Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny ☺ Dziś Gabryś miał lepszy nastrój niż wczoraj,to i mama też ma odrazu lżej .No widzę ze tu naprawdę jakiś eliksir młodości zaraz stworzycie.Żoo ten Armani jest nawilzajacy , jest tam jakiś olej bo widać rozwarstwienie w butelce i trzeba wstrząsnąć przed użyciem. Pewnie wujek Google zna skład,bo ja wyzucilam opakowanie niestety.Napewno nie wysusza,jest wydajny,nie robi efektu maski (lub na słabe krycie ).Ja jakiegos mocnego nie potrzebuje bo moja cera jest ok .Najlepiej będzie jak się przejdziesz gdzieś do sklepu(ja kupowałam w Douglas)i poprosisz o nalożenie na twarz ,zobaczysz wtedy jak on zachowuje się na twojej skórze i czy fajnie się stapia. No i jak wygląda po kilku godzinach.Jest to dość droga rzecz i lepiej nie ryzykować.Jeśli chodzi o urlop to nablizszy będzie w gdzieś w ciepłych krajach, latem południe Polski.A kolejny jest uzależniony od daty ślubu ojca lubego.Ja mam właśnie reklamy trivago od kilku dni,no ale to dlatego że jestem na etapie poszukiwań miejsca na wyjazd.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl20mmz58oswmm.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki za inspiracje prezentowe, właśnie nie chce wydać majątku, bo to taki prezent bez okazji, poprostu jedziemy w odwiedziny, i chce coś tam kupić :-)
u nas plan wakacjowy jest taki: w marcu góry kilka dni, potem w czerwcu jakies spa, w sierpniu nad polskie morze do przyjaciółki, październik madera last minute lub istria. A co wyjdzie zobaczymy :-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/wlc5bpf.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/uek4z02.png

Odnośnik do komentarza

Eeee... to jak tak na ciastko jedziecie to ciastolina albo książeczka ;)

Młody zaczął wczoraj u dziadków porządnie chodzić a właściwie biegać.

Peonia
Udanego wyjazdu.

Jagoda
Proszę się z imprezy wyspowiadać ;)
Zwlaszcza z prezentów.

Dobre wieści kot chyba ma się na życie.
Tylko nie wiem co zrobić z tą nogą bo operować po tak ciężkiej mocznicy to strach.

Odnośnik do komentarza

Skakanka
Madera ma bardzo niskie ceny pod koniec listopada i początek grudnia.
My kupowaliśmy listopad we wrześniu albo sierpniu potem te ceny skoczyły dwukrotnie i nawet last minute kosztowało jakąś obledną cenę. A potem w drugiej połowie listopada ceny mocno spadły.
A pogoda właściwie taka sama.
Nam padało jeden dzień i temperatury na cienki długi rękaw.
Młody chodził bez skarpetek ;)

Odnośnik do komentarza

Skakana
No ja Chorwację to jachtem ;)
Na pewno popłyniemy jak młody podrośnie.

Nad basenem mnie też nie zobaczysz ;)

My byliśmy w Funchal i mieliśmy tylko śniadania bo wiadomo było, że w hotelu nas nie będzie.
Ale ceny w restauracjach są wysokie. Za 10 E ciężko było zjeść, jakieś fajne danie to 12 - 15 E.
W sumie to tylko w jednej restauracji w Ribera brava jedliśmy fajnie za ok 10 E od osoby.
Ale z dzieckiem i tak wracasz do hotelu o ludzkiej porze więc kolacja w hotelu jest możliwa.
W sumie nie wiem co radzić bo na jedzenie wydaliśmy majątek ale nie wiem czy wolałabym jeść w hotelu. Chyba mimo wszystko nie.
Poza tym Madera malutka, z drugiego końca wyspy jedziesz max 1,5 h. z postojami ;)

Odnośnik do komentarza

Witam :)

W piątek miałam dzień jeżdżenia i czasu brak ;-) Milena została z babcią i z moją siostrą no na szczęście bez żadnych akcji przy siostrze to jestem spokojna tak to szybko wracam do domu z wywieszonym jęzorem :-)

U nas noc kiepska, ale może dlatego, że Milena mało spała w ciągu dnia i to odbiło się na nocy teraz chyba odsypia bo śpi 2 godz ;-)

Ja piszę się na eliksir młodości :-)

Mokka
mam nadzieję, że badanie wyjdzie ok ja trochę martwię się bo lekarka nie dała nam skierowania do laryngologa po zapaleniu uszów u Mileny oby nic nie wyszło

mm3
JA będąc w drugiej ciąży też spałam na stojąco ;-) trzymaj się

Peonia
Miłego odpoczynku

http://fajnamama.pl/suwaczki/6mr4ztx.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Sprawdziłam
- glikol etylenowy - toksyczny - płyn do chłodnic
- glikol propylenowy - nietoksyczny - używany w kosmetyce i medycynie jako rozpuszczalniki.
W serum do biustu tołpy ten propylenowy jest na drugim miejscu po wodzie.

Więc tak, podpuściłyście mnie i w związku z tym do balsamu hippa, którego teraz używam dolałam to co miałam czyli po trochu żelu hialuronowego, oleji z pestek malin, awocado, rokitnika i kokosowego.
Faktycznie teraz nawilża lepiej.
Takim czystym olejem nie chcę się smarować bo potem się człowiek lepi.

Kwasy w balsamie do ciała mogę testować ale jak już skończę kp bo jakoś mam opory smarować je na całe ciało.

Odnośnik do komentarza
Gość MamaWczesniaka

Hej.

My nic nie planujemy na wakacje w związku z mojim powrotem do pracy i nie tylko

Jutro zaczynamy adaptacje w zlobku.

Kaisuis, jak córeczka? U nas szczepienia we wtorek. I cos przegapilam: Szczepilasz mmr czy ta inną?

Odnośnik do komentarza

Żoo

Ja trochę oleju kokosowego też dołożyłam do żelu pod prysznic no przez zapach nie dam rady samego go stosować :-))

Peonia
Mam nadzieję, że dalsza podróż minęła Wam spokojnie :-) a ile km do pokonania??

Mamawcześniaka
Trzymam kciuki za pierwszy dzień w żłobku :-))

My planujemy w sierpniu jechać na 2 tyg nad morze i w sumie tyle-

Skakanka fajnie macie rozplanowane urlopy

http://fajnamama.pl/suwaczki/6mr4ztx.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Witam

Mamowczesniaka

Zosia miała gorączkę w piątek wieczorem i w sobotę tak do po południa. Wysypka jeszcze się utrzymuje ale już blednie. Wczoraj była cały dzień strasznie marudna (myślałam, że zeswiruje) a dziś już się fajnie bawi.
U nas w przychodni szczepiom Priorixem. Mi w sumie było wszystko jedno co to będzie za szczepionka bo obie mają jakieś plusy i minusy. Dużo wcześniej czytałam i opinie na temat Mmr/Priorix są bardzo podzielone.

Peonia

Daj znać jak aklimatyzacja;-)

Mokka

Jak u Was czwórki? Mikołaj jest bardzo marudny?
Zosce chyba już jedna z czwórkę przebiła się cała (taką mam nadzieję przynajmniej)

My jeśli kupimy dom, to na pewno na wakacje już nigdzie nie pojedziemy bo nie bedziemy mieli kasy. No, może wybierzemy się na jednodniową wycieczkę do Zoo;-)))

Odnośnik do komentarza

kaisuis
U Mikołaja widać już trzy czwórki, ale żadna nie wyszła w całości. Z marudzeniem jest różnie. Generalnie nie jest tak źle. Gorzej ze spaniem. Śpi strasznie niespokojnie. Wierci się cały czas. Najpierw pośpi trochę u siebie, a potem ląduje u nas. I dalej się wierci. Najchętniej to by się na mnie położył.

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza

peonia
Udanego wypoczynku!
mamawcześniaka
Powodzenia w żłobku :)

Jeśli chodzi o urlop to my planujemy wyjazd w czerwcu lub we wrześniu gdzieś za granicę. Marzy nam się ciepłe morze i plaża. Dokładnie nie planujemy, bo zawsze kupujemy last minute. Mamy nadzieję, że pojadą z nami znajomi z synkiem. Zawsze to weselej ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny

Wczoraj zrobiłam sobie wolne popołudnie na chwilę byłam u rodziców i byłam u koleżanki od razu lepsze samopoczucie ;-)

Moja starsza do przedszkola poszła z katarem puściłam ją bo dziś dzień dziadków w przedzkolu i małe przedstawienie, ale jutro juz zostaje w domu
Milena śpi a ja upiekłam murzynka tzn w piekarniku piecze się do przedszkola mam zanieść jako poczęstunek -oby wyszedł

skakanka
widziałam się z bratową i wychwalała to pulneo pod niebiosy a wyszło przy rozmowie bo mówię, że Julka przeziębiona to od razu pulneo zaproponowała żeby dać

U Was "4" na tapecie a u Mileny dolne "2"mam wrażeniie, że wychodzą:-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/6mr4ztx.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry,
Zastanawiam się nad plastikowymi klockami. Chciałabym zbierać jakiś duży komplet a nie mieć każde klocki z innego zestawu. Stąd pomysł aby wybrać jeden system i później jak ktoś się pyta co kupić na prezent to poproszę o klocki do kompletu.
I tak najpopularniejsze klocki to lego duplo, cobi, playmobil i mega bloks,
Macie jakieś przemyślenia albo doświadczenie.
Mi się chyba jako pierwsze klocki podobają megablocs.

A oczywiście klocki Korbi już są zamówione u ciotki ;))))
Ale one trochę inne niż ta cała reszta. I zdecydowanie na później.

Oligatorka
Tak to jest z tymi olejami naturalnymi. Czasami zapach nie do zniesienia. Ja teraz wlałam olej z rokitnika i nie dość, że intensywnie pachnie to jeszcze ma jaskrawopomarańczowy kolor. Więc do dużego balsamu hippa wlałam go odrobinę a i tak balsam uzyskał pomarańczowy dość intensywny kolor.

Ja po weekendzie zasypiam. Jeszcze piątku nie odespałam ;)

Odnośnik do komentarza

Witam się poniedziałkowo.
Zazdroszczę planów wakacyjnych. Mam nadzieję, że nam się uda we wrześniu pojechać nad morze już we czwórkę.
Zoo
Moja chrześnica uwielbiała klocki Megablocs. Po kilku okazjach było ich tyle, że cała rodzina spędzała czas na podłodze i budowle były gigantyczne. Jaś też już jest zainteresowany. W większości rozkłada to co zbudujemy ale potrafi też już pojedyncze klocki połączyć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...