Bo bym zwariowała. Zmierzyłam sobie odrazu cukier jak zasłabłam przynajmniej to pamietam i był 96 czyli nie taki zły. Napchalam sie bułka jak chałka z kakao i poszłam spać:)

Odnośnik do komentarza

nati91
Ortoda, Misiakowata, jakie laski :)
Aniołku, nawet nie potrafię sobie wyobrazić, co czujesz. Musisz być silna dla maluszka, już niedługo wszystko Ci wynagrodzi :*

No i znowu kupa śmiechu z Wami :) dzięki dziewczyny :D

Odebrałam dziś wynik gbs i jest dodatni, także antybiotyk mnie czeka.

Będziemy oglądać "zjawę" z mężem zaraz.


Uwaga na niedzwiedzia:D

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

Ortoda ślicznie wyglądasz, słodki masz brzuszek.

Haneczka mi raz kompot z suszu podniósł cukier do 128, ale okazało się, że mama się zapomniała i wsypała cukier do garnka :( a ja nieświadomie wypiłam pół szklanki, zanim poczułam (blehh). Ogólnie cukry po posiłkach u mnie są ok. Ja zjem coś słodkiego to następny posiłek lekki i z najniższym indksem. Przestałam jeść kolację o 19 i nocną kanapkę o 22 teraz jem duży posiłek koło 21. Po kolacji cukier w normie, ketonów brak a rano cukier przyzwoity.

Aniołku, dasz radę. To tylko chwilowe załamanie. Jesteśmy tylko ludźmi. Gorszy dzień minie i odzyskasz siłę. Zawsze tak jest. Zobaczysz ile radości da ci synek jak już z tego wyjdzie. Wtedy bedziesz wiedziała, ze choć dziś nie jest lekko to było warto. Trzymam za was kciuki.

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

leniwiec_leniwiec
Lilijka87
Ortoda! Jaka laska! To kłucie co czuję na swej duszy to... To chyba jest zazdrość!

Leniwiec zauważyłaś, że Twój suwaczek sugeruje seks? Jak mus to mus i bym w tej sytuacji nie odpuściła dziś mężowi :) a T. Chce się przy porodzie wykazać znajomością polskiego przed personelem szpitalnym, że się uczył nazewnictwa?
:D

Widzialam, widzialam te suwaczkowe sugestie :p
Ja to chetnie, ale juz chyba zapomnialam jak TO sie robi !!!!:p No i musisz brac pod uwage to, ze jesli ja ten tego z zabojadem, to moge nie doczekac 29 :p
T. chce po prostu dotrzec jakos na porodowke a pozniej na oddz.polozniczy - nic wiecej :p Niestety ma taka manie przekrecania wyrazow, ktore malo zna ;) I nie chce chyba narobic mi obciachu :p
Ostatnio jechalismy na slub kolezanki, przejezdzalismy przez liczne wsie, gdzie pasly sie krowy... No i nagle rozbrzmialo "Zobacz kurwy!!!!!":)
Lub "czy do sosu jest potrzebny CZLONEK?" (=czosnek) :D

Rozwaliły mnie te przemiany wyrazowe, Maz rzadzi:).
Uśmiałam sie jak norka ;D

A za czekoladę I kill yaaaaa ;D ;*

Odnośnik do komentarza

Olija
KasiaMamusia
ortoda
Pokarzę swój brzuszek :D

Ile bym dała by tak super młodo i szczupło wyglądać :)

Zgadzam sie:) no właśnie Ortoda ile Ty masz lat ze jak nastka wygladasz??? ;) dobre geny!


Jezu dziewczyny ale miło słodzicie aż rumieńców dostałam. Ja mam 32 w grudniu 33 wuec do 19 to mi daleko oj daleko. Ale nie powiem miło sie na duszy zrobilo:D

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzi09kwa3zcvri.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...