Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Pasikonik to uważaj na siebie, będzie dobrze! Tak, w Pro-familii porody bedą na NFZ, a Ty na kiedy masz termin? Ja to dopiero koniec października. Jestem tego samego zdania co Agatka, że w tym okresie personel bedzie dawal z siebie 200% , aby wyrobić sobie renomę i mam nadzieję, że nie popadną tak szybko w rutynę jak Medeor. Koniecznie musimy zorganizować spotkanie któregoś dnia mamusiek z Łodzi :) jeśli masz ochotę i jeśli możesz dołącz do nas na zajęcia Aqua mama na Fali. We wtorki i czwartki rano.
Dziewczyny nareszcie wybrałam imię dla dzidziola , olśnienie! Będzie Noel :) Podoba Wam się?

http://www.suwaczki.com/tickers/7u229jcgxa2l6kfr.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, taka moja rada, jeśli możecie kogoś zabrać ze sobą na badanie z glukozą to zabierzcie. W piątek miałam badanie po którym niestety zasłabłam. Oblał mnie pot i zaczęło mi się robić ciemno przed oczami. Dobrze że pojechałam z chłopakiem i szybko powiadomił pielęgniarki bo ledwo powlokłam nogami na kozetkę... Glukozę piłam z cytryną. Krew miałam pobieraną na starcie, po 60 i 120 minutach. Smak glukozy z cytryną nie jest najgorszy :)

Odnośnik do komentarza

Isabella33- termin mam na 20 pażdziernika.. więc duża szansa ze się uda z tą ProFamilią :) Ogólnie to ja jeszcze pracuję :) i pracować zamierzam- poza tym dwójka dzieci - 8 i 5 l, więc ciężko znależć czas na wyjscie gdziekolwiek... Ale jakbyscie miały się spotkać gdzies na kawie albo lodach to juz mi moze się bardziej uda.
Co do testu obciążenia glukozą to szczęśliwie mam to za sobą, ale pamiętam jak mało nie zemdlałam również w drugiej ciąży... także też polecam zabranie kogoś ze sobą...

Odnośnik do komentarza

Cześć Mamuśki! W końcu postanowiłam się przywitać. Magiczne dwie kreseczki zobaczyłam 14 lutego i w zasadzie od tego dnia jestem z Wami codziennie. Zaglądam tu w każdej wolnej chwili - uzależnienie ;) To moja pierwsza ciąża, w pierwszym trymestrze nudności, senność i ogólne zmęczenie ale już jest lepiej. Antosia czuję mniej więcej od 18 tyg. ale cały czas są to delikatne ruchy, chociaż czasami brzuszek delikatnie podskoczy :) Termin mam na 27 października. Test na glukozę miałam w 18 tyg z powodu podwyższonej glukozy na czczo ale wyszła ok, pewnie niedługo znowu będę musiała ją powtórzyć. Dodawałam cytrynę i nie było tak źle. Chyba nie ma ona zbytnio wpływu na wynik bo moja gin. mówiła, żeby sobie wcisnąć.

http://s7.suwaczek.com/201510277445.png

Odnośnik do komentarza

Ja czasami dwie godziny nie czuje Malej i juz fisiuje a dwa dni to bym na nogi wszystko i wszystkich postawila by tylko sprawdzic. Zwlaszcza, ze w 25 tyg to przez caly dzien jakies ruchy juz powinny sie pojawiac, wiadomo ze nie zawsze beda tak intensywne zawsze bo to zalezy jak sie dziecie ulozy. Ja mimo nadprogramowego tluszczyku rozpoznaje nawet niewielkie smyranie jak sie ulozy jakos niesfornie.
Jutro rano czeka mnie glukoza, nie biore cytryny, moze damy rade.

Odnośnik do komentarza

ktg spokojnie robią :) w szpitalu miałam chyba z nagorliwości z 8 x dziennie :(

ja bym zjadła coś obłędnie słodkiego i poleżała na wznak- jak się moja nie rusza 3 godziny to ja sie martwię ze długo... ale mi wystarczy czasem rozkołysać ją brzuszkiem i czuję jak zmienia pozycję, więc mam kontakt cały czas. Ja bym podjechała na izbę przyjęć- przynajmniej zobaczysz malucha!

Odnośnik do komentarza

Witam drogie mamuski ;) jeju dwa tygodnie mnie nie bylo a tu ponad 80 stron szok ! :) u mnie po badaniu polowkowym ale dalej lekarz nie wie czy dziewczyna czy chlopak bo dwie kropeczki widac wiec to albo jajeczka albo cipeczka :p ja czuje sie rewelacyjnie , mala przez caly dzien jest aktywna jak tylko mnie budzi otwieram oczy z usmiechem , moj w nocy czesto sie budzi bo kruszynka tak mocno potrafi kopnac ;) 25 tc za mna wiec jeszcze troche i mala bedzie z nami. A ja od tygodnia jestem w Poznaniu bo moj jutro ma operacje w Klinice Twarzowo - Szczekowej i to z
rana i strasznie sie o niego martwie . Od 7 rano bede juz z nim bo nie wyrobie w domku. ;/ a jesli chodzi o szkole rodzenia to zaczynam za dwa tygodnie bo miejsc brakuje w naszej miejscowości. ..

Odnośnik do komentarza

Ostatnio jak byłam w szpitalu bo miałam wysokie ciśnienie i tętno 110 to czekałam na izbie polozniczej prawie 3 h aż ktoś raczy zejść :/ a jak mnie tam wg potraktowano to nie wspomnę . Powiedzieli ze nie mają czasu na głupoty ....

Odnośnik do komentarza

Co do ruchów ja malucha słabiej czułam przez jeden dzień. Jeśli ponad jeden dzień się nie czuje ruchów powinno się zgłosić na IP. Nje zaszkodzi a chociaż bedziesz spokojniejsza :)
Ja zaczynam szkołę rodzenia we wtorek i będziemy chodzić z mężem :)
Nasz maluch dzisiaj bardzo się wierci i kopie, ale jeszcze nie budzi mnie w nocy, może śpi razem ze mną :)
nawet tatuś dostal dzisiaj kilka razy bo buźce :)

Trzymam kciuki za Wasze brzuszki-maluszki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchyskjoy7fhx0es.png

Odnośnik do komentarza

izabela33
Pasikonik to uważaj na siebie, będzie dobrze! Tak, w Pro-familii porody bedą na NFZ, a Ty na kiedy masz termin? Ja to dopiero koniec października. Jestem tego samego zdania co Agatka, że w tym okresie personel bedzie dawal z siebie 200% , aby wyrobić sobie renomę i mam nadzieję, że nie popadną tak szybko w rutynę jak Medeor. Koniecznie musimy zorganizować spotkanie któregoś dnia mamusiek z Łodzi :) jeśli masz ochotę i jeśli możesz dołącz do nas na zajęcia Aqua mama na Fali. We wtorki i czwartki rano.
Dziewczyny nareszcie wybrałam imię dla dzidziola , olśnienie! Będzie Noel :) Podoba Wam się?

To mój iwo juz nie taki dziwny :D fajne imię ale jak to zdrobnic?

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Bbbbb oni sa tam po to, zeby Ci pomoc, nikt Ci laski nie robi. Moja polozna ostatnio na szkole rodzenia tlukla nam to do glow, ze jestesmy ich klientami i mamy prawo do normalnego traktowania nas. Wiem, ze teoria teoria a zycie sobie ale nie zwlekaj, 2 dni to jednak dlugo.
Mamusie z Wroclawia a Wy jakie szpitale polecacie? Ja im blizej porodu tym wiekszy metlik w glowie mam w tym temacie:-/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...