Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Długo się nie odzywałam, ale co do forum staram się być na bieżąco :).
Co do samopoczucia bywa różnie. Zgaga dopada już nawet po wodzie. Z hemoroidami na razie spokój no i odpukać :). Ostatnio też miałam bóle w podbrzuszu podobne do bóli miesiączkowych.
Dzisiaj jestem już po wizycie u mojego lekarza. Serduszko puka mojej maleńkiej jak dzwon. Szyjka powinna wytrzymać do samego końca, test na obciążenie glukozą wyszedł dobrze. Trochę mam niską hemoglobinę, ale już dostałam żelazo.
Jutro mamy USG i mam nadzieję, że mojej perełce nic nie urosło :).
W brzuszku mam mała baletnice i to uczucie oraz widoki są cudowne :). Z dnia na dzień coraz bardziej zadziwia mnie wybrykami, które są widoczne gołym okiem :).
Wrzucę kilka zdjęć z ostatnich zakupów. Oczywiście nie pokażę wszystkiego bo z dużo tego :).
No i pochwalę się brzucholkiem :).
Pozdrawiam wszystkie mamusie! :*

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg967hnibv.png

monthly_2015_07/pazdziernikowe-maluchy-2015_33010.jpg

monthly_2015_07/pazdziernikowe-maluchy-2015_33011.jpg

monthly_2015_07/pazdziernikowe-maluchy-2015_33012.jpg

monthly_2015_07/pazdziernikowe-maluchy-2015_33013.jpg

monthly_2015_07/pazdziernikowe-maluchy-2015_33014.jpg

Odnośnik do komentarza

piszecie i piszecie a ja czytam i czytam :D i doczytalam od wczoraj ze 20 stron jak nie wiecej ale dobrze chociaz sobie to lezenie umilam :)

łupinka wizyte mam 30 ale o ktorej wejde nie wiem, lekarz przyjmuje od 15 chyba bo kartke zgubilam :/ a wiec bede musiala zadzwonic i sie dwiedziec :)

Jesli chodzi o imiona Ofelia to i mnie sie podoba zestaw Natan i Nadia ale rowniez DOrian i Dalia.
U nas tez chcialam Nadie ale jakos moj sie nie mogl przekonac. O Nataszy mowilam mu z 5000 razy ale jakos nosem krecil. A jak jechalismy i powiedzialam o Dominice to mu sie spodobalo a jak wspomnialam po raz enty o Nataszy to jednak Natasza.

Piszecie ze troche macie szaro w tych waszych pokoikach i chcialam was pocieszyc ze jak dzieciątko juz bedzie to bedzie kolorowo :D wiec sie nie martwcie :)

Jesli chodzi o materacyk to my tez wybralismy gryka kokos pianka, tylko my kupimy w przyszlym miesiacu (chyba) ale w sklepiku u nas miasteczku bo jak patrzylam to z dostawa wyjdzie mi podobna cena a nawet taaniej. Rozek a raczej rożki mam po bratanicy, jak bedzie chlopiec to sie kupic bo sa rozowe :D

A z racji ze chwilowo brak funduszy imusimy czekac na wyplaty to nic teraz juz nie kupujemy. Ale pochwale sie do mnie dzisiaj doszla dostawa nowe świeże pudelko Spasmoliny 20 tabletek :D chociaz glowe mam spokojną ze mi do wizyty starczy :D

Tyle watkow napoczelyscie ze nie pamietam juz co.
Najlepsze sa te koguty i cielaczki :D Niuśka wymiatasz :D

Dajcie znac jak po wizytach :D Bede zaglądac co jakis czas.
Przyjechali do nas goscie, dokladniej do rodzicow, ale ze to taty kuzynki corka czy jakos tak :D a ze spoko ludzie i z Liverpolu jechali to troche trzeba z nimi posiedziec :)
A wiec do milego :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Nie odzywalam się kilka dni.
Koleżanka z 2,5letnia córeczką przyjechała. Mam zajęcia praktyczne z zajmowania się dziewczynka.

To tyle dobrego.
Godzinę temu męża zabrała karetka :(
Spadł z drabiny na biodro, nie mógł się ruszyć :(
Czekam w domu na info. Zabronili mi jechać z nim i przyjeżdżać do szpitala dopóki nie będę potrzebna. Szpital blisko jakby co więc siedzę jak na szpilkach.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k6ia03ztj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

myszka123
http://pupill.eu/pl/tulistwory/590-mis.html

Zerknijcie na to piekne ale chyba bardzo drogie

Te chyba lepsze.
Tekst linka

U nas materac lateksowe kokos tylko chyba nie zdejmuje się pokrowiec nie sprawdziłam. Jutro idę na pierwsze zakupy obiecałam że nie kupię dużo tylko kilka, ale serio to nie mogę, bo mam 3 worki ubrań po siostrze a butów na 2 lata nowej. Może uda mi.się zdjęcia wkleić

Odnośnik do komentarza

Dominika_10
Ja także mam gryka pianka kokos koleżanki polecaly więc zamówiłam.

Ja kupiłam w przystępnej cenie za 77zł w sklepie dziecięcym w Częstochowie i do tego białe łóżeczko Klapuś RadekIII za 225. Na allegro wyszloby drożej. Do tego przewijaj za 50 zl. Polecam sklepik Jacek i Agatka w Cz-wie.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Happy tak właśnie myślałam co się z Tobą dzieje :) Fajnie,że wszystko ok.
Drożdżówka jeszcze tego Wam brakowało, mam nadzieję, że obejdzie się bez gipsu!
Właśnie wróciłam z lidla i dorwałam się do chleba słonecznikowego, jeszcze ciepły, najbardziej uwielbiam tą chrupiącą dupkę z masełkiem,mniaam :)
Kupiłam drożdże, może jakieś drożdżówki zrobię ..

http://www.suwaczki.com/tickers/7u229jcgxa2l6kfr.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

izabela33
Happy tak właśnie myślałam co się z Tobą dzieje :) Fajnie,że wszystko ok.
Drożdżówka jeszcze tego Wam brakowało, mam nadzieję, że obejdzie się bez gipsu!
Właśnie wróciłam z lidla i dorwałam się do chleba słonecznikowego, jeszcze ciepły, najbardziej uwielbiam tą chrupiącą dupkę z masełkiem,mniaam :)
Kupiłam drożdże, może jakieś drożdżówki zrobię ..

Weź jutro :))) Mój szanowny wreszcie przyjechał i jedziemy później po mebelki dla małej, hurra :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/22089

Odnośnik do komentarza

Daga zaraz zobaczę czy mają stronę www to sobie poogladam co mają fajnego w końcu nie mam aż tak daleko :) My po długich rozmowach zdecydowaliśmy się na łóżeczko 140x70 w kolorze kremowym. Materac gryka pianka kokos Danpol. Widzę że cena podobna ja za materac place 115zl a w Częstochowie 110. Też nie zamawiałam na allegro tylko u siebie mam sklep z bardzo przystępnymi cenami wózków i
lozeczek. Jak leżałam na początku ciąży w szpitalu to dużo dziewczyn że śląska w nim kupowało jakbyście chciały ceny porównać to nazywa się mama i ja, www.i-wozki.pl, na olx wystawiają.
Drozdzowka trzymam kciuki żeby było ok.

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw49n73aav65edm.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

adonis_25
Daga81
Witaj Dominika. Fajnie że dołączyłaś do nas ciążówek

Zaraz mnie rozniesie! !!! Taka ładna dziewczyna i twój taki niewdzieczny? Czy niewidomy?
Super wyglądasz! !!!

Dziękuję . Chyba to i to. Niektórym to nigdy nie dogodzisz.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Dominika_10
Daga zaraz zobaczę czy mają stronę www to sobie poogladam co mają fajnego w końcu nie mam aż tak daleko :) My po długich rozmowach zdecydowaliśmy się na łóżeczko 140x70 w kolorze kremowym. Materac gryka pianka kokos Danpol. Widzę że cena podobna ja za materac place 115zl a w Częstochowie 110. Też nie zamawiałam na allegro tylko u siebie mam sklep z bardzo przystępnymi cenami wózków i
lozeczek. Jak leżałam na początku ciąży w szpitalu to dużo dziewczyn że śląska w nim kupowało jakbyście chciały ceny porównać to nazywa się mama i ja, www.i-wozki.pl, na olx wystawiają.
Drozdzowka trzymam kciuki żeby było ok.

Mają stronę, ale nie wszystko tam jest co w sklepie. Sklep może niezbyt duży ale najtańszy w Częstochowie.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, strasznie przykro czytać o tych z Was, które niestety marnie wybrały ojca swoich dzieci. Bardzo Was podziwiam, będziecie miały dużo ciężej, a i ominie Was jedna z rzeczy, które przynajmniej dla mnie są b. ważne: noszenie pod sercem dzieci mężczyzny, którego kochacie. Jednak to zupełnie co innego, niż dzieci jakiegoś funta kłaków niewartego patafiana. Oczywiście, na pewno będą kochane nie mniej, mówię tylko o 'doświadczeniu' jako ciężarnych. Kiedy ja miałam wielkie załamanie z powodu płci dziecka, to świadomość, że to córka mojego męża pozwoliła mi znacznie szybciej przetrawić tę wiadomość. Jesli Wasi faceci są faktycznie tak tragiczni, jak opisujecie, to chwała Wam za siłę, by przerwać taki związek. Sama pochodzę z rodziny, gdzie dwoje ludzi ewidentnie do siebie nie pasowało i wszyscy żałujemy tylko, że tak późno się rozstali. Życzę Wam w przyszłość lepszych wyborów i dużo siły na wszystko, co Was czeka!
Ech, takie historie mi uświadamiają, ile to ja miałam szczęścia w życiu. Faceta lepszego bym sobie nie wymarzyła[chociaż czasem wióry lecą, jak wszędzie;], właśnie masuje mi stopy kiedy piszę tego posta. A jego matka[kiedyś była epopeja nt. złych teściowych] to złota kobieta i przynajmniej nie ma dylematów, która lepiej gotuje, bo jest najlepsza kucharką na świecie. Zawsze oboje piejemy z zachwytu[on mniej, bo przyzwyczajony].
Co do wagi, to jak mówiłam, startowałam z 67 a teraz mamy 68 kilo, w 30tyg. Martwię się, czy nie zacznę nagle gwałtownie nadrabiać. Wzrostem nie grzeszę, a zawsze byłam taka 'ciężkawa' i okrąglejsza tu i ówdzie. Jakiś mały mi się ten brzuch wydaje jak na 30tyg., kiedy się z Wami porównuję.
Co do krągłości, to Dziewczyny, błagam Was, nie piszcie mi tu o tych chomątach zwanych biustonoszami z H&M, bo nóż się w kieszeni otwiera. Ciąża i karmienie piersią to wyjątkowy okres, kiedy piersi desperacko potrzebują odpowiedniego i DOPASOWANEGO podtrzymania, czego usztywniane cyckozasłaniacze w rozmiarze 75B nie zapewniają.
Jeśli lubicie swoje piersi, proponuję zgłębić temat odpowiedniego dobierania biustonoszy, Wasze piersi odwdzięczą się Wam dobrą kondycją.
Jako dowód załączam również foto stanika, który mam na sobie na zdjęciach: miękki stanik, jeśli dobrze dobrany, też pięknie kształtuje i trzyma piersi!

monthly_2015_07/pazdziernikowe-maluchy-2015_33020.jpg

monthly_2015_07/pazdziernikowe-maluchy-2015_33021.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/85993e3kclkyx2cl.png

Odnośnik do komentarza
Gość Niuśka32

MARTYNIKA
planuję karowa, mam nadzieje, ze mnie nigdzie nie odesla,
tutaj zakladali mi szew, i ten szew trzeba wczesniej zdjac.....i nie wiadomo czy juz do konca lezec u nich nie bede, tj od zdjecia 36-37 tc, JAK DOTRWAM, OLA BOGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S. A TY GDZIE?

Odnośnik do komentarza
Gość Niuśka32

IZA...
ja też poproszę PACZKĘ ŻYWNOŚCIOWĄ kurierem....minimum 5 DROŻDŻÓWECZEK;////

a umiesz piec w ogóle??????????

ja dziś zaszaleję i po wizycie jak będę mogła skoczyć do sklepu, kupię kilo migdałów.....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...