Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Netka777
Ej na gardlo moge jakies zwykle tabletki do ssania czy prenalen koniecznie? Najgorzej z zatokami. Ja to jak juz mi zawali to 2 tyg murowane:( nie mam sposobu na to dziadostwo.... Ja piernicze tez mi to teraz potrzebne. Dobra zbieram sie do apteki bo nie ma mi kto pojechac;/

na gardlo to tabletki isla, ale mi osobisccie srednio pomogly. tantum vverde spray na gardlo, z tego cco dziewczyny mowia.. i jakiś jeszcze.. argentin czy cos :D

mi na gardlo to najbardziej pommaga woda z sola, i tak samo nia plucze zatoki

Odnośnik do komentarza

Netka777
Rany julek.... :-0 jak zatoki sola pluczesz?

Mi ostatnio pani w aptece polecila sol fizjologiczna zacieplic w szklance goracej wody (wlladasz nie otwartą ampulke)i wkroplic do nosa(przeplukac nos tylko uważać zeby nie byla za ciepla). Strasznie nieprzyjenne bo gardłem schodzi ale pomoglo. I Juz wiem czemu niemowlaki tego nie lubią:/
Pogrzeb mam jutro. Jeszcze raz wszystkim dziekuje za wsparcie. Tyle z Was podzielilo sie wlasnymi doświadczeniami. Dziekuje. Nawet nie wiedzialam ze tylu z Was przez te 9 msc odeszly babcie i inne bliskie osoby:/

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn36vgcou73qeg3.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/ic529mw.png

Odnośnik do komentarza

ortoda
Niuska to fajnie, chyba przyjazna tez ma ten termin. Także jeszcze nie czas niech siedzą w ciepelku. My mamy misję ze szpitali musimy wrócić z naszymi małymi kurczaczkami na Wielkanoc :D

Niuśka, ortoda, przyjazna... to czekamy razem :D mamy ten sam termin :) :) :)
Byłam wczoraj u gina... gbs wyszło ujemne, anemia zniknęła bo biorę żelazo (ma być na czczo to biorę w nocy jak idę na 1 :D )... na ktg mam do nich przyjeżdżać 3x w tygodniu, szyjka bez zmian... 4,4 cm, waga: 3300-3400.... sporo jak na 36 tc... mam nadzieję że jednak mniej.... od poprzedniego badania (w 3 tygodnie) przybrał 800g... chcę rodzić SN... nie wiem, jak ja go wystękam jak nadal będzie tak rósł :/
Aga, ile waży Pawełek ??
Dziewczyny... te bezsenne noce to pewnie przez tego łotra ŁYSEGO :D choć mnie on sprzyja i wreszcie śpię :D
Ech.... lecę do roboty zawieźć L4, a tak na nic dziś nie mam siły :( :( :(

Odnośnik do komentarza

Bluberry
Olija... bardzo mi przykro z powodu babci... :( :( :( :( Moja ma 97 lat... w kwietniu skończy 98... leży od kilku lat... chciałaby odejść ale nie może... ma wyniki lepsze niż teściowa.

Piekny wiek tylko szkoda ze nie kest zdrowa. Moja druga babcia ma 91 i jest w swietnej formie. Tyle ze ona nie miała lekkiwgo zycia: duzo pracy w polu, trudne warunki, dwojke dzieci malutkich pochowala-życie ją zahartowalo i dzieki temu chyba teraz ma taką sprawną starość. Jak ostatnio wyjezdzalam od niej to obiecala mi ze poczeka do wiosny na Nelusie i czeka...
Druga babcia ktora wczoraj odeszla leżała już i bardzo sie meczyla podobnie jak Twoja no i nie doczekala:/
A za tydzien juz marzec kochane marcoweczki. Oby wszystko nam sie spokojnie ukladalo...i Dzieciaczki zdrowe rodziły...i mamusie co by się za bardzo nie meczyly...i tatusiowie co by na wysokości zadania stanęli. Caluje:*

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn36vgcou73qeg3.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/ic529mw.png

Odnośnik do komentarza

Hellllllllllllloo!
No i Eliza dalej siedzi;) matko co za uparte dziecko ;p
Snilo mi sie dzis, ze weszlam z moja siostra na drzewo. Ja na taka bezpieczna wysokosc a ona zaczela sie wyzej wspinac. I tylko uslyszalam "o k****" i zobaczylam ze spada, z takiej strasznej wysokosci. Probowala sie mnie zlapac ale mi sie przypomnialo, ze mam w brzuchu Elize i dalam jej upasc :/ straszne ...
A co jest najgorsze (albo i nie ;)) to to, ze jak tak spadala, to myslalam, ze to taka przenosnia odchodzacych wod hahhahah;) i sie obudzilam wystraszona i zaczelam czekac az mi pecherz peknie :p
Matko, zle juz ze mna !
Misiakowata, tak jeszcze sobie pomyslalam, ze moze bys uzyla tych kosmetykow oilan itd dla dzieci z AZS? Chodzi o cos do mycia...
Ale Kalae dobrze radzi z alantanem !
Hormony czy nie, na pewno mozna jakos usunac skutek, a przyczyna sama moze zniknie po porodzie. Ja tez kiedys tak mialam na nogach- 20 min po kazdym prysznicu wariowalam, a uczucie to bylo 200000 malych igielel wbijanych na raz w skore. Ale po jakims czasie to minelo. I najbardziej mi dokuczalo, jak sie strsowalam prysznicem - takie bledne kolo...
Lilijka, wstyd !
Sylwia, i jak psinka ?

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

Nie bylo mnie kilka dni na forum, ale w nocy udalo mi sie praktycznie wszystko nadrobić :-)
Zu2ia i Gronek gratuluję maluszkow! Gronek Twoje malenstwo na pewno szybko dojdzie do siebie. Tyle osob go wspiera. Buziaki dla niego
Ja wczoraj mialam wizyte i ktg. Mały pomalutku sobie rosnie. Wczoraj mial 2900 na usg. Jest glowka w dol wstawiony w kanal rodny, a lozysko sie starzeje. Gbs ujemny ;-)

Odnośnik do komentarza

Chcialam wam podziekowac za to ze jesteście dziewczyny. Dajecie dużo wsparcia. Nie pisalam wczesniej, gdyz poprzednia ciążę poronilam w 12 tyg i ciagle zylam (w sumie caly czas zyje) w niepokoju o te dzidzie, ktora nosze teraz. Ja mam termin na 20 marca. Podobno bedzie kolejna corka. Na razie siedzi glowa w gore, bo czkawke czuje u gory. Chciałbym żeby się odwróciła, bo wole rodzic SN. Noce, jak i u Was ciężkie, bo zgage to nawet mam po wodzie. Pozdrawiam Was wszystkie.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry Mamuśki :-)
a myślałam, że któraś/eś się rozpakują tej nocy a tu ciszaaa! :-D

Dziewczyny, muszę umyć dzisiaj piekarnik, jest w tragicznym stanie i potrzebuję porady jakie domowe sposoby na brudny piekarnik? Zawsze używałam pianki do piekarników ale ona strasznie chemią śmierdzi i chcę teraz jakiś domowy sposób - poradzicie coś???

http://www.suwaczki.com/tickers/l22njw4zasudaiur.png

Odnośnik do komentarza

Ale dzisiaj w nocy miałam zgage :-( tak mnie piekło w środku aż wszystko do góry podchodzilo i w pewnym momencie myślałam że zwrócę wszystko.
Od jakiegoś czasu (3 może 4 dni) spadł mi apetyt. Staram się nie głodzic małego i jem czasem na siłę :-( Boziu jak mi już ciężko jest :'(

Jeszcze mały mnie martretuje po brzuchu i żebrach...

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgenypzflnq.png

Odnośnik do komentarza

Bluberry mój Pawełek w 37tyg ważył 3900 ale ja mam cichą nadzieję że gin się pomyliła.
Ja już nie mam żadnej babci i dziadka. Moja ukochana babcia zmarła jak miałam 17 lat,w sierpniu minęło 25lat. Była i jest dla mnie ideałem kobiety,matki i babci. 45 lat chodziła na kolanach,urodziła 8 dzieci wychowała 6. Boże jak ja bym zjadła ciasto z kakałkiem które tylko ona umiała upiec. Smak nie do odtworzenia.

Odnośnik do komentarza

Niuska ja córkę urodzilam 3 dni po terminie z wagą 3180. Najciekawsze jest to ze i ona i maly w 35 tyg. mieli 2700. Lekarka stwierdzila ze mały będzie miał 3500 -3700 i ze córka poprostu wyjątkowo Malo przybrała. Liczę ze takie geny i poprostu potem tak nie przybierają :D
Na gardło isla, miód w czystej postaci.
Na zatoki fixin płukać na pewno przyniesie ulgę.
No i polecam czosnek 2-3 zabki dziennie. Ja poprostu kroilam w plasterki. Chleb maselko czosnek zolty serek majonez i zapijać i nie jest takie złe :D
A naprawde uważam ze czosnek dużo pomaga.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzi09kwa3zcvri.png

Odnośnik do komentarza

Bad.Woman
Dzień dobry Mamuśki :-)
a myślałam, że któraś/eś się rozpakują tej nocy a tu ciszaaa! :-D

Dziewczyny, muszę umyć dzisiaj piekarnik, jest w tragicznym stanie i potrzebuję porady jakie domowe sposoby na brudny piekarnik? Zawsze używałam pianki do piekarników ale ona strasznie chemią śmierdzi i chcę teraz jakiś domowy sposób - poradzicie coś???

Ja bym soda probowala. Wymieszaj na papke z woda, wyciapkaj piekarnik, zostaw ma jakis czas, a potem umyj i powycieraj pozostalosci sody

Odnośnik do komentarza
Gość mama77777

Bad.Woman
Dzień dobry Mamuśki :-)
a myślałam, że któraś/eś się rozpakują tej nocy a tu ciszaaa! :-D

Dziewczyny, muszę umyć dzisiaj piekarnik, jest w tragicznym stanie i potrzebuję porady jakie domowe sposoby na brudny piekarnik? Zawsze używałam pianki do piekarników ale ona strasznie chemią śmierdzi i chcę teraz jakiś domowy sposób - poradzicie coś???

Soda oczyszczona zmieszaną z wodą lub z octem. Jeśli mocno spalony nałóż papkę i zostaw na jakiś czas. jak będziesz myla możesz ponownie spryskać wodą żeby nie trzec na sucho. Efekt jak po żadnym smierdzacym płynie ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...