Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie miałam zgagi. Co do spania to dzis Emma zasnęła o 23 a wstała o 5:30 :) poszalała godzinkę i dalej drzemka :) nawet sie wyspałam :) wczoraj przeszłam na mleko w proszku, niby to samo ale smak troche inny. Ale mała nie narzekała. Wytrąbiła całą butle i poszła spać :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/afo6hq3.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Prześliczne te wasze dzieci :) ja nie mogę dodać zdj nie jestem zalogowana. Powiedzcie mi czy wasze dzieci tez tak lubią patrzeć na TV? My większość czasu spędzamy w salonie no i telewizor ciagle jest włączony jakieś piosenki idą dla dzieci itp i jak położe małego na kanapę, matę, czy bujaczek to od razu patrzy jak zahipnotyzowany w TV. Ostatnio ogarnelam cały salon a on pewnie dalejby patrzył gdybym go nie wzięła z bujaczka. Na chwile jest to fajne bo wiem ze na 100 bedzie sobie grzecznie siedział i nie będę musiała zaraz do niego lecieć go zabawiać ale z drugiej strony mimo ze TV jest bardzo daleko od niego jest to nie zdrowie dla jego oczy u mam wtedy wyrzuty sumienia, ze mu pozwalam sie gapic w TV :/

Odnośnik do komentarza

Kuzwa a mój to chyba nic nie lubi. TV he he na 10 min. Bujaczek dziś był 15 sekund i matko jaki wrzask. Karuzela 10 min. Pokazywanie zabawek 10 min. Gadanie to samo. Normalnie jego nic nie interesuje na dłużej. Wysrac się za przeproszeniem jie można jak on nie spi. A śpi w dzień tylko raz.

Odnośnik do komentarza

D3382,

Moze pocieszy Cie fakt ze moj tez nie spi w dzien, a jak przysnie to na 10 minut i koniec spania. W nocy jak spał od północy do ósmej rano, tak teraz ma w dupie. Wstaje sobie wpol do trzeciej. Na szczęście wystarczy smoczka dac i spi. Ale o piątej juz musi jesc. Wszystko mu sie przestawilo. Dosłownie. Lezy sobie w leżaczku grzecznie do momentu az od niego sie nie odejdzie. Jak odejdziesz to chuj. Ostatnio tak sie rozwyl ze nawet nie zdazylam załatwic potrzeb fizjologicznych.

Odnośnik do komentarza
Gość cosmicgirl

No to ja zazdroszczę wszystkim mamuskom które mogą się w nocy smwyspac.ja kocham spać mi ale trzeba poczekać na to jeszcze jakieś 2lata hehe.
Kupa dalej nie nadeszła wsadzalam już termometr w pupę.czy to powinno zadziałać od razu czy za jakiś czas?bo to było jakaś godzinę temu i dalej nic.we wtorek idę na szczepienie to może lekarka coś mądrego doradzi.
Dziś wybraliśmy się z mężem do kina na Zjawe zostawiliśmy dzieci i moich rodziców.oczywiście mleka nie ściągnąłem bo mała wszystko wypija więc kupiłam mleko w tych buteleczkach Bebilon Profutura.i sobie na luzie pojechaliśmy....Ale niestety moja księżniczka nie chciała pić!pod koniec filmu dostalam telefon ze jest awaria i musialam lecieć...i teraz nie wiem czy to jest spowodowane.bardzo dawno pila z butelki.jak Hej podawałam koperek parę razy z raczej probowalam podawać to też nawt ze smoka nie pociągnęła.i zastanawiam się teraz w czym problem czy nie zasmakowalo jej mleko czy nie chce z butli pic.jutro zrobię experyment.wleje trochę swego mleka do butli ciekawe czy wypije.

Odnośnik do komentarza
Gość cosmicgirl

Moja też się lampi w telewizor.obojętnie jak się nie weźmie to gllowa to tv zwrócona:)ja jak siedzę w domu to tv tylko do śniadania a potem dopiero po 16 jak chłopaki wracają do domu.Anastazja na macie jeszcze nie chce leżeć,na leżaczki troszkę.Potrafi troszkę poleżeć sama nie powiem ale to też zależy od jej humoru:)przeważnie jak zaczyna marudzic to już wiem że chce spać.to daje smoka i do łóżeczka.

Odnośnik do komentarza

Inferno3
Mój dziś tez się przedstawił. Od jakiegoś czasu szedł spac o 21.30 do 3.00 lub 4.00 a później wstawal o 8.00. A wczoraj poszedł 21.30 wstal 2.00 później 5.00 i 8.00. Oby to było jednorazowo.
Ogólnie Juz niemam pomysłów co może go zainteresować. Albo poczekam jak podrosnie jeszcze to może zajmie się czymś. Za 7 dni będzie 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza

D3382,

Nie stresuj sie Kochana. Wszystkie czasem mamy wszystkiego dosc. Ja już dzis kompletnie rozbita jestem. Luby mnie wkurzyl. Mamy jutro jechać do kościoła zeby z ksiedzem pogadać o chrzcinach. Jedna msza jest na 9, kolejna na 11. Chrzestna synka przyjechala az z Poznania, bo ksiadz sobie wymyślił ze musi ja zobaczyć i najbardziej nam wszystkim pasuje zeby jechać na 9. Tym bardziej jest to dla mnie wygodna godzina, bo o 11 karmie Małego. Tylko kuzwa lubemu nie pasuje. No ja pierdole, jak czasem tym facetom ciezko cos wytlumaczyc.

Odnośnik do komentarza

Hej! Ja juz dzis tez padam na twarz. Mala wstala o 5 i miala bardzo marudny dzien. Praktycznie prawie w ogole nie spala, w miedzyczasie poprasowalam jej ciuszki, dopiero o 19:30 mi padla w koncu ale musialam wysprzatac cale mieszkanie, bo kuzynka jutro przyjezdza zapraszac na wesele.. maz dzis jest w pracy wiec nic nie pomogl. Jeszcze jutro po wizycie kuzynki jedziemy do tesciow.. rano mialam wyskoczyc na silownie. Ale nie wiem czy dam rade fizycznie..

Inferno ojjj tak. Czasem ciezko. Nie raz jak cos sobie wymysla to musi byc tak jak oni chca- tak po prostu, dla zasady. Ehh. Mam nadzieje ze sie dogadaliscie i zmienil zdanie co do godziny

D3382 moja Mala tez sie soba nie zajmie sama. Karuzela, mata, lezaczek- wszystko fajne na 5-10 min :-/ dlatego jeszcze dzis jak nie spala prawie wcale to maksymalnie mnie wymeczyla.

Chyba sprobuje Waszego patentu z tv nastepnym razem. Haha. Moze zadziala, jeszcze jej nie wlaczalam telewizora :p

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny :) Inferno, to za 25 lat robimy wesele ;)

My już po nocnym karmieniu. Dziś mi ładnie spala od 21:15 do 3:15 więc zregenerowalam siły (ale poszłam razem z nią spać :). MMK, u nas też był wczoraj kiepski dzień. Mała po każdym karmieniu miała jakieś boleści, ulewalo jej się choć już była poprawa i nie ulewala. Mało co spala w dzień a zazwyczaj robi sobie czesto drzemki po 40 min. Zabawa na macie i leżaczki też jej nie cieszyła, a za kazdym razem jak ja chcialam odlozyc do lozeczka do spania to płacz i krzyk ale widać było ze coś ja męczy w brzuszku. Musiałam usypiac na rękach. Znowu mam wyrzuty ze coś musialam zjeść co jej nie podpasowalo :( Do dupy z tym jedzeniem. Oj mowie Wam dziewczyny ile ja już razy miałam poczucie winy ze to przeze mnie ja boli, a do tego słowa wsparcia męża - "pewnie cos zjadlas" albo mamy "pewnie podjadasz coś tam sobie". Ręce opadają.. Tak kurde wcinam po kryjomu czekoladę i pije mleko zeby niuni było źle :|.
Na szczęście przed kąpielą odzyskała dobry humor i bóle minęły.

Aga, duzo sil na jutrzejszy dzien i udanej imprezy Ci zycze :)

Odnośnik do komentarza

Grudniowa_mama nie obwiniaj sie Kochana. Przeciez nawet jesli zaszkodzilo dzieciatku cos co zjadlas to nigdy w zyciu nie zrobilabyd tego umyslnie. Ciesze sie, ze wczoraj wieczorkiem odzyskala humorek. :-)

aga1987 rowniez zycze udanej imprezy, aby ten dzien byl cudowny. I oczywiscie moc usciskow dla Malenstwa :-)

Moja Lenka jak wczoraj padla o tej 19:30 to pospala do 23:00, zjadla i dalej zasnela do 4:00. Takze wczoraj od 5 na nogach bylam, polozylam sie o 23:30 (po karmieniu) i dzis o 4 znow pobudka. No trudno, najwazniejsze ze Myszeczka wstala radosna ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość cosmicgirl

Malvina Zjawa fajna.co prawda nie obejrzałam śp końca bo musiałam wyjść i biegiem do małej...no ale miałam o filmie...to jest film do obejrzenia w kinie zajebistu dźwięk zajebiste zdjęcia.fabuła bez szału ale film.warto obejrzeć..i to właśnie w kinie bo te wszystkie efekty na laptopie czy tv wrażenia nie zrobią takiego.
udanych chrzcin aga1987 żeby wszystko poszło po twojej myśli:)
kurwa a u nas kupy dalej nie ma to 7 dzień.metoda z termometrem nie zadziałała.będę dziś wsadzac czopek.ramania albo któraś z dziewczyn która stosoeala czopek ile tego czapka wsadzalyscie?pół czy mniej?

Odnośnik do komentarza

Malvina
Sól fizjologiczna tylko wlewasz. A smoczek to dobry wybór. Mój też ma smoka do inhalatora. Ciągnie go a para sobie leci. Maseczki za chiny nie chcial. Zresztą jemu trudno dogodzić. Kuzwa.

Mój spał od wczoraj od 20.00 do 2.00 a później 7.40 pobudka i do teraz nie spi. A rano tak mi się śmiać chciało ze ja pierdziele. Pokaze wam zdjęcie. Ha ha ha

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...