Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Hej ja polowkowe to napewno bede najpozniej bo dopiero27.08
moj gin powiedzial ze to jest dobry czas bede wtedy gdzies w 22tyg5 dni. Dni tylko odliczam do wizyty, ale jakos ten czas wolno leci.
U nas zakupy dla malenstwa dopiero w grudniu bo tylko wozek mamy kupic.
Teraz nam sie szukuja zakupy wyprawki do zerowki.
A ja czuje sie dobrze fajnie jak moge wkoncu cos w domu posprzatac.
A malenstwo moje kopie mocno czasem nawet potrafi mnie obudzic.

Wiki 5lat,
Malwi 20 miesięcy
Eliza 4 tygodnie

Odnośnik do komentarza

igness
przepraszam ale chwile Cię pomecze.
Posmarowalam ciało mustela i ten krem jakby się ważył na mojej skórze ale tylko na piersiach i części brzucha. Druga część brzucha i nóżki są oki.
Takie wrażenie jakby się skóra walkowala (jakby skóra schodziala po opalaniu ). Nie widzę żeby w składzie miał silikon.
Czy Ty też tak.masz ????

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/23015

Odnośnik do komentarza

o a jakoś załozyłam, że te które nie mówią o połówkowym badaniu, juz je miały :)
Annmm ja bym tam do starej gondoli wróciła, ale stara spacerówka była beznadziejna - w sumie gondola to 5-6 miesięcy, może lepiej zainwestowac potem w fajna lekką niewielka spacerówke :) te z zestawów rzadko mnie zachwycają, bo pamiętam że też z pół roku tylko korzystałam, a to taki wielki kloc zwykle.
Zdaje sie że wszystkie niedomagające stopniowo wracają do znośnej formy, fajnie :)

Odnośnik do komentarza

Renata1976 a myślałaś o takiej długiej poduszce boa? ja majac uporczywe kłopoty ze snem juz to nabyłam kilka tygodni temu i faktycznie jest to super wygodna sprawa! są takie dłuuugie proste i takie z już nadanym kształtem np C lub J, korzystały z tego też koleżanki, nawet będąc w szpitalu widziałam u desperatek które musiały tam tkwic tygodniami. Mam prostą i wyginam sobie w zależności od zachcianki - raz za plecami, raz obejmując jak nieprzymierzając ukochanego, a trzymając między nogami odciążasz staw biodrowy. Zrobiłam tu prawdziwą reklamę, ale faktycznie jestem z tego zadowolona

Odnośnik do komentarza

Patrycja30 rzeczywiście ten fotelik/nosidełko ergonomicznie wydaje się najlepszy. Ale może być montowany tylko na bazie i kosztuje około 2tys. Dla mnie na rok to za dużo.
Renata gdzieś przeoczyłam Twój wpis o powrocie do domu. Na ten bolący bok da poducha wydaje się dobrym rozwiązaniem.
Malgosiu, to skoro nie jest nic z ważnością to może za grubo? Nie wiem mi się tak robiło z palmersem. Ale skład Musteli na pewno jest w porządku, może dziś będzie lepiej :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie, wlasnie mija u mnie 22,5 tyg. takze zaczynam 6 miesiąc. Brzuch juz pokazny, zaokrągla sie tuz pod biustem, prawie 6 kg na plusie. Dziecko czuje prawie caly czas- chyba malo spi :-).
Dziewczyny, tez sie balam polowkowego, ale to chyba normalne, tak mamy i juz. A najbardziej powiem Wam, ze zespolu Downa, nie wiem czemu- ale kosc nosowa wyksztalcona o serducho prawidlowe, wiec lekarz wykluczyl.
Troche to wszystko nie na temat, ale musialam sie pochwalic tym 6 m. :-)

Natan http://www.suwaczek.pl/cache/6991f9d060.png

Odnośnik do komentarza

Fiolet gratulacje :) też czuję moją księżniczkę cały czas ;) Wczoraj mężowi mówiłam: "dziwnie jak po porodzie, nikt nie będzie wiercić się w moim brzuchu" :D

Renata cieszę się, że już w domku :) :* Odpoczywaj i odzywaj się tu!! :) :) :)

Ja przez ten mój antybiotyk nabawiłam się swędzącej "tam" infekcji... :/ lekarka przepisała maść i tabl.dopochwowe, mam nadzieję będzie ok :)

Miłego dnia wszystkim mamusią życzę! :* ;)
Choć u mnie zapowiada się baaaardzo upalnie... posiedzę do wieczora w domku...

Julka :*
http://www.suwaczek.pl/cache/ee1cc9b42d.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny...
Renata, wiem, że to uciążliwe, bo ja po amnio tylko przez 3 doby lezalam na lewym boku, zreszta też teraz tylko moge na lewym spać, aż go muszę rozmasowywać, bo bywa obolały.
Ja z kolei spię jak zabita, ale rano po przebudzeniu nawiedzają mnie jakieś lęki i gonitwa w głowie, jak ja teraz pogodzę to macierzyństwo z pracą na działaln. Wtedy szybko wstaję i zaczynam coś robić i na szczęście myśli uciekają w kąt.
Milak, tak zrobię, czyli na razie zostawię ten kombajn a potem poszukam jakieś lekkiej spacerówki. Mój mąż już się rozkręcił, gdzieś wyszperał Tymona fotelik samochodowy. Machnęłam ręką. Czuję, że niedługo znajdzie i łóżeczko po braciszku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...