Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Peonia, żoo
Ja zwykle mogę pisać ok. 11.00/12.00 jak ogarne Zoska i część obowiązków w domu. Zwykle nikogo tu o tej porze nie ma i pisze sama do siebie więc się z Wami nie zgodzę.
Wy się razem zgrałyscie co do pory dnia, więc zwykle możecie razem popisać.

Odnośnik do komentarza

Nie o mnie ale razem z Peonią podkreślacie, że piszecie ciągle tylko we dwie więc czuje się jakby to było też skierowane do mnie.
Jak mam wybierać pomiędzy nakarmieniem dziecka a umieszczeniem postu na forum to zgadnij co wybiore.

W ten sposób to ciężko będzie kogokolwiek zachęcić do pisania.

Odnośnik do komentarza

Tak z innej beczki, Zoska ostatnio robi po 5/6 kup dziennie i większość z tych kup to taka plastelina a np. dwie kupy są bardzo rzadkie. Nie wiem czy to te zęby czy może jakąś alergia.
I wczoraj też pytałam o długość przerw Waszych dzieci w nocnym jedzeniu. Tylko Mokka mi odpisała...

Odnośnik do komentarza

Kaisuis
Pewnie masz rację, że forma nie bardzo.
Ale na pewno nie mamy nic złego na myśli. Znowu w słowie pisanym ucieka kontekst.
Chodzi o to, że jak ktoś rzadko pisze to oczywiście ma do tego prawo, tak samo jak do nie pisania tylko, że jest tylko kilka osób, które piszą regularnie i może tak się zdarzyć, że jak te osoby będą pisać mniej z jakiegoś powodu to forum upadnie.
A tak naprawdę stracą na tym osoby tylko czytające. Nie jest to może literatura wysokich lotów ale są powody dla ktorych ktoś ten wątek czyta. ;)

Odnośnik do komentarza

Wiem, że nie macie nic złego na myśl ale jak się to czyta, to jakoś tak mało przyjemnie się robi.
I tak sobie pomyślałam, że jakbym była mamą pisząca z doskoku, to w nosie bym miała takie forum gdzie ktoś ma pretensje o częstotliwość moich postów.

Odnośnik do komentarza

Kaisuis
Masz rację.
Tylko nie da się tworzyć forum bez piszących osób.
I pewnie gdyby piszących regularnie było więcej to nikt by nie marudził.
A nas jest malutko.
Tzn ja nie marudzę tylko sobie czasem z Peonią wpadamy w taki głupi ton. Ale pls wybaczcie!

Zobacz teraz marcowki reaktywowały forum bo właśnie odezwały się mamy rzadko piszące. Ale jak nie będą pisały częściej to forum znowu upadnie.
To samo będzie u nas.

Odnośnik do komentarza

Halo, halo ja jestem :)
Byliśmy z małym w odwiedzinach w urzędzie. Chcę zmienić dział i musiałam trochę poagitować w tym temacie. Niestety szanse są małe.
Wszyscy w kiepskich nastrojach z powodu przeprowadzki. Ale mały zrobił furorę i ludzie specjalnie przychodzili go zobaczyć :)
żoo
No plany masz nie bardzo przyjemne. Może impreza to zrekompensuje.
Ja się dzisiaj wybieram na peeling kawitacyjny. Moja kosmetyczka zrobiła promocje :)
kaisuis
Mój robi 3-5 kup dziennie. Co jakiś czas zdarzają się rzadkie. Ja bym to chyba z zębami łączyła.

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza

A propo udzielania się. Zobaczyłam dzisiaj, że zostało dla mnie najgorsze biurko w pokoju. Takie gdzie wszyscy widzą co masz na ekranie. Także pisanie na forum odpada. Nie wiem zresztą czy nie jest zablokowane, bo różne strony nam blokują. Na szczęście ja i tak piszę na telefonie. Chyba, że internet nie wydoli.

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza

Ja Wam się przyznam, że nie mam weny do pisania. Chyba dlatego, że jak zacznę pisać to będę tylko marudzić i mi głupio.
Pewnie to kwestia zmęczenia. Mały codziennie w nocy ma jakąś akcję pod tytułem będę płakał i nic mnie nie jest w stanie uspokoić. Bardzo mnie to frustruje. Zamówiłam nawilżacz, bo co noc ma zatkany nos. Może to coś pomoże.
Żadna 2 się jeszcze nie przebiła a wyglądają jakby miały to lada chwila zrobić.
Jak Jaś idzie po 12 spać to ja się z nim kładę, bo padam. Kończy się drugi trymestr i już odczuwam mniejszą energię.
A jak nie śpi, to nie ma opcji żebym coś zrobiła innego niż wspólna zabawa. Teraz dałam mu ryż preparowany, to jest chwila oddechu- przesypuje, rozsypuje,tarza się w nim.
Jak drugie też będzie takie mamowe, to oszaleję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...