Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

magalena3
karola22 ty masz lozysko przodujace?? czy na przedniej scianie ?? bo to róznica a przy lozysku przodujacym to czestssze kontrole zalecane, wiem bo znajoma miala przodujące.

Magdalena mam i na przedniej ścianie choć podobno to może się zmienić jeszcze i przodujące ale nie było nisko. W sumie to mało wiem bo to na genetycznym wyszło i Pan który robił badania jest świetnym fachowcem dostrzeże wszystko ale jest typowym Housem nic nie mówi nie odpowiada na pytania i raczej nic nie pokazuje. Jutro idę prywatnie do pracowni gdzie zajmują się tylko tym i usg 3D będziemy robić i genetyczne 2 ;) to dopytam o wSzyszko

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxm8wxbokdg.png[/url]
http://www.suwaczki.com/tickers/eoc9299o9rzqtl1m.png[/url]

Odnośnik do komentarza

karola to dobrze ze trafilas na fachowca i nie pozostawil tego bez echa :)

U mnie pogoda rowniez nie na wyjscie na spacer ciagle gdzies wieje dmucha.
A pro po ruchow dziecka a przystawiania reki, u mnie w poprzedniej ciazy tylko glos tatusia uspokajal Agatke. Jak sie odezwal to tak jakby go nasluchiwala :) jak dawal buziaka albo przykladam to tak jakby wiedziala kto to. Rozrozniala moj dotyk od jego. Niesamowite.
Wczoraj mialam prezent od maluszka i dostalam dwa dorodne kopniaki, ale za to dzis spi czesto nawet sie zbytnio nie "przebulgotuje" :D Ale pamietam z poprzednije ciazy ze tez jak byla brzydka pogoda, bardziej senna to mala sie mniej ruszala :)

Az normalnie zaczynam wam zazdroscic tych dzisiejszych wizyt. :D Ale juz nie dlugo i my idziemy :)
Dzwonilam dzisiaj do przychodni zeby zapisac sie do ginekologa na NFZ. Mam dwoch sprawdzonych. Pani moze mnie przyjąc dopiero 23 lipca a pan jest do 29 czerwca na urlopie :D a wiec narazie pozostaje czekac :)

pozniej wrzuce brzuszek z wczoraj rana :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :)
ciesze się ze u Was same dobre wieści! :)

Zuza trzymam kciuki za dobrą pogodę w sobotę!! :))

u nas dziś dobry dzień:) maleństwo coraz mocniej się rusza, jestem mega szczęśliwa :) fajnie ze juz macie polowkowe, ja mam dopiero za trzy tygodnie a już nie mogę się doczekać jak zobaczę dzidzię i w końcu poznam płeć na 100%! :) w poniedziałek lekarz nic mi nie powiedział, nie dał zdjęcia ("bo takie niewyrazne, sam tylek widac"), pytałam ile waży i mierzy - "tak na 19 tydzień wiec wszystko dobrze" i koniec wizyty był :( dobrze, ze na prenatalnym dowiem się totalnie wszystkiego o moim skarbie, odliczam dni!!! :)))
byłam na uczelni i przy okazji zaszłam do mojego ulubionego sklepu i zrobiłam szybkie zakupy, wstawiam zdjęcie :) za calosc zapłaciłam aż 9zl :D

monthly_2015_05/pazdziernikowe-maluchy-2015_30313.jpg

Odnośnik do komentarza

ale macie fajnie z tymi lumpkami u mnie w miescie sa tylko takie co mozna starszch ubrac a jak sie trafi cos fajnego to cena z kosmosu ze lepiej isc nowe kupic.
mialam wrzucic zdjecie brzycholka ale nie moge kabla do telefonu znalezc a nie mam adaptera do karty i bluetooth mi nie dziala w lapku :(
oj tam kiedys sie znajdzie ten kabel :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Hejka.
Tu mama która za 5 miesięcy urodzi trzeciego faceta. Od kilku dni szukam wózka typu rok po roku. Masakra. Polecicie mi coś? Do mam które dzieci też mają niewielką różnice wieku. U mnie to będzie 18 mc. Podoba mi się mima kobi ale, no właśnie ale temu starszemu by wystawaly nogi z podnóżka.

Ja tez nie czuje ruchów. Ale nie przejmujcie się tym. U mnie to nadwaga z poprzedniej ciąży bo zostało mi plus 10 kg. Pocieszające ze schudłam 6 kg i nic jeszcze nie przytyłam a mam 18 tydzień. Jednak mój brzuch wygląda jakbym Zaraz miała rodzic. Trzecia ciąża i ten sam problem. Taka uroda widać.

Odnośnik do komentarza
Gość KarolinaKarola

Witajcie, jestem tu nowa, wczoraj miałam badania połówkowe i wreszcie dowiedzieliśmy się kim jest nasz mały lokato, okazało się że będzie chłopczyk :-) a tak wszyscy naokoło powtarzali mi że wyglądam na dziewczynę :-p nie ma co wierwierzyć,że córki zabierają nam urodę ;-) pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy ;-) chętnie do Was dołączę ;-)

Odnośnik do komentarza

Fobianka

w poniedziałek lekarz nic mi nie powiedział, nie dał zdjęcia ("bo takie niewyrazne, sam tylek widac"), pytałam ile waży i mierzy - "tak na 19 tydzień wiec wszystko dobrze" i koniec wizyty był :(

Ja dzisiaj byłam na prenatalnym w "prywatnej klinice" i lekarz też badanie zrobił na odpiernicz się. Byłam w gabinecie może z 15 min z wypisywaniem dokumentów USG itp. Zapłaciłam 30zł za płytę gdzie miał nagrać część badania i owszem dostałam. Szkoda, że aż 2min.... na których w sumie guzik widać.

Mała zdrowa, wszystko w jak najlepszym porządku, tylko od ostatniego USG niewiele urosła, albo to wina badania po łebkach i niedokładności? Nie wiem. Tak czy inaczej waży 0,5kg choć obstawałam więcej, bo przybrała przez 3 tyg niby tylko 100g, a kopie i się wierci o wieeeeele mocniej (zwłaszcza jak upatrzy sobie pęcherz....)

Troch mnie to wkurzyło, bo jechałam 40km nastawiona, że badanie będzie fajnie jak wtedy co na 4D poszłam prywatnie, a tu taka dupa :((

Odnośnik do komentarza
Gość KarolinaKarola

Sheviolet ja miałam wczoraj badania na nfz i powiem Ci, że w gabinecie spędziłam prawie godzinę. Lekarz sprawdził wszystko dokładnie, niektóre rzeczy nawet dwa razy a gdy Michał nie chciał się pokazać poprosił abym zjadła coś słodkiego i dopiero wtedy dokończy badanie inaczej mnie nie wypuści. Może dla spokoju powinnaś iść na badania raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza

sheViolet faktycznie kiepska sytuacja, zwłaszcza ze Ty prywatnie.. ja to na NFZ chodzę i chociaż o tyle dobrze ze nie płacę za wizyty. Ten lekarz jest dobry, zawsze mówił wszystko ale teraz był sporo spóźniony a ja byłam pierwsza w kolejce wiec chyba chciał nadrobić spóźnienie... usg trwało może że dwie minuty wiec nie dziwie się ze nie "znalazl" płci. Pocieszam się tym polowkowym bo jestem pewna że tamten lekarz ogląda wszystko dokładnie i ma mega nowoczesny sprzęt 3d czy tam 4d, w każdym razie na pewno będę wszystko wiedziała ;) a Ty jak juz płacisz to idź do sprawdzonego, żebyś miała pewność że pieniądze nie idą w błoto i żeby wiedzieć wszystko o kruszynce :)

Odnośnik do komentarza

Mama3 - u mnie różnica bedzie 16 miesięcy. Też rozglądam sie za wózkiem rok po roku i narazie jestem nastawiona na Freestyle - kolor czerwony
http://www.blizniaki.waw.pl/545-freestyle-nowosc-rok-po-roku.html

Na moim osiedlu jezdzi mnostwo wozkow rok po roku i wiekszosc to Baby Jogger City Select. Mnie tez sie ten wozek podoba ale kurcze dosyc drogi jest. A ja chce kupic nowy a nie uzywany.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ku6coxicp.png

http://www.suwaczki.com/tickers/qtchqh4s2qo5ojwk.png

Odnośnik do komentarza

Nosidlo dobre, ale położna mi mówiła, że tylko do 40minut może maluch siedzieć w nim, szczególnie jak jest małe kwestia kręgosłupa maluszka żeby się nie wykrzywił.

Chustę polecała ;) kwestia czy Twój kręgosłup to zniesie :)

Ja polecam spróbować posłuchać malucha przez stetoskop. My dziś z mężem się zachwycaliśmy pukaniem i stukaniem. Nie słychać serduszka, ale mąż porównywał jelita moje wyzej z odgłosami z dołu brzuszka i mówi, że dwa różne odgłosy ;) i na pewno malucha słychać bo zbyt regularne odgłosy pukania z resztą czułam malucha jak się rusza i dźwięki się zgadzały z aktualnym położeniem łobuziaka ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchyskjoy7fhx0es.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...