Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

A ja od rana czytając tyle komplementów od Was mam Poprostu uroczy humor , dziękuję wszystkim za mile słowa. Bardzo mi się zrobiło fajniutko i mordka się cieszy.
Annamm jak pogoda nad morzem bo ja dzisiaj jadę na weekend nad morze.

Widzę ze nie jestem.sama w szale remontowym ? Pociesza mnie ten fakt ale zarazem Wam remontowe mamuśki bardzo współczuję bo wiem jak remont wykańcza.
Ja się zbieram na myjnie umyć nasz pojazd przed droga i jadę po jagody bo.mam na nie szalona ochotę ....

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/23015

Odnośnik do komentarza

a mi przez te upały zaczynają puchnąć nogi.. do tej pory nie miałam z tym problemów.. ale w sumie dzięki temu wiem, że to wina upałów.. bo inaczej bałabym się, że to zatrucie ciążowe.. mała się rusza jak szalona, waży już prawie 700g :) tylko ciągle się wypina tyłkiem do lekarza - ułożenie pośladkowe.. ale lekarz mnie uspokaja, bo do końca ciąży to może parę razy się jeszcze zmienić..

Odnośnik do komentarza

Amy drobny remont dopiero we wrześniu. Teraz sezon budowlany, więc mąż pochłonięty na budowie. Mieszkanie musi poczekać. Jak mi lekarz pozwoli to się wtedy ewakuuje do rodziców.
Malgosia właśnie w tym rozkładaniu się ostatecznie zakochałam i kupiłam :) fakt że amortyzacja słaba, ale dla mnie to i mały kosz na przydasie na dole to jedyne jego wady :)
U nas już jest istny piekarnik, a ja muszę skoczyć po warzywa :( na szczęscie blisko.
Co do kąpieli ja mam tylko prysznic, nie było wyboru :) ale lekarz przed gorącymi ostrzegał.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny
Co do kąpieli to jak najbardziej można tylko nie za długo i w niezbyt gorącej wodzie, żeby nie przegrzać dzidziusia. Trzeba też uważać, bo po wyjściu z wody może się zakręcić w głowie i łatwo o upadek.

Ignesse mam do Ciebie pytanie odnośnie wózka, bardzo mi się podoba ten model, natomiast jedyne co mnie wstrzymuje od zakupu to jedno koło z przodu.
Jak to jest z prowadzeniem tego wózka, przy jego niedużej masie nie boisz się wywrotności? A czy widziałaś może ta wersję z dwoma kółkami z przodu (niestety za to trzeba dopłacić 250zł).
Pisałaś też wcześniej, że nie ma zbyt dobrej amortyzacji,co też mnie martwi. O ile sama mieszkam w mieście i tu nie ma większego problemu, to już rodzice i teściowe mieszkają na wsi i tam są żwirkowe nierówne drogi i ciekawa jestem jak ten wózek tam będzie sobie dawał radę. Generalnie jestem już mocno zmęczona przeglądaniem tych różnych modeli, chciałabym mieć już ten zakup za sobą.

12.2015 Córcia
10.2016 Aniołek

Odnośnik do komentarza

Co do remontów to też planuje we wrześniu.
Mimo, że mieszkanko ma tylko 2 lata planuje je odświeżyć nowymi kolorkami na ścianach, trochę przemeblować, no i oczywiście urządzić pokój dla maluszka. Także widzę, że duża część z nas ma w ciąży zapał remontowy.
Pozdrawiam wszystkie mamusie w ten upalny dzień.

12.2015 Córcia
10.2016 Aniołek

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :) Witam wszystkie nowe grudnióweczki.
Małgosia, bardzo ładny brzuszek, wcale nie jesteś otyła.
Renata też jestem z lubelskiego i upał jest straszny. Nie mogę nigdzie wyjść, bo zaraz kręci mi się w głowie i mam mroczki przed oczami. Dzisiejsza noc mnie przerosła. O godz 24:00 wstałam zobaczyć jaka jest temperatura w pokoju i wyobraźcie sobie, było 30 stopni. Istna masakra. Dobrze, że ostatnio kupiliśmy z mężem wiatrak, od razu go włączyłam i otworzyłam okno. Nie musiałam się bać, że usnę i zapomnę wyłączyć, bo wybraliśmy taki, w którym ustawia się czas działania. Wspaniały wynalazek :)
Muszę się pochwalić, że mąż jest teraz dla mnie wspaniałym człowiekiem. Już nie mówi "kocham cię" jak kiedyś, tylko "kocham was", co rano przed pracą całuje mi brzuszek, a dzidziuś wstaje razem z nim o godz. 4:00 (z tego co czytałam prawdopodobnie będzie się tak budzić po narodzinach), to on smaruje mi ciało kremem na rozstępy, nawet nogi mi goli, każe odpoczywać. Bardzo zaczął się o nas troszczyć. Mówi do dzidziusia i bardzo się cieszy, że na zdjęciu usg maleństwo ma nosek identyczny jak on, ja mam całkowicie inny. wczoraj nawet podczas powrotu z pracy zobaczył w sklepie wózek i wszedł, żeby popatrzeć, bo był bardzo zainteresowany. Powiedział mi o tym, gdy już był w domu i chce mnie tam zabrać. Cudowny człowiek, a ja tak na niego narzekałam, że jeździ na delegacje i się mną nie zajmuje (jak narazie jest co dzień w domu).

https://www.suwaczek.pl/cache/82ca9c3b5f.png

Odnośnik do komentarza

Patrycja moja koleżanka ma wersje trzy kołową, używa od roku. Pisała mi że do tej pory jedyną trudność sprawiła im plaża :) ale chyba po piasku w Ustce to większość modeli nie da rady :)
Ja mam wersje 3kołową kupioną i uważam że skoro wózek ma wszystkie atesty i dobre opinie osob które go używają to będzie ok. W razie czego tak jak pisałaś można dokupić stelaż z dwoma kółkami na przód. Zwróc jeszcze uwagę że to pojedyncze koło jest jakby podwójne, myślę, że nie będzie mi sprawiał problemów, ale na razie nim nie jeżdżę ;)
Natka a jak tam sprawy zakupu nowego lokum? Teściowa odpuściła? :)

Odnośnik do komentarza

natka
Widzisz! To super, jestescie dla Nas cudownym przykladem i potwierdzeniem ze ludzie potrafia sie zmienic na lepsze - jak tylko tego chca i im zalezy ! Swietnie ! :)
malgosia
Nad morzem melduje - 31st.w cieniu..talze ja z domu poki co sie nie wynurzam, bo wychodzac o 9 z pieskiem juz poczulam to uderzenue goraca.
Pelne slonce, chmurek brak, wiayru tez jak na lekarstwo,
Jsli chodzi o tygodniowy urlop pogoda wymarzona, ale w ciazy to troszke inaczej :)
Chociaz ja wczoraj na wyprzedazy kupilam...Sobie..piekna mietowa sukienke wiec przyda sie akurat ;)
Milego dzionka Kobitki! Dbajcie o siebie :) !

http://www.suwaczki.com/tickers/74di4z17hazlb81h.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny!
Ja wczoraj byłam na kontroli, długość szyjki stale taka sama, czyli na szczęście się nie skraca bardziej. W najlepszym przypadku przede mną jeszcze podobno 2-3 tygodnie leżenia, na szczęście w domu, chyba, że coś się pogorszy, ale mam nadzieję, że już się ustabilizuje. Powoli odzyskuje nadzieję, że będzie dobrze:) Teraz jestem w 2o tygodniu i 3 dniach ciąży, będę miała synka.
Czy któraś z Was rozważała korzystanie z orzechów piorących? Chciałam się dowiedzieć, jeśli chodzicie prywatnie do lekarza, jaki jest koszt usg połówkowego?

Odnośnik do komentarza

Hej:) natka - zazdroszczę! Fajnego masz tego chlopa:) ja swojego juz nie komentuje....
Upały są straszne.... A jeszcze gorzej ma być:/
Ja wczoraj miałam brzydkie bole brzuszka,w nocy tez i rano miałam koszmar,ze jakiś pracownik luxmedy mnie wkurzył i zaczelam robic taki rajban,nagle silny bol brzucha,zlapalam sue za niego i czułam bole,normalnie w gaciach mokro i wszystko i krzyczaam,ze poronilam chyba i wolałam o pomoc. Masakra. ! ! Nie miałam takich snów ani razu! Dobrze,ze dzis idę do lekarza to się uspokoję troche...

Laura :*
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cio4pbhyqqx6o.png

Odnośnik do komentarza

malgosiu
Nie ma za co :)
A jesli chodzi o plaze, ja je unikam wole wybierac miejsca do spacerowania z przewaga cienia jednak,
Napewno zakryc brzuszek trzeba i sie nie przegrzac poprostu no i z umiarem napewno na tym sloneczku- nie za dlugo.

A co.do poduch ja mam Motherhood w ksztalcie C -zamawialam kurierem przez empik.com taniej niz np.w smyku wychodzi. I jestem baaaaardzooo zadowolona ! Jak wieczorem sie klade zawszee zarzuce noge chociaz na nia zeby miec jedna wyzej.. a jak czuje ze mnie cos tam pobolewa czy spina sie brzuszek to sie przytul owijam koldra i wygodniej napewno jest.
Ja z cala pewnoscia kazdej polece ;) material fajny miekki.czesc poduszkowa bardziej troszke plaska no i na zamek ze uprac poszewke mozesz :)

http://www.suwaczki.com/tickers/74di4z17hazlb81h.png

Odnośnik do komentarza

Gosiammr

Ja za USG połówkowe u lekarza z certyfikatem FMF zapłacę 250zł.
Trzymam kciuki, żeby już wszystko było dobrze i gratulacje synka :)
Co do poduch to ja kupiłam sobie taką w kształcie litery C z firmy motherhood, jest bardzo dobrze wykonana i sprawdza się na co dzień na razie przy drzemkach, ale jak będę mieć większy brzuszek to zapewne i w nocy.
Aha gdzieś też czytałam, że nie polecane są tańsze wersje tych poduszek wypełnianych styropianem, ponieważ się odkształcają i tracą objętość.

Małgosia35

Myślę , że jak zaopatrzysz się w duży parasol chroniący od słońca, jakiś leżak, do tego nakrycie głowy i brzuszka, krem z filtrem 50 i dużo płynów to spokojnie dasz radę. Odpoczniesz sobie fajnie i się zrelaksujesz, a zrelaksowana mama to zrelaksowany dzidziuś ;) . Udanego wypoczynku

12.2015 Córcia
10.2016 Aniołek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...