Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Mój małżonek jak CHCE to ogarnia wszystko poza kp.

To spotkanie pracowe to było dla powiedzmy wąskiej grupy ale to i tak nie są moi super znajomi. Trochę to takie z musu.
U nas towarzycho w sumie mocno wyrównane i wiekowo i poglądowo.
Hierarchia też raczej tylko "sugerowana". Pod tym kątem to jest fajnie. Ale jakoś nie mam chęci balować z nimi na całego.
Wcale nie mam potrzeby wiedzieć, że koledze z pracy nie po drodze z żoną.

Odnośnik do komentarza

Mój też jak chce to potrafi, mały do niego ciągnie, ale je np lepiej jak ja mu daję. Jak wrócę do pracy to będziemy na zmiany zajmować się młodym z pomocą babci jak nie będzie nas obojga, tylko nie wiem co będzie z kp bo młody pije wiele razy dziennie, mimo normalnych posiłków i picia wody z kubeczka z dziobkiem. Szarpie mnie za dekold próbuje wsadzić tam twarz, a jak nie reaguję to ryczy, co będzie za niecałe 4 mce? Może zacznę nosić golfy :)))

Odnośnik do komentarza

Natchnęłyście mnie tymi magnesami.
Młody ma na placu zabaw grzejnik a u siebie w pokoju techniczną klapę od skrzynki z podłogówką to było by gdzie przyczepić.
Bo pierwotnie nie chciałam bo lodówka obudowana ;)

Zielona
A Ty masz suchą skórę? Bo może bym takiego Armaniego kupiła?
Kupuję podkłady ze średniej półki i one mi wchodzą w te łuszczące się placki.
A może właśnie trzeba zainwestować w coś drogiego?
Bo kremy cc fajne ale trochę mało wyrównujące kolor.
Jakoś zrecenzujesz mocniej?

Albo jeszcze raz możecie polecić coś do super suchej skóry.

Odnośnik do komentarza

Peonia
A tam na pewno jest alkohol a nie kwas? Bo kwas to ok.
Zresztą nawet jak tam jest alkohol to przecież nie pijesz tego.
Ale musiałam..... ;)

A co do tych drogich kosmetyków to gdzieś czytałam, że płaci się 10% za skład i 90% za nadzieję ;)
To nie Wy pisałyście?

Ze stanami to też jest tak, że niby o wszystko oskarżą ale też dużo rzeczy jest dozwolonych. Byle ulotka i opis były dobrze opracowane.

Odnośnik do komentarza

Hej, my od rana aktywnie. Byliśmy w sklepie z wózkami, przymierzyliśmy młodego i w końcu kupiliśmy spacerówke. Valco baby snap 4. Nawet dostaliśmy rabat 100 zł :)
Teraz myślę żeby kupić do niego wkładkę i pokrowiec na pałąk.
Potem byliśmy na badaniu słuchu i tu niestety klops. Coś w tym uchu po zapaleniu nie do końca gra. Musimy iść do laryngologa. Termin jest na środę. No i nie wiem za bardzo co robić w tym czasie ze żłobkiem. Więc umówiłam na szybko pediatre żeby zajrzała do ucha i powiedziała co robić. Może coś mu przepisze.

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...