Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Paula jeszcze raz powodzenia, podziwiam Cię za opanowanie, ja bym już chyba nie była w stanie pracować firanki :-)
Mnie dzisiaj bardzo boli kręgosłup, wczoraj trochę się przeciążyłam, dzisiaj byłam na badaniach, potem na zakupach spożywczych, nic nie dźwigałam, ale dużo stałam, potem w kuchni się nastałam i teraz nie mogę się ruszyć, leżę, wstaję co jakiś czas na siku i dosłownie nie mogę się podnieść, to dla mnie najgorsze, ten ból kręgosłupa, no szlag mnie trafi chyba.
Odebrałam rano wynik tego wymazu, na szczęście ujemny, po południu mama mi odebrała wynik z porannych badań, wszystko ok :-) w ogóle w tej ciąży mam idealne wyniki zarówno morfologii, moczu, cukru itd. W poprzedniej ciąży miałam anemię, cukrzycę i walczyłam z bakteriami w moczu, paciorkowce też miałam, a teraz wszystko książkowe, prawidłowo, oby poród też był książkowy :-) Ale to prawda że każda ciąża jest inna, u mnie obie ciąże różnią się wszystkim poza niewydolnością szyjki.

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwtv73ojghzm7x.png

Odnośnik do komentarza

Coś mnie podkusiło, chciałam sprawdzić czy mam mleko, trochę ponaciskałam i zaczęło mi lecieć mleko białe i to tak że pożałowałam tego wyciskania, teraz mnie cycki kłują tak jakby się naprodukowało, ale jestem głupia, teraz boli mnie brzuch jak na okres, a lekarka mi mówiła żeby nie ruszać piersi bo można wywołać skurcze, mam nadzieję że mi przejdzie i kłucie w cyckach i stawianie macicy i już cycków nie ruszam, chyba że będę chciała rozkręcić poród albo w trakcie przyspieszyć akcję porodową.

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwtv73ojghzm7x.png

Odnośnik do komentarza

Nati no wyjęłaś pytanie mi z ust! 3 dzień zauważam coraz większą ilość jakichś uplawow żółtych. I nie wiem czy to zle? Nic mnie nie swędzi, nic nie śmierdzi.

Luizjana nie jesteś głupia tylko ciekawa :) No , ale tak można sprowokować do porodu.

Paula trzymam kciuki za was i ja! Za całą trójkę, abyś była silna, maluszek zdrowy a mąż odważny :D

Odnośnik do komentarza

Paula mi też w pierwszej ciąży poród zaczął się od sączących się wód i potwierdzam, że w takiej sytuacji nie ma się co spieszyć z wyjazdem do szpitala. Ale ja nie miałam skurczów, ani żadnych innych objawów porodu.

Trzymam kciuki i z niecierpliwością czekam na dalsze informacje :) Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Paula trzymam kciuki za szczesliwe i sprawne dozwiazanie:)

Nati86 i Izabela123 no ja mam to samo... tzn upławy mleczne czy żółtawe :( nie wiem czy to normalne?

Poza tym coraz bardziej boli mnie w spojeniu.. ciagnie w pachwinach, jeszcze tak nie miałam.. dzwoniłam do położnej kazała wziąć magnez, no spe i lezec.. ehh jeszcze tak mnie nie bolało:(

Odnośnik do komentarza

No i wreszcie pogadaliśmy :-) no i wyszło na to że było mu tak głupio przez swoje zachowanie że nawet nie wiedział jak ma ze mną porozmawiać i dlatego zaczął udawać że wszystko ok. Znowu musiałam ja zacząć ale przynajmniej mi ułożyło. Nie lubię udawać i zamiatac problemu pod dywan.

Dag86 nie mogę coś odpisać z tel na priv a laptop coś mi się wiesza i wyłącza co chwilę nie wiem co mu się dzieje. Moja lekarka powiedziała że jak coś się zacznie to mam jechać od razu na lwowska. Narazie nie mam skierowana ale jak wytrzymam do środy to pewnie mi wypisze. Drugi szpital jaki ona poleca to na szopena także zdałam się na nią i się już nad tym nie zastanawiam. A ty gdzie będziesz rodzic?

http://s8.suwaczek.com/201509291578.png

Odnośnik do komentarza

Jaki jest profil forumowy na fb? Też mam takie uplawy ale już od dłuższego czasu więc zdarzylam się przyzwyczaić. Nas jeszcze czeka mini remont bo musimy jeden pokój przedIelic na dwa i czekamy na okna.Ale jakoś mnie to już nie stresuje bo w razie czego te parę dni córci łóżeczko dam do salonu. Mam 16kg na plusie i myślę że przez te 4 tygodnie dobije pod 20 :( a przed ciążą wazylam ok.50kg. Taki widać mój los :) mam nadzieję że stracę szybko

Odnośnik do komentarza

Wlasnie ja mialam takie uplawy do 32-33 tc. Normalnie czasami mialam wrazenie jakbym popuszczala. Bez wkladki ani rusz. A potem jakos to ustalo. Zauwazylam za to juz ze 3 razy taka ciagnaca sie galaretke. Wlasnie od momentu kiedy te wodniste ustaly. Zastanawialam sie czy to moze fragmenty czopa, ale z tego co dziewczyny opisywaly swoje "doswiadczenia" to wydaje mi sie, ze to nie to.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

Sluchajcie dziewczyny ja od dzisiaj mam juz odstawic luteine i mam cale opakowanie 100mg 30tabletek czy ktoras z Was nie potrzebuje?
A po wizycie ok. wyniki mam b.dobre wagowo tak jak myslalam 1kg do przodu hehe a szyjka 2tyg temu miala 2cm a teraz 1,9cm wiec jest dobrze;) ale dalej mam lezec jak najwiecej i przyjmowac wiecej nospy...maly bardzo uciska mi juz na pochwe i dzis gin przy badaniu wyczula glowke hehe;p chce juz pewnie do Nas;p no i teraz juz mogla wsadzic caly palec a ostatnio tylko opuszek..
Po wizycie jestem spokojniejsza bo uslyszalam ze prawdopodobnie donosze ciaze;) Wozek juz mamy;) jest swietny zaraz moze uda mi sie wstawic zdjecie;)

Odnośnik do komentarza

Paula kciuki zaciśnięte! :)
Co do upławów mlecznych to potwierdzam też mam i są normalne a potem też mam taką galaretkę. Za pierwszym razem aż się tego przestraszyłam bo myślałam że to wody siknęły :P
A ja tu przyszłam się pochwalić rozłożonym łóżeczkiem :) nie uwierzycie ale pomagała mi przy tym teściowa! Tak, bez wymądrzania i pouczania! :o jestem pod wrażeniem i od razu przyjemniej się mieszka obok niej. Co prawda pomnika jej jeszcze nie postawię ale jest progres (albo dobrze udaje ale jeżeli tak to prędzej czy później pęknie). Cieszę się ale nie przestaję obserwować bo już wiem do czego jest zdolna. Trudno odbudować zaufanie.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...