Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Rozglądałam się za używanym maxi cosi na olx ale jak mam dokupić używany fotelik plus adaptery plus pokrowiec i torbe to i tak bedzie mnie to kosztowało z 400 zl to chyba wole dorzucić pieniążka i miec juz swój caly zestaw. A nóż widelec za jakies 3 lata Olek bedzie miał rodzeństwo to będziemy mieli caly komplet z głowy:)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkk3e5ezpa8sqa2.png

Odnośnik do komentarza

Milak
Obejrzyj sobie starą komedie "nigdy w zyciu".Zawsze mi humor poprawia, staram sie tak podchodzic do zycia. Ja tam podobnie jak inne uważam, ze czasem ten drugi wybór partnera jest mądrzejszy, daje pełnie szczęścia.Takze kochana teraz wszystko bedzie sie kręciło wokół dzieci, a potem bedzie czas dla Ciebie.
A tak swoją drogą-ja już nie wiem jak reagować na idiotów. No bo ile razy można tlumaczyć malo rozgarniętym "koleżankom"? -ale przytyłaś!
no bo kurw..w ciąży jestem,chociaż przecież wie-ale ci w nogi i dupe poszlo- ręce mi opadają. Jeszcze jedna jest taka milutka-niestety robie zakupy tam gdzie pracuje, bo to najbliższy market w okolicy. Ciągle słysze "ale ty jesteś bladziudka" z taką troską w glosie, ze sie rzygać(rz?) chce! Czy Ci mili inaczej zdają sobie sprawe, ze mi przykrość sprawiają?Ze takie uwagi są nie na miejscu?Jak mozna być takim idiotą?Tymbardziej, ze mam lustro w domu i widze, ze wyglądam jak pączek w lukrze- duży ale i apetyczny, bo naprawde ładnie w ciąży wyglądam.Skąd tyle jadu w tych żmijach. A niech sie kurw...w język upierdzielą.

Natan http://www.suwaczek.pl/cache/6991f9d060.png

Odnośnik do komentarza

Niektore babki sa po prostu zazdrosne i dlatego konentuja w niegrzeczny sposob. Moja szefowa w pracy nie mogla przezyc faktu i obgadywala za plecami albo poruszala problemy poronien w mojej obecnosci. Ja po prostu wychodzilam z pokoju. Mysle, ze takim ludziom trzeba po prostu zwracac uwage i dosadnie skomentowac lub po prostu obrocic sie i wyjsc. Wszystkie wygladamy super, oby zdrowie dopisywalo;)

Odnośnik do komentarza

może te znajomości służbowe maja to do siebie, że mniej w nich sympatii?? ja akurat wczoraj od dwóch znajomych osób usłysszałam że wyglądam super i tylko pozazdrościć - dla grubnącej ciężarnej to miło usłyszeć ;)
co do znieczulenia u dentysty to jestem w temacie, bo niedawno pękł mi ząb i jestem w trakcie rekonstrukcji - bez znieczulenia nie dałabym rady, przeryłam internet, pogadałam z dentystką, do której mam duże zaufanie i okazuje sie, że na tym etapie lepiej się znieczulić niż stresować i cierpieć i w ten sposób wpływać na bobasa. Idę na kolejne tortury na 16 brr.
Dziewczyny dziękuję za życzliwe słowa, sytuację osobistą faktycznie mam aktualnie trudną i czasem mnóstwo obaw co do przyszłości, ale cóż począć - w zasadzie już się poczęło ;) teraz to zaufać sobie i nie dać sobie wmówić, że rozum mi odjęło.

Odnośnik do komentarza

co do "życzliwych" bab, to też już swoje przeszłam. Byłam chyba w 4 mc, i jak każda z nas baaardzo się cieszyłam. Kupiłam wtedy pierwsze śpioszki ecru, żeby pasowały do chłopczyka i dziewczynki. A TA życzliwa zaczęła mi gadać: znałam też taką jedną- też tak szybko kupowała, a jak jechała rodzić to się okazało, że dziecko martwe....
KURW* włosy mi dęba stanęły :/ Pierdolnięta... :/
Potem się nasłuchałam, że nie dam rady urodzić naturalnie (wg niej prawdziwa kobieta musi urodzić naturalnie- cesarka to nie poród...). Jak źle się czułam, to wskazywało na to, że jestem jakaś inna, bo ONA tak nie miała... Rzecz jasna, nie gadam z nią- całą ciąże bym się tylko denerwowała głupim dogadywaniem... po co??
Jeśli potraficie to należy puszczać takie głupie uwagi mimo uszu albo zareagować żartem delikatnie dając do zrozumienia, że gówno ich to obchodzi. U mnie się trochę nazbierało i za długo czekałam, dlatego wybuchłam... :/

Julka :*
http://www.suwaczek.pl/cache/ee1cc9b42d.png

Odnośnik do komentarza

Milak Ja nawet przed ciążą ubytki na żywca leczyłam :) bo nie lubie wkucia, ale generalnie tak jak, pisałam ja mam hopla na punkcie higieny jamy ustnej, a tu taka niespodzianka :)

Fiolet zwyczajnie zazdrosne, zdesperowane, zrezygnowane i sfrustrowane małpy, olej bo jest dokładnie odwrotnie niż te jędze twierdzą. Na bank wygalądasz kwitnąco :)
Mnie na początku ciąży jak komuś mówiliśmy, najbardziej wkurzało "to teraz musisz o siebie dbać" aż mnie korciło żeby odpowiedzieć "no tak koniec z ćpaniem, piciem i nocowaniem pod mostem" :)

Odnośnik do komentarza

Mj25
Ja rowniez zerwalam znsjomosc z ' zyczliwa kolezanka' ktora sugerowala ze po braniu progesteronu w ciazy sa same problemy. Podala przyklad znajomej ktora urodzila wczesniaka sugerujac wlasnie ze to przez progesteron ( czyt. duphaston). Po czym nie pytajac wyslala mi zdjecie tegoz dziecka . Masakra. Od takich trzeba z daleka. Ludzie potrafia powtarzac straszne glupoty, czytac z roznych zrodel i dodawac- koloryzowac swoje. Dobra koniec narzekania:P

Odnośnik do komentarza

ignesse
Haha jakie podsumowanie :p

Annm
Nie martw sie ! Co do tej glukozy :)
Wg mnie wszystko zalezy od tego czy lubisz slodycze i.jesz ich calkiem sporo.
Ja ciaagle cos slodkiego podjadam i wypicie teo jak pielegniarka okreslila "drinka" nie bylo takie straszne. Tylko ostatnie 2 lyki dobdze zamieszaj, bonu mnie na dole nierozpuszczonej troszke bylo i w gardlo zaczelo.drapac :p
Nie.jest tak zle - i te pol godziny do godziny po badaniu siedz na pupce z butelka wody bo faktycznie slabo troszke i nudnosci sa.

Fiolet
Mnie tez to wkuurza ! Ze kaazdego kurde interesuje najbardziej to ILE PRZYTYŁAŚ JUZ ?..jakby to bylo najwazniejsze a nie zdrowko dzidziusia itd. Co ich to interesuje ?...pożywkę dla siebie mają że nie tyją razem z Nami albo wrecz przeciwnie schuslg akurat i lepiej im jak komus podokuczaja?
Tak samo z tym ze blada jestes - Noooosz kurde - Aaameryki nie odkrywaja takim stwierdzeniem.. mam ochote wtedy odpowiedziec: "ty za to sie opalilas, bo moglas i bylas w stanie siedziec na plazy i sie opalac, albo leciec do grecji turcji czy jakies inne Barbados, w trakcie gdy ja sapalam i w domu przy wiatraku wytrzymac nie.moglam-aaaale to przeciez taka mala roznica ;) "

Co do przeziebienia slyszalam ze w ciazy z czosnkiem nie mozna przesadzac...
Raz na jakis czas ok, ale jak jakas grypa czy chorobsko.sie przyplatuje to wiadomo ze duuuzo sie go zażywa a to niewskazane.

http://www.suwaczki.com/tickers/74di4z17hazlb81h.png

Odnośnik do komentarza

Widzę dziewczyny, że towarzystwo wam dopiekło:) Ja mam jedną kuzynkę, która mówi do mnie od jakiś dwóch miesięcy "grubasku". Niby robi z sympatią w głosie i nie wierzę żeby złośliwie, ale i tak dla osoby która zawsze dbała o swoją wagę to mało przyjemne. Zresztą kuźwa w 29 tygodniu mam niecałe 6 kg na plus.
Albo najlepsi męscy znajomi jak widzą mnie po jakiejś przerwie i nagle zdziwieni "o ale ci już brzuszek widać".
No dziwne by było jakby w 7 miesiącu nie było widać:)

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza

beatka90
Nikt nie pomoże w wyborze wózka?

Z tych dwóch ja bym brała trzykolorowy :)
Ale dla dziewczynki to ten pierwszy bardziej pasuje :)

Mokka tak! Ja też mam taką dziewczynę w pracy, jak wróciłam z L4 to od razu było (niby życzliwie) ojejjj jaki już masz brzuszek grubasku nasz :)

A korzystacie jeszcze z innych forów dla kobiet w ciąży, czy tylko tutaj jesteście :)?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl6iyeydwn0wui.png

Odnośnik do komentarza

Milak nie wiem czy to będzie pocieszenie dla Ciebie ,ale na pewno dasz radę,wiem z doświadczenia.Rozwiodłam się już dobre 10lat temu chłopcy mieli wtedy 5 i 8 lat ,dałam radę i żałowałam ,że tak długo wytrzymałam w toksycznym związku.Wyszłam drugi raz za mąż jakiś czas temu ,wcześniej mieszkaliśmy ze sobą i moimi chłopcami.Paweł świetnie dogaduje się z moimi chłopakami a teraz spodziewamy się wspólnego dziecka.
A co do wyglądu to w d... mam co inni mówią na temat moich nóg czy tyłka.Tak naprawdę ciąża pokazała mi prawdziwe oblicze licznej rzeszy koleżanek,w sumie taka normalna to jedna mi została,która mnie rozumie.A już nic mnie tak nie wkurza jak gdzieś wyjdziemy i znajomi no wypij piwo albo lampkę wina ja piłami popatrz nic się nie stało.Nie rozumieją ,że nie jest mi to do szczęścia potrzebne,nawet mój mąż nie bardzo chętnie pije w towarzystwie poza domem ,żeby mnie na stresy nie narażać

http://s8.suwaczek.com/201512161565.png

Odnośnik do komentarza

Cytrynówka ja tylko tutaj się udzielam, ale podczytuje jeszcze forum wrześniówek bo byłam ciekawa co dziewczyny piszą o porodach. No dzieje się tam:)
Milak może nastawienie męża zmieni się po urodzeniu dziecka. Słyszałam już takie historie, że tatusiowe poczuli instynkt dopiero jak zobaczyli swoje pociechy. Swoją drogą czytałam kiedyś, że mężczyźni nie mający dzieci jak mają je sobie wyobrazić to wyobrażają sobie 2-3 latki. Zapytałam o to swojego i potwierdził.

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza

Hej, Grudnióweczki! Jak się czujecie? Ja jeszcze nie wiem, kiedy wytulę moje szczęście - termin mam na 03.01.2016 więc albo będę mamą grudniową, albo styczniową - noworoczną :) Tydzień temu badałam glukozę, nie było strasznie, najważniejsze że wynik dobry i już nie będziemy badania powtarzać. Tyję w oczach, ale na szczęście nikt mi tego, tak jak Wam, nie wytyka. Nie przejmujcie się kąśliwymi uwagami na temat wagi! Wszystkie jesteśmy piękne! Ciąża to najwspanialszy czas w życiu kobiety i są to najsłodsze kilogramy, jakie mogły nam się dodać :) Pozdrawiam Was wszystkie :*

Odnośnik do komentarza

Beatka mi się bardziej podoba ten kremowy wózek.
Ale oba są ładne kwestia kto jakie kolorki lubi.
Dziewczyny ja wam powiem, że przez całą ciąże nie spotkałam się z negatywnymi czy przykrymi komentarzami znajomych, czy ludzi w pracy. A sporo przytyłam (+11) i nie tylko w brzuszek poszło. Ludzie są różni, trzeba się po prostu otaczać tymi życzliwymi.

12.2015 Córcia
10.2016 Aniołek

Odnośnik do komentarza

beatka90 ja bym brała czerwono biało granatowy dla chłopca i dla dziewczynki, bo lubię to zestawienie i wyraziste kolory :)
Te pastele są dla mnie mało atrakcyjne :)

Ja korzystam tylko z naszego i z wątku Mamuśki :) jakoś na innych sie nie rejestrowałam bo u nas tak się rozkręciło, że i tak co chwila tu zaglądam :
A po porodzie możemy dalej pisać tu, albo się przeniesiemy do "kącika dla mam" i tam sobie założymy temat :)

Jak teraz myślę to generalnie mi to raczej w drugą stronę mówili "już x miesiąc, nie widać?" I powiem wam ze to tez wkurza bo tak jakby ci sugerowali ze nie wiem, nie jestes w ciazy, albo ze liczyc nie umiesz, albo ze sie glodzisz czy cos!? No ale ja to bliskie przyjaciólki mam dwie reszte wyeliminowałam z towarzystwa już dawno. Po co utrzymywać z kimś takim kto nam nie odpowiada kontakty, szkoda zdrowia :)

Odnośnik do komentarza

Całe szczęście u mnie w pracy nie było takich komentarzy. A teraz jak się pojawię to każdy się pyta jak sie czuje, jak kruszynka itp. Szczególnie chłopaki, którzy niedawno zostali tatusiami.

My wózek mam czerwony z czarnymi elementami, taki dostaliśmy od kuzynki.
Co do fotelika to dostaniemy sygnowany przez markę ferrari. Siostra mojego M miała go dla synka i byli bardzo zadowoleni.

Dziewczyny ucha do góry i nie ma co się kąśliwymi żmijami przejmować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...