Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Izabella33 idz sie dla spokoju skonsultowac z kims innym i nie panikuj narazie :) moze faktycznie wada jest tak mala,ze nie ma wiekszego znaczenia?

Ja sie zdziwilam jak lekarz przy badaniu podczss przyjmowania wyjechal mi z pytaniem czy mam tylozgiecie macicy...
Ale potem temat ucichl wiec mysle, ze po prostu cos mu sie zdawalo.
Czekamy na lekarza, ale doralam karte z moimi wynikami i chyba moge zapomniec o wyjsciu, bo raz ze anemia sie zaczela (hemoglobine mam 11, reszta tez pod kreska) to na dodatek ta kroplowka rozkurczowa chyba mi wszystkie dziadostwo z nerek wyplukala, bo w osadzie moczu msm wszystko co tylko mozliwe

Odnośnik do komentarza

Witam w deszczowy u nas poranek. Ja mam silne tyłozgięcie macicy. W każdą ciążę zachodziłam za pierwszym staraniem, a lekarze straszyli że będą problemy. Poród też miałam lekki. Także czasem strach ma wielkie oczy, a nie kazdy lekarz się faktycznie zna. U mnie akurat to rodzinne. Mama i jej siostry też mają tą przypadłość. Ale uwazam ze Izabella33 musisz to skonsultować z innym lekarzem.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Pójdę so lekarza i to jaknajszybciej, zaraz bede szukać, Łodzianki możecie kogoś polecić dobrego?Do Warszawy mi trochę nie pasuje jechać teraz. Ja w takim razie też narazie z basenu zrezygnuję, poczekam na opinie lekarza , bo moze sie okazać , ze wcale nie moge chodzić na te zajęcia, zeby się nie forsować. Wszędzie piszą by się oszczędzać :/ Dzięki dziewczynki , miłego deszczowego dnia :)

http://www.suwaczki.com/tickers/7u229jcgxa2l6kfr.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

adonis_25
Daga81
izabela33
Jeszcze pytanko, myślicie ze nie jest u mnie za wcześnie na 3d?

A w zwiazku z tym lekarz nie skierował Cię na prenatalne? Powinnaś między 20 a 22 tyg zrobić drugie prenatalne, na 3d odpowiedni pora.

u nas 3d robi sie miedzy 21 (nie 20 i 2 dni ) tyllko 21 a 24 tc

Większość źródeł podaje że między 18 a 22 tygodniem, ale mój lekarz twierdzi że najlepiej między 20 a 22 tygodniem. Ale nie będę się spierać.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Udało mi się przełożyć wizytę.Idę w piątek do mojego lekarza na konsultację, bo usg wykonywał ktoś inny, dziwne to, że lekarz prowadzący nie wykonuje badania usg, tylko opiera się na opinii kolegi. Dzwoniłam aby umówić się na 3d, ale pani powiedziała,że zdecydowanie za wcześnie, bo twarz dziecka nie jest jeszcze wystarczająco ukształtowana i chciała umówić mnie na za miesiąc.

http://www.suwaczki.com/tickers/7u229jcgxa2l6kfr.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Izabella ja chodzę w luxmedzie do dr Kocięba-Gała, ma bardzo dobre opinie w internecie, kontakt z nią też jest super i wiem ze przyjmuje gdzieś jeszcze oprócz luxmedu, wiec jak coś możesz poszukać. Na znany lekarz jest do niej podany nr.tel.
Co do zajęć z aqua mama to ja się postaram zmotywować i jutro na nie wstać to opowiem wam jak było ;)
Agatka83 ale Ci zazdroszczę tego wypadu nad morze.
sheViolet trzymaj się dzielnie w tym szpitalu i nie dajcie się tam zagłodzić.

Odnośnik do komentarza

adonis_25
Aska123
Powoli zaczynam kompletować wyprawkę :)

śliczne :)
a masz wkładkę utwardzającą w rożku czy bez?


Szczerze to nie wiem :( sprawdze jak maz wroci z Warszawy bo zostawilam w samochodzie rozek.

Zrobilismy sobie mala wycieczke bo on ma szkolenie z pracy w stolicy, troche sie ochodzilismy i dzisiaj o rana boli mnie bok tam gdzie wyrostek.. Kluje nawet jak leze :( a mialam dzisiaj sprzatac mieszkanie..

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

Daga81
adonis_25
Daga81
izabela33
Jeszcze pytanko, myślicie ze nie jest u mnie za wcześnie na 3d?

A w zwiazku z tym lekarz nie skierował Cię na prenatalne? Powinnaś między 20 a 22 tyg zrobić drugie prenatalne, na 3d odpowiedni pora.

u nas 3d robi sie miedzy 21 (nie 20 i 2 dni ) tyllko 21 a 24 tc

Większość źródeł podaje że między 18 a 22 tygodniem, ale mój lekarz twierdzi że najlepiej między 20 a 22 tygodniem. Ale nie będę się spierać.

Miałam na myśli prenatalne drugie. U mnie robili wtedy tez 3d. To mnie zmyliło.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Dłuugo mnie nie było ale w miarę na bieżąco was obserwuję :)
Moja dzidzia pokazuje charakterek :P raz skopie mnie przez caly dzień a raz muszę się "dopominać" o kopniaczka żeby się upewnić ze tam wszystko dobrze :)
Jako, że rozpoczęty sezon weselny czeka mnie 4 imprezy w t wakacje ( pod koniec sierpnia chyba juz sobie odpuszcze) mam nadzieję, że bedziemy sie dobrze czuc i troszkę pobawimy (bez szaleństw oczywiscie) :)
Co do dodatkowych kilogramow to ja sie zmartwiłam, że u mnie sporo przybyło coś koło 4 kg. Po prostu nie jestem jeszcze przyzwyczajona do takiej wagi i " objętości" hehe :)
buziaki ;)
http://www.suwaczki.com/tickers/ganns65gcmlq5rw4.png

Odnośnik do komentarza

SheViolet trzymaj się dzielnie :)

Ja dzisiaj też miałam przyjemność przebywania w szpitalu. Miałam zabieg wycięcia włókniaka na prawej stopie. Z całego cięcia najgorsze jest znieczulenie miejscowe. Na moje nieszczęście znieczulenie puszcza i boli, że ja p**rdole! Niestety w ciąży nie można brać przeciwbólowych....a apap nic mi nie da :/
Przez dwa dni mam leżeć i jak na złość mojego męża nie ma cały tydzień, więc z psem będę musiała przetransportować się do rodziców.

Odnośnik do komentarza

SheViolet trzymam kciuki żeby wszystko było u Was dobrze! :)

My idziemy dzisiaj na połówkowe. Już nie mogę się doczekać :)

I kupiliśmy już wózek. W sobotę przejechaliśmy 140km w jedną stronę po niego, ale jest taki, jaki sobie wymarzyłam. Już sobie wyobrażam jak Maleństwo będzie w nim ślicznie wyglądać :)

Dzięki za podpowiedź o cytrynowej glukozie. Muszę takiej poszukać, bo też mam to badanie przed sobą.

Odnośnik do komentarza

Aska123, wydaje mi się że 25 cm to dużo. Mi od początku ciąży w talii na wysokości pępka przybyło 10 cm, w biodrach 4cm, a na wadze 5 kg niestety. A może Ty bardzo chuda byłaś przed ciążą. Ja przy wzroście 155 cm ważyłam 49,3 kg, a teraz 54,3kg ważę. W pasie miałam 72cm, teraz mam 82 cm.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Daga81
Aska123, wydaje mi się że 25 cm to dużo. Mi od początku ciąży w talii na wysokości pępka przybyło 10 cm, w biodrach 4cm, a na wadze 5 kg niestety. A może Ty bardzo chuda byłaś przed ciążą. Ja przy wzroście 155 cm ważyłam 49,3 kg, a teraz 54,3kg ważę. W pasie miałam 72cm, teraz mam 82 cm.

Tez sie przestraszylam ze to mega duzo! Wlasciwie teraz mi tak mocniej brzuszek wyskoczyl.

Na wadze od poczatku ciazy +2,5kg.
Moje wymiary przed ciaza- obcne:

Biust: 83cm-90cm
Talia: 65cm- 90cm (najwezsze miejsce, najszersze miejsce zaraz pod pepkiem 98cm)
Biodra: 89cm- 96cm...

Gdyby nie wciecie pod biustem to bylabym jak paroweczka rowna :D

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...