Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Paulina__00

Różowy śluz przed miesiączką

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny cykle mam 31-32 dniowe dziś mam 28 dzień cyklu i zauważyłam u siebie różowy śluz, nie boli mnie brzuch nic sie nie dzieje tylko ten śluz w środku jest. Owulacje miałam 14 dnia cyklu bo byłam na monitoringu u ginekologa w te dni staraliśmy sie z mężem pare razy bo chcemy dzidziusia. Od 22 dnia cyklu do 26 miałam momentami delikatne bóle okresowe. Jak myślicie czy to może być ciąża czy rozwijający sie okres ? Dodaje zdjęcie jak to wyglada jestem ciekawa czy któraś z was tak miała

monthly_2019_11/rozowy-sluz-przed-miesiaczka_80677.jpg

monthly_2019_11/rozowy-sluz-przed-miesiaczka_80678.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć! 🙂
Wiem, że odkopuję stary temat, ale mogłabyś napisać jak to się rozwinęło? Okazało się że to ciąża? Z góry wielkie dzięki za odpowiedź 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Niewiadoma

U mnie tak było i okazało się że to ciąża. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość Mima
W dniu 12/6/2020 o 7:59 PM, Hank napisał:

Cześć! 🙂
Wiem, że odkopuję stary temat, ale mogłabyś napisać jak to się rozwinęło? Okazało się że to ciąża? Z góry wielkie dzięki za odpowiedź 🙂

Tez jestem ciekawa bo mam identycznie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh

W dwóch ciazach nie miałam plamienia natomiast w 3 ciąży już tak. I to właśnie przed miesiączka która oczywiście się nie pojawiła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość

Oj, też jestem ciekawa. Też tak mam. Dokładnie tydzień temu, z moim spróbowaliśmy i dziś zauważyłam takie blado różowe plamy trochę z brązem. Nic mnie nie boli. Tylko jakieś 4 dni temu piersi i przestały. Aż nie wiem co myśleć, zwykle boli mnie w krzyżu a jak nie boli, to po pierwszym wydaleniu krwi boli i mam uderzenia gorąca, dziś nic. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...