Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Dziwczyny, super wiadomości!

Ach ci lekarze trochę nam niepotrzebnie robią strachu. Ja mam zrobić kolejne badanie krwi i wtedy ginekolog oceni czy hormon wzrasta. Echh chyba nie wytrzymam do wtorku.

Jeżeli chodzi o UK, to tam rzeczywiście dopiero wsyzstko wiadomo w 12 tygodniu ciąży. Plus nie ma badania ani waginy, ani persi. Strasznie dziwny system.

Odnośnik do komentarza

Witam mamuśki ;) Mam już naprawionego laptopa ;) Więc mogę coś więcej napisać . Często zmęczenie bierze górę , ale mam roboty trochę przy synku więc nie mogę pozwolić sobie na relaks ;/ Dziś myłam okna i sprzątałam synuś na szczęście był znośny . Idą mu 2 dolne jedynki więc noce są okropne . Budzi się co 3 godziny na jedzenie + cały przesikany ;/ MASAKRA ;/ Jutro od rana dalej sprzątania , mam dosyć ;/ Brzuch mnie czasami lekko boli i plecy . Wizytę u gin mam dopiero 27 lutego . Trochę póżno , ale wytrzymam .
Witam mamusie , które dołączyły do nas i mamusie , które były już na wizycie u gin i ujrzały serduszko ;)
Ja uciekam myć naczynia ;)
http://www.suwaczki.com/tickers/w57vrjjgyuowq6r3.png

monthly_2015_02/pazdziernikowe-maluchy-2015_24876.jpg

Odnośnik do komentarza

Czesc, widze, ze duzo sie tutaj dzieje.
Jeszcze niedawno cieszylam sie a raczej martwilam brakiem objawow ciazowych no i sie doigralam. Od niedzieli tak mnie mdli, ze ledwo wyrabiam w pracy. W srode bylam w szpitalu, przepisali mi tabletki przeciw wymiotne i przeciw mdloscia, mialam drugie usg - wszystko jest ok(zarodek ma troche ponad 6mm i serducho bije- 6t5d). Ja Ci te tabsy biore i kuzwa jak mnie wzielo na wymioty wczoraj o 16, to myslalam, ze z lazienki nie wyjde.. a tu na 20 do pracy trzebabylo sie szykowac. Wymiotywalam 4 razy. Teraz znowu mnie mdli i nie wiem jak zasne.. Normalnie tortury!
Moge jesc tylko gotowane mieso, ewentualnie z grila z mala iloscia tluszczu, mam unikac cytrusow i nie pic w ogole mleka. W sumie mialam sie zglosic do szpitala jak zaczna sie wymioty... niestety, szef by mnie chyba za drzwi wystawil, gdybym opuscila jeszcze jedna nocke. ( jak jechalam do szpitala w srode, to nie poszlam do pracy z srody na czwartek, za co mi sie oberwalo od szefa :/ )
Zadzwonie do lekarza w poniedzialek.
o
o
Mi sie tez brzuch powieksza, ale to z powodu gazow, jak wstane jest plaski w ciagu dnia tez, w nocy mi wybija ( mam zaparcia.. )
Ok dziewczyny :) Ja lece sie polozyc. Nawet nie mam czasu do Was zajzec.. ehh

Odnośnik do komentarza

O kurcze pandora widzę, że u Ciebie ostro.

Mnie jedynie trochę muli w ciągu dnia. Ale tak zupełnie lajtowo. Wystarczy, że tylko coś przegryzę np. pieczywo chrupkie i przechodzi.

A macie drażliwość na zapachy? Bo u mnie nic, a nic.

Co do brzucha to zdecydowanie trochę zaokrąglony. Zawsze miałam dość płaski, więć różnica jest widoczna.

Odnośnik do komentarza

Pamiętam ze zwykle rano i na wieczór brzuch się powiększa :)

Pandora a nie powinnaś powiedzieć szefowi? Powinien dać ci inna zmianę bo ciężarne w nocy nie mogą pracować a jak coś by ci się stało to jeszcze jemu dowalą karę.

Ja nie mam mdłości takich z wymiata mi tylko cholera nie chce mi się jeść. W poprzedniej miałam tak ze jadłam zanim się dowiedziałam. Ciągle pierogi z mięsem i Barszcz em z mega dużą ilością pieprzu, kebab i grillowane go kurczaka. Wpierdzielałam Jak Odkurzacz. A teraz może 2 rzeczy w ciągu dnia jem i nie mam na nic ochoty. Wczoraj na sile zjadłam 2 kromki na kolacje bo inaczej byłabym głodna.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie kochane mamusie :) Ja cieszę się ostatnim dniem ferii, a od poniedziałku do pracy :) az się boję, jak ukryję poranne złe samopoczucie przez te cholerne mdłości :( Wczoraj mój gin (nie byłam znów na wizycie, tylko spotkałam się z nim na klatce, bo ma prywatny gabinet w bloku, w którym mieszkam :)) dał mi ulotkę z syropem o nazwie IMBIFEM. Ponoć jakaś nowość na mdłości, opiera się głównie na imbirze. Powiedział, że póki co mam sobie sama "naturalnie" radzić, a jeżeli będą tak silne, że nie dam już rady to wtedy mogę się tym poratować :) także przekazuję Wam informację o wyjściu awaryjnym :)

Odnośnik do komentarza

Moja z kolei twierdzi ze mdłości jeśli są to przejdą. Trzeba się pomęczyć chyba ze prowadzą do odwodnienia.

Co do brzucha to mnie poprzednio tłumaczyła to przede wszystkim zmianami w organizmie - przed @ tez się trochę puchnie :) i nagromadzeniem gazów.

Nie szukajcie brzuchow bo później się nanosicie wystarczająco :)

Nie mówię tego złośliwie :)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

mi mdłości minęły ale wracają gdy czuje kawę od której mnie kompletnie odrzuciło , albo jak siedzę w pociagu obok osoby która niezbyt ładnie pachnie. moje piersi natomiast bola niemilosiernie nawet musialam moja ulubiona pozycje do spania zmienic bo zawsze zasypialam na brzuchu. coz maz sie tylko cieszy heh. chyba macie rację mój brzuch to pewnie gazy Hi hi

Odnośnik do komentarza

Witajcie mamunie ;)
Ja na szczęście nie mam jeszcze mdłości ;) piersi bolały bardzo na początku pierwszej ciąży teraz jest w miarę ok;) Niedawno zakończyłam walkę z synkiem 45 minut usypiania , gdzie zawsze sam ładnie zasypia ;/ Co do brzuszków to został odstający po ciąży ;) Tak jak mówi adonis_25 nanosicie sie jeszcze brzuszków aż będziecie mieć dosyć ;)
Współczuję mamuśkom , które mają mdłosci ;/ to jest okropne ;/

Odnośnik do komentarza

Agaaa ja mam podobnie rowniez piersi bardzo bolaly mnie w pierwszej ciazy nawet jak polewalam sie woda pod prysznicem to bol byl nieznosny a teraz jest w miare. Mdlosci mam slabe ale wczesniej zaczely sie w 7 tygodniu wiec mozliwe ze wszystko przedemna :-) ale kiedys slyszalam opinie ze 2 ciaze sie lagodniej przechodzi i narazie sie z tym zgadzam :-) tylko bardziej senna jestem a w nocy budze sie ok 2 i nie spie do 4 :(

Odnośnik do komentarza

Super ewelcia! :)
Współczuję dzieciakom, że się męczą z zębami. Ja się martwię, że drugie da popalić bo córka była spokojna i nie budziła się nigdy w nocy, jadła na śpiocha a zęby wychodziły jakoś szybko i bezproblemowo. Zwykle wieczorem dostawała nurofen a rano był ząb.
No i martwię się o wagę dziecka bo Z. Miała 4 kg i 58 cm a drugie podobno są większe. .. nie chciałabym mieć cc.
Ewelina ja też mam kupę badań do zrobienia i wychodzi na to, że jesteśmy z podobnym terminem:) mnie gin kazała zrobić badania nie wcześniej niż za 2 tygodnie.

Zdałam egzamin I wczoraj jak ppadlam O 21 Tak Obudziłam Się Teraz. Normalnie masakra. Zawsze spanie u mnie to 5 godzin...

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza
Gość margaret84

Ewelcia gratuluje:) Ps. Dziewczyny powiedzialyscie juz swojej rodzinie o ciazy? Kiedy powiecie w pracy?
Ja czekam do nastepnej wizyty jak juz bedzie cos widac na usg i jak befzie bilo serduszko- wtedy od razu powiem rodzinie. A w pracy nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...