Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Niuśka32

amadeo,
będzie dobrze, ale musisz męża do roboty zagonić, a Ty możesz tylko leżec,leżeć i do wc chodzić...uwierz mi, wiem co mówię.... bo jak Sobie odpuścisz....to już odwrotu nie będzie/koniec sklepów,zakupów,prania,gotowania itd.../

Odnośnik do komentarza
Gość Niuśka32

ona pozwala mi na więcej,
ale ja sama się *zaparłam* i krzątam się tylko po domu, jakiś szybki i prosty obiad zrobię , kanapki zrobię, czasem pranie, ale rozwieszam na balkonie po 1 sztuce, nie sprzątam, nie dźwigam itd. i np. 1 raz na 7-14 dni, pojdę do sklepu po pieczywo....to teraz,ale ja mam pessar + szew, tak do 25 tc nie robiłam prawie nic i prawie nie chodziłam...

Odnośnik do komentarza

A widzisz Paulinka weszłam na stronę ff i już rozumiem twoje pytanie odnośnie rozmiarów :) tutaj nie ma żadnych opisów i rozmiary są jakoś inaczej opisane niż w sklepie stacjonarnym :) chciałam pomóc, a nie pomogę :(
jak masz możliwość to podjedź sobie do sklepu- zakochasz się w tych ciuszkach :)

Odnośnik do komentarza
Gość Niuśka32

amadeo
będzie dobrze, tylko musisz się oszczędzać i dbać o Siebie. pamiętaj też, żeby robić b. często posiewy, bo bakterie powodują rozwieranie szyjki, nie można się *napinać*przy zaparciach.....a i zero sexu.
BĘDZIE DOBRZE, JEST BLIŻEJ JAK DALEJ...
idę spać, do jutra, dobrej nocki.

Odnośnik do komentarza
Gość pasikonik

Amadeo- ja po dzisiejszych pomiarach i szwie mam 27 mm... a wczesniej przed szwem- 17 mm. Normalne jest ze szyjka się skraca- bo to jak w nadmuchiwanym balonie- im większy tym ustnik mniejszy, prawda? Wazne by była od srodka zamknięta.
a zakłądnie pessara jest moze trochę nieprzyjemne, ale spokojnie do przezycia

Odnośnik do komentarza

Pasikonik no mi własnie od srodka sie rozwiera,a mialo byc ok. Dzieki Niuśka za rady,jeszcze podopytuje przy zakladaniu co i jak.Martynika ja juz temu mojemu powiedzialam zeby sie stad zawijal ale jakos zdecydowac sie nie moze ehh pozyjemy zobaczymy.A tak pieknie bylo...ehh do dupy ale mi sie humor zwazyl,ide spac,dobranoc.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzwn156xau4f0r.png

Odnośnik do komentarza

Daga81
Wiem że głupio gadam, ale co wieczór gdy wchodzę na wagę mam doła. To niemożliwe żeby ciągle więcej wskazywała. Od jutra dieta, zero słodyczy.

Dlatego ja przestalam sie wazyc tak czesto.. A jak juz wejde na wage to zawsze rano przed sniadaniem jeszcze :) ostatnio zwazylam sie wieczorem to zrobilam oczy jak 5zl, a nast ranka z ciekawosci jeszcze raz stanelam na wage to 1kg mniej mi pokazala.

Takze Kochana, wage odloz na bok, niech lekarz "kontroluje" kilogramy. Moze slodycze zamien na owoce? Ja tak zrobilam i czuje sie "lzej" ;) (ale to pewnie bardziej moja psychika, ze nie zajadam czekolady a np nektarynki i nie tyje :p)

Ja sobie jeszcze wmawiam, ze to na pewno dziecko duze, do tego wody, lozysko itp a ja sama w sobie nie tyje :P
Wrzucam znaleziona na necie tabelke srednego przyrostu wagi i co ile tak naprawde wazy. Aaa i na tej stronie pisali, ze przy prawidlowym BMI przed ciaza nasza waga powinna wzrosnac 11-16 kg, wiec Daga nie jest tak zle z nami! Mozemy jeszcze drugie tyle przytyc :)

monthly_2015_07/pazdziernikowe-maluchy-2015_33527.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

a ja nie mam wagi w domu :)
brzydko mówiąc wisi mi to :)

nie chce mi się a tu kuuupa roboty. Jutro zdaje jeden lokal rano, potem zakupy, pakowanie, mąż w pracy, dziecko się chyba denerwuje bo to jej piersze wakacje i tak daje w tylek ze mam dosc, mnie brakuje sił a doba jest za krótka...

no dobra ponarzekane to idę działąć dalej :D

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Też nie śpię, bo jakiś palant motolotnią od 6 nad naszym domem lata. Ja sypiam i na prawym i na lewym boku, bo i jeden i drugi po kilku godzinach boli. A czasem zdarzy się że muszę chwilkę na pleckach, bo już na bokach rady nie daję.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

bejbik81
Też już nie śpię, czekam na znak od mojego synka. Zazwyczaj o tej porze już się wiercił.

Dziewczyny z Łodzi,gdzie rodzicie?

Jeśli wszystko będzie dobrze z dzidzią i ze mną to albo Medeor albo ProFamilia. Myślałam jeszcze o Gamecie ale mam do niej dalej niż do tych dwóch więc raczej odpada :) A Ty?

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/22089

Odnośnik do komentarza

Witajcie :)

Ja śpię na przemian, bo nie wyobrażam sobie całej nocy w jednej pozycji. Już wystarczy, że nie mogę się na brzuchu położyć jak zawsze spałam.

Ja się właśnie kończę pakować i spadam zaraz na mini wakacje weekendowe. Jest tu ktoś z okolic Białki Tatrzańskiej? Bo właśni tam się wybieram :D
Mam nadzieję, że zmiana klimatu poprawi moje samopoczucie, bo ostatnio to nic tylko mnie dobić.

Odnośnik do komentarza

Ja juz po sniadanku :) i tak jak adonis_25 nie posiadam wagi w domu ;) waze sie co 3 tyg u mojej gin :) co czasami szokuje hihi

Co do spania to u mnie wyglada to tak samo jak u dagi81, godzinka na jednym boku, godzinka na grugim , ale na plecach za cholere nie potrafie zasnac :)

dzis w nocy moje Maluchy przeszly same siebie , tak sie poukladaly, ze obie nogi odmowily posluszenstwa... Wam tez tak straszliwie dretwieja?

Odnośnik do komentarza

Amadeo3 nic sie nie martw. Do momentu zalozenia faktycznie lez, bo bez zadnego zabezpieczenia troche strach. Jak sie cos zacznie dziac, to juz bedzie po ptakach. Mi i polozna i 2 dobrych lekarzy jasno powiedzialo, ze po zalozeniu pessara mam wprowadzic oszczedny tryb zycia, ale nie lezacy. I mam zamiar ich posluchac. Skoro 3 fachowcow zdecydowanie mowi, ze nie ma sensu lezec, to nie bede robic z siebie meczennicy. Przez plotki skakac nie bede, na silownie nie pojde ale pomidory z ogrodka moge zebrac, wyjsc po chleb do piekarni tez :-) To oczywiscie tylko moje zdanie i moja decyzja.
A zalozenie to pare sekund dyskomfortu. I tyle. Potem zero seksu, nie doprowadzac do zaparc, nie dzwigac.

Odnośnik do komentarza

Czesc wam, widze ze poranne ptaszki z was :D ja nie spie od 7 bo moj do pracy. Musze wstac i lyknac spasmoline ale mam lenia.
Wrzucam link dla mam ktore beda mialy synków. 3 pary spioszkow za 13,50 z nexta spioszki
Pani ma jeszcze kilka innych fajnych, tanich rzeczy wiec polecam. :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...