Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Nati..To nie masz co się ze mną mierzyć z brzuszkami bo ja mam już 11 do przodu! A co! Tak mi kilogramy przychodzą :D Ale szczerze.. widzę tylko, że powiększyła mi się pupa.. tak jakby mi się kości na boki rozeszły czy co... tak poszerzyła o! widzę większy brzuszek i dużo większe piersi niż miałam.. :D Na nogach czy rękach albo buzi nie widzę, żadnego dodatkowego kilograma.. nie wiem gdzie ja je mieszczę :)
Ah, Dobranoc dziewczyny bo ja już padam.. miłych snów, karaluchy pod poduchy i w ogóle! Do jutra :)

http://s4.suwaczek.com/201510187251.png

Odnośnik do komentarza

Fobianka
~Niuśka32
Przecież mozemy zrobić badanie aktywności,
proponuję np.od jutra odstawić na bok TEMATY ŻYCIOWE i prowadzić np. rozważania:
24 lipca - pieluchy tetrowe, warto czy nie?
panel od pierwszej osóbki , która spać nie może do 00:00'

25 lipca - frida u dzieci - korzystać czy nie?

26 lipca - test obciążenie glukozą 75 g,

27 lipca - prawidłowa waga , a wiek ciąży

itd,itd...
- godziny udziału w powyższych dyskusjach jak w dniu 24 lipca...
wszystkie pozostałe wpisy nie tematyczne będą BLOKWANE PRZEZ MODERATORA....

zobaczymy ile wytrzymacie:)))))))))))))))))

Nie wiem co Ty bierzesz ale PODZIEL SIĘ!!!!! :D
Nie dość że sciemniara to jeszcze samolub.... :((

Mój mąż powtarza, nie wiem co bierzesz, ale bierz pół dawki :P
Dawka Niuśki wystarczylaby spokojnie flanelki kilku z nas :D

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k6ia03ztj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam mój słownik w komórce!
Miało być "dla kilku z nas " a tu jakieś flanelki... no ale jaka tematyka forum takie podpowiedzi :P

W temacie wypowiedzi Kamiodki. Nie jestem tu od początku, choć nadrobiłam wszystkie strony. Widzę zmiany, ale dla mnie to zmiany na lepsze. Pierwsze strony przeplakalam, mąż się denerwował, że sobie krzywdę tym czytaniem robię. ..
Teraz nawet w tak trudnym dla mnie dniu uśmiechnęłam się nie raz, kiedy czekałam na zakończenie operacji.
Nie mówię że to co było wtedy było zle, bo też okres ciąży inny i inne zmartwienia - rozumiem ... ale teraz ta różnorodność jest większa i większa szansa na wbicie się w jakiś temat. Nie zauważyłam żeby jakieś pytanie zostało pominięte. Czasem jedna trafna odpowiedz wystarcza, bo po co powtarzać to samo?
Korci żeby napisać więcej, ale oczy odmawiają posłuszeństwa. Idę spać.
Maz zabronił mi przychodzić rano, wiec jest szansa ze się wyspie.
Miłego dnia wszystkim!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k6ia03ztj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hej:-)
Brak snu mnie dobija postanowiłam się nie męczyć z zaśnięciem tylko zajrzeć tu i poczytać :-)
A więc tak zacznę od tego że wczoraj miałam wizytę mój Nikus nadal jest chłopcem i waży 1700g lekarz pow że w normie przybiera prawidłowo szyjka długa zamknięta 37mm główkę juz ma nisko oczywiście mój M się zwolnił z pracy i pojechał ze mna no bo ty zobaczysz a Ja nie no i był taki szczęśliwy jak lekarz mu tłumaczył wszystko mały nie spał ziewal i miał otwarte oczka jejku jaki on juz duży:-)
Adonis ty jesteś mega zdolna podpowiedź jak to zrobiłas gdzie zamowilas te literki i czym kolorowalas?
A co do forum to rzeczywiście mega dużo się dzieje stron przybyła w bardzo dużym tempie Ja pomimo to ze juz nie pracuje to nie nadążam z czytaniem wiem że te co muszą leżeć to im się Max nudzi dlatego to forum jest na 1 miejscu ja jak mam chwilę to od razu zaglądam kiedyś był fb teraz jesteście wy:-)
Hm aha drożdżówka teraz juz będzie tylko lepiej i mąż będzie wracał do zdrowia:-)
Dziewczyny Ja juz 8kg na plusie przez 4 tyg 4 kg jak rmto się stało nie wiem.
Spróbuję zasnąć:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8csqv4iurl55q.png

Odnośnik do komentarza

paulinkaa88
Hej:-)
Brak snu mnie dobija postanowiłam się nie męczyć z zaśnięciem tylko zajrzeć tu i poczytać :-)
A więc tak zacznę od tego że wczoraj miałam wizytę mój Nikus nadal jest chłopcem i waży 1700g lekarz pow że w normie przybiera prawidłowo szyjka długa zamknięta 37mm główkę juz ma nisko oczywiście mój M się zwolnił z pracy i pojechał ze mna no bo ty zobaczysz a Ja nie no i był taki szczęśliwy jak lekarz mu tłumaczył wszystko mały nie spał ziewal i miał otwarte oczka jejku jaki on juz duży:-)
Adonis ty jesteś mega zdolna podpowiedź jak to zrobiłas gdzie zamowilas te literki i czym kolorowalas?
A co do forum to rzeczywiście mega dużo się dzieje stron przybyła w bardzo dużym tempie Ja pomimo to ze juz nie pracuje to nie nadążam z czytaniem wiem że te co muszą leżeć to im się Max nudzi dlatego to forum jest na 1 miejscu ja jak mam chwilę to od razu zaglądam kiedyś był fb teraz jesteście wy:-)
Hm aha drożdżówka teraz juz będzie tylko lepiej i mąż będzie wracał do zdrowia:-)
Dziewczyny Ja juz 8kg na plusie przez 4 tyg 4 kg jak rmto się stało nie wiem.
Spróbuję zasnąć:-)

Nic nie zamawialam :)
Sklejka kupiona w mrowce, farby akrylowe ze sklepu z pierdoolami, 2 kolory są ścienne, cyrkonie kleilam osobno to ozdoby do paznokci :) wąsy na o u Iwa to tiul :)

Mnie obudził budzik męża. Zabije go. On śpi a ja się będę mordować. ;/

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

moni40
Hej,dziekuje za pamięć,to mile....mąż dochodzi do siwbie dzieki temu i ja jestem spokojniejsza. Staramoa jakies byly,czekamy....pochwale sie oczywiscie jak bedzie czym . Nie rozpisuje sie o szczegolach bo zaintetesowane i tak wiedza o co chodzi. Spokojnego dnia,,znowu duszno...

Ja wiem, że w końcu się uda;):*

U nas jeszcze chłodno; )

Ktoś pisał wczoraj czy....ostatnio o kosiarce pod oknem u mnie dziadek na przeciwko trzepie od pół godziny dywany !

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Bry dzien :-) i mnie dzisiaj podniesli wczesniej, czekam na komode do sypialni, zaraz maja mi przywiezc a pozniej czeka mnie dentysta. Jedna jedyna mala dziureczka jest podobno, mam nadzieje, ze nie bedzie bolalo ;-)
Jak Maz skreci szafke bede mogla w koncu zabrac sie za segregacje rzeczy i stwierdze czego brakuje Hance.

Odnośnik do komentarza

daga sprzątanie nie zając, ja od kilku dni próbuje mieszkanie doprowadzić do całkowitej używalności po przeprowadzce ale nic na siłę, robię tyle ile mogę, resztę przekładam na następny dzień :) mamy prawo nie być takimi "perfekcyjnymi paniami domu" jakimi byłyśmy wcześniej (u mnie akurat wcześniej był już z tym problem - studentka dojeżdżająca przez 4 lata na studia dzienne 150km od domu codziennie z dwójką dzieci, więc siły na sprzątanie wykorzystywałam na nauke).

paulinka ciesze się, że nic Wam nie odpadło :D i ze Nikus taki duży juz i zdrowy ;))) co do kg to mnie też ostatnio w 4 tyg przybyło 5,5kg ale to raczej woda się zatrzymuje w organizmie bo nogi zaczęły puchnac od gorąca i zmęczenia.. teraz mam łącznie 7,5kg a gdzie jeszcze do października ;O

drozdzowka flanelki rządzą :D słownik chyba też ma problem z tematyką forum skoro każe nam pisać o pieluchach :D

Co do forum - tematyka na początku była inna bo każda z nas była mega podekscytowana nowa sytuacja i ja widziałam nawet po sobie ze że znajomymi czy rodzina tez tematem na tapecie była ciąża. Teraz juz jest trochę inaczej, jesteśmy wszystkie spokojniejsze bo i ciąża jest na dalszym etapie, mniej ryzykownym jeśli chodzi o poronienie i poza tym oswoilysmy się z myślą że jesteśmy w ciąży i nie jest to już jedyny temat na jaki umiemy i chcemy rozmawiać. To właśnie dobre ze możemy ze sobą porozmawiać o wszystkim, nie każda ma doświadczenie żeby odpowiadać na pytania, część jest naprawdę zielona i wtedy ich aktywność ograniczałaby się jedynie do zadawania pytań a tak zawsze możemy bliżej się poznać i każda może się wbić w jakiś temat. Niedługo zacznie się przeżywanie porodu, czy to juz czop czy jeszcze nie, czy to juz TE skurcze czy jeszcze nie itd itd wiec tez na pewno forum trochę się zmieni odnośnie tematyki. Amen.

Jeśli chodzi o przechwalki to ja pochwalę się ze idziemy z M.dzisiaj do USC ustalać termin :D :D :D juz od 7 spać nie mogę, trzymajcie kciuki żeby mógł się z pracy urwać :D

Odnośnik do komentarza

Witam i ja
Adonis lepszy budzik męża niż wiertarka sąsiada o 7.30! Tak sie wystraszyłam , zerwałam się prawie na równe nogi. Poza tym obudziłam się o 3.30 i spać nie mogłam do 6, więc dzisiaj będę chodzić jak zombie.
Usagi dziękuję za komplement! no widzę, że u Ciebie szaleństwo wyprawkowe ruszyło pełną parą:) tak trzymaj!
Będę pakować dzisiaj resztę z mebli i pojadę zamówić nowe.
Też mam ochotę zrobić literki dla Noelka, ale takie wypychane jak pluszaki, tylko że na tej pstrokatej tapecie to one zginą, chyba że na łóżeczku będą wisieć.

http://www.suwaczki.com/tickers/7u229jcgxa2l6kfr.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

izabela33
Witam i ja
Adonis lepszy budzik męża niż wiertarka sąsiada o 7.30! Tak sie wystraszyłam , zerwałam się prawie na równe nogi. Poza tym obudziłam się o 3.30 i spać nie mogłam do 6, więc dzisiaj będę chodzić jak zombie.
Usagi dziękuję za komplement! no widzę, że u Ciebie szaleństwo wyprawkowe ruszyło pełną parą:) tak trzymaj!
Będę pakować dzisiaj resztę z mebli i pojadę zamówić nowe.
Też mam ochotę zrobić literki dla Noelka, ale takie wypychane jak pluszaki, tylko że na tej pstrokatej tapecie to one zginą, chyba że na łóżeczku będą wisieć.

Jezus ja juz nie mogę, głowa mnie boli bo wiecie że to nawet 5 minut niedospania robi różnicę. Choć tyle ze zachmurzenie się za oknem pojawiło, wyotwierałam okna na oścież i leże na łóżku i zofii . Za chwilę wstanie my na śniadanie.

Drożdżówka wysłana?

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Drożdżówki juz wyszły..
nati sama jestem ciekawa jak ja z tymi jazdami dam radę, mam nadzieję,że szybko pojmę co i jak i będę mknąć po Łodzi jak przecinak!
Dziewczyny nigdy wcześniej nie miałam tego problemu a teraz czuję jak kilka razy dziennie twardnieje mi brzuch, to jest to stawianie sie macicy?? Nie lubię tego. Cos moge zrobic zeby temu zaradzić? Czy to szkodliwe dla dzidzi?

http://www.suwaczki.com/tickers/7u229jcgxa2l6kfr.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Co do stawiania się macicy to kiedyś czytałam ze teraz już macica przygotowuje się do porodu i mogą się pojawiać skurcze przepowiadajace i to niby normalne i nie szkodzi dzidzi ale czy to o to chodzi to już Ci nie powiem :D

A jeśli chodzi o dojazdy to chyba Maleństwu nic nie będzie, dziecko jazdę odczuwa jako przyjemne kołysanie i wtedy po prostu śpi wiec raczej nie ma się co martwić ;) ja do niedawna dojezdzalam codziennie 150km w jedna i druga stronę na uczelnie i wszystko było ok ;)

Odnośnik do komentarza

Fobianka
Co do stawiania się macicy to kiedyś czytałam ze teraz już macica przygotowuje się do porodu i mogą się pojawiać skurcze przepowiadajace i to niby normalne i nie szkodzi dzidzi ale czy to o to chodzi to już Ci nie powiem :D

A jeśli chodzi o dojazdy to chyba Maleństwu nic nie będzie, dziecko jazdę odczuwa jako przyjemne kołysanie i wtedy po prostu śpi wiec raczej nie ma się co martwić ;) ja do niedawna dojezdzalam codziennie 150km w jedna i druga stronę na uczelnie i wszystko było ok ;)

Moja cholera przygotowuje się już od 12 tyg.

A co do jazdy to tylko spokojnie i zawsze warto mieć wodę pod ręką :) ja jezdzilam do szkoły po 50 km w jedna str wiec pt sb i.niedz dają mi 300 km z tym ze ja autem sobie jechalam.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

izabela33
Drożdżówki juz wyszły..
nati sama jestem ciekawa jak ja z tymi jazdami dam radę, mam nadzieję,że szybko pojmę co i jak i będę mknąć po Łodzi jak przecinak!
Dziewczyny nigdy wcześniej nie miałam tego problemu a teraz czuję jak kilka razy dziennie twardnieje mi brzuch, to jest to stawianie sie macicy?? Nie lubię tego. Cos moge zrobic zeby temu zaradzić? Czy to szkodliwe dla dzidzi?

Mi gin mówi ze tak 2x dziennie a na krótko -można przeżyć. Jeśli jest to częste to nospa i można magnez pić. Ja mam to moje magne b6 a niektórzy piją aspargin i inne:)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...