Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

u mnie hasła typu "ciężaróweczka" zaczęły się ok 15 tc jak powiedziałam w pracy ze jestem w ciąży- słowa padły od koleżanki która nie ma dzieci ale te co mają to zaraz ją sprowadziły z obłoków na ziemię chociaż nie było dla mnie to złośliwe. teraz jak się z nią widzę to mówi że kwitnę wiec może naprawdę tak jest a widzimy sie raz na miesiąc. bardziej wkurza mnie hasło że mam jeść za dwoje KUR** to ja mam wyglądać jak wieloryb jem to na co mam ochotę- ale jak powiedziałam teściowej żę lekarka mi powiedziała że za szybko w tym miesiącu przybrałam to była w szoku - bo ona je więcej niż ja. mało brakło aby mi powiedziała że mam zmienić lekarza i tłumacze jej że ważne jest co sie je a nie ile się je. ale i tak nie zrozumiała.
ja tez patrze za leżaczkiem na OLX.

Odnośnik do komentarza

Beatka, zdecydowanie ten granatowo-czerwony, ale chyba więcej Ci namieszałysmy niz pomoglysmy, bo zdania podzielone ;-).
No oczywiście, ze pięknie wyglądam, w ogole nic innego nie wchodzi w gre.Zazdrosne chyba i tyle.Ale wkurzają.Chociaz pochwale sie nieskromnie, ze dostałam smsa od kolegi, ktory chyba sie podkochuje troche we mnie(tylko nie mówcie mojemu mezowi :-P), ze wyglądam przepięknie w tej ciązy i nadal jest pod wrazeniem. Miło mi bardzo było. Oby wiecej takich miłych sytuacji od znajomych, to moze te kąśliwe uwagi nie beda robiły na mnie wrazenia.
Ale to zdjecie z wczesniakiem to jakas porazka, nierówno pod sufitem ma baba.

Natan http://www.suwaczek.pl/cache/6991f9d060.png

Odnośnik do komentarza

Hey, hey!
Za 2 dni mija 27 tydzien, powolutku, do przodu. Ze szpitala nie wyjdę, aż do narodzin Ori. Help! To jeszcze planowo 14 tygodni!!
Jak rozplanować czas? Co robić?
Uczę się niemieckiego i czytam, ale zbiór biblioteki mam na wyczerpaniu. Proszę zatem o polecenie ciekawych pozycji.
Znam już prawie wszystkie dzieła Tess Geritsen, JoNesbo (jest sla mnie za ciezki z tymi swoimi szwedzkimi nazwami), J.L.Wisnewskiego, Barbary Kosmowskiej, Artem Replaya, Krzysztofa Oremusa, Grey oczywiscie zaliczony, nówka Patryka Vegi rowniez i juz nie mam pomyslów co dalej...

W moim brzuchu pływa Oriana.
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3csqvbs9j1lwz.png

Odnośnik do komentarza

Ja już po wizycie. Nie ma sensu tego usuwać w ciąży bo może odrosnąć, najlepiej więc poczekać do rozwiązania. Jezeli urosnie tak bardzo ze nie wytrzymam to mi doktor usunie ale tylko w znieczuleniu. Lekarz fajny, ale za 10 min, zapłaciłan w tej cholernej klinice 200zł!!! Za konsultacje, myslalam ze padne jak mi kobitka cene krzykneła.

Veronika fajnie ze Ori grzecznie siedzi w brzuchu :) nie wiem jaka literature czytasz. Moze cos Philippa Gregory - autorka min. Kochanic Króla albo Ken Follet,Stig Larson, Paulo Coelho, nasza rodzima Chmielewska :)

Odnośnik do komentarza

igness- mam nadzieje ze cię nie boli , ja już wyrywałam zęba na żywca bo miałam ropę o czym nie wiedziałam i pomimo znieczulenia które nie zadziłało tylko się dziwiłam dlaczego nie dała mi następnego zastrzyku, teraz sobie tłumacze ze jak zęba wyrwałam w takim bólu i przeszłam atak kolki nerkowej to dziecko też urodzę tylko z jednym wyjątkiem na koncu będzie moja myszka na rękach.
kupiłam sobie dziś pierwszą koszule do szpitala wziełam rozmiar M i nie wiem czy nie będzie za mała ale na późniejsze dni sie przyda kolor różowy bo pani w sklepie powiedziała że w radosnych kolorach mam witać maleństwo koszt 25zł.
a tak w ogóle ile planujecie kupić koszul do szpitala?

Odnośnik do komentarza

Veronika dobrze wiedzieć, że u Ciebie i małej ok, współczuje tylko tej perspektywy leżenia tylu tygodni. Jeśli masz stały dostęp do internetu to na zabicie czasu polecam zakupy internetowe dla córeczki. Tyle tego jest, że obejrzenie masę czasu zajmie.
Ciekawe co się dzieje z założycielką wątku kalafiorki? Odezwij się! Czekamy na wieści.

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza

Veronika! Jesli lubisz podroznicze to polecam wszystkie W. Cejrowskiego, rowniez Tonego Halika ( pamietacie program Pieprz i Wanilia?), szczegolnie 'Jeep' , opowiada o podrozy Tony'ego jeepem przez Ameryke pd z jego ciezarna zona. Skubana urodzila po drodze:))) Chlopiec urodzil sie zdrowy, nazwany na czesc Indianina, ktory nota bene uratowal mu zycie....

Odnośnik do komentarza

Moja wizyta u dentysty to łacznie 600zl... Trudno. U mnie w Poznaniu zdaje sie do porodu sa szpitalne lachmany - pasuje mi to, bo faktycznie wywalilabym. Na pobyt 2 koszulki na pewno, a 3 w zapasie do doniesienia gdyby sie przeciagalo- z Adasiem bylam 6 dni. Polecam zabrac na porodowke wygodne skarpetki, z nerwow paskudnie marzly mi stopy :) Chmielewska uwielbiam, wszystko co napisala, idealne na szpitalne smutki :) za to Coehlo nie trawie, wydaje mi sie zbyt egzaltowany, ze swojej strony polecam np Isabel Alende - cudowny klimat, swietny jezyk, wyjatkowo wciagajace powiesci. Jednak jak chce uciec od rzeczywistosci rzucam sie w fantasy i sf :) pelen odlot i relaks. Renata dzieki za osobista opowiesc, tez mam poczucie ze dalsze inwestowanie w bieżacy uklad to autodestrukcja, a moi 2 chlopcy potrzebuja usmiechnietej, spokojnej mamy.

Odnośnik do komentarza

Czesc Mamusie :)
Dużo miałam do nadrabiania zaległości :)
Beata mi sie bardziej podoba wózek 1 tzn. ten jednokolorowy :) ale widze , ze zdania są bardzo podzielone :) Do niego kolorowy kocyk i bedzie pieknie , a latem nie bedzie sie nagrzewał.
Veronika ciesze sie, że u Was wszystko jest w porzadku i zaraem bardzo współczuje , że musisz leżeć , ale co sie nie zrobi dla swojej kruszynki :)
Igness - bieduleczko , niech ten guzik w buzi Tobie nie doskwiera :) i niech szybko znika :)
Ja kochane mamusie mam bakterie w pochwie . Gronkowca . Więc lekarz mi przepisał antybiotyk doustnie Augmentin i dopochwowo Nystatyna. Mam wielkie obawy co do tych leków , bo się głupia naczytałam na necie ( stara a głupia ).
Ale wierze lekarzowi , że wie co robi :)
pozdrawiam Was :)
ps. czy któras z Was zmagała sie z gronkowcem w ciąży ????

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/23015

Odnośnik do komentarza

To widzę ze nie tylko.Nam sie to Imię tak bardzoo spodobało :)

Ja gronkowca nie mialam..ale dzisiaj w moczu wyszly mi erytrocyty..popedzilam do.lekarza i powiedzial ze to infekcja wiec masc + tabletki i oby bylo dobrze!

Myslmy pozytywnie - bo ciagle sie martwimy i martwimy o te Nasze (juz nie takie) kruszynki :*

Ps.ja dzis na.pocieszenie zrobilam ciasto bez pieczenia 3bit -no taaaak za mna chodzilo ze az przyszlo hihi :))))

http://www.suwaczki.com/tickers/74di4z17hazlb81h.png

Odnośnik do komentarza

Ja badania robię w przyszłym tygodniu i glukozę. Do porodu położna kazała wziąć jakąś starą koszulę bo podobno będzie do wyrzucenia. Ewentualnie kupie jakąś za 20zł max. Dodatkowo dwie jakieś już lepsze. Są na allegro takie komplety koszula plus szlafrok http://allegro.pl/komplet-szlafrok-koszula-do-karmienia-gratis-xl-i4889111835.html lub takie coś http://allegro.pl/delikatny-kpl-szlafrok-koszula-do-karmienia-r-xl-i5044070191.html

Hanusia przyszła na świat 18grudnia :-)

Odnośnik do komentarza

megi.madzia
moje ciasto ukochane:D chyba mamy takie same smaczki w ciąży. ja od 2 tygodni zachwycam się 3bitem <3<br /> chyba z 3 razy robiłam, bo przy pomocy rodzinki znikała blacha w ciągu dnia:)

Beata
Granatowy wg mnie ładniejszy. Ogólnie sama miałam 'fazę' na ten typ wózka. W sklepie jak go w ręce wzięłam bylam zachwycona, że jest taki ultra lekki. :)

Koszule wezmę 3. Jak coś to mój m mi dowiezie gdyby było potrzeba. Przed ciążą mialam rozmiar XS/S ale jak ostatnio kupowałam koszulkę to wzięłam już na wyrost L. Tak coś czuję, że do grudnia zdąży być jeszcze dobra

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkk3e5ezpa8sqa2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...