Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Oj stopy.... bolą jak cholera w sumie całe nogi ale podejrzewam że to dlatego że całą noc mnie skurcze męczyły(w nodze...)

staram się nie narzekać na upały poprostu się nie wychylam spoza zasięgu wiatraka... tylko że jak już się wychyle to czuje miliony igieł na całym ciele... troche mi to wygląda na uczulenie na słońce ale nigdy nie miałam nic takiego może któraś z was ma podobnie? wizyte mam dopiero 18 a nie chce panikować i dzwonić znowu do gina ...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3j6yx7bf5d25v.png

http://www.suwaczki.com/tickers/relge6ydhh1z4tu5.png

Odnośnik do komentarza

Mnie wczoraj moja polozna rozwalila na lopatki:-( pierwszy raz od 3 tygodni wybralam sie na SR, wczesniej nie moglam bo z ta moja szyjka i pessarem bylo troche zamieszania. Zajecia mialy byc wazne bo z karmienia piersia. Bardzo mi zalezalo, zeby na nich byc. Szlam tam prawie pol godziny w tym sloncu, potem czekalam pod sala nastepne pol ale nikogo nie bylo wiec sie zabralam i wrocilam do domu zla jak osa. Dzwonilam do niej wczesniej i upewnialam sie czy sa te zajecia i gdzie. Dzisiaj oddzwonila z pretensja, ze mnie nie bylo! Powiedzialam grzecznie, ze wskazala mi zly adres a tak poza tym lekarz zalecil mi bardzo oszczedny tryb zycia i chyba nie dam rady dalej chodzic na SR, bo po wczorajszej eskapadzie brzuch mi twardnial wieczorem i ledwo zylam. Uslyszalam, ze przesadzam bo pessar nie przeszkadza w spacerach i w prowadzeniu normalnego trybu zycia:-/ teraz siedze i sie zastanawiam czy faktycznie ja sie nad soba rozczulam czy ona jest jakas dziwna...

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)
upały dają nam się we znaki ale kiedy ma być ciepło jak nie w lato ;)
Cieszę że wszystkie jesteśmy w dwupaku, Kasia trzymaj się w tym szpitalu i nie wychodź w domu przy dwóch szkrabach nie da rady odpoczywać a tym bardziej prowadzić oszczędny tryb życia dużo zdrówka dla Ciebie i dzidzi.
Śliczne macie brzuszki, a u mnie + 10 kg na plusie od początku, synek nadal jest synkiem i ostatnio na usg widzieliśmy jego buźkę bo gin był na tyle miły że pokazał nam dzidzie w 3D chyba dlatego że była z nami córcia i nawet zrobił dla niej zdjęcie. Młody oczywiście podobny jest do tatusia dobrze że chłopiec nie musi być ładny ;)
Uzupełniam powoli wyprawkę i dla zainteresowanych to w tesco jest 50% na body i pajace.
Witam wszystkie nowe mamusie :)

Dziewczyny jak radzicie sobie z nerwami bo mi ostatnio jest bardzo ciężko szybko tracę równowagę i mam mało cierpliwości zwłaszcza do mojej rozbrykanej sześciolatki i ostatnio coraz częściej na nią krzyczę i mam ogromne wyrzuty. Daga a Ty jak sobie radzisz ze swoją sześciolatką? A tak w ogóle to niezła laseczka z Ciebie a dzidzia jest śliczna.

http://s6.suwaczek.com/201510101762.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pqegjmni5.png

Odnośnik do komentarza

zabawak mi wlasnie dzisiaj wyskoczyly na calych rekach takie plamki jakbym sie opalila w kropki a swedza nie milosiernie na dodatek na dekoldzie mam to samo i nie wiem czy ja to mam od slonca czy od oliwki bo jak sie wczoraj wysmarowalam tak myslalam ze mnie piorun jasny strzeli,
ostatnio niebylo w sklepie oliwki bambino co zwykle kupuje i wziela ta z nivea. I chyba na oliwke bym strzelala bo jak sie obmylam to przeszlo troche ale jak wychodze na dwor to znowu swedzi i nie wiem... juz zaczynam swirowac ze to moze ta cala cholestaza ciazowa.... co o tym myslicie??

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

No i my już po wizycie mały waży 1508g lekarz mówi, że to ok w normie, mam cukrzycę i boję się żeby dzidzia nie była za duża. Ułożony główką w dół ;). Ale okazało się, że mam zastój w nerkach zwłaszcza w prawej, anemii ciąg dalszy itd. ogólnie reklamóweczka tabletek doszła. Jak u Was wygląda bicie serduszka, bo mi nic nie powiedział czy ok FHR 154 pisze, zawsze mówił, że jest wszystko w porządku a dzisiaj milczał chciałam go o to dopytać, ale z powodu nerek wyleciało mi to z głowy no i zaczęłam się zastanawiać.
Przed wizytą pokłóciłam się z moim, aż mi ciśnienie się podniosło. Po oczywiście nawet nie zapytał czy wszystko ok, w ogóle o nic nie zapytał ;( nawet niczego nie chciał oglądać. Teraz tez wielce obrażony, a ja oczywiście beczę, wkurza mnie to wszystko... Jeszcze głupia kłótnia bo w większości o kasę, teraz jestem bezrobotna zasiłek skończył się w zeszłym miesiącu i wkurzam się bo wszystko jest mi teraz liczone(on daje kasę) ehh przepraszam, ale musiałam się komuś wygadać, nie wiem czy hormony tak działają. Strasznie mnie to wszystko drażni i jest mi przykro, że nic nie zapytał o wizytę, a wiedział, że się martwię bo miałam bóle po prawej stronie.

Odnośnik do komentarza

Ja się dziś pocę na potęgę, brałam prysznic już trzy razy.
Noc będzie ciężka, bo u nas ciężko wywietrzyć... Przeciąg się nie chce robić, a ściany i dach do późnej nocy oddają ciepło...

eewelinka

Co do kolejek. Jezeli chodzi o Rossmann to akcja wygląda tak, ze jezeli kasjerka jest pewna Twojej ciąży to Cie zawola. Czasem po prostu ludzie zaslaniaja i nie widac.

Byłam wczoraj w Rossmannie i stałam jako piąta, kasjerka na 100% widziała mój brzuszek, bo miałam dopasowaną bluzkę. Zerkała na mnie raz po raz, ale jakby bała się poprosić do kasy bez kolejki. Dzwoniła po koleżankę, żeby drugą kasę otworzyła, ale zanim ta się zjawiła to już byłam trzecia, a do otwartej kasy poleciała jak na zabicie jakaś starsza babka z pełnym koszem.

http://fajnamama.pl/suwaczki/7dr3e5c.png

Odnośnik do komentarza

Kasik_81
Młody oczywiście podobny jest do tatusia dobrze że chłopiec nie musi być ładny ;)

Dziewczyny jak radzicie sobie z nerwami bo mi ostatnio jest bardzo ciężko szybko tracę równowagę i mam mało cierpliwości zwłaszcza do mojej rozbrykanej sześciolatki i ostatnio coraz częściej na nią krzyczę i mam ogromne wyrzuty.

Kasik, popłakałam się ze śmiechu ;)

Mi też puszczają nerwy, nawet mniej w kontaktach z 3 letnią córką, a bardziej w stosunku do męża, mamy, itp. Nawet dzisiaj była afera o nic, a w sumie to ja nerwówkę wprowadziłam i potem głupio mi było...

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c15nmjagfd6bq.png

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9uay3luwocfhs.png

Odnośnik do komentarza

ania no mogla Cie zawolac. Jezeli chodzi o otwieranie następnej kasy to niestety czasem to schodzi, bo albo kasjerka jest na magazynie albo jakiś klient cos chce. A odejść nie można. Niestety w Ross nie jest tak ze tylko czekamy aż nas klient zaczepi. Chociaż tego nie widac tam jest bardzo duz pracy i procedur które trzeba przestrzegać. Obowiazkow więcej niż ludzi. Wiec ja bronie koleżanek z innych sklepow bo wiem jak tan jest ;)

Odnośnik do komentarza

zabawaak
magalena3 no właśnie ja też oliwką się smaruje tylko nie nivea a Johnson czy jak to tam się nazywa chciałam odstawić wszystkie smarowidła ale jak nie posmaruje to już wogóle nie można wytrybićtak swędzi...

ale rece i dekolt tez cie swedza?? bo ja jak sie niczym nie posmaruje to swedzial mnie tylko brzuch do tej pory :/

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Kasik_81
Cześć dziewczyny :)
upały dają nam się we znaki ale kiedy ma być ciepło jak nie w lato ;)
Cieszę że wszystkie jesteśmy w dwupaku, Kasia trzymaj się w tym szpitalu i nie wychodź w domu przy dwóch szkrabach nie da rady odpoczywać a tym bardziej prowadzić oszczędny tryb życia dużo zdrówka dla Ciebie i dzidzi.
Śliczne macie brzuszki, a u mnie + 10 kg na plusie od początku, synek nadal jest synkiem i ostatnio na usg widzieliśmy jego buźkę bo gin był na tyle miły że pokazał nam dzidzie w 3D chyba dlatego że była z nami córcia i nawet zrobił dla niej zdjęcie. Młody oczywiście podobny jest do tatusia dobrze że chłopiec nie musi być ładny ;)
Uzupełniam powoli wyprawkę i dla zainteresowanych to w tesco jest 50% na body i pajace.
Witam wszystkie nowe mamusie :)

Dziewczyny jak radzicie sobie z nerwami bo mi ostatnio jest bardzo ciężko szybko tracę równowagę i mam mało cierpliwości zwłaszcza do mojej rozbrykanej sześciolatki i ostatnio coraz częściej na nią krzyczę i mam ogromne wyrzuty. Daga a Ty jak sobie radzisz ze swoją sześciolatką? A tak w ogóle to niezła laseczka z Ciebie a dzidzia jest śliczna.

Dziękuję za komplementy :). Fajnie się czyta takie miłe słowa. Ale laska przeistoczyła się w małego hipopotamka. A co do mojej sześciolatki to też rozbrykana. Ale jak jest tylko ze mną to kochane dziecko. Tylko nie chce za bardzo pomagać mamusi. A teraz w te upały w basenie cały czas przesiaduje. Moja mama ma dwa tyg urlopu, więc troszkę ją czasem pilnuje, szczególnie w wodzie razem siedzą. No ale ostatnie tygodnie wolnego i witaj szkoło.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

magalena3
zabawaak
magalena3 no właśnie ja też oliwką się smaruje tylko nie nivea a Johnson czy jak to tam się nazywa chciałam odstawić wszystkie smarowidła ale jak nie posmaruje to już wogóle nie można wytrybićtak swędzi...

ale rece i dekolt tez cie swedza?? bo ja jak sie niczym nie posmaruje to swedzial mnie tylko brzuch do tej pory :/

ręce tak dekold jeszcze nie(odpukać) :( najgorzej jest wieczorem....czyli teraz :P

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3j6yx7bf5d25v.png

http://www.suwaczki.com/tickers/relge6ydhh1z4tu5.png

Odnośnik do komentarza

ja suchej skory nie mam napewno :/ a wiec nie wiem co to moze byc
obmylam sie sama woda i ciagle swedzi jak polewam to jest bajka :(
zobacze jeszcze jutro nie bede wychodzic na slonce

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

nati86
No i my już po wizycie mały waży 1508g lekarz mówi, że to ok w normie, mam cukrzycę i boję się żeby dzidzia nie była za duża. Ułożony główką w dół ;). Ale okazało się, że mam zastój w nerkach zwłaszcza w prawej, anemii ciąg dalszy itd. ogólnie reklamóweczka tabletek doszła. Jak u Was wygląda bicie serduszka, bo mi nic nie powiedział czy ok FHR 154 pisze, zawsze mówił, że jest wszystko w porządku a dzisiaj milczał chciałam go o to dopytać, ale z powodu nerek wyleciało mi to z głowy no i zaczęłam się zastanawiać.
Przed wizytą pokłóciłam się z moim, aż mi ciśnienie się podniosło. Po oczywiście nawet nie zapytał czy wszystko ok, w ogóle o nic nie zapytał ;( nawet niczego nie chciał oglądać. Teraz tez wielce obrażony, a ja oczywiście beczę, wkurza mnie to wszystko... Jeszcze głupia kłótnia bo w większości o kasę, teraz jestem bezrobotna zasiłek skończył się w zeszłym miesiącu i wkurzam się bo wszystko jest mi teraz liczone(on daje kasę) ehh przepraszam, ale musiałam się komuś wygadać, nie wiem czy hormony tak działają. Strasznie mnie to wszystko drażni i jest mi przykro, że nic nie zapytał o wizytę, a wiedział, że się martwię bo miałam bóle po prawej stronie.

Nati nie przejmuj się chłopem. Ja mam codziennie jazdy o pieniądze, bo akurat czekam na kasę z zus. Co prawda nie jest tak , że nie mamy co jeśc ale on musi sobie pogadać , że utrzymuje mnie i dziecko. Dla mnie to jest żałosne, bo obowiązkiem faceta jest utrzymanie rodziny. Postanowiłam nie przejmowac sie nim i mam go gdzieś. Nie stresuj się, bo to nie wpływa dobrze na dzidzię , chociaż mi tez nerwy puszczają;)

http://s4.suwaczek.com/201510224565.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...