Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Gosia jutro wyśle Ci listę z Kamieńskiego, bo już dzisiaj nie chce mi się włączać laptopa, a z tel oczywiście nie mogę..
Cytrynowka ten jeansowy też mi się podoba ;) już sie nie mogę doczekać kiedy poraz pierwszy wyrusze naszym "wozem" na spacerek hehe :D chodzę już tylko na nfz, żeby było jak najwięcej pieczątek Wojciechowskiego heheeh :D choć jestem w szoku, bo ostatnia wizyta trwala mniej niz 10min, ale na szczęście był bardziej wylewny i nawet powiedzial ile młody waży ;) moja szyjka w 30tc miała 24mm ale teraz to już podobno ma się tak skracać.
Niezapominajkaa fajnie znów Cie "widzieć" na forum.
Ja ostatnio czytam, ale nie pisze, bo mój B. towarzyszy mi na L4. Bidulek ma przepukline miedzykregowa i sobie teraz razem siedzimy, a w sumie to bardziej jezdzimy i zalatwiamy różne sprawy ;) dzisiaj np zrobiliśmy sobie piękny zagłówek do łóżka, pochwale sie jutro wam :D aaaaa i zus mi zaczął kasę wyplacac, co prawda na raty ale dobre i to :D także teraz mogę w końcu skonczysz kompletowanie wyprawki ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpri09koy054c8q.png

https://www.suwaczek.pl/cache/38dc74f0c1.png

Odnośnik do komentarza

Ja w 30tc miałam 3.5cm szyjkę. Chyba zaczyna powoli do mnie dochodzić,tzn czuje juz to po kościach,ze moja córka nie zechce wyjść na czas. Juz czuje,ze to będzie ciezki poród.
Co do pogody - ogólnie mam raczej depresje,ale to tez związane z tatusiem dziecka. Takze nawet mi sie gadać nie chce:(
Czytam was codziennie i mam nadzieję,zr u kazdej bedzie z dzieckiem dobrze i czekam na dalsze wypakunki :*

Odnośnik do komentarza

Ale dzień meczący, byłam na basenie i ledwo przepłynęłam dziesięć długości. Jutro nie idę.
Milak- podaj jakiś link tego mitexu, albo model, dzięki z góry. Słyszałam że to dobre biusto.
Mnie też już zus przelał kasę, zastanawia mnie tylko milczący prezydent D, który już późniejsze ustawy podpisał a o zasiłkowej cisza.
Roksi-
mnie mój mąż dziś wkurzył na maksa. Zepsuła mi się stacyjka w moim samochodzie, mój ukochany mąż zaczął mnie instruować przez telefon, że mam wyjąć coś tam wsadzić coś tam gdzieś tam i coś potrzymać i obracać, kurna jak na niego warknęłam, bo miał dosłownie 2 km ode mnie, czyli tyłek w samochód i to zrobić- a w trakcie tłumaczenie jeszcze coś ciapał przez telefon, co mi podniosło ciśnienie na maksa.

Odnośnik do komentarza

Annmm wycięłam metke i za diabła nie wiem jaki to model jest ;) ale np tutaj można się napatrzec do woli na przeróżne staniki http://nbielizna.pl/dlamambiustonosze
aha - z tej firmy miseczke musialam kupic D, a z innych jeszcze pakowalam sie w C, widze że chyba w necie są sporo tańsze ich staniki niz w sklepie. Do spania kupie sobie jakiś tani całkiem szmaciany, nie wyobrazam sobie jednak takiego plaskacza nosic miesiącami w ciągu dnia, w koncu nie przestanę byc kobieta...

Odnośnik do komentarza

Jo -.No nie wyobrażam sobie wozka bez gondoli heheh. Mi się w nim podoba rączka i jest bardzo lekki i zwrotny. Do tego ma miejsce w torbie na dole. Tyle mi starczy na drobne osiedlowe zakupki. Na większe to mam męża, który wozem podjedzie. Mam taki jak na tym zdjęciu.
Co do brzuszków maleństw Twoja dzidzia miała za malutki moja ma o 2 tygodnie za duży. Oby się unormowalo BO Mnie To Trochę NIEPOKOI

monthly_2015_10/grudnioweczki-2015-czyli-ostatnie-dwupaczki-tego-roku_37825.jpg

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ja też już na nogach. Mam mega pechowy tydzień i do jwgo końca nie mam zamiaru wychodzić z łóżka jiuż.
Pojechałam dziś na badania krwi zlecone mi tydzień temu - przy czym pani w okienku zaczyna mi wszystko wbijać na kase. Wielkie oczy ze zdziwiwnia bo mamm skierowanie z tej poradni. A tu kuku - wprowadzają ciężarne specjalnie w błąd i badania można zrobić z tym skierowaniem ale w placówxe 25km dalej... Hahaha. Czyli ciąg dalszy perypetii z lekarzami. Nie opłaca mi się tu zostać bo nie mogę na każde badanie krwi jeździć taki kawał drogi. Szukam dalej dobrego lekarza i poradni. ;/ wczporaj dodatkowo zaliczyłam prawie sarne, skrzywiłam felge i ,mm do wymiany lampe... Porażka...
Sory, że smuce ale musiałam się wygadac tak się wściekłam na to wszystko.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkk3e5ezpa8sqa2.png

Odnośnik do komentarza

Maaadziulka
Gosia jutro wyśle Ci listę z Kamieńskiego, bo już dzisiaj nie chce mi się włączać laptopa, a z tel oczywiście nie mogę..

Ja mam taką listę, nie wiem, na ile jest aktualna, ale niedługo na szkole rodzenia będziemy mieć ten temat poruszany, to ją zweryfikuję :D

Dziewczyny, już tak niedługo zmieni się nasze życie... z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej boję jak cholera. Nasi znajomi jeszcze nie mają dzieci, pewnie częstotliwość naszych spotkań drastycznie spadnie :(

monthly_2015_10/grudnioweczki-2015-czyli-ostatnie-dwupaczki-tego-roku_37829.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl6iyeydwn0wui.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry....
Ja do 3 w.nocy miałam skurcze .Wiec brałam nospe luteine i byłam w kontakcie z moim.lekarzem. Na szczęście przeszło, rano nic nie ma.
Ale strachu było co nie.miara.
Wczoraj chyba przesadzilam , przeciazylam się i dlatego ....dzisiaj leze i odpoczywam . Nabieram siły bo na 14 idę do fryzjera....

Ja zamówiłam.wózek Adamex Barletta Kolor 88l .
Ale ja go.potrzebuje tylko.jako głęboki , bo.w czerwcu kupuje spacerowke. Maclarena lub graco....

Co do stokke jeździłam tym.wózkiem prawie dwa lata. Jest piękny , disajnerski , i wygodna ma rączkę . Ale sprawdzał się tylko na równych terenach. Jak ja to.mówię wózek do galerii....a nie na chodnik.
Choć powiem szczerze ,że zawsze na niego zwrócę uwagę jak któraś mama.nim.jedzie. Jest najpiękniejszym wózkiem jaki widziałam.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/23015

Odnośnik do komentarza

śliczny ten wózek, ale faktycznie nie wyobrażam sobie go na wertepach.
Jo ty chcesz wózek z taka tylko miękką wkładką do spacerówki, tak? a zmieścisz w tym dziecko z kombinezonem i kocykiem do końca zimy? bo wiem, że gabarytowo to znacznie mniejsze. Ja własnie bardziej skupialam sie na gondoli, pamietam że dużą spacerówkę używałam krótko, szybko przesiadł się młody na małą składaną i dosyc często słyszę od mam ruchliwych dzieci, że tez tak miały ;) jakoś zakładam, że drugi syn też będzie wiercipięta :D
Nica głaski na poprawę nastroju ;)

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj miałam ciężki dzień. Najpierw konsultacja u chirurga szczękowego i niestety moje nadziąślaki postanowiły sobie odrosnąć. Czyli nie dość, że jestem w 10% kobiet, którym się to robi to jeszcze w 1% z tych 10, którym to cudo po wycięciu odrasta.
Później osteopata, i już wiem, że nabroił i zdestabilizowałam sobie miednicę tym "bieganiem". Ale mam się nie łamać, pracujemy dalej i nie powinno być kłopotów z sn. O tym akurat chce pogadać z położną za jakieś dwa tyg będę mieć z nią spotkanie to się wszystkiego dowiem.

Co do wózków to ten stokke wydaje sie fajny, choć rączke ma unikalną i pewnie musiałabym go wypróbować :)
Ja już się nie mogę doczekać moich wyjazdów quinny :)

Odnośnik do komentarza
Gość Wózkowa mama

Stokke i quinny dwa najpiękniejsze wózki na świecie :)

Quinny
Plusy spacerówke przodem do kierunku jazdy mozna dac na pozycje leżąca
Stokke
Spacerówke tylko tyłem do kierunku mozna dac na leżąca przodem niestety tylko lekko odchylić wiec dziecko spi na pol siedząco

Torba
Quinny nie jestem pewna ale chyba jakos sie wiesza na kierownicy
Stokke torba ma zaczepy perfekcyjnie :)

Odnośnik do komentarza

Natalia ja pościel mam w miętowo-szare sowy i do tego prześcieradełko frote z gumką,zamówiona razem z łóżeczkiem,tylko ponieważ na początku nie będę używała poduszeczki to przydadzą mi się tylko powłoczki na kolderkę.
Igneesse współczuję przebojów z dziąsłem ,faktycznie trudno uznać się za wybraną akurat z tego 1%.,ale chociaż dobrze ,że od osteopaty wieści nie są takie złe i może faktycznie po rozmowie z położną porod siłami natury nie będzie obciążeniem dla Twojego spojenia.Trzymaj się kochana już nie daleko.
Megomega fajnie,że masz pracodawcę,który potrafi Cię docenic ,to też znak ,że będziesz miała gdzie wrócić do pracy :D

http://s8.suwaczek.com/201512161565.png

Odnośnik do komentarza

Cytrynowka mam tą samą listę ;) byłam dzisiaj u koleżanki w szpitalu na Kamieńskiego, także oglądnęłam sobie sale ;) moja koleżanka np po pierwszych dwóch dniach w szpitalu przestała ubierać Juniora, leży w pampersie zawinięty w "szmatki", mówi, ze wygodniej jej tak było. Szpital nie daje wg ciuszkow, także albo trzeba mieć swoje, albo skorzystać ze szpitalnych "szmatek" ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpri09koy054c8q.png

https://www.suwaczek.pl/cache/38dc74f0c1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...