Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość TheKalinka84

Cosmicgirl najpopularniejsze w polsce wg rankingu było nosidło Womar ECO design. W niemczech rządzi banybjörn i manduca.

Dziewczyny wszystkiego najlepszego z okazji świąt. Zdrowia spokoju i przespanych nocy:)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny Wesołych Świąt, samych pomyślności, dużo zdrówka i pociechy z naszych skarbów :) ja przez te swieta nie wiem w co rece wlozyc...jutro zjezdza sie rodzina męża, w pon chrzciny dopiero teraz skonczylam ogarniac... mąż jeszcze myje podlogi ;p Inferno pytasz o pigułki...ja kiedys w ogole nie wziełam...dopiero mąż jak przyniósl mi pigulkę bo ja karmiłam malego, zapytał dlaczego jest jeszcze pigułka z poniedzialku jak mamy wtorek... a w czwartek bylam na paznokciach i oczywiscie spoznilam sie z pigulka trzy godz... takze brawo ja!

http://fajnamama.pl/suwaczki/td9dg3l.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Agacia1982

Uff... Dwa dni przerwy i tyle nadrabiania :)

Cosmic - poduszka do spalenia albo poćwiartowania siekiera ;) bioderka zdrowe, do regularnej kontroli, ale zdrowe.
Nie mam ńiestety czasu zając sie znienawidzona Pielucha. Mam w domu żłobek (Iga) połączony z hospicjum (koty). I dodatkowo święta dla rodziców i teściów u nas, wiec ostatnio sporo sie działo.

Nosidełko mam tula. Jest super. Iga żaraz w nim zasypia. A mi jest wygodnie.

Tez biorę tabletki, choć nie wiem po co... Udało nam sie bzykać tylko raz. Wieczorem zasypiam zańim do łóżka dotrę ;) okresu jeszcze nie miałam. Czy to normalne? Piszecie, ze u Was juz coś było, a u mnie nic. Karmie piersią.
Iga miała w czwartek szczepienie 65 cm i 7130 kg, wiec naprawdę słusznych rozmiarów klocek ;)

Wesołych świat dziewczyny!

Odnośnik do komentarza
Gość cosmicgirl

agacia1987 no to super że bioderka zdrowe!trzymaj kciuki teraz za nas bo w tyg i my idziemy na kontrolę.
No i już po chrzcinach:)było bardzo fajnie ale dobrze że już po:)kurwa tyle zamieszania z tym że szok.Ale w kościele mała była spokojna poplakala trochę jak woda głowę polali:)przyjęcie też udane więc jestem zadowolona.
Dziewczyny mam pytanie.czy jak wsadzacie czopek dziecku to one tak zaczyna piszczec i takie wysokie dzwieki wydawać?kurde nie wiem jakby to określić tak jakby po wlozeniu czopka ja tam mocno piekło czy co.nienawidzę tego robić!

Odnośnik do komentarza

cosmicgirl - nic się nie martw u was też będzie wszystko dobrze. lekarz kazał dalej kłaść małą na brzuszku i za 3 miesiące do kontroli, więc jestem spokojna.
chrzciny - wiem jak fajnie jest jak już jest po. mała ma za prezenty urządzony pokoik jeszcze parę rzeczy brakuje jak lampa czy dywan, ale najważniejsze że swój kąt będzie mieć wiadomo na razie śpi u nas w sypialni.

Odnośnik do komentarza
Gość TheKalinka84

Witam wszystkich po świętach. Gratuluję mamusiom przetrwania chrzcin. Zazdroszczę że macie je już za sobą.
Mnie na obczyźnie odwiedził mój brat którego nie widziałam 3 lata. Od niedawna jest na Erasmusie w Dojczlandii. Także postanowił skorzystać z okazji i odwiedzić siostrę. Dzięki niemu te święta były wyDziś wyjechał ryczałam jak bóbr...
Jo to wspaniale że twój bąbelek daje już radę się sam przekręcać. Z Zośką jesteśmy na etapie turlamy się z pomocą mamy:) aczkolwiek skubana w pozycji na plecach podnosi głowę do góry tak jakby chciała już wstać. A jak ją podciągam od czasu do czasu do pozycji siedzącej to głowę ma sztywną i za każdym razem się chichra:) wyciąga też rączki po zabawki i potrafi je już utrzymać bardzo długo. Także chyba jest dobrze.
Agacia bardzo współczuję kotków. Sama mam prawie 3 letnią kotkę i byłoby naprawdę ciężko gdyby coś takiego się nam przytrafiło. Chociaż Mija to straszna łobuziara.
Cosmicgirl jak tam wybór nosidełka? Zdecydowałaś się już na coś?

Odnośnik do komentarza
Gość TheKalinka84

Witam wszystkich po świętach. Gratuluję mamusiom przetrwania chrzcin. Zazdroszczę że macie je już za sobą. 
Mnie na obczyźnie odwiedził mój brat którego nie widziałam 3 lata. Od niedawna jest na Erasmusie w Dojczlandii. Także postanowił skorzystać z okazji i odwiedzić siostrę. Dzięki niemu te święta były dla mnie wyjątkowe. Dziś wyjechał ryczałam jak bóbr...
Jo to wspaniale że twój bąbelek daje już radę się sam przekręcać. Z Zośką jesteśmy na etapie turlamy się z pomocą mamy:) aczkolwiek skubana w pozycji na plecach podnosi głowę do góry tak jakby chciała już wstać. A jak ją podciągam od czasu do czasu do pozycji siedzącej to głowę ma sztywną i za każdym razem się chichra:) wyciąga też rączki po zabawki i potrafi je już utrzymać bardzo długo. Także chyba jest dobrze.
Agacia bardzo współczuję kotków. Sama mam prawie 3 letnią kotkę i byłoby naprawdę ciężko gdyby coś takiego się nam przytrafiło. Chociaż Mija to straszna łobuziara.
Cosmicgirl jak tam wybór nosidełka? Zdecydowałaś się już na coś?

Odnośnik do komentarza

cosmicgirl uważać to ha musiałam odkąd nauczyła się na boku przewracać bo przy tym przemieszczała się też.

Kalinka Krasnal, jak ją czasem próbuję powstrzymać przed włożeniem paluchów do buzi, zwija się w kulkę i wtedy potrafi oderwać od podłoża głowę i plecy ale jak ją łapię za rączki i chcę podciągnąć to głowa zostaje w tyle. Jak ją trzymam na rękach plecami do siebie to też odgina się do przodu i ogólnie głowę potrafi trzymać już.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkupjy3uak6uyu.png

Odnośnik do komentarza

Nie nadążam za Waszym pisaniem :)

Ktoś pytał o to, czy to nie dziwne, że jeszcze okresu brak. Ja tez nie mam. Poprzednio dostałam dopiero po zakończeniu karmienia - po synku po około 9 miesiacach od porodu, a przy córce po około 14 miesiącach. Kazdy ma inaczej:)

Moje dziecko po szczepieniu na pneumokoki więcej spi w dzień, gorzej spi w nocy (jest niespokojny) i zdecydowanie słabiej je. Kręci się przy piersi jak szalony i miewam go dość. Nie ma nic w buźce ani gardle, więc raczej go ssanie nie boli.
U kogoś tez były podobne objawy? U nas zaczęło się dokładnie w dzień szczepienia.

Mój mały - 12 tyg. - podciągany za rączki siada i strasznie mu sie to podoba, wprost domaga się takiej zabawy. Od kilku tyg. trzyma stabilnie głowe, więc nosimy go tez jak starsze niemowlę - zdecydowanie tak woli.

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza
Gość cosmicgirl

Peonia śliczne dzieciaczki śliczna Ty!
kalinkadaj spokój z tymi nosidlami to mam taki mętlik w głowie ze nie wiem.niby te ergonomiczne są najzdrosze i najlepsze dla malucha ale mają takie horyzontalne ceny ze od razu na starcie je skreslam.nawet używane kosztują ok 200zł.nie wydam tyle na nosidelko które mi będzie służyć tylko do wyjścia pod blok(dosłownie )do przedszkola po starszego i do sklepu który znajduje się ok 1min od mojego bloku.te tańsze są w granicach 50zł ale niby nie są zdrowe dla kręgosłupa bo nogi nie do końca są na żabka itd.myślę że jak będę używać go sporadycznie to nic jej się nie stanie no.
zastanawiam się też głęboko nas kupnem tej poduszki ortopedycznej.dla mnie moja mała ma płaską głowę i huj.wszyscy mi mówią że przesadzam że jak będzie zajęta pielucha ortopedyczna żeby kłaść boki i to się wyrówna ale jakoś tak cały czas nie daje mi to spokoju.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny po świętach, mam nadzieje że były udane :) U nas chrzciny rewelacja mały był dzielny całą msze, uśmiechał się do księdza nawet :) w restauracji też super, jedzenie ekstar, goście i pogoda dopisala :)
Peonia świetnie wyglądasz ! :)
Bartuś też się podnosi, teraz to jego ulubione zajęcie. Jak tylko rano się obudzi to od razu chce siadać ;p no i jeszcze ciągle "pierdzi" ustami i puszcza bańki ze śliny ;p Jak złapie mnie za palce to tez się podciąga, a na brzuszku już wyciąga jedną rączkę po zabawkę i oczywiście wtedy traci równowagę i przewraca się na boczek, do zabawki powieszonej też wyciąga rączki i jak dam mu gryzaczek to nawet potrafi wiąć go w dwie ręce i trafia sobie bez problemu do buzi i gryzie jak szalony :) ale jeszcze nie przewraca się z pleców na brzuszek, coś próbuje ale jeszcze daleko to tego ;p

http://fajnamama.pl/suwaczki/td9dg3l.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...