Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

osłona, dokładnie nie wiem, ale ogólnie po 12 tygodniu już przez brzuch, a dopochwowo to chyba na genetyczne usg za małe możliwości manewru...

Znalazłam tyle:
'Badanie wykonywane jest przy pomocy sondy brzusznej, choć czasem zalecane jest dodatkowe przezpochwowe'

Czyli w miarę potrzeb. :)

http://www.suwaczki.com/tickers/85993e3kclkyx2cl.png

Odnośnik do komentarza

Na biegunke wegiel i smecta. Robicie pazurki zelowe w 1 trym?? Mi lekarz zabronil a ja juz nie moge wytrzymac ze swoimi pazurami! I na dodatek ciagle boli mnie brzuch...tak jelitowo....;/ dziewczyny a jak wasze brzuszki?? Rosna??

Odnośnik do komentarza

Co do witamin to mój lekarz nie jest zwolennikiem, jeśli jest czas w pracy na podjadanie to zalecał owoce i warzywa. Jednak ze względu na moje pytanie o jakiś preparat jak i predyspozycje wskazał ew. femibion 1. Póki co jednak jeszcze nie łykam, zwłaszcza, że mimo braku apetytu owoce są "do przyjęcia". Chociaż dziś samopoczucie kiepskie, jakby na przeziębienie. Macie jakieś sprawdzone sposoby żeby się wzmocnić?

Odnośnik do komentarza
Gość osłona

Mój lekarz też przeciw witaminom,zaleca różnorodność w diecie, warzywa,owoce,mięso,za dużo preparatów witaminowych,to duża waga urodzeniowa( moja 1 ciąża po maternie faktycznie dała 4140 kg syna,), teraz biorę tylko duphaston i tardyferon z kwasem foliowym w 1.zresztą i to proponował odstawić,bo może mi to psuć samopoczucie i apetyt na zdrową żywność. a świeże warzywna u mięsko najlepsze ( dziś zjadłam 2 kawałki wątróbki,rosła mi w ustach)

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj pierwszy raz od niedzieli zjadłam przed chwilą kawaleczek indyka,jakoś poszło choć sama niewiem na co mam.ochotę,chyba na kiwi. Jednak muszę troszkę dać jelito.odpocząć od owoców przynajmniej dzisiaj.
A jutro jajeczko na kanapkę ale z majonezem...troszeczkę tylko.
Dzisiaj już padam,mało lezalam, mialam gościa, trochę czuje się zmeczona. Idę spać,do jutra,dobranoc

Odnośnik do komentarza

~lencia
Na biegunke wegiel i smecta. Robicie pazurki zelowe w 1 trym?? Mi lekarz zabronil a ja juz nie moge wytrzymac ze swoimi pazurami! I na dodatek ciagle boli mnie brzuch...tak jelitowo....;/ dziewczyny a jak wasze brzuszki?? Rosna??

Dlaczego zabronionil?
Nie rozumiem tego. Lampa nie ma kontaktu z niczym innym Niż dłonie i to na chwile a żele są nieszkodliwe. Nie siedzę w tym całymi dniami by być narażona na efekty uboczne. Nie przesadzajmy. Normalnie robiłam w poprzedniej ciąży do końca i włosy tez.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Pochodze z malego miasteczka i w poprzedniej ciazy slyszalam do zyczliwych kobiet, ze nie mozna farbowac wlosow bo dziecko urodzi sie rude i nie mozna podcinac wlosow bo dziecko bedzie mialo krotki rozum. Nie posluchalam rad tych bab i chodzilam normalnie do fryzjera.
Moje dziecko rozwija sie normalnie i ma ciemne wlosy

Odnośnik do komentarza

Cześć
Bejbik,tak biegunka sama przyszła i sama poszła,uff.
Dzisiaj czuje się bardzo poddenrrwowana,nic nie czuje żadnych oznak ciążowych,pewnie powinnam się cieszyć że nic mi nie dokucza ale to jednak takie dziwne,pustkę czuje. Do tego zła wiadomość z rana,zmarła moja babcia. Ten wszedobylski stres, dzisiaj na trochę zmykam. Spokojnego dnia kochane,i miłego weekendu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...