Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Śliczne maleństwa :) i pomysleć ze jeszcze niedawno kopały nas w brzuszkach a teraz tak szybko rosną :) oby w zdrowiu!
MMK wiem ze tak tez mogłam ale ta moja niepoczytalna głowa ze zmęczenia traci umiejętności. Następnym razem skorzystam ze strony.
Stas kąpieli na początku nienawidził. Darł sie okropnie, tak kombinowałam z woda i tez odkryłam ze woli cieplejsza. Kto to widział 37* taka zimnica! Ale to nic nie dało i odstawiłam kąpiel na tydzien. Po tyg dałam do wanienki ta gąbkę dla niemowląt i teraz juz bez niej nie wykąpie maleństwa. On musi ja miec i koniec.

http://fajnamama.pl/suwaczki/5v7sov7.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/qusk7e3.png

Odnośnik do komentarza

Mamo Stasia, Inferno, MMK - śliczne te Wasze pociechy! :)

MMK, dzięki za radę jak wkleić tu zdjecie. Ja juz nie raz probowalam i mi nie wychodzilo :/ Ale jutro siade do kompa i sprobuje zrobic tak jak piszesz w tym paintcie. Mam nadzieję ze i mi się uda pochwalić mym malenstwem :)

Moja kąpiel lubi (tez znacznie cieplejsza niż 37 st), z myciem włosków tez nie mamy problemu, za to z pielęgnacją po już bywa różnie niestety. Zalezy od humorku. Wkładanie bodziaka i pajaca jest najgorsze. Aa i oczywiście smarowanie buziulki kremem. Wprost nie cierpi tego. Zazwyczaj luby musi ja wtedy mocno zabawiac żeby nie było krzyku ;)

Ja ubieram podobnie jak Dziewczyny, na noc body z krótkim rek i pajacyk, w dzień body z krótkim, na to bluzeczka, spodenki, skarpetki lub wersja bardziej dziewczęca czyli body z krótkim sukienusia i rajstopki ;)

Na noc wkładam ja do spiworka- super się sprawdza bo wiem że się nie odkopie :) Choć czasem też przykrywam rozwiniętym becikiem.

Odnośnik do komentarza
Gość cosmicgirl

No ja miałam małej zdjęć nie zamieszczać ale jak wszystkie się chwała to wszystkie:)
wszystkie nasze dzieciakami są śliczne najpiękniejsze:)
Ja też dziś zrobiłam dzień sprzątania bo mała sala ładnie po spaniu dala.także chata wysprzatana.
zazdrosze tym dziewczynom co się wysypiska przy malychach.co ja bym dala żeby się wyspać.Ale mój mąż przed chwilą skwitowal napisz dla swoich koleżanek ze nie możesz się przez nie wyspać bo zamiast iść spać to piszesz na forum hehe.i to prawda bo jak już człowiek wszystko zrobi położy się go łóżka to i chwilę dla siebie chce mieć...Ale dosyć idę spać.dobrej nocki kobietki.

Odnośnik do komentarza
Gość ramania

Dziewczyny śliczne są te Wasze bobasy. Rosną nam tu same piękności i przystojniaki.

Inferno moja też do łysolków się zalicza:) tyle że nie ma kogutka a z przodu kędziorka i za nic nie mogę tego rozczesać.

Dobranoc i miłego weekendu.

Odnośnik do komentarza

Wszystkie bobanie slodziaszki :-) faktycznie niektore maja taaakie geste wloski, a moja raptem kukuryku na czubku i lysy placek z tylu. Hehe.
My rowniez kapiemy w cieplejszej wodzie niz 37, bo tez plakala przy takiej ;-)
Noo i tez nie lubi smarowania kremem :-/ ale przy tym az takiego wrzasku nie robi;)

cosmicgirl hahahaha- pozdrowienia dla męża ;-) rozbawilo mnie to :p

Odnośnik do komentarza

My tez po karmieniu:p u nas woda do kąpieli tez ok 40 stopni inaczej zaraz jest zimna, ogólnie mały bardzo lubi toaletke kapanko, masażyk i nawet polubił kremowanie buzi jakos wplatam to do części masażu, no i ubieranie tez spokojnie u nas ( no chyba ze cos przez głowę to wtedy chwila niepokoju ) ale coraz częściej jest problem po toaletce... Płacze ze juz koniec czasem tak sie rozżali ze cieżko go pózniej nakarmić, pewnie jest juz śpiący i od razu poszedłby spac a mama zawraca jeszcze głowę jedzeniem :p zastanawiam sie czy nie zaczac go karmic przed toaletka a potem by juz sobie poszedł spokojnie spac po wszystkim. dziewczyny super te wasze pociechy!:) niektóre maja takie czuprynki fajne :) mój ma całkiem z tylu głowy dłuższe włosy taki kedziorek a na środku wytarty placek :p

Odnośnik do komentarza
Gość cosmicgirl

infernoa twój malutki na takie super ciemne oczka czy to tak na zdjęciu wyszło?i uśmieszek też zajebisty:)
ja to nie wiem kurwa kiedy się wyspie.mojej małej coś się porobiło że teraz w nocy do karmienia wstaje punkt co 2 godziny.potem jak wstanie to żeby się obrobic potrzebuje tak ok 20min i za 2godz znów steka.szok.Plus dodam że 6ty dzień jest bez kupy.

Odnośnik do komentarza

Cosmic D3382 Oligatorka no śliczności małe wasze. A co robilyscie ze maja takie śliczne włoski? W ogóle zastanawiam sie na jakiej podstawie te nasze babcie zgadywały czy będzie chłopczyk czy dziewczynka. Ja w ciąży jadłam wszystko na dziewczynkę a jest Stas, ale właśnie co do włosów to nie ma ich za wiele. Ma fryzurę na mnicha haha góra prawie lysa a cały dół ma takie dłuższe. A mamy co dzieciątka maja bujna fryzurę miałyście zgagę?
Cosmic ja tez jestem po ciężkim dniu i w dodatku nocy. Spał w dzień po godz co prawda ale nie w swoich godzinach a w nocy to ja nie wiem w końcu wzięłam go do siebie bo zwariować szło ale tez nie pomogło. A o 6 pobudka. No a kupa to kurczę strasznie mnie to frustruje ze tak maleństwom to przeszkadza. Przecież to nasze mleko tak lekkostrawne i cudownie zdrowe.
Mimo niewyspania i braku regeneracji sił z uśmiechem i pełna mobilizacja (nie wiem skąd biorę siły na funkcjonowanie) życzę wam mamusie miłego dnia. I głowa do góry co nas nie zabije to wzmocni ;) a swoją droga to takie urocze ze dzis szczęśliwe wyspane a jutro az wykończone. Nie nudzimy sie codziennością.

http://fajnamama.pl/suwaczki/5v7sov7.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/qusk7e3.png

Odnośnik do komentarza

Cosmic, może jej się za niedługo zmieni i dłużej wytrzyma bez cycka. Mojej od niedawna wystarcza jeden cycek i jest najedzona, a wczesniej musiala zawsze dostac dwa bo byla glodna. Teraz tylko czasem zglodnieje po zabawie i musi byc drugi cyc podany. A co do godzin snu - w dzien bez zmian, co 2 godziny sie karmimy, teraz nawet po spacerze budzi się co do minuty a wcześniej wytrzymała do 3 godzin. Natomiast w nocy jest w caly swiat, czasem przespi 7 godz tak jak dziś (rzadko to się zdarza), innym razem 6, 5 lub 4 najmniej. Jeszcze nic regularnego niestety.

Odnośnik do komentarza

A co z ta kupa to tez sie ostatnio zastanawiałam jak to jest ze jedne dzieci mogą nie oproznic się przez kilka dni i nie jest im z tym źle tzn sa radosne nie marudza, podczas gdy inne (tak jak moja) robi kupkę codziennie nawet kilka razy, a jak ma zatwardzenie i jest przerwa w kupce to jest nieznosna, niespokojna, marudna i widac ze jej z tym niedobrze...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...