Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki dziewczyny za odpowiedz :*
Ja tez zawsze mialam napisane plyn w normie.
A teraz 85mm czyli 8,5cm norma jak przeczytalam to 5-20cm.
Dr powiedzial, ze jest ich poprostu malo i ze mala juz raczej sie nie przekreci bo nie ma w czym za bardzo i czy ruchy czuje. Wiecie niby ok ale glowka juz pracuje. I faktycznie ja slabsze ruchy czuje Lilka mala,
No i oczywiscie zaczelam czytac i.czytac.
Wmuszam w siebie litry wody.
W sb mam wizyte u moje Pani doktor i wiem ze bedzie dobrze, ale wiecie jak to jest tu cos innego, bakterie w posiewie moczu,cukrzyca i glowka zaczyna pracowac ehh.
No a te upaly to.porazka dzis o 7 poszlam.z dziecmi na spacer i.do.sklepu a i.tak.pot po.tylku.
Na obiad zrobilam.krupnik bo.szybko. no i.glownie dla dzieci.gotuje bo ja nic bym najchetniej nie jadla, moze schudne :D

Daga pomysl, ze rodzac naturalnie lepiej miec mniejsze dziecko :D a Twoja Maja śliczna.

Kasia duzy ten Twoj maluszek, a ta pacjetnka sorry nie jest sama niech sie przykryje jak.jej zimno.
A nic nie mowia o wypuszczeniu Was do domku?

http://www.suwaczki.com/tickers/5djyugpjir57gby3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/190f97313d.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :)
Odnośnie kolejek. Byłam dzisiaj w Biedronce bo któraś z Was tak mnie skusiła tym kocykiem z Disneya no i o dziwo Pan przede mną zobaczył ze stoję z z brzuszkiem to mnie przepuścił, na dodatek na kasie siedziała jego znajoma i poprosił żeby od razu mnie obsłużyła( dodam ze było z 5 osób przed nim ) oczywiście bez krzywych spojrzeń się nie obyło ale ludzie mnie przepuścili. Szczerze byłam mu bardzo wdzięczna bo dzisiaj na prawdę jest ciężka pogoda.

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vvfxm2zja27kw.png

Odnośnik do komentarza

sheViolet
Ja kupuje i plyn do kapieli i szampon. Na SR mowili, ze jak dziecko ma malo wloskow to sam plyn, ale jak jest kudlate (a moja ponoc juz jest) to warto szampon dolaczyc, bo w tych plynach sa natluszczacze i potem to na wlosach zostaje i brzydko pachnie

Ja mam 2w1 Oilatum i Oilan, zostało mi jak sam w ciąży przez chwilę musiałam używać. Z drugiej strony jak włosy po mnie to będzie jak piszesz (a tego byśmy chcieli) to szybko po szampon będziemy biec.

Odnośnie prasowania to polecam wstać rano i zacząć ja wczoraj do21 czekałam i się nie schłodziło , ale już skończone. Jeszcze jakieś 2 pralki do uprania ale teraz nagroda Basen

Odnośnik do komentarza

Problem sam się rozwiązał bo pani dziś po 15 wychodzi do domu,i wtedy otworzę balkon i...już na samą myśl japa mi się cieszy w końcu trochę powietrza.No i mąż obiecał pod wieczór jakiś wiatrak załatwić. Co chodzi o wyjście do domu to rozmawiałam z moim lekarzem,który jest jednocześnie ordynatorem u nas na ginekologii i powiedział że jak się bardzo uprę to na własną odpowiedzialność mogę wyjść, ale bezpieczniej jest tu bo gdyby odpukać coś zaczęło się dziać to jestem na miejscu.No a rozwarcie jest,główka nisko i te skurcze...więc boję się, poza tym wiem że w domu nie da się przy dzieciach leżeć choćbym bardzo chciała to wiem że przy moich łobuziakach to nierealne.Teraz mąż jak idzie do pracy to zawozi ich na wieś do dziadków,a gdybym wróciła do domu to już nikt by mi nie pomógł, bo uznali by że skoro mnie puścili to jest ok.Dlatego nie wiem co zrobić.Leżenie tutaj też nie należy do przyjemności.Ręce od wenflonów już mam tak pokiereszowane,żyły słabe, pękają,już nie ma gdzie kłuć

http://fajnamama.pl/suwaczki/hwkp64z.png

Odnośnik do komentarza

Jestem dziewczyny.
Dagamoja mała jednak waży 1200kg a nie jak te patałachy w szpitalu w Wejcherowie ją zmierzyli. Jest absolutnie zdrowa,nie ma wodogowia i innych wad wrodzonych, choć ułożoną już główką w dół, jutro mam opowiedzieć gin o tej wizycie. Ale ten Dr się zdziwił że ktoś po usg mi powiedział ze będę rodzić. Ah ma taką buźkę podobną do tatusia :) moja kruszyna. I termin niezmiennie 26.10 :)
Zdjęć nie mam dobrych bo on należy do lekarzy typu House, ma być dokładne badanie a nie fotki na pamiątkę, to nie ważne w sumie ważne że jest ok :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxm8wxbokdg.png[/url]
http://www.suwaczki.com/tickers/eoc9299o9rzqtl1m.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Hej przyszle mamusie;) czytam Was juz jakis czas i chcialabym dolaczyc by razem z Wami wyczekiwac nasze malenstwa.;) bylam zalogowana na innym forum ,ale tam dziewczyny nie odzywaly sie tak czesto. Mam termin z usg na 31.10 ostatni dzien miesiaca;p nosze pod sercem synka Maksymiliana ktory daje sie we znaki plywa, przeciaga sie a dzis nawet poczulam pod palcami dloni jego mala stopke hehe niesamowite uczucie..moj maz sie smieje ze to pewnie dziwne uczucie a ja jestem do tego juz tak przyzwyczajona jakbym tak miala od zawsze;) mam pytanko czy ktoras z Was tez ma przepukline pachwinowa? Albo ktos z bliskiego otoczenia? Pozdrowionka i kubelek zimnej wody dla kazdej na orzezwienie;)

Odnośnik do komentarza

Madzik, koszula wg mnie jak najbardziej ok.

Kasiek, nawet się nie zastanawiaj tylko zostawaj w szpitalu bo w domu nie ma mowy żebyś polezala. Już tak niewiele zostało. Trzymaj się!

Kasia, witaj! Niestety nie pomogę Ci w temacie przepukliny ale może któraś z dziewczyn coś podpowie.

Karola, to świetna wiadomość i ulga, że z dzidzia wszystko dobrze.

Ja do mycia kupiłam na Gemini płyn do mycia z Oilatum i żel do mycia głowy i ciała też z Oilatum.

Odnośnik do komentarza

Karola22, to pewnie obie będziemy mieć kruszynki. Ale najważniejsze że nasze dzieciątka zdrowe są. Ja mam 13 sierpnia następną wizytę i mojego ginekologa. Zobaczymy jak u niego wyjdą wszystkie pomiary.

Witaj Kasiaaa7989. Nie znam nikogo z taką przepukliną. A czy masz z nią problemy?

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Kasia tez jestem zdania, ze lepiej abys zostala w szpitalu.

Wlasnie wracam od lekarza, dalam rade w miejskim, siadlam przy oknie i przyjemnie nawet wieje :) zaskoczona bylam bo lekarz wyznaczyl wizyte za 4 tyg a nie za 3 tak jak zawsze. Powiedzial, ze skoro dobrze sie czuje, wyniki mam dobre, nie puchnie, nie dzieje sie nic zlego to nie ma potrzeby spotykac sie szybciej. Zapytalam go o wyjazd, dal zielone swiatlo ale uprzedzil, zebym uwazala bardzo na slonce i na zimna wode. Takze nie marudze juz tylko wplacam dzis zaliczke za nocleg i ostatni tydzien sierpnia bede sie pluskac w morzu :)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

Aska super ze dalas rade miejskim. A mialam wlasnie CIe wywolywac do odpowiedzi :)

Daga sliczna ta Twoja kruszynka. :)

Kasiaaa7989 niestety tez nie wiele wiem o tej przepuklinie, ale witamy wsrod nas :)

A ja kupilam na gemini cos takiego LINOMAG, ŻEL DO MYCIA CIAŁA I GŁOWY, OD URODZENIA,

pojadlam pomidorowki i teraz leze plackiem, wlasnie wybralam jeden zestaw poscieli z ochraniaczem dla dzidziusia bo bratowa upierala sie ze mam cos wybrac :D
podoba sie wam ?? wzor nr. 2 ale musze sie wstrzymac bo maja urlop :) dodam ze przesylka darmowa posciel

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Co do przepukliny to mam pachwinowa jeszcze przed ciaza wykryta. Bylam juz umowiona na wyciecie we wrzesniu,ale ciaza to zmienila i wstepnie jestem umowiona na 11marca na zabieg...nie przeszkadza w niczym czasami czuc tylko takie uwypuklenie ,moja przepuklina jest ruchoma a to znaczy,ze nie jest tak pilna do usuniecia najgorzej jakby uwiezla wtedy konieczny bylby zabieg i to jak najpredzej...chirurg wypisal mi zaswiadczenie dla mojej gin.ze nie ma zadnych przeciwskazan do cc..moja gin z doswiadczenia tez mowi ze to nie jest konieczne ze trzeba ja tylko obserwowac..niby fajnie bo ja jednak wolalabym urodzic sn,ale tyle sie naczytalam i znajome mi mowia,ze w takim przypadku lepiej cesarka;\ i jestem w kropce ..to 28tydz niby mam jeszcze czas na myslenhe no,ale juz mi to zaprzata glowe..jeszcze moj maz mi mowi ze lepiej cesarka bo sie o nas boi ,ze sie cos stanie...do tego dochodzi moja wada wzroku ktora teraz wiem ze nie jest problemem..Najwazniejsze przebadanie dna oka a na takie badanie ide tak w 32tyg ciazy to zobaczymy.. A co by tego bylo malo to mam cukrzyce ciazowa na czczo 92mg a reszta po 1h i 2h normalnie...moja gin mowi ze gdybym kilka mscy temu byla w ciazy to cukrzycy bym nie miala bo jakies normy sie zmienily i ja juz sie zaliczam do slodkich mam;) no i zapomnialam dodac,ze z szyjka mialam problemy od 20tyg.byla miekka i miala jakies 2.8cm odrazu dostalam zwolnienie i nakaz lezenia nospa,magnez,luteina aletak od 3tyg juz sie wszystko unormowalo szyjka sie wydluzyla i jest bardziej zwarta moge juz chodzic i macica mi sie nie stawia tak jak wczesniej;) Ogolem to czuje sie znakomicie zadnych boli normalnie funkcjonuje gdyby nie ruchy i niekiedy szybsze uczucie zmeczenia to tak jakbym nie byla w ciazy..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...