Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień doberek :-D

Witam nową mamusie :-) i proponuję zapisać się do naszych tabelek a linki do nich ma np: mleczyk1

Apropos mleczyka :-) ja osobiscie nie przepadam za sowami ale ta jest sliczna i zla jestem sama na siebie ze ja tak nie potrafie ladnie haftowac?? Wyszywac??

Musze sie pochwalic ze dzisiaj jade po woz mojej kruszynki malutkiej i juz nie moge sie doczekac az moj M przyjedzie z pracy i ruszamy na weekend (troche skrocoby bo dopiero dzisiaj) i przy tej okazji odbieramy wozek :-)

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry!
mleczyk, rewelacja, bardzo piekna sowka!
Mimo, ze bez zadnych rewelacji to ciezka byla dzisiaj ta noc, obudzilam sie z bolem glowy, ktory nadal mi towarzyszy, ale to chyba dlatego, ze sobie wczoraj poplakalam. A Mala w brzuszku chyba chciala mame rozweselic bo do poznej nocy jakies wygibaski robila. Tak bym chciala juz ja utulic i wycalowac!!!
No nic, wstajemy, ogarnac salon po wczorajszym meczu, maz ogladal go z moim bratem i dwojka nastolatkow, az strach tam wchodzic.
Przyjemnego dnia Wam zyczymy!

Odnośnik do komentarza

Witajcie :)
Widzę, że na forum się rotacja zrobiła. Witamy nowe mamusie, "stare" nam gdzieś poprzepadały, chyba na fb tak myślę.

@Mleczyk Zazdroszczę talentu i cierpliwości. Ja dla małej zrobiłam literki na imię, ale brakło motywacji, żeby je teraz usztywnić i mocowania porobić.

Dzisiaj idę na weselicho (chyba ostatnie w tym roku, uff, chociaż jeszcze nam się 3 szykują). Wysyp w tym roku niesamowity, bo aż 7! Kto to widział tyle imprez tego typu w rok zaliczyć. No ale nic, dzisiaj się nie zamierzam oszczędzać, bo ostatnie 3 przesiedziałam bojąc się skurczy, a dzisiaj planuję sobie odbić! :D A co! Od kąd jestem w ciąży to się śmieję, że w drodze z tego wesela o porodówkę zahaczę, no bo kto wie... :D Już ponoć nie jedna po hulańcach rodzić zaczynała ;)

Odnośnik do komentarza

Mleczyk, super pomysł i wykonanie!

SheViolet, pamiętam jak chyba na początku 'naszej drogi ' pisałaś że masz tyle wesel a ostatnie pod sam koniec ciąży. Takie sie to odległe wydawało. ...a to już. Dobrej zabawy i moze się jeszcze wstrzymaj z porodówką ;)

Daga, na ból ucha u nas olejek kamforowy i zatkanie ucha watą.

Witam nowe mamusie!!!Nasz ' stary' skład rzeczywiście więcej na fb.

Odnośnik do komentarza

Ja mam w pazdzierniku 2 wesela... Jedno 10.10 a drugie 24.10. Na to drugie na pewno nie idziemy (termin mam na 22.10), natomiast jesli chodzi o pierwsze... Ja bym chciala isc, bo to wesele mojego rodzonego brata :( tylko problem jest taki, ze "impreza" jest ponad 300km od nas.. I maz zapowiedzial, ze nigdzie nie jedziemy bo on ze mna w polu rodzic nie bedzie.. A ja mam ochote porozmawiac z lekarzem prowadzacym jak on to widzi. Przeciez szpitale sa wszedzie. To moj pierwszy porod wiec podejrzewam ze tak szybko nie pojdzie. A jak mi dr powie, ze do porodu to jeszcze troche bo szyjka dluga, bez rozwarcia itd to ja bym pojechala :( wiadomo ze bede tylko siedziec. Jak myslicie? Uwazacie, ze nie powinnam sie ruszac juz w tak zaawansowanej ciazy czy jak lekarz da zielone swiatlo to jechac?

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

Aska123
Ja mam w pazdzierniku 2 wesela... Jedno 10.10 a drugie 24.10. Na to drugie na pewno nie idziemy (termin mam na 22.10), natomiast jesli chodzi o pierwsze... Ja bym chciala isc, bo to wesele mojego rodzonego brata :( tylko problem jest taki, ze "impreza" jest ponad 300km od nas.. I maz zapowiedzial, ze nigdzie nie jedziemy bo on ze mna w polu rodzic nie bedzie.. A ja mam ochote porozmawiac z lekarzem prowadzacym jak on to widzi. Przeciez szpitale sa wszedzie. To moj pierwszy porod wiec podejrzewam ze tak szybko nie pojdzie. A jak mi dr powie, ze do porodu to jeszcze troche bo szyjka dluga, bez rozwarcia itd to ja bym pojechala :( wiadomo ze bede tylko siedziec. Jak myslicie? Uwazacie, ze nie powinnam sie ruszac juz w tak zaawansowanej ciazy czy jak lekarz da zielone swiatlo to jechac?

Asiu jak lekarz pozwoli, szyjka bedzie dluga to chyba mozna, chodz dla mnie teraz przejechac 150km do rodzinnego domu to nie lada wyprawa,pozniej kręgosłup boli :-( i fatalnie sie czuje. Dlatego ostatni raz bylam u mamy jakis miesia temu i na pewno do porodu juz sie nie ruszam :-)
Zalezy jak Ty sie czujesz :-)

Odnośnik do komentarza

Asiu ja jak tylko lekarz by pozwolil to bym jechala. Chyba zelezy jak sie kto czuje. My mamy bardzo wygodne fotele w aucie i przyznam szczerze, ze nigdzie indziej nie jest mi tak komfortowo jak wlasnie w nich. Jesli sie zdecydujesz zerknij sobie tylko na okoliczne szpitale do ktorego ewentualnie jechac w razie W i koniecznie wez torbe spakowana do szpitala.

Odnośnik do komentarza

Mleczyk, rewelacyjna robota!
Asia, jak dobrze się czujesz to czemu nie, w końcu to weselicho brata :) Tylko koniecznie spakuj wszystko co potrzeba.
Jak ja się cieszę, że już weekend...przez ostatnie dni prowadzałam moją pierwszoklasistkę do szkoły (15 min. w jedną stronę...pieszo) i trochę się to odbiło w moich nogach. Trzeba będzie niebawem zaangażować dziadków w pomoc w podwózce - nawet sami mi się zaoferowali (kochani Teściowie;)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498ribrcdwmnww.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/ug37j48akwbw2z53.png

Odnośnik do komentarza

mleczyk sówka super podziwiam talent i gratuluję pomysłu:)
sheviolet udanej zabawy ojejku jak bym zjadła tortu hmhm
paula brawo pierwszy dzień odhaczony:)
Asiu jak lekarz nie będzie miał nic przeciwko i będziesz się czuła na siłach to spróbuj może wszystko będzie dobrze w końcu to wesele brata
Monia86 ja też prowadzałam moją i wiem o czym mówisz może sam spacer nie taki zły ale w połączeniu z ciężkim plecakiem to już masakra:(

Ja planuję kąpać dzidzie w pokoju gdzie będzie spać aby nie robić zbyt dużych różnic temperatury poza tym łazienkę mam małą i nie mam gdzie postawić wanienki a żeby chylać się do wanny to nawet nie myślę zwłaszcza w pierwszych tygodniach po porodzie.

Było pytanie o ilość pieluszek ja mam 6 tetrowych kolorowych i 4 flanelowe i myślę że to wystarczy.

http://s6.suwaczek.com/201510101762.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pqegjmni5.png

Odnośnik do komentarza

bejbik81
Widzę, że nie tylko ja nie śpię. Te pobudki i bezsenność mnie dobijają, no ale nic nie poradzę. A dziś na 9:30 na usg:) no i zaczynam przygotowania do szpitala.
Tez mam problem w co ubrać synka na wyjście i co kupić. No nic to,jeszcze trochę czasu mam. Dziewczyny z Łódzi gdzie rodzicie?

Mam nadzieje że w profamili -jak zdążą otworzyć jak nie to może Medeor w ostateczności w Rydygierze a jak pozostałe dziewczyny?

Odnośnik do komentarza

Akurat wizyte bede miala 2 dni przed weselem to na "swiezo" lekarz spr by szyjke itd a jesli chodzi o torbe to oczywiscie wiadomo, ze wzielabym ze soba.
Jak dzis wspomnialam mezowi o tym to tylko zjebe dostalam, ze on nigdzie ze mna po nie wiadomo jakich szpitalach rodzic nie bedzie, albo co gorsza gdzies w polu. I myslal ze juz to zrozumialam. Wrr dziala mi na nerwy od wczoraj...

Ja bede dziecko kąpać w pokoju, bo akurat pomimo, ze lazienke mam bardzo duza (ok12m2) to jest jednoczesnie bardzo zimna w zimie... I nawet ja jak wychodze z wanny z cieplej wody to od razu sie ubieram bo trzese sie z zimna. Hydraulik zwalil nam ogrzewanie, bo wg jego wyliczen jeden kaloryfer (swoja droga maly) i ogrzewanie podlogowe powinny byc wystarczajace- a nie sa :/ i mamy problem bo bedzie trzeba plytki kuc jak zechcemy drugi kaloryfer dorobic...

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

margaret84
sheViolet zycze dobrej zabawy w takim razie! Nie szalej za bardzo. W ogole podziwiam ze jeszcze dajesz sobie rade na takiego typu imprezach - szacuneczek ;)
Przeziebilam sie:(.... Juz drugi raz w ciazy.. Juz mam dosyc bezsennosc plus teraz choroba ;(

Ja też jestem zaziębiona i rano miałam chwilowy kryzys, ale herbata z miodem, syropek i jakoś śmigam :) A to kolejny punkt z "powrotu do I trymestru". Byleby się nie rozwinęło jak wtedy, bo byłam bity miesiąc chora, temp. po 40 stopni i lepiej i leżałam jak łańcuch. Dlatego od jutra zarządzam leżakowanie i kurowanie się.

Póki co jestem w trakcie robienia się żeby jakoś wyglądać.

Dziękuję za wszystkie życzenia, mam nadzieję, że się faktycznie wybawię :) Szkoda tylko , że pogoda taka parszywa i zimno jest także zabieram ciuchy na zmianę, bo może się okazać, że na kieckę i sandałki to za zimno jednak.

Odnośnik do komentarza

SheViolet uwazaj tylko na siebie ja zaliczylam w 6mscu 2wesela tydzien po tygodniu i powiem Ci ze na tym drugim bylo troche lepiej brzuch az tak mi sie nie napinal mimo tego ze i troszke tancowalam..ale na tym 1weselu to ze 2razy taki bol mnie zlapal musialam wiecej siedziec...no i uprzedz twoich partnerow tanecznych by Cie nie obracali trzymajac w gore reke (jesli zechca cie okrecac)tylko poprostu tak po pasie..mam nadzieje,ze wiesz ocb;) ja ze 3razy obrot taki normalny i brzuch mi sie napinal...niby uprzedzalam,ale niektorzy sie zapominali w tancu...
A po weselach wizyta u gin i minimalnie szyjka byla skrocona...i znow nakaz lezenia i nieprzemeczania sie...

Chyba to moje pierwsze wesela na ktorych nie napilam sie nawet lampki szampana;) pomijajac wiek dzieciecy hehe za to objadlam sie jak nigdy;) zawsze mam problem bo jak juz pije to nie umiem wciskac w siebie jedzenia i nastepnego dnia zaluje ,ze tyle smakolykow mnie ominelo;(
Za to na tych weselach chyba wszystkich cieplych dan skosztowalam;D taaaki mialam spust

Udanej zabawy;););)

Odnośnik do komentarza

Kasiaaa7989
SheViolet uwazaj tylko na siebie ja zaliczylam w 6mscu 2wesela tydzien po tygodniu i powiem Ci ze na tym drugim bylo troche lepiej brzuch az tak mi sie nie napinal mimo tego ze i troszke tancowalam..ale na tym 1weselu to ze 2razy taki bol mnie zlapal musialam wiecej siedziec...no i uprzedz twoich partnerow tanecznych by Cie nie obracali trzymajac w gore reke (jesli zechca cie okrecac)tylko poprostu tak po pasie..mam nadzieje,ze wiesz ocb;) ja ze 3razy obrot taki normalny i brzuch mi sie napinal...niby uprzedzalam,ale niektorzy sie zapominali w tancu...
A po weselach wizyta u gin i minimalnie szyjka byla skrocona...i znow nakaz lezenia i nieprzemeczania sie...

Chyba to moje pierwsze wesela na ktorych nie napilam sie nawet lampki szampana;) pomijajac wiek dzieciecy hehe za to objadlam sie jak nigdy;) zawsze mam problem bo jak juz pije to nie umiem wciskac w siebie jedzenia i nastepnego dnia zaluje ,ze tyle smakolykow mnie ominelo;(
Za to na tych weselach chyba wszystkich cieplych dan skosztowalam;D taaaki mialam spust

Udanej zabawy;););)

Z tym obracaniem u mnie akurat nie ma problemu, bo jak do tej pory nic się nie działo :) Jedynie biodra odmawiały posłuszeństwa po kilku obrotach.

Akurat ja z jedzeniem mam problem. Jak pije i jem to luz, bo to się jakoś szybciej trawi. A jak tylko jem i nie piję, to na drugi dzień jest masakra. Żałuję później każdej jednej potrawy, którą wzięłam do ust. Ale dzisiaj nie będę sobie żałować, bo ostatnio mam zgagę nawet po wodzie, więc teraz chociaż będę wiedzieć po czym ją mam :D

Odnośnik do komentarza

Ale wam fajnie :)
Trochę brakuje mi wyskoków z koleżankami na tańce i ploteczki . No, ale na to też jeszcze przyjdzie czas. Choć powiem wam, że odkąd jestem w ciąży część koleżanek mnie olała ... Skoro nie mogę piwa to co ze mnie za towarzystwo... Trochę się zawiodłam, ale olać takie koleżanki. Chociaż wiem komu nie przeszkadza mój obecny tryb życia :)

Odnośnik do komentarza

Izabela123 u mnie było tak samo z towarzystwem.. Nie zostało ich wielu, ale przynajmniej wiem na kogo mogę liczyć.. Bo przecież nie jestem już ok skoro nie mogę po szkole wyskakiwać na fajkę i na piwo.. No i imprezy.. Przecież zabawa bez alko nie jest zabawą :D Ale jakoś sobie na szczęście z tym poradziłam, choć było ciężko, bo poznałam niektórych ludzi tak na prawdę po wielu latach przyjaźni.

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5euxfrmqfx.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...