Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

OczekującaOL
Witam wszystkie mamuśki :)
Jesteśmy z Olsztyna i mamy termin na 26 października. Zapisałam się do was już bardzo dawno ale jakoś tak wyszło ze nie miałam okazji pisać, ale postanowiłam to zmienić :) U nas będzie chłopak :) dzisiaj byliśmy na usg 30tyg i wszystko pięknie widzieliśmy :) nasz chłop waży 1200 kg i wszystko jest super. W Olsztynie planujemy rodzić u Malarkiewicza nie wiem czy jest ktoś może jeszcze z Olsztyna. Mam nadzieje ze uda mi sie nadrobić jak najwięcej wątków jakie poruszałyście , aby byc w temacie :)

Witaj ;) ja mam termin na 25 października, ciekawe która szybciej się rozpakuje :p w Olsztynie studiowalam 5 lat, mieszkałam tam przez rok i tam też rodziłam moje bliźniaki ale w Wojewódzkim :) nie narzekam na opiekę ani przed ani po porodzie :)

Odnośnik do komentarza

nati86
cześć dziewczyny, ja dzisiaj cały dzień przeżywam, nie wiem co robić. Mały zawsze jak szłam spać się ruszał,albo nad ranem około 4 a wczoraj wieczorem nic na ranem też nic, po śniadaniu wydawało mi się, że się ruszył ale nie jestem pewna czy to nie był efekt trawienia przez mój brzuszek... Masakra wystraszona jestem na maksa, nie wiem co robić ;(

Mi lekarz poradził w takiej sytuacji zjeść coś, położyć się na lewym boku, wyciszyć i wyczekiwać ruchów.

http://fajnamama.pl/suwaczki/7dr3e5c.png

Odnośnik do komentarza

OczekującaOL
Fabianka w Wojewódzkim jest za dużo osób na jednej sali bo nawet po 5 podobno.
A jakie macie imiona dziewczyny bo my w dalszym ciągu sie nie możemy zdecydować !

Ja rodziłam cztery lata temu wiec to już trochę dawno ;) przed porodem i po leżałam tylko z jedną współlokatorką wiec chyba sporo się pozmieniało. Dopytam koleżankę z Olsztyna, może ona zna jakieś opinie o szpitalu w którym chcesz rodzic:)

Odnośnik do komentarza

Fobianka ja myślę, że najładniej Ci w tej środkowej z kokardką pod biustem i rękawkiem. Ta pierwsza też bardzo ładna, ale wydaje mi się, że trochę za bardzo opięta na brzuszku. Ta środkowa fajna.
Ja dzisiaj się wybrałam po jakieś biustonosze, bo mi się "pokończyły" . Upolowałam 3 naprawdę ładne, jeszcze nie dla karmiących, ale leżą jak ulał. I pierwszy raz w życiu kupiłam sobie rozmiar miseczki D :D
Zrobiłam też zamówienie z gemini i brakowało mi za 100zł żeby mieć dostawę za darmo, już miałam brać dodatkowe pampery, bo to zawsze się zużyje, ale później wpadł mi w oko termometr bezdotykowy i się szarpnęłam na niego , a co. Stosuje może któraś z Was? Wzięłam ten , mam nadzieję, że będzie się dobrze sprawował, ale oby jak najrzadziej.

http://www.suwaczki.com/tickers/7u229jcgxa2l6kfr.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ania777
Co do zgagi to ja zaś natknęłam się na opinię, że Alugastrin czy Alusal nie są polecane, bo zawierają związki glinu a glin spowalnia rozwój płodu.
Preparaty te nie powinny być stosowane długotrwale ani w dużych dawkach, tylko doraźnie, w razie naprawdę dużej konieczności.

Bezpieczny i polecany jest za to na pewno Rennnie. Nawet w ulotce jest zaznaczone, że można w ciąży.

"Wszystkie produkty Rennie mogą być stosowane w okresie ciąży, jeśli są przyjmowane zgodnie z zaleceniami i unika się długotrwałego przyjmowania dużych dawek. Jeśli lekarz nie zaleci inaczej stosuje się 1-2 tabletki jednorazowo. Nie należy przyjmować więcej niż 11 tabletek na dobę. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z treścią ulotki lub skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą."
http://www.rennie.pl/pl/wszystko-o-rennnie.php#IsRennieSafe

Ja o alugastrin pytałam gina i powiedział, że jak najbardziej. Młoda rośnie ładnie i zdrowo, więc nie wiem czy faktycznie szkodzi. Oczywiście to nie jest tak, że ja pół butelki naraz łykam. Ściągam tylko łyczek jak pali, a jak nie ma powodu to nie biorę. Także kto co woli. Renni nigdy nie brałam, ale może też skuteczne :)

U kogo teraz pada, bo chętnie przygarnę deszcz, albo nawet burzę (byle mokrą, bo wczoraj cały wieczór miałam burze, ale suchą. I na co mi taka?)

Odnośnik do komentarza

Fobianka nr 1 do bani! ma kieszenie chyba? i się rozchodzą i nie nie nie! ;)
nr 2 ładna, ale jak zobaczyłam nr 3 to nr 2 juz nie jest ładna:) Wybieram 3. :) Ta kokardka jest prze fajna, i wydaje mi się, iż ta będzie najlepsza. Jeżeli wolisz nr 2 to też jest ładnie, tylko nie nr 1 :D

Odnośnik do komentarza

Fobianka
Hej dziewczyny, trochę się postów nazbierało a ja dziś cały dzień spędziłam na szukaniu kiecki... nadrobie jak bede miala normalny zasieg.. jestem wykończona, siedzę właśnie w pociągu, pot leje mi się po tyłku a do domu jeszcze ponad godzina jazdy.. nie mam siły juz myśleć i wybierać wiec proszę Was o poradę. Wiem, męczę Wam tylek z ta kiecka ale jedynie Wy obiektywnie powiecie mi czy wyglądam w miarę dobrze.. odłożone mam trzy sukienki i musze do jutra zdecydować która kupuje. Bęben juz mam ogromny, każdy mi mówi ze wyglądam jakbym za chwile miała rodzic wiec tym bardziej nie mogę się zdecydować..

Fobianka gdzie te kiecki kupujesz bo ja mam 14 wrzesnia wesele :) ja bym jeden albo trzy brała :) choć na ten upał to trzy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxm8wxbokdg.png[/url]
http://www.suwaczki.com/tickers/eoc9299o9rzqtl1m.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny,
Jeśli chodzi o dentystę to ja byłam około 20 tyg chyba i było wszystko ok tylko ze mi dziąsła strasznie krwawiły nie byłam w stanie nawet szczoteczką dotknąć ;/ dentysta mi tylko powiedziałam żebym jeszcze wróciła po 30 tyg zeby mi wpisała adnotacje ze wszystko ok bo jak bym chciała znieczulenie to będą chcieli info od dentysty podobno ale ile w tym prawdy to nie wiem .
Co do zgagi to ja jem Rennie - moj lekarz powiedział ze jest ok i można. Ja osobiście staram sie brać juz jak mam naprawdę kryzys, ale pomaga szybko.
nati86 dzisiaj na badaniach lekarz chciał żeby moj mały zmienił pozycje kazał mi zjeść czekoladę popić colą i chodzić mały automatycznie zaczął sie ruszać :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3gzu3guoixoe4.png

Odnośnik do komentarza

Wszystkiego najlepszego Mleczyku! ;* jesteśmy z Tobą całym serduchem!
Fobianka albo B ale raczej C. Bo w A zupełnie niekorzystnie...
A i Kaszka potwierdzam ucisk działa z tym że ja swoją ściskałam nieświadomie leżąc na boku i od razu dostawała szału ;) Bujanie brzuchem też pomaga.
Julka nie świruj już tylko idź się zbadaj i daj znać bo mimo wszystko kobitki się o ciebie martwią.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki za życzenia :)
Zrobiłam leczo i ciasto z jabłkami. Miałam świętować z mężem, to go gdzieś nad może z rozładunkiem wysłali i bedzie w piątek w nocy, a jak nie to pewnie dopiero po weekendzie, bo zakazy w weekend :(
Idę sama zjeść i może jakąś komedię włączę, chociaż nie lubie.
Fobianka na pewno nie 1, bardziej 3 niż 2.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...