Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Agnieszkaaw nie martw się bo to nie jest wyrok. To się pięknie da wyleczyć i faktycznie dobrze że macie czas się w razie w przygotować. Będzie dobrze zobaczysz ;)
O dziewczyny się nie martwię bo dają czadu na fb tylko ta nasza Magdalena jest cicho aż nie daje mi to spokoju.
Kochana daj w końcu znać bo stado wściekłych ciężarówek skopie ci tyłek!
Mi dziś kręgosłup złamał się w pół... Nasmażyłam się krokietów i nastałam przy garach a teraz leżę w bezruchu bo aż biodra rwą... Jutro w końcu jedziemy po meble do naszego mini pokoju. Z zamianą mieszkania nic nie wiadomo a rzeczy małej dalej w kartonach, ja już nie mam sił tak robić a za miesiąc może być gorzej więc do końca września chcę już przygotować się na cito. Będzie ciasno ale trudno damy sobie radę.
A i dzięki Mleczyk za recenzję przynajmniej z czystym sumieniem mogę zamówić. A powiedz mi czy piersi są faktycznie podtrzymane?

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny mnie też wszystko boli kręgosłup,dół brzucha i biodro.Ostatnio jak jechaliśmy z moim to mnie taki skurcz czy co to było złapał że myślałam że rodzę;-/.
W nocy wstaje po 3 razy na siusiu,przekręcam się na bok jak jakiś wieloryb masakra,a na wadze tylko 2 kg na plusie.
Dziś stwierdziłam że wezmę się za coś konstruktywnego i poprasowałam parę ciuchów i pieluchy tetrowe i się zmęczyłam i leże o.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzwn156xau4f0r.png

Odnośnik do komentarza

Przy moim wrsesniowym maluchu 3 lata temu slyszalam ze na spacer z dzieckiem do pol roku wychodzi sie do -5 a powyzej pol roku do -8. Ja nakladalam kombinezon nakrywalam kocykiem. Nakladalam pod spoold spiochy i pol spiochy na glowe czapki bawelniana i polarkowa i mialam dziecko mokre ponprzyjsciu jak spod prysznica. Ale sluchalam rad doswiadczonej babci. Szybko zmadrzalam i zaczelam ubierac lzej. Dziecko lezace powinno kiec jedna warstwe wiecej niz mama ;) a jak ma sie kocyk to mozna okryc podwojnie i jest ok. Oslonke na wozek nakladalam w razie wiatru lub deszczu.

Odnośnik do komentarza

Z tym ubieraniem to dla mnie czarna magia :( niby wiem, ze dziecko powinno mieć jedną warstwę więcej niż dorosły, ale i tak nie wiem jak ubierać, żeby nie za cienko i nie za grubo. Dostałam od szwagierki śpiwór, ale mam tez kombinezon i sama nie wiem. Chyba zrobię jak mówicie, kupię po prostu cieplejszy kocyk w razie wyjścia w wiekszy mróz.

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8skjogprybq74.png
https://www.suwaczki.com/tickers/oar8skjoj8k3k7ns.png

Odnośnik do komentarza

Ja tez kupilam kombinezony, jeden mam taki mega puchowy cieplutki a drugi troszke lzeszy bo nigdy nie wiadomo jaka pogoda bedzie :-) spiworka raczej nie kupuje, przeciez jak bedzie -20 to nikt z Maluszkiem nie wyjdzie :-)
Dziewczyny kupilam te pajacyki z F&F upralam i jest super :-) dziekuje Wam bardzo :*
Mam jeszcze pytanko czy Wasze maluszki miewaja czesto czkawki? Moj ma dobrych kilka razy dziennie i w nocy czasami tez mu sie zdarza a nad ranem to juz norma jak sie wybudzi i to od razu czkwaka :-)

Odnośnik do komentarza

Pauuulalala
No dokładnie, tak jak było tutaj pełno Fobianka, Adonis, Drożdżówka, magdalena3 tak teraz jakoś Was mało ;(

Kasiaaa co do kawy to ja piję okazyjnie rozpuszczalną z łyżeczki około, ale co prawda więcej w tym mleka niż kawy :D

ewelinka Ty to z tymi bliźniakami masz istny cyrk :D Ale bynajmiej się nie nudzisz :) Ucałuj maluszki :)

Słuchajcie dziś sie tak denerwuję! Mam rozpoczęcie roku szkolnego na 15:00.. Będę 'nowa' w klasie co dodatkowo mnie stresuje. Omg, ale będzie dobrze co nie? ;)

Ja cały czas jestem :D
Tylko Tosiek zaczął szkołę i mamy małe urwanie głowy. Doczytuje Was w nocy zazwyczaj i padam z komórką w ręku.

Czuje się coraz gorzej już. Nie dość ze wszystko mi leci z rąk to jeszcze nawet jak uklęknę to ciężko mi się po to schylić. Masakra.

W środa wizyta u gin i ordynatora szpitala. Niech już ustalą jakiś termin w końcu ...

Dzięki za opinie o stanikach. .. ja nadal nie zamówiłam - nie wiem na co liczę ...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k6ia03ztj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Drożdżówka
Pauuulalala
No dokładnie, tak jak było tutaj pełno Fobianka, Adonis, Drożdżówka, magdalena3 tak teraz jakoś Was mało ;(

Kasiaaa co do kawy to ja piję okazyjnie rozpuszczalną z łyżeczki około, ale co prawda więcej w tym mleka niż kawy :D

ewelinka Ty to z tymi bliźniakami masz istny cyrk :D Ale bynajmiej się nie nudzisz :) Ucałuj maluszki :)

Słuchajcie dziś sie tak denerwuję! Mam rozpoczęcie roku szkolnego na 15:00.. Będę 'nowa' w klasie co dodatkowo mnie stresuje. Omg, ale będzie dobrze co nie? ;)

Ja cały czas jestem :D
Tylko Tosiek zaczął szkołę i mamy małe urwanie głowy. Doczytuje Was w nocy zazwyczaj i padam z komórką w ręku.

Czuje się coraz gorzej już. Nie dość ze wszystko mi leci z rąk to jeszcze nawet jak uklęknę to ciężko mi się po to schylić. Masakra.

W środa wizyta u gin i ordynatora szpitala. Niech już ustalą jakiś termin w końcu ...

Dzięki za opinie o stanikach. .. ja nadal nie zamówiłam - nie wiem na co liczę ...

Drożdżówka, a jak Antoś w szkole? U nas na razie nauka jak w przedszkolu, rysowanie po linii i takie pierdoły. Ale Magda już bardziej zadowolona. Zajecia codziennie od 8 do 11:20, tylko we wtorek i czwartek do 12:25. Na razie jakoś organizujemy odbiór, ale jakby co to jest świetlica do 15:30.

Kasik, a jak u Was ze szkołą?

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Daga81

Drożdżówka, a jak Antoś w szkole? U nas na razie nauka jak w przedszkolu, rysowanie po linii i takie pierdoły. Ale Magda już bardziej zadowolona. Zajecia codziennie od 8 do 11:20, tylko we wtorek i czwartek do 12:25. Na razie jakoś organizujemy odbiór, ale jakby co to jest świetlica do 15:30.

Kasik, a jak u Was ze szkołą?

Tosiek zadowolony :) Nauki jako takiej póki co i u nas nie ma.
Gorzej tylko z godzinami. Pon.wt.śr. ma na 2 zmianę, czyli na 12-13.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k6ia03ztj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...