Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

u mnie tez malenstwo kopie mocno ale nie tak mocno jak u Happy :D
O wlasnie Happy mozesz podrzucic link do tego wczesnijeszego filmiku z ta pania idzieckiem bo tez mi sie wlaczyc nie chce

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

migotka91
Prawidłowo rozwinięte narządy płciowe żeńskie - czyli po połówkowym wszystko jasne ;) oj tatusia reakcje opisuje komentarz p. doktora "czyżby Pan przegrał zakład?" :D a ja.. ja chyba w sumie się cieszę ;) Hanka też bo szaleje :D zdrowa, wszystkie narządy uwidacznione - 440 g ;) kocham ! :*
dobrze ze nie walnal tak jak ja-zgłaszam reklamacje :D

Ciesze sie:* gratuluje:)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

My też już po naszym połówkowym :)
zdrowy CHŁOPIEC!!! :)))) ja do lekarza "jak to chłopiec? przecież w 12 tyg sam pan mówił że dziewczynka!?" a on na to "w 12 tygodniu!? i Pani mi w to uwierzyła?!" :D śmiał się ze mnie, pokazał siurka na monitorze i wszystko było jasne :)
Przepływy ok, łożysko na ścianie tylnej, płyn owodniowy w normie, wszystkie narządy też :) całe 370g szczęścia! :) Tatuś najdumniejszy na świecie, zachwycony jak nie wiem :) nie dość że zdrowe to jeszcze chłopiec, lepiej być nie mogło :) teraz tylko problem z wyborem imienia, bo dziewczęce mieliśmy wybrane, ale chłopięcych nawet nie ruszałam :D
no i wkurzył mnie dr z tym filmikiem, dopłaciłam 100zł do badania żeby dał filmik a na płycie.. same zdjęcia!! ale na szczęście nawet zdjęcie siurka dał, chyba, tak mi się przynajmniej wydaje :D
O cytologię pytałam, ale mówił że jestem za młoda i nie ma potrzeby, bo nawet te programy z cytologii obejmują kobiety po 25 r.ż. :)
Wstawiam zdjęcie naszego Synka:)

monthly_2015_06/pazdziernikowe-maluchy-2015_31540.jpg

Odnośnik do komentarza

Sporo Hanek będzie w tym roczniku:) U nas też Hanka-Skakanka:)
Co do ruchow Małej to ja mam pytanie do tych z Was ktore mają trochę więcej tłuszczyku na brzuszku:) Jak odczuwacie ruchy? Wiecie gdzie maja główke a gdzie nozki i czym Was kopią?
Mimo mojej figury i lozyska na przedniej scianie, poczulam ruchy dosc wczesnie bo pierwsze kopniecia juz ok 16-17tyg, falowanie brzucha kolo 20tyg ale caly czas sa to tylko kopniaki i wlasciwie wtedy kiedy siedze/leze.

http://fajnamama.pl/suwaczki/ghh4tki.png
http://www.countdownmypregnancy.com/tickers/countdown-1419919200z1444107600zp.png

Odnośnik do komentarza

izabela do porodu jeszcze sporo czasu, na pewno coś wybierzecie :)))

martolina ja też czuję kopniaczki a mam trochę tłuszczyku po poprzedniej ciąży. Cały czas odczuwam je bardzo nisko i trochę jakby bardziej po lewej stronie, poza tym ostatnio coś mnie spojenie pobolewało i faktycznie Mały ułożony jest główkowo twarzą do lewej strony a nogi ma zarzucone na siebie więc wszystko jasne :)

Dziewczyny, jestem tak podekscytowana, że chyba dzisiaj nie zasnę!! :D

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak interpretować ten tłuszczyk, bo ja szczupła zawsze byłam, ale brzuszek zawsze mi wystawał i nie umiałam go zgubić. Nawet mając niedowagę na brzuchu była warstewka sadełka - taka dziwna moja budowa ciała.
Teraz przed ciążą miałam oponkę, dosyć grubą warstwę tłuszczu, jak ją złapałam w palce to ze 3 cm będzie.
Ruchy czuję od 17-18 tc, nie czułam wcześniej bąbelków ani łaskotania, od razu takie puknięcia. Teraz od jakichś 2 tygodni czuję bardzo wyraźne kopniaki, brzuch mi faluje, podskakuje, mała wypycha górki.
Jak zacznie się wiercić to się cała kotłuje w środku, nie wiem jakie tam akrobacje urządza, ale wali po całym brzuchu - raz przy pępku, raz po pęcherzu, czasem jak się nad czymś koncentruję to wręcz rozprasza moją uwagę. Jeszcze kilka dni temu czułam ją pod pępkiem, a teraz mała kopie już nad.

Mąż pierwsze puknięcia poczuł tydzień po mnie, teraz już fajnie czuje jak daje czadu :) Wczoraj jak kładliśmy się spać kopnęła go w plecy :P

http://fajnamama.pl/suwaczki/7dr3e5c.png

Odnośnik do komentarza

Migotka gratuluję córeczki! :*
Fobianka gratuluję syneczka! :*
Najważniejsze że wszyscy piękni i zdrowi :) chociaż same niespodzianki :) W końcu usiadłam poczytałam i zrobiłam listę imion a tatuś wybrał (taka była umowa bo on wybrał dla syna a ja dla córy) i będzie Malwinka :*
Co do ruchów to czuję od 17tygodnia teraz już co raz mocniej i regularniej. Ostatnio jak mała kopnęła mnie niespodziewanie to aż podskoczyłam a stałam zamyślona w kolejce do kasy :P ale nie bryka aż tak jak u Happy chociaż tłuszczu mam umiarkowaną ilość i łożysko też na tylnej ścianie.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza

Lencia moja kruszynka bardziej aktywna z rana i wieczorem chociaż i w dzień nie daje o sobie zapomnieć :).

magdalena3 link :

:).

adonis_25 Wiki w 20 tygodniu 1 dzień ważyła 341gram. Teraz wizytę mam dopiero 30.06 więc dokładnie nie odpowiem, ale pewnie już dobre 0,5 kg :).

Cieszę się bardzo, że i na Was ten filmik zrobił tak samo duże wrażenie :). Uwielbiam ją tak czuć. Moja największa i bez graniczna miłość! <3. <br /> Lecę się położyć bo właśnie zaczyna się pora popisów małej baletnicy :).
Życzymy spokojnej i przespanej nocy :).

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3ugpjqq20qy17.png

Odnośnik do komentarza

Może jestem nawiedzona, ale moje jest jakieś maleńkie. 434 w połowie 22 tc?:( jak ma być po mamie chudzielec to ok ale teraz się martwię czy to nie z jakiegoś problemu. Może ma taką budowę.

Happy mój kręci baki tylko po truskawkach, kotletach i snikersie; ) i kocha jak jestem w wodzie lub się kąpiemy, i po kapaniu. Zastanawiam się ale na 80 proc wybierzemy poród właśnie w wodzie:)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

izabela33
Usagi dzięki za info :) Wybiorę się.
Mamuśki jak to jest z tymi wkładkami "foczkami" do wanienek? Przydatne są? Warto kupić? Albo wanienka już wyprofilowana w taki sposób?

Ja miałam i te plastikowe i gąbkę i leżaczek frotte i powiem szczerze , że najlepiej sprawdziła sir trtrowe mokra pielucha. Kładlam j na rękę a ta ręką pod plecy chwytala dziecko. Ja kapala od początku bo mąż się bał.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Ania777
Nie wiem jak interpretować ten tłuszczyk, bo ja szczupła zawsze byłam, ale brzuszek zawsze mi wystawał i nie umiałam go zgubić. Nawet mając niedowagę na brzuchu była warstewka sadełka - taka dziwna moja budowa ciała.
Teraz przed ciążą miałam oponkę, dosyć grubą warstwę tłuszczu, jak ją złapałam w palce to ze 3 cm będzie.
Ruchy czuję od 17-18 tc, nie czułam wcześniej bąbelków ani łaskotania, od razu takie puknięcia. Teraz od jakichś 2 tygodni czuję bardzo wyraźne kopniaki, brzuch mi faluje, podskakuje, mała wypycha górki.
Jak zacznie się wiercić to się cała kotłuje w środku, nie wiem jakie tam akrobacje urządza, ale wali po całym brzuchu - raz przy pępku, raz po pęcherzu, czasem jak się nad czymś koncentruję to wręcz rozprasza moją uwagę. Jeszcze kilka dni temu czułam ją pod pępkiem, a teraz mała kopie już nad.

Mąż pierwsze puknięcia poczuł tydzień po mnie, teraz już fajnie czuje jak daje czadu :) Wczoraj jak kładliśmy się spać kopnęła go w plecy :P

Pewnie temu , że macica jest juz coraz wyżej i mała ma dużo miejsca na pływanie. Mój od kilku dni nogi wkłada juz pod zebra. :)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

adonis myślę, że Maluszek ma dobrą wagę, ja jestem na początku 22tc (z OM) i Synek waży ok. 370g :) to jest waga tydzień do tyłu (usg mówi, że dokładnie 20tyg 4dni) ale nie przejmuję się, bo każde dziecko rośnie teraz w swoim tempie :) także Ty też się nie przejmuj, wszystko pewnie jest w najlepszym porządku :))) tu na forum w kalendarzu ciąży na 22 tydzień masa wychodzi w granicach 377 do ponad 500 (95 centyl) więc nie ma się czym przejmować :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...