Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też mam fajną teściową, niestety jeszcze pracującą więc nie ma kiedy pomagać przy młodej, z kolei moi rodzice mieszkają daleko.. Zajmujemy się zatem maleństwem sami, ale i tak uważam że jak na świeżo upieczonych rodziców nieźle nam idzie ;) i na szczęście u nas mąż przeważnie gotuje bo ja mam do tego dwie lewe ręce ;) mmmm.. Też bym zjadła placki ziemniaczane.. Elka82.. Narobiłaś mi smaku..

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak, K do 3 miesiąca a D nawet do roku. Muszę zakupić duże opakowanie witaminy i od wtorku jedziemy tylko z D. Mieliśmy we wtorek jechać na drugie szczepienie ale młoda złapała katar i chyba przełożę na inny termin. Nie ma co ryzykować.
W Gdańsku pogoda średnio spacerowa ale przynajmniej przestało wiać więc od wczoraj uskuteczniamy takie 40-minutowe spacery, ale powiem wam, że marzę już o wiośnie.. Ubranie Lidki w czapkę i kombinezon to droga przez mękę, a potem jeszcze wytaszczenie wózka z 1 piętra.. Ciężkie jest życie matek..

Odnośnik do komentarza

Ja tez sie nie mogę doczekać wiosny kiedy sie pożegnamy z zimowymi kombinezonami rękawiczkami czapkami itd :-) no i całodniowe wypady do lasu czy nad morze mi sie juz marza :-) oh aby szybko przyszła wiosna!

Mój synek ogłosił strajk na lewego cycusia i tylko z prawego chce jeść :-/ nie wiem co mam z nim juz począć ale jak tak dalej pójdzie to mi chyba pokarm zniknie z jednej piersi

Odnośnik do komentarza

Ja tez chce wiosne, chyba kazdy o niej juz marzy. U nas znow to samo , mloda caly dzien nie spala zasnela o 16 i ciekawe kiedy sie obudzi to zas bedzie szalec do nocy. Ja dzis slaba jak mucha , ale jak tylko sie poloze to slysze od syna mama nie spij , choc ze mna malowac, daj mi pic , zobacz jaki tor zbudowalem i tak w kolko cos ,nie oplaca sie nawet usiasc bo i tak zaraz trxeba cos zrobic, a mojego to wszystko nic nie obchodzi siedzi gdzies w piwnicy a ja musze wszystko sama ogarniac tak jakby to byly tylko moje dzieci!!!

Odnośnik do komentarza

Binky, ja mam lewą pierś dużo większą od prawej bo Lidka od poczatku upodobała sobie jedzenie z tej od serca ;) przystawiam ją do tej prawej, mleczko w niej jest, ale wielkościowo nie udało mi sie do tej pory ich wyrównać. Ja mam nadzieję że dzisiejsza noc będzie lepsza od poprzedniej bo się wykończę.

Odnośnik do komentarza

Binky a probowalas pozycji spod pachy?mi to pomogło na początku,bo Ignas nie chciał ssać lewej piersi i ta pozycja bardzo pomogla.teraz ssie z obu w dowolnej pozycji ;-)
Ja mam piersi symetryczne jak lewa pełna,a prawa pusta ;-)
Oby noc minela nam wszystkim spokojnie :-)

Odnośnik do komentarza

Pola zasnela o 16 obudzila sie na picie o 18, 21:30 i cos ok 1. Teraz jest 2:30 i moja Pola jest wyspana oczka wesole , gada do sufitu strzelila 2 kupki i pewnie teraz z nia bede siedziala z 2 godz. zanim znow zasnie, te dzieci sa niemozliwe jak sie obudzila o 18 to gadalam do niej specjalie, zeby juz nie spala ale ona zamkla oczka i co zrobic nie bede jej budzic, ale tym sposobem nie byla kapana

Odnośnik do komentarza

Witajcie niewyspane mamusie ;) Lidka obudziła się o 2 na jedzonko, a potem o 5 i znów zaczął się festiwal stękania i puszczania bąków.. Nie wiem co jest :/ dopiero jak ją sobie położyłam na piersi w pozycji"na żabę" z podkurczonymi nóżkami to zasnęła.. Ona spała a ja czuwałam żeby nie spadła..

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny, próbowaliśmy rożnych pozycji no i działa ale tylko na 1-2 karmienia pózniej wracamy do punktu wyjścia. No i pierś prawa juz znacząca większa od lewej a z lewej sie leje mleko samo aż wkładki nie nadążają :-/ normalnie sie czuje jakbyśmy wrócili do czasów pierwszych tyg karmienia. No cóż spróbuje dzis odciągać laktatorem może z butelki weźmie.
U nas dzis piękna słoneczna pogoda i juz po spacerze jesteśmy ale myśle ze po obiedzie może jeszcze jeden zaliczymy.
Miłej niedzieli :-)

Odnośnik do komentarza

Podciąganie nóżek do brzuszka nie działa :/ mam wrażenie że nic nie działa..
Julka85 mi jeszcze co prawda włosy nie wypadają ale kiedyś używałam takich kapsułek wzmacniających z seboradinu i pamiętam że włosy po nich były super. Tylko okropnie ten płyn śmierdział ;) no i przy karmieniu trzeba uważać czy możesz używać, bo ja ostatnio kupiłam rewelacyjną odżywkę do rzęs z Oceanic i okazało się że nie zalecają kobietom w ciąży i matkom karmiącym..

Odnośnik do komentarza

Mnie fryzjerka odradziła specyfiki by włosy się nie przyzwyczailły a stosowac zewnętrznie szampon seboradin albo do wypadających włosów albo do przetłuszczających się ze skłonnością do wypadania.
Byłam u alergologa i okazało się że mój Bartek nie ma w cale skazy białkowej tylko typową dla niemowląt infekcję na którą przepisała maść bo widać zalążki grzybiczne. Po pierwszym użyciu młody ma gładkie poliki i niepotrzebnie karmimy go beebilonem pepti. Teraz powoli wprowadzimy ponownie zwykłe mm, także konsultujcie wysypki z alergologiem a nie pediatrą gdyż oni czesto w takim przypadku stawiają błędną diagnozę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...