Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Dopochwowe do 12 tyg powinni robić, czyli do genetycznego. W takim 5 czy 6 tyg, przez brzuch nic nie widać...przecież macica jest jeszcze bardzo nisko, za kością łonową....musi być naprawdę dobry sprzęt,żeby dało się cokolwiek dojrzeć...A tak swoją drogą, miałam kiedyś usg brzucha u gastrologa i wmawiał mi kretyn, że mam spirale domaciczną, bo on to widzi na USG! Nigdy w życiu nie miałam spirali, a ten się ze mną kłócił....

Odnośnik do komentarza
Gość margaret84

Tak dopochwowo powinno byc Usg aby dibrze bylo widac. Ja jestem tez w takiej sytuacji jak dziewczyny, za szybko poszlysmy. Ale wolalam isc sprawdzic czy wlasciwe jest zagniezdzenie pecherzyka. Czekam na nastepna wizyte 20.02 wtedy na pewno cos juz bedzie widac, jestem dobrej mysli i jestem spokojna. :)) Dzis kupilam sobie witaminy vitamama, nie spodziewalam sie tylko ze takie preparaty nie sa najtansze no ale coz dla zdrowia wszystko;)

Odnośnik do komentarza

Ja się dołączam do gratulacji, lencia tak trzymać!

Co do witamin to ja biorę tylko kwas foliowy. Mój lekarz zalecił mi branie witamin dla kobiet w ciąży dopiero od 12 tygodnia.

Mam pytanie do dziewczyn które są już mamami: jak dajecie radę pogodzić macierzyństwo z ciążą? Ja się czuje ciągle potwornie zmęczona , nie wiem jak dałabym radę teraz przy maluchu w domu.

Pytam, bo sama zawsze chciałam mieć dzieci jedno po drugim. Mam fantastyczny kontakt z moim rodzeństwem i nie chciałabym tego odbierać kiedyś mojemu maluchowi.

Odnośnik do komentarza

Koala_82 moja corcia ma teraz prawie 9 miesiecy i jest cudowna :) Zawsze marzylam o blizniakach a jak nie to dzieciach rok po roku :) Mam nadzieje ze ta ciaza bedzie ok i w pazdzierniku bede miala dwa szkraby :)
Ja czuje sie bardzo dobrze. Mam troche mdlosci i takie uczucie ze nie wiem co bym zjadla i o czym nie pomysle to mi sie chce wymiotowac. Poza tym czuje sie swietnie. Pewnie gorzej bedzie jak bedzie wiekszy brzuszek ale narazie jest ok. Generalnie jestem bardzo pozytywnie nastawiona na dwa maluszki w domu. Jak bedzie zobaczymy - ale co nas nie zabije to nas wzmocni :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ku6coxicp.png

http://www.suwaczki.com/tickers/qtchqh4s2qo5ojwk.png

Odnośnik do komentarza

Ja mam w domu 2.5 rocznego chlopca. Nie wiem jak za nim nadaze na podworku wiosna bo ostatni sezon wiosna -jesien byl bardzo aktywny :-) teraz jest mi ciezko z tego powodu ze jestem senna ale jak go jakims sposobem uspie w dzien i sama sie troszke zdrzemne to pozniej idziemy spac o 23 mimo ze od 21 jestesmy w lozku :-) no ale jakos damy rade od wrzesnia pojdzie do przedszkola to bede miala pare godzin dziennie tylko dla maluszka a pamietam ile czasu na poczatku zajmuje karmienie piersia :-)

Odnośnik do komentarza

Ja biegam od 7 za 13 dzieci w tym moją. Po pracy w domu dalej pracuję, do tego pod wieczór obowiązki domowe i nauka plus kąpanie córki, kolacja a w weekendy studia. W pierwszej ciąży miałam czas na odpoczynek bo tylko studiowałam a z pracy odeszła w 10 tc.
Teraz jeśli ciąża będzie prawidłowa będę pracować do 6-7 miesiąca.

Nie ma czasu na zmęczenie. Jestem w ciąży ale nie zmienia to faktu, że muszę robić dalej to samo.

Nie raz przechodziłam choroby i złe samopoczucie a byłyśmy z małą same bo mąż był za granicą. Nauczyłam się, że nie ma czasu na chorowanie. Mogę go mieć jak zrobię wszystko co trzeba.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Kaja_Pazdziernik 2015, ewelcia87, adonis25 tylko Was podziwiać!

Bardzo chciałabym, żeby różnica wieku u moich maluchów była około roku, max dwa. Wspólnego dzieciństwa z kompanem do zabaw nic nie zastąpi.

Ja prowadzę własną firmę, także chciałabym pracować do ostatniego momentu. Ciągle myślę o tym jak dam radę za rok z kilkumiesięcznym szkrabem. Mam ten luksus, że pracuję w domu i jak czuję zmęczenie w ciągu dnia robię sobie krótką drzemkę. A czuję się potwornie zmęczona.
Powoli też widzę u siebie zmiany typu zaokrąglony lekko brzuch i powiększone piersi.

Odnośnik do komentarza

Koala ja niby tez swoje firmy mam ale fizycznie pracować będę do 7 msc a potem zostane z papierami w domu. Luz mam pod tym względem ze zawsze będę mieć opiekę do dziecka bo pierwsze nasz żłobek potem przedszkole . Tez chciałam mieć mała różnice ale zaczęło się załatwianie z firmami i zeszło to na dalszy plan. Potem jedna obrona i druga i nie było kiedy.

Nie pisałam tego by mnie podziwiać tylko po to by zobaczyć ze perspektywy się zmieniają przy drugim a trzecie to będzie już mgnienie oka :)
Cieszcie się wszystkie pierwszą bo to naprawdę magia! Warto zapamiętać każdy dzień i każda chwile :)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Cześć mamusie! Byłam dzisiaj u mojej ginekolog miałam usg dopochwowe i.......jest ta mała kruszynka ma 3 mm i malutkie bijące serduszko! Wszystko jest w porządku ;D Jestem taka szczęśliwa!!! Według ostatniej miesiączki to 6 tydz i 2 dzień, a usg 5 tydz i 3 dzień. Co do badania bhcg które narobiło mi takiego strachu to jego przyrost później zwalnia i to nic złego jeśli ma tendencje wzrostową oczywiście. Trzymam kciuki żebyście wszystkie zobaczyły ten najpiękniejszy widok na świecie bijące serduszko waszego maleństwa!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...