Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Grazia
Jesteśmy na podobnym etapie ciąży ja dokładnie 19tyg 3 dni, też jeszcze nie czuje ruchów, ale lekarz uspokaja, że przy pierwszej ciąży i łożysku na przedniej ścianie tak może być, więc pozostaje nam czekać. Również spodziewam się dziewczynki,masz już imię?

Milak gatki bombowe :), bardzo ładnie masz już zaokrąglony brzuszek.

Co do masy ciała to ja np mam już +6kg, a co ciekawe większość przybrałam w pierwszym trymestrze mimo nudności miałam wilczy apetyt na wybrane produkty zwłąszcza żółty ser, a teraz praktycznie nie przybieram mimo że jem normalnie, ale apetyt za to zmalał.
U każdej z nas inaczej ta waga się zmienia, więc jeśli dzidziuś rozwija się prawidłowo nie ma co się martwić kilogramami.

Ignesse ja będe całą wyprawkę kompletować od zera- pierwszy dzidziuś w rodzinie od dawna i zamierzam wszystkie nowe ubranka prać co najmniej dwukrotnie.
Znajoma polecała mi proszek Lovela, ale nie testowałam go jeszcze.

12.2015 Córcia
10.2016 Aniołek

Odnośnik do komentarza

Czesc Patrycja:)
ja mam dokładnie 20 tydzin i 1 dzien.
Tak imie wybral mój facet- będzie Zuzia:)
ale ja z przyzwyczajenia caly czas mowie ''fasolka'':) jakos tak wychodzi, a chłopak krzyczy i mowi, ze to jest Zuzia a nie fasolka....Ze jest już duza:)hehhe
ja od początku ciąży przytylam 4 kg.... a waga wyjsciowa była 67... Ostatnio sobie folguje, ale musze to ograniczyć, bo będę jak wieloryb:P

Odnośnik do komentarza

Milak cudne gatki :)
U nas tez dzis upal nieziemski .Leze sobie w cieniu na hustawce i mysle co tu zjesc ,bo mam ochote na "cos" tylko sama nie wiem co to jest:)ostatnio to moj najwiekszy problem. Mama i siostra sie smieja i probuja zgadnac co to jest to cos ale latwe to nie jest.
Co do snow to wczoraj sie naczytalam ze niektore z Was maja koszmary a niektore sny erotyczne i mi sie tez dzis przysnil tak bardzo realistyczny sen erotyczny ze szok. Dobrze ze w roli glownej byl moj narzeczony bo inaczej to chyba bym mu nie powiedziala co mi sie snilo;)

Wczoraj tez pisalam Wam ze martwi mnie mala aktywnosc mojej corci.W nocy tak sie rozszalala ze az mnie to obudzilo.Mislam wrazenie ze mala odbija sie z jednaj strony brzucha na druga.Byly to najmocnejsze kopniaki jak dotad i tak mysle ze ona jest aktywna codziennie tylko w nocy jak ja juz spie dlatego czasem wydaje mi sie ze kilka dni nie dawala o sobie znac . No ale to juz moje domysly.Napewno pogadam o tym jeszcze z lekarzem.
Milego dnia Wam zycze:)

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bzbmh6s7kp8sc.png
Livia ♡♡♡
Ur. 28.12.2015 godz.5.40
54 cm 3360gram

Odnośnik do komentarza

Witaj Grazia :-). Wszyskie ciuszki bede prala, wyprobuje bialego jelenia w plynie(polecaja go do prania pieluch wielorazowych- tak, tak nie rozmyslilam sie, choc mowia, ze mnie pogięlo :-):-):-)).
A kalisraczki bombowe :-) tesciowa to ma wyczucie ;-) , zawsze na koniec lata dziure mozna zaszyc i jak znalazl-wielosezonowe.
Wlasnie dogadalam sie z babką z ogloszenia- kupie dla jej synka pampersy i odda mi worek ciuszków. Super, bo juz bylam przygnębiona, ze od zera musze kompletować. To nie łatwe, przeciez maleństwa tak szybko rosną, niby tyle ciuszkow, a pewnego dnia nie mozesz dopiąć i lecisz na zakupy....Zdecydowanie łatwiej, kiedy taka wielka paka leży i tylko czeka. Moze tak mysle, bo nie znosze zakupów, nawet tych uroczych malenkich ubranek.

Natan http://www.suwaczek.pl/cache/6991f9d060.png

Odnośnik do komentarza

hej, ciesze się że moj pokaz spotkał sie z aplauzem :P
co do proszków, to na tej stronce srokao.pl robi zestawienie róznych pod katem ich delikatności - mozna cos wybrac ;) aczkolwiek mój pierwszy syn w ogóle na nic nie reagował alergicznie i prałam dosyc szybko w normalnych proszkach, teraz mam więcej oporów, bo i więcej wiem o toksycznosci chemii w naszym życiu

Odnośnik do komentarza

Patrycja, u nas też pierwsze dziecko w rodzinie, też zamierzam kupować nowe, ale mam dosłownie pare sztuk ładnych komplecików po moim bracie jeszcze. Mama zostawiła i jak się okazało, że jestem w ciąży to wyciągnęła z szafy. Dla dziewczynki (czyli po mnie) miałabym mnóstwo nie zniszczonych ślicznych sukienek, ale będzie mężczyzna więc zakupy obowiązkowo.
Ciuszki planuje kompletować koło wrześnie, października.
Teraz jak dostanę ten proszek to popiorę te co mam i wykorzystam upał na suszenie :)

Odnośnik do komentarza

Tak czytam jakie z Was chudzinki... Ja dzisiaj zaczynam 24 tydzień i od początku ciąży przytyłam już 10kg...!!!
Mam dosyć spory brzuszek (zdj.wstawiam w poście poniżej), dużo przybrałam w udach i pupie :( W 2 trymestrze mam apetyt, ale jakoś specjalnie się nie opycham... Może to dlatego, że przed ciążą trochę biegałam, jeździłam na rolkach, chodziłam na aerobik, a teraz w sumie tę moją aktywność musiałam odłożyć na bok.
Oprócz tego straaasznie puchną mi nogi (szczególnie w tak upalne dni..).
...ale mam nadzieję, że stracę wszystko na spacerkach z Julką ;)

Julka :*
http://www.suwaczek.pl/cache/ee1cc9b42d.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Grazia. Gratuluję córeczki! Moja Hania coraz mocniej się rusza. Czuję ją co chwila codziennie. W tamtym tygodniu jak byłam u lekarza ważyła 340g więc podobnie do Twojej córeczki. Mierzyła 14cm od główki do krocza. Z nóżkami będzie miała pewnie koło 16-17cm. Mój mąż nie może wyczuć ruchów jak trzyma rękę a tak bym chciała żeby czuł. Wczoraj jednak kilka razy dość mocno zaczął poruszać mi się brzuch i było widać uwypuklenia :-) Coś pięknego i w końcu mąż zobaczył. Przed snem powiedział do Hani "dobranoc moja malutka". A jak wychodzi do pracy zawsze mówi "trzymajcie się". Bardzo mnie to cieszy. Mj25 brzuszek już typowo ciążowy, fajnie zaokrąglony. Milak masz super seksi figurę. Talia osy i kształny tyłek :-) Nawet w tych kalesonach wyglądasz super :-)

Hanusia przyszła na świat 18grudnia :-)

Odnośnik do komentarza

Veronika
Ignesse persil sensitive z niemiec był u nas od narodzin, bardzo dobrze sie sprawdzil. Mozesz kupic tez plyny do plukania lenor sensitive, maja piekny zapach.
Veronika, czyli podobnie jak ja z tą wagą: w pierwszej 8,5kg a teraz juz 6kg u kresu 22 tyg. :-) ciekawe czy sie mocno rozkręcimy, licze na to, ze zgubie karmiąc piersią- raz sie udalo, pamietam, ze na chrzcie wazylam 50 kg- szkielet :-)
W 1 ciazy przytylam 8 kg, teraz jestem 6 kg na plus...idzie w brzuch i piersi, troche w pupę ;)

Natan http://www.suwaczek.pl/cache/6991f9d060.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...