Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie można zadzwonić nawet kilka dni temu o tym myślałam tylko ciekawe czy tak chętnie by ze mną rozmawiali jak o wszystko robią łaskę no ale nic następnym razem inaczej to wszystko zrobię. Dobrze ze tak się skończyło.
Beata 33 uspokoilas mnie trochę z tym pessarem.
Lencia ostatnio o tobie myślałam właśnie dlatego że mamy podobna sytuację i podobne terminy bo widziałam że masz wpisane na 12 a ja mam 11 października. No i ty masz lekarza na miejscu i coś się dzieje np.ktg a mi pozostało czekanie aż moja gin wróci z USA (czemu akurat na mnie musiał trafić jej urlop i to taki na dodatek) i dlatego czekam na twoje posty co ci lekarz powiedział itd

http://s8.suwaczek.com/201509291578.png

Odnośnik do komentarza

Wiesz Basia ktg mialam miec w przyszlym tygodniu, ale okazalo sie ze Maly ma szyje owinieta pepowina i gin kazal zrobic natychmiast (swoja droga nauzeralismy sie z mezem z miejscowym szpitalem i gabinetami jak nigdy, nikt nie chcial nam zrobic tego ktg - cyrk).
Pessar tez mialam miec sciagany 23.09 a lekarz w srode na badaniu stwierdzil, ze przesuwamy o tydzien na 30.09. Gdyby go teraz sciagnal to byloby rozwarcie 2 cm a nie zostawi mnie takiej odbezpieczonej, bo jeszcze jakas infekcja sie napatoczy i bedzie dopiero problem. A Mlody jak bedzie chcial wyjsc to sobie z pessarem poradzi. Tyle sie dowiedzialam.
Podobnie jak Ty tez chcialabym jeszcze tydzien wytrzymac do skonczonego 37 i tez w srode po tej wizycie mnie jakas dezorientacja ogarnela, ze jak to, ze juz?! Maly juz jest tak nisko, ze czasem mam wrazenie, ze raczke to juz na zewnatrz zaraz wysunie...
Nie masz jakiegos innego zaufanego ginekologa, ktory zerknalby na biezaco co sie tam dzieje?

Odnośnik do komentarza

SheViolet racja obrażać się nie mam zamiaru. Po prostu nerwy, hormony i nie ma problemu żeby zagrać na moich wrażliwych emocjach. Będę trzymać się tego ze każdy może mieć gorszy dzień :)

Baska czyli noc pełna wrażeń. Tez się zastanawiam czy odpowiednio rozpoznam nadchodzący poród, czy panika mnie nie zgubi itd. Także podziwiam za zimną krew :)

Odnośnik do komentarza

jak czytam o tych waszych skurczach to sama mam pietra! u mnie niby nic sie nie dzieje ostatnio tylko w nocy brzuch mnie trochę bolał ale to raczej nie były skurcze tylko udziwnienia w jedzeniu :P ostatnio mam wilczy apetyt:P
BOję się że nie będe wiedziałą że to już się zaczyna, poza tym mój M dziś mnie już tak zdenerwował. Cały tydzień siedzę w domu sama bo pracuje , ok . Soboty i niedziele mamy dla siebie a ten jak zwykle zaplanuje sobie cala sobote na charytatywne obwożenie swojej mamusi i brata po komisach bo tamten biedny nie moze znalezc samochodu a wszyscy chca go na sile uszczesliwic, a teraz pojechał na mecz. Zaznaczam, że obiecał, że już grac nie będzie i będzie siedział ze mna w domu bo to już tak blisko i żebym się nie m,artwiła ze bede sama jak sie zacznie , no własnie a ciągle mnie samą w domu zostawia.... ech ci faceci, mówię do mojej córci, że nie może wychodzić bo tata nie ma czasu teraz i musimy sie ugadać kiedy rodzić żeby się chłopina ogarnął :P

http://www.suwaczki.com/tickers/ganns65gcmlq5rw4.png

Odnośnik do komentarza

Zaplanowalam sobie na dzis troszke prania troszke sprzatania ot tak zeby nie przedobrzyc. A wczoraj wieczorem tata mi mowi zenrodzina przyjedzie a mama jest na weekendowej wycieczce. Wiec ja od rana ogarniam 2 domy (mieszkamy obok siebie) i robie obiad (wlasnie sie gotuje) i juz leze i umieram. Wiem moglam nie sprzatac kazdy rozumie ze ciaza i to koncowka ale ja jakos nie potrafie nic nie zrobic. Jakos ciezko mi z ta swiadomoscia zebjestem mniej sprawna. A jeszcze ma duzy taras ktory az prosi o mycie. Maz i tata wzieli synka i pracuja przy domu wiex tez zajeci dobrze ze pilnowanie oddpadlo. Ech ale ponarzekalam im nie moge bo nakrzycza ze po co robilam to wszystko.

Odnośnik do komentarza

Ja też już leżę i umieram... Mam wysokie ciśnienie 150/80 ...
Boli mnie głowa, zgaga, wymioty żółcią.. Słabo mi strasznie ale apetyt mega ;p

I wczoraj wieczorem zauważyłam dość pokaźną "kluskę" śluzu.. Był bardziej biały więc mam cały dzień rozkminę czy to czop czy nie. Skurczy póki co nie ma za bardzo.. Są silne ale nieregularne (dwa czy trzy w odstępach ponad dwugodzinnych).. Taka zrąbana jestem że szok..

ewelcia wiem jak to jest ale Ty weź odpoczywaj!! ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5euxfrmqfx.png

Odnośnik do komentarza

Jestesmy po usg :) u malego wszystko ok. Tydzien do przodu wymiarami. Wagowo 2,5 kg +/-360g. A przewidywana waga przy porodzie ok 3,5kg. Wiec juz jestem spokojna ze nie wdal sie w meza 4,5kg ;P
Mowilam lekarzowy ze tesc jeszcze ma nadzieje na wnuczke, a ten zrobil nam zdj 3D sprzetu malego :D wiec mam juz niezbity dowod i banke marzen tescia bede musiala przebic.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie mamuski ;) ja zaczynam juz panikowac bo dosc ze jestem na podtrzymaniu i biore ciagle leki to zaczely mi sie skurcze.... akurat mam przeptowadzke na nowe mieszkanko z moim kochanym i pelno roboty. To jeszcze wyszlam na zakupy dla siebie i dla malutkiej i jak mnie w sklepie skurcze zlapaly to ekspedientka chciala po karetke dzwonic. . Sama sie wystraszylam. Ale minelo z 20 min i bol ustal. Mala sie uspokoila ale boje sie ze to wroci a mam dopiero 37 tc.

Odnośnik do komentarza

Paula dokladnie! Mnie na IP powiedzieli ze od razu na oddział ale zapytalam czy wczesniej zmierza mi cisnienie bo ogolnie cala ciaze mam ksiazkowe 120/80 to lekarka powiedziala ze ok ale musze polezec ok 30 min....
Polezalam i po zmierzeniu okazalo sie ze spadlo :-) ufff ze nie musialam tam zostac :-)
Oliwcia 37tc to juz duzo :-) a dzidzia ile wazy? Ja sobie potwarzam ze byle do 38 tc i Maluszek moze wychodzic. :-)

Odnośnik do komentarza

Mi lekarz kazał jechać na IP, jak ciśnienie będzie 150. Miałam tak w poniedziałek, ale spadło. W środę było te 161/101 i się utrzymywało, to nie było rady. Jak się pojawił ból głowy, to dostałam ochrzan, że nie mówię. Więc wymioty itp. to brzmi poważnie. Ciśnienie 140/90 to u mnie norma, puls też wysoki. Teraz mi wychodzi 130 parę, więc liczę, że puszczą do domu. I wymaz zrobili, ginekolog ciągle nie dawał.

http://fajnamama.pl/suwaczki/wwfeppc.png

http://www.suwaczki.com/tickers/74di20mmfwgtchp6.png

Odnośnik do komentarza

Madzie mój też miał jakiś tydzień spania, za to od wczoraj buszuje że aż mnie boli.. Ale mimo wszystko się cieszę bo nie muszę się o niego martwić.

Co do tego ciśnienia to bywały takie skoki, ale bardzo rzadko. Raz byłam na IP przy 160/110 to i wtedy mnie nie chcieli na oddziale. Ale bez leków zawsze spadało. Normalnie mam książkowe ;) I teraz też powoli spada.. Mam 136/81. Głowa przestała boleć, bo się zdrzemnęłam. Moja lekarka przyjmuje tylko w pon i wtorki o wyznaczonych godzinach więc najwyżej IP. Poczekam jeszcze.. Jak będzie spadać to dam spokój. Jeżeli będzie podwyższone a nie będzie mi aż tak źle to w poniedziałek jadę do mojej gin..

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5euxfrmqfx.png

Odnośnik do komentarza

Pauuulalala
Madzie mój też miał jakiś tydzień spania, za to od wczoraj buszuje że aż mnie boli.. Ale mimo wszystko się cieszę bo nie muszę się o niego martwić.

Co do tego ciśnienia to bywały takie skoki, ale bardzo rzadko. Raz byłam na IP przy 160/110 to i wtedy mnie nie chcieli na oddziale. Ale bez leków zawsze spadało. Normalnie mam książkowe ;) I teraz też powoli spada.. Mam 136/81. Głowa przestała boleć, bo się zdrzemnęłam. Moja lekarka przyjmuje tylko w pon i wtorki o wyznaczonych godzinach więc najwyżej IP. Poczekam jeszcze.. Jak będzie spadać to dam spokój. Jeżeli będzie podwyższone a nie będzie mi aż tak źle to w poniedziałek jadę do mojej gin..

Paula jak tam cisnienie? Spadlo?
No i moj synus sie uspokoił na wieczor ale baraszkowal jakby chcial juz byc u mamuni w ramionach :-)
Przestraszylam sie troche bo kilka razy zakulo mnie tak jakby e pochwie. A od jakiegos czasu bardzo boli mnie to spojenie normalnie nogi nie podniose ;( ojj jeszcze wytrzymac 4 tyg :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...