Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Część dziewczyny, również mam termin na październik, dokładnie 5. Pierwsza corcia urodziła się 06.10.2011 :) niestety od dwóch dni lekko plamie,najpierw na brązowo,teraz na różowo....tydzień temu miałam USG, pęcherzyk był widoczny i maleńkie cos, prawdopodobnie zarodek właśnie. Martwie się tylko tym plamieniem bo i tak juz biorę luteine....

Odnośnik do komentarza

Agaaa
Witajcie kochane

Tylko tyle widać. :-(

Ja dziś rozpoczęłam 6 tydzień. Wizytę umówiłam na 20.02, czyli na końcówkę 7. tyg. W przychodni mówili, że mogę próbować dzwonić 13.02, może ktoś się wykruszy i doktor mnie przyjmie, ale chyba wolę zaczekać... Martwię się, że pod koniec 6. tygodnia jeszcze za wiele nie zobaczy albo serduszka jeszcze nie usłyszy i będę się niepotrzebnie martwić. Chyba wolę iść na spokojnie i mieć większe prawdopodobieństwo, że wszystko będzie już na swoim miejscu. Zwłaszcza, że nie ma żadnych plamień ani innych niepokojących objawów. :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w343r8x4tq2vg9.png

Odnośnik do komentarza
Gość margaret84

Czesc dziewczyny. Ja rowniez chcialabym przylaczyc sie do Waszego forum pazdziernikowych mam. Wg internetowego kalendarza jestem w 6 tygodniu i termin bede miala na pazdziernik. Tak mocno sie ciesze. Dzis mam pierwsza wizyte u lekarza. Mam nadzieje ze wszysko bedzie w porzadku. :)

Odnośnik do komentarza

Właśnie odebrałam dzisiaj mój wynik Bety. Nie wiem czy jest prawidłowy. Jestem w 4 tygodniu i 5 dniu ciąży, a beta wynosi 495,06. Czy któraś z Was zna się na tym:)? A tak ogólnie trochę pobolewa mnie podbrzusze, piersi mam trochę wrażliwe i chyba nieco urosły:)
Na razie mdłości brak ufff...
Pozdrawiam;)

http://www.suwaczek.pl/cache/00a57e5796.png

Odnośnik do komentarza

Witam :-) rowniez spodziewam sie maluszka w pazdzierniku wedlug moich wyliczen ok. 12. W piatek mam wizyte u lekarza w celu potwierdzenia. Narazie zrobilam tylko 2 testy z roznych firm dzien pk spodziewanym okresie oba pozytywne. Ale juz tydzien przed okresem bylam stasznie senna a teraz doszel mi bol piersi i boli mnie blizna po cc (wrzesien 2012) miala tak ktors z Was?

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny byłam wczoraj na pierwszej wizycie i się trochę podłamałam nie było serduszka :( Na usg było widać tylko pęcherzyk 5,6 mm w dodatku według dnia ostatniej miesiączki był to 5 tydz i 6 dzień a według usg 4 tydzień i 3 dzień nie wiem o co chodzi :( mam przyjść na wizytę za tydzień lekarz powiedział, że ciąża jest ale co się tam rozwinie i czy się rozwinie to nie może powiedzieć :( . Dodam ze nie robił mi żadnego badania ginekologicznego, a usg po brzuchu a mam tyłozgięcie możliwe żeby coś źle zobaczył, albo nie było dokładnie widać? Myślałam że powinno już być coś więcej widać. Bardzo się martwię....:(

Odnośnik do komentarza

Martusia90 narazie nie martw sie. Moze byc jeszcze za wczesnie dlatego nie bylo widac. Nie potrzebnie poszlas na ta wczesniejsza wizyte bo teraz bedziesz sie zamartwiac. Na pewno pojdziesz za tydzien i juz bedzie widac pieknie bijace serduszko.
Dobrze zrozumialam ze zrobil Ci usg przez brzuch? Bo to pierwsze usg do 10 tc to powinno byc dopochwowe a nie przez brzuch.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ku6coxicp.png

http://www.suwaczki.com/tickers/qtchqh4s2qo5ojwk.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie kochane ;) Mój laptop wlaśnie się naprawia więc korzystam z męża lapka ;) Przez 2 dni próbowałam z telefonu pisać do was , ale dodawało tylko kawałek postu . Dziś czuję się gorzej . Jestem bardzo senna ;/ może tłusty czwartek postawi mnie na nogi ;) Synuś śpi , a ja troszkę odpoczywam ;)
Powiedzcie mi czy wy tez jesteście tak bardzo nerwowe ? Ja przechodzę samą siebie ;( moge pić melisę ?
Martusia90 za wcześnie poszłaś kochana ;) Ja przy pierwszej ciąży też tak się pośpieszyłam , że gin wysłał mnie do szpitala z podejrzeniem ciąży pozamacicznej , ale się nerwów najadłam , a mój synuś miał się bardzo dobrze ;) więc spokojnie . Nie denerwuj się ;)
Witam mamusie , które dołączyły do naszego grona;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...