Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

niesia ja mam taką samą sytuacje tylko miesiączkę miałam 30.12.2014...więc to już jest 6 tydzień nawet już 7 się zaczyna i też myślałam że zobaczę to małe serduszko, ale niestety. Być może przesunęła się owulacja i ciąża jest młodsza niż Nam się wydaje. Zastanów się nad tym badaniem bhcg ja teraz trochę żałuje nie wiem jak interpretować wyniki bo wzrost zwolnił nie znam się na tym wydaję mi się, że to raczej źle co bardzo mnie stresuje, ale na 100% nie wiem być może się mylę, być może wszystko jest ok i niepotrzebnie dołożyłam sobie zmartwień.... Niestety nie na wszystko możemy mieć wpływ i może zdrowiej jest zaczekać na opinie lekarza. Zrobisz jak uważasz sama po sobie wiem ze ciężko wytrzymać.... ale jak widzisz moja ciekawość mi nie popłaciła może w Twoim przypadku będzie inaczej. Musimy się jakoś trzymać i nie zwariować

Odnośnik do komentarza
Gość niesia37

lencia-dzieki:) martusia to fajnie ze jesteśmy równo w ciąży :)a ja napewno dziś nie usne bo będę się zastanawiać:( ale chyba masz racje jak będzie dziwna beta to znowu spanikuje!!bo ja jestem strasznieeeee niecierpliwa:) i wiesz co mąż też mi mówił-poczekaj idz do swojego gin,ale nie ja zawsze muszę być mądrzejsza!!! i teraz mam nauczkę trzeba było go posłuchać!!!!a terza się martwię! i wiesz co dziękuje ci :)masz racje odpuszczam!! muszę być rozsądniejsza....tak obiecuję to sobie:) MARTUSIAtrzymam za nas kciuki i za reszte TEŻ oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Gość margaret84

Tygodnie ciazy licza sie od daty ostatniej miesiaczki i opisy poszczegolnych tygodni sa dla cyklow mniej wiecej stalych 28 dni. Tak jak dziewczyny pisaly owulacja mogla byc pozniej. Tak bylo w moim przypadku, mialam monitoring owulacji i wiem ze owu byla niecaly tydzien opozniona, dlatego pewnie lekarz widzial sam pecherzyk. Martusia90 glowa do gory, trzeba myslec pozytywnie:)

Odnośnik do komentarza

Tak wiec jestem juz po wizycie. Zbadal mnie, powiedzial ze nie widzi nadzerki ani nic, ze wszystko zdrowe, ze zakladamy ciaze, ale dopiero za tydzien we czwartek mam usg i wtedy sprawdzi czy bije serce, czy sie rozwinelo, czy wszystko ok. I ze po tabletkach to mozlowe ze sie nie rozwinelo i serce nie bije. A brzuch mnie bolal dlatego, bo macica chce wypchnac zarodek, nie jest gotowa po tabletkach na ciaze. Dal mi luteine na podtrzymanie ciazy.

Odnośnik do komentarza

Sandy czy ten Twój lekarz ocipiał? Macica chciała wypchnąć dziecko?? Ciąża się nie rozwija?? I tak to stwierdził bez USG?? Nie no chyba powinnaś zmienić lekarza kochana....Nie ma to jak pocieszające słowa lekarza...ehhh kretyn...będzie dobrze! :* mnie prawie ciągle brzuch boli....i plamię...jutro mam lekarza i mam nadzieję, że się czegoś dowiem....

Odnośnik do komentarza

Sandy91 mnie w pierwszej ciaży bardzo bolal brzuch i to tak w dole jak przed okresem mialam duphaston na podtrzymanie od 6 do 16 tygodnia. Ale i tak ciagle mnie pobolewalo i ciagnelo. Brzuch bolal do 19 tygodnia jak poszlam na zwolnienie jak reka odjal. Wtedy zaczelam wiecej odpoczywac a mniej stersu :-) wiec glowa do gory musi byc dobrze.
Dziewczyny jak czytam Wasze wypowiedzi to zaczynam sie bac ze u mnie tez piatkwe badanie serduszka jeszcze nie pokaze to bedzie koncowka 5 tygodnia chyba za szybko sie umowilam ale ta ciekawosc...

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny, postarajcie się tak nie panikować, bo wszystkie się zaczynamy stresować ;) zdecydowanie usg przez brzuch to brak kompetencji lekarza, podobnie zresztą wyrażanie opinii o ciąży po tabletkach bez żadnego usg. Zmieńcie szybko takich lekarzy. My byliśmy z Mężem wczoraj na wizycie, widzieliśmy Dzieciątko, choć z trudem je odróżnialiśmy bo się przytuliło do ścianki macicy, ale widzieliśmy niesamowicie mocno bijące serduszko i życzę Wam by każda zobaczyła taki widok jak najprędzej ;) oczywiście na razie z usg trudno było określić wielkość Maleństwa, bo zlewało się ze ścianka macicy, wiec i rozbieżności w terminach porodu są ;) jeśli chodzi o lekarza, to nasza Ginekolog jest zdecydowanie najwspanialsza, jak ktoś jest z okolic Wrocławia to mogę polecić, tyle że niestety nie przyjmuje na nfz :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3km62lhdxt.png

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z porzeczką.

Co do lekarza to ja też chodzę prywatnie. I nie narzekam.

W przychodni byłam po porodzie jak miałam zapalenie piersi a moja gin była na urlopie. Powiem tylko, że to co przeżyłam jest nie do opisania. Warunki, podejście i sposób badania i wywiadu. ... Zaścianek!i średniowiecze.

Aga ja też wczoraj robiłam pizze !:D
myślałam że pęknę:)

Jeśli chodzi o witaminy to tak jak poprzednio biorę femibion/ feminatal.

Zgaga nie przechodzi :(

Jakie plany macie na dzisiaj? :)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Martusia i niesia27 jestem z Wami!
Mam dokładnie taką samą sytuację - okres był 31.12. Byłam wczoraj u lekarza i przeżyłam dokładnie taki sam stres.

Na badaniu USG (przez pochwę) pokazał się sam pęcherzyk, natomiast nie było widać zarodka. Muszę wykonać dwa badania krwi BHCG i za tydzień wrócić z wynikami. Lekarz ocenił, że być może zarodka nie widać, bo jest ciągle wcześnie i kazał mi się nie martwić.

No właśnie... tylko jak tu się nie martwić. Bardzo się zestresowałam i budziłam się cały czas w nocy. Dopiero teraz się uspokoiłam, jak weszłam na forum i zobaczyłam, że nie jestem sama z tym problemem. Dziewczyny damy radę! Jak widać koniec grudnia ma to do siebie, że jest jeszcze bardzo wcześnie i trudno cokolwiek wyłapać na USG. Chyba tylko niepotrzebnie stresujemy siebie i te małe fasolki, które w nas rosną.

Odnośnik do komentarza

Witajcie kochane!mam nadzieje ze wszystkie się dobrze macie :) powiem Wam ze to forum to uzależnienie moje :) mam do Was pytanie. byłam tydzień temu na pierwszej wizycie gdzie gin powiedział ze ciąża jest ale na razie nic nie widać. Przepisal mi duphaston I żebym brała jak mnie będzie pobolewal brzuch ale ból minął i ani razu go nie brałam. czytałam ze jest na podtrzymanie ciąży czy brać go profilaktycznie? nie chce się niepotrzebnie faszerowac

Odnośnik do komentarza
Gość niesia37

cześc dziewuszki:) KAJA-SZCZEŚLIWA- KONICZYKA macie racje trzeba poczekać:) KAROLA dzięki:) Aaaa-zobacz jakie to wszystko dziwne tobie lekarz powiedział ze to 5 tydz i 6 dni a koniczyce że 6 tydz i 3 dni? no tak może każda miała w innym dniu owulke nie? ale cieszę się że trafiłam na te forum:)i że tyle dziewczyn miało miesiączkę jak ja:) Aaa -zawsze zapomnę napisać -śliczny ten twoj synuś:) to co dziewczynki ? nic innego jak uzbroić się w cierpliwość,chociaż to bardzo trudne:)

Odnośnik do komentarza

Ewkad, mi lakarz przepiasal duphaston juz od owulacji po inseminacji i kazal caly czas brac, zatem biore rano i wieczorem. Tez nie jestem zwolennikiem brania lekow, ale w tym przypadku stosuje sie. Jezeli masz wykupiony to, bierz-nie zaszkodzi, a moze bardzo pomóc w razie co:)
Odebralam bete ost 04.02 byla 1886, 10.02- 20.042,00...sporo...jestem dobrej mysli :))))

Odnośnik do komentarza

Ja tez juz po wizycie, widziałam serduszko, cale 6 mm szczęścia ;) M tez uczestniczył podczas USG, cieszę się bardzo z tego powodu, razem jest fajnie to przeżywać ;) aha dziś mam 6t 4d od ostatniej miesiaczki :) także dziewczyny główki do gory, będzie dobrze!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...