Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, mam pytanie :)
nie wiem czy temat był poruszany wcześniej, próbowałam przeczytać, ale za dużo się tu dzieje :) chcę byc na bierząco, ale czas nie pozwala :)

Jaką butelkę wybrałyście? jaki smoczek?
ja się zastanawiam nad Lovi antykolkowa ze smoczkiem aktywne ssanie, albo tommee tippee antykolkowa z ze smoczkiem podobnym do sutka kobiecego.
Obie mają te same właściwości.
A i jeszcze jedno. zamierzam karmić piersią, a butle tylko do odciąganego mleka. Ile butelek i jaką pojemność butelki?

http://www.suwaczki.com/tickers/3i499vvj7hy833ah.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny;)
Moni pozdrawiam i nadal trzymam kciuki za Was;*
A co u ciebie 10kowa mamusiu?? Wywołuję do odpowiedzi! ;)
Ja na stawianie biorę od tygodnia magnez i pomaga.
Adonis literki przepiękne! A teraz powiedz mi co i jak, jaka płyta czym wycinałaś? Widziałam gotowe ale skoro czasu mam aż za dużo to byłoby to wymarzone zajęcie dla mnie ;) 8 literek na każdą 2-3dni ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza

agnieszkaaw
Dziewczyny, mam pytanie :)
nie wiem czy temat był poruszany wcześniej, próbowałam przeczytać, ale za dużo się tu dzieje :) chcę byc na bierząco, ale czas nie pozwala :)

Jaką butelkę wybrałyście? jaki smoczek?
ja się zastanawiam nad Lovi antykolkowa ze smoczkiem aktywne ssanie, albo tommee tippee antykolkowa z ze smoczkiem podobnym do sutka kobiecego.
Obie mają te same właściwości.
A i jeszcze jedno. zamierzam karmić piersią, a butle tylko do odciąganego mleka. Ile butelek i jaką pojemność butelki?

Juz ci powiem :D

Ja mam jedną mała tomee bo córkę z nich karmiłam i czekam na butelkę z medeli. Pojemność 150 jakoś tak. Smoczki uspokajające mam z aventu 2 i 1x tomee. Avent ma proste, dobre bo nie determinacji szczęki :)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

agnieszkaaw
Dziewczyny, mam pytanie :)
nie wiem czy temat był poruszany wcześniej, próbowałam przeczytać, ale za dużo się tu dzieje :) chcę byc na bierząco, ale czas nie pozwala :)

Jaką butelkę wybrałyście? jaki smoczek?
ja się zastanawiam nad Lovi antykolkowa ze smoczkiem aktywne ssanie, albo tommee tippee antykolkowa z ze smoczkiem podobnym do sutka kobiecego.
Obie mają te same właściwości.
A i jeszcze jedno. zamierzam karmić piersią, a butle tylko do odciąganego mleka. Ile butelek i jaką pojemność butelki?

Ja kupiłam butelki Avent Natural 2 szt. 125 ml i jedną 260 ml. Nie wiem czy to ok. Mam nadzieję , że na początek wystarczy.

http://s4.suwaczek.com/201510224565.png

Odnośnik do komentarza

agnieszkaaw
Dziewczyny, mam pytanie :)
nie wiem czy temat był poruszany wcześniej, próbowałam przeczytać, ale za dużo się tu dzieje :) chcę byc na bierząco, ale czas nie pozwala :)

Jaką butelkę wybrałyście? jaki smoczek?
ja się zastanawiam nad Lovi antykolkowa ze smoczkiem aktywne ssanie, albo tommee tippee antykolkowa z ze smoczkiem podobnym do sutka kobiecego.
Obie mają te same właściwości.
A i jeszcze jedno. zamierzam karmić piersią, a butle tylko do odciąganego mleka. Ile butelek i jaką pojemność butelki?

Niewiele pomogę niestety, bo syna karmiłam piersią 6mcy, później niby butelka, ale nie używałam smoczka a ustnika kubka niekapka.
Wszystko z aventu - lubię tą markę ze względu na kompatybilność wszystkich elementów. Miałam różne butelki/kubki, uchwyty dla większego malucha żeby sam mógł sobie trzymać butlę, różne ustniki w zależności od wieku i wszystko ze sobą pasowało. Mogłam z 3 zestawów złożyć jeden inny i było ok.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k6ia03ztj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

zuzia.be27
...Audioriver festiwal muzyki elektronicznej i alternatywnej w Płocku. Gin nie miala zastrzezen co do tego tylko mam nie pchac sie w tlum i przy glosniku nie stac wiec razem z ok. 20 tys. Ludzi rozpierdzielimy sie na kocyku na trawie.

Na tym etapie dziecko może juz bać się głośnych dźwięków. Przypomniało mi die jak poszłam z Zośka w brzuchu na koncert i tak zaczęła skakać potem miała czkawke a potem zaszyla się z boku i nie chciała ruszyć :D

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

agnieszkaaw znalazłam stronke Na której można poczytać komentarze i zobaczyć oceny butelek looknij :) ja się sklaniam ku canpolowi ze względy na dobre opinie i niezbyt wysoka cene :) tak jak Ty chciałabym karmić piersia , a odciagane podawać z butlib( o ile bedzie co odciagac przy bliznietach )
fobianka i martynika starczalo Wam pokarmu dla bliźniat ? ;)

Odnośnik do komentarza

Drożdżówka
izabela33
Hahaha a ja zrozumiałam , ze chcesz żebym Ci drożdżówkę na śniadanko wysłała, to sie dogadałysmy.. Ach te słowniki

:D
Moje wczorajsza rozmowa z Sąsiadami:
S: Imię wybrane?
J: Tak, Jagoda Helena. Maz potrzebował kilku dni, ale w końcu przegryzł tę Jagodę :D

Dobrze ze sezon na jagody jest taki krótki :P

Ja bym powiedziała, że biorąc pod uwagę zaistniałą sytuacje z mężem to chyba widać ze wybrałam imię :D (wybacz , że to może niestosowne -tak dla rozładowania napięcia :D)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

adonis_25
zuzia.be27
...Audioriver festiwal muzyki elektronicznej i alternatywnej w Płocku. Gin nie miala zastrzezen co do tego tylko mam nie pchac sie w tlum i przy glosniku nie stac wiec razem z ok. 20 tys. Ludzi rozpierdzielimy sie na kocyku na trawie.

Na tym etapie dziecko może juz bać się głośnych dźwięków. Przypomniało mi die jak poszłam z Zośka w brzuchu na koncert i tak zaczęła skakać potem miała czkawke a potem zaszyla się z boku i nie chciała ruszyć :D

Ginekolog pozwolil. Zreszta jak cos sie bedzie dzialo to bede odpowiednio reagowac. Wstretnego disco polo od sasiadow sie nie prezstraszyla....za to ja zaslonilam brzuch kocem zeby Marysia tego dziadostwa nie slyszala

Odnośnik do komentarza

zuzia.be27
adonis_25
zuzia.be27
...Audioriver festiwal muzyki elektronicznej i alternatywnej w Płocku. Gin nie miala zastrzezen co do tego tylko mam nie pchac sie w tlum i przy glosniku nie stac wiec razem z ok. 20 tys. Ludzi rozpierdzielimy sie na kocyku na trawie.

Na tym etapie dziecko może juz bać się głośnych dźwięków. Przypomniało mi die jak poszłam z Zośka w brzuchu na koncert i tak zaczęła skakać potem miała czkawke a potem zaszyla się z boku i nie chciała ruszyć :D

Ginekolog pozwolil. Zreszta jak cos sie bedzie dzialo to bede odpowiednio reagowac. Wstretnego disco polo od sasiadow sie nie prezstraszyla....za to ja zaslonilam brzuch kocem zeby Marysia tego dziadostwa nie slyszala

Luz Zuza! Ja tylko wspominam mojego focha :D

Jak gniotłam na brzuchu butelki po wodzie w ciąży to poważnie jak się urodziła i słyszała ten dźwięk, tobą podskakiwala i trwało to do roku!!!:p

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Jezeli chodzi o jazdę samochodem to co weekend jeździłam po 120km w jedna stronę czyli 240 dziennie. Weekendowo 480 lub 720 ;) i jeszcze sama prowadziłam.. Ale moje dziecko tego nie lubi. Ten szum autostrady ja chyba przeraza bo Malo sie rusza później ;)

Odnośnik do komentarza

Izabela33 mi też czesto twardnieje brzuch czasem w dość dziwnych okolicznośćiach bo wystarczy że wstane z łóżka i gotowe,chyba jak najwiecej trzeba odpoczywać ,jak leżysz a twardnieje to zmień pozycje i ja mam przepisana nospe 3x1 ale ja wiem czy to pomaga?Może trochę.
Ja tu się martwiłam że mój dzidziol taki klusek a widzę że u Was i większe są uff;-D

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzwn156xau4f0r.png

Odnośnik do komentarza

Agnieszkaaw ja kupuję lovi tylko zastanawiam się nad ta aktywne ssanie a medical bo ta 2 jest podobno z lepszego materiału i skala się nie ściera ale docelowo mam zamiar karmić piersia ale zobaczymy jak to wyjdzie aczkolwiek stwierdziłam że zawsze się przyda a to może herbatke koperkową trzeba będzie podać a to poźniej soczki czy coś także się zdecydowałam,co do pojemności ja kupuje ta 150 ml,jak masz wątpliwosci wejdz na strone lovi.pl na górze FAQ i tam masz pytania i odpowiedzi mnie przekonały ostatecznie.
Zuzia ja jak byłam na pokazie tańca gdzie była głośna muzyka to nie wiem czy maluch tańczył w brzuchu czy co ale ruszał się jak głupi haha aż się śmiałam sama do siebie.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzwn156xau4f0r.png

Odnośnik do komentarza

Witam.No u nas wieści nie najlepsze, o wyjściu do domu mogę narazie pomarzyć...nie wiadomo czy już do końca tu nie zostanę.Skurcze się ciągle piszą, i rozwarcie jak było tak jest.Dzidzia ma według wczorajszego USG 1900g.Dexaven na płuca wzięłam zobaczymy co nam los przyniesie. A co chodzi o butelki to ja mam dwie małe po 150 ml,jedną tt,a drugą lovi medical.

http://fajnamama.pl/suwaczki/hwkp64z.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...