Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość cosmicgirl

Malviba jakbym widziała swoją mała hehe starcza jej w te sama stronę:)nie mam pojęcia jak jej zaczesac żeby było ok:)
kalinka śliczna twoja księżniczka
ramania dzięki za odpowiedź.wsadzilam dziś pół czopka.a idź ty płakać zaczęła jakieś dziwne dźwięki wydawać jakby ja to bolało.i trochę kupy wyszło,nie przeczyscilo jej bo ten czopek który wsadzilam to wyszedł razem z pierwszą kupa.więc już dałam spokój dobrze że zrobiła.nie miałam serca już drugi raz jej tego serwować.

Odnośnik do komentarza

Bry wieczór paniom.

Same słodziaki tu widzę na zdjęciach :D
Po weekendzie zabieram Krasnala na sesję fotograficzną a póki co fotki z "kalkulatora"

Czytałam ostatnio trochę o rozwoju naszych maluchów i teraz nie wiem czy sobie wkręcam czy może już mam jakiś problem z Krasnalem. Chodzi o to, że czasem jak leży na boku to odchyla główkę mocno do tyłu albo jak ją a rękach trzymam to też najczęściej gdzieś jej ta głowa na boki ucieka. Będę musiała chyba wspomnieć o tym na najbliższym szczepieniu albo położnej jak pójdę ją zważyć

monthly_2016_03/grudnioweczki-2015-czyli-ostatnie-dwupaczki-tego-roku_44790.jpg

monthly_2016_03/grudnioweczki-2015-czyli-ostatnie-dwupaczki-tego-roku_44791.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkupjy3uak6uyu.png

Odnośnik do komentarza

Slicznosci z tych Waszych dzieci :-) Ja ostatnio nie mam czasu zeby Wam chociaz fotke wstawic. A powiedzcie mi czy ktoras z Was miala problem z oczkiem dziecka? Bo mojej Hani juz od prawie dwoch tygodniu ciagle ropieje. Najpierw leci z oczka przezroczysta klejaca woda a pozniej zbiera sie w kaciku zolto zielona ropa. Przemywam jej kilka razy dziennie sola fizjologiczna a wczesniej swietlikiem. Poprawa jednak mizerna. Az jej sie cale rzesy sklejaja. Musze chyba isc z nia do okulisy. Nie wiem czy to zatkanie kanalika lzowego czy cos bakteryjnego. Miala ktoras z Was taki problem?

Hanusia przyszła na świat 18grudnia :-)

Odnośnik do komentarza
Gość ramania

Beatka90
Ja miałam podobny problem. Oba oczka Kasia miała w ropce tak że ciężko było je doczyścić. Ani sól fizjologiczna ani świetlik nie pomógł. Pediatra zapisała mi krople - gentamycynę. Po 2 dniach jedno oczko było ok. Z drugim walczyłam jeszcze 5dni zanim się pozbyliśmy ropy.

Odnośnik do komentarza
Gość cosmicgirl

jo chodzi Ci o napiecie mięśniowe?ja też swoją mała obserwuję pod tym kontem bo też często odchyla się tak si tyłu.Ale wyczytałam że jest dużo objaeow tego napięcia.u mnie się raczej nie pokrywają.czytałam też ze u dzieci w takim wieku takie odbijanie i odchylenie głowy jest normalne i zarządza się np w sytuacjach niekonfortowych jak chce się spać jeść czy jest niewygodnie.i U małej mojej chyba tak właśnie jest.poczekać jeszcze jak skończy 3mc.jeśli będzie mnie to niepokoić pojde do lekarza wtedy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...